Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 22. října 2019
svátek má Sabina.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

Název diskuze Přísp. Poslední
   ČFL - skupina B 83 22.10. 2019 08:40
   III. Třída skupina A - Kladno 11 22.10. 2019 08:39
   I.A třída skupina B 31 22.10. 2019 08:39
   III.třída - OFS Mělník 69 22.10. 2019 08:34
   Divize - skupina B 113 22.10. 2019 08:25
   Okresní přebor - Nymburk 72 22.10. 2019 08:21
   Okresní přebor - Litoměřice 28 22.10. 2019 08:13
   Ústecký krajský přebor 102 22.10. 2019 08:12
   I.A třída skupina B 50 22.10. 2019 08:12
   Okresní přebor 42 22.10. 2019 08:11
   Okresní přebor Bruntál 69 22.10. 2019 08:10
   Krajský přebor - Pardubický kraj 160 22.10. 2019 08:09
   I.A třída skupina A 249 22.10. 2019 08:07
   IV. třída skupina B 27 22.10. 2019 08:04
   1.A třída - Pardubický kraj 79 22.10. 2019 08:00
   III. třída - Hradec Králové 1 22.10. 2019 07:51
   Okresní soutěž III. třída - Chrudim 52 22.10. 2019 07:50
   I.B třída skupina A - ÚKFS 190 22.10. 2019 07:49
   I.A třída mužů skupina A 69 22.10. 2019 07:44
   Česká liga dorostu U-19 skupina A 6 22.10. 2019 07:43
   I.A třída - skupina B 123 22.10. 2019 07:38
   FORTUNA:LIGA 74 22.10. 2019 07:34
   I.B třída skupina B 125 22.10. 2019 07:33
   I.A třída skupina B - MS kraj 84 22.10. 2019 07:32
   I.B třída skupina C 95 22.10. 2019 07:23
   I.B třída - skupina C 120 22.10. 2019 07:17
   I.B třída skupina C 78 22.10. 2019 07:12
   III. třída, skupina A - Brno-venkov 88 22.10. 2019 07:12
   I.B třída skupina D 64 22.10. 2019 06:56
   I.B třída skupina A 282 22.10. 2019 06:52
   III. třída - Ústí nad Orlicí 15 22.10. 2019 06:12
   Divize - skupina E 272 22.10. 2019 06:11
   Okresní přebor - Přerov 75 22.10. 2019 06:04
   Divize - skupina C 140 22.10. 2019 05:38
   I.B třída skupina A 78 22.10. 2019 05:31
   I.A třída skupina A 19 22.10. 2019 05:05
   Okresní přebor - Mělník 132 22.10. 2019 05:02
   Okresní přebor - B - Třinecko 7 22.10. 2019 04:46
   III. třída, skupina B - Kladno 71 22.10. 2019 04:18
   I.A třída skupina A 86 22.10. 2019 03:02
   III. třída, skupina A - Břeclav 3 22.10. 2019 02:46
   Liberecký krajský přebor 56 22.10. 2019 01:10
   Divize - skupina D 94 22.10. 2019 00:04
   III. třída, skupina A - Benešov 4 21.10. 2019 23:59
   Moravskoslezský krajský přebor 183 21.10. 2019 23:50
   III. třída, skupina A - Litoměřice 38 21.10. 2019 23:42
   Divize - skupina F 59 21.10. 2019 23:35
   III. třída, skupina B - Nymburk 36 21.10. 2019 23:14
   Zlínský krajský přebor 355 21.10. 2019 23:02
   I.B třída - skupina B 248 21.10. 2019 22:45
   III. třída, skupina B - Litoměřice 11 21.10. 2019 22:32
   III. třída skupina B 9 21.10. 2019 22:27
   Divize - skupina A 72 21.10. 2019 22:24
   III. třída, skupina B 53 21.10. 2019 22:09
   ČFL - skupina A 151 21.10. 2019 21:54
   Okresní soutěž - Přerov 16 21.10. 2019 21:51
   Jihočeská krajská liga 12 21.10. 2019 21:50