Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 1. června 2020
svátek má Laura.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

Název diskuze Přísp. Poslední
   ČFL - skupina A 43 01.06. 2020 22:51
   KLM 376 01.06. 2020 22:49
   FORTUNA:LIGA 95 01.06. 2020 22:44
   Ústecký krajský přebor 27 01.06. 2020 22:41
   I.B třída skupina C 4 01.06. 2020 22:40
   I.A třída mužů skupina A 5 01.06. 2020 22:31
   III.třída - OFS Mělník 7 01.06. 2020 22:16
   I.B třída skupina A 65 01.06. 2020 21:55
   Divize - skupina B 104 01.06. 2020 21:25
   Okresní přebor - Kladno 32 01.06. 2020 21:24
   I.A třída skupina A 89 01.06. 2020 20:58
   Krajský přebor - Pardubický kraj 35 01.06. 2020 20:32
   I.B třída skupina A - ÚKFS 3 01.06. 2020 18:22
   Liberecký krajský přebor 10 01.06. 2020 18:14
   Okresní přebor - Liberec 5 01.06. 2020 18:12
   I.A třída - Liberecký kraj 1 01.06. 2020 18:08
   I.A třída skupina B 2 01.06. 2020 17:36
   I.A třída skupina B 12 01.06. 2020 17:26
   Divize - skupina F 29 01.06. 2020 17:15
   I.A třída - skupina A 21 01.06. 2020 17:02
   Moravskoslezský krajský přebor 26 01.06. 2020 16:43
   ČFL - skupina B 53 01.06. 2020 16:35
   Fortuna národní liga 44 01.06. 2020 16:11
   1.A třída - Pardubický kraj 6 01.06. 2020 16:09
   Divize - skupina E 29 01.06. 2020 16:01
   Divize - skupina C 67 01.06. 2020 16:00
   Moravskoslezská fotbalová liga 72 01.06. 2020 16:00
   I.B třída skupina A 3 01.06. 2020 14:55
   Okresní přebor 4 01.06. 2020 14:14
   I.B třída skupina E 3 01.06. 2020 13:33
   Okresní přebor - Mělník 19 01.06. 2020 13:02
   I.B třída - skupina B 8 01.06. 2020 12:14
   Okresní přebor - Praha-západ 21 01.06. 2020 11:44
   1.B třída skupina B 1 01.06. 2020 10:52
   I.A třída skupina B - MS kraj 1 01.06. 2020 10:35
   I.A třída skupina A 22 01.06. 2020 10:26
   I.B třída skupina B 4 01.06. 2020 10:07
   Okresní přebor - Olomouc 4 01.06. 2020 09:41
   Divize - skupina A 14 01.06. 2020 09:39
   I.B třída - skupina C 32 01.06. 2020 08:49
   I.A třída - ÚKFS 15 01.06. 2020 08:43