Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 23. února 2020
svátek má Svatopluk.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

Název diskuze Přísp. Poslední
   I.A třída skupina A - Praha 11 23.02. 2020 19:24
   FORTUNA:LIGA 34 23.02. 2020 19:23
   KLM 287 23.02. 2020 19:23
   Moravskoslezský krajský přebor 167 23.02. 2020 19:11
   I.B třída skupina B 22 23.02. 2020 19:06
   Divize - skupina E 66 23.02. 2020 19:05
   Krajský přebor - Pardubický kraj 50 23.02. 2020 18:46
   I.B třída skupina A 7 23.02. 2020 18:45
   I.B třída skupina C 8 23.02. 2020 18:18
   I.A třída - ÚKFS 16 23.02. 2020 18:07
   I.B třída skupina D 3 23.02. 2020 17:52
   Jihomoravský krajský přebor 24 23.02. 2020 17:45
   III. Třída skupina A - Kladno 12 23.02. 2020 17:42
   I.A třída skupina A 84 23.02. 2020 17:40
   I.B třída skupina D 2 23.02. 2020 17:38
   Divize - skupina A 23 23.02. 2020 17:34
   ČFL - skupina B 96 23.02. 2020 17:28
   1.liga staršího dorostu U-19 2 23.02. 2020 16:55
   Okresní přebor - Kroměříž 28 23.02. 2020 16:39
   Divize - skupina F 24 23.02. 2020 16:24
   Championship 1 23.02. 2020 16:05
   Ústecký krajský přebor 50 23.02. 2020 16:04
   III. třída skupina A - Bruntál 1 23.02. 2020 15:47
   Divize - skupina B 130 23.02. 2020 15:38
   I.A třída - skupina A 40 23.02. 2020 14:31
   I.B třída - skupina C 20 23.02. 2020 14:23
   I.A třída mužů skupina A 4 23.02. 2020 14:16
   Okresní přebor - Kladno 38 23.02. 2020 14:16
   ČFL - skupina A 98 23.02. 2020 13:42
   Pražský přebor 24 23.02. 2020 13:35
   Divize - skupina C 55 23.02. 2020 13:31
   Středočeský krajský přebor 40 23.02. 2020 13:26
   Středočeská KSM; play-off 6 23.02. 2020 12:59
   1.B třída skupina B 6 23.02. 2020 12:57
   I.B třída skupina C 14 23.02. 2020 12:37
   Krajský přebor U-19 - A 2 23.02. 2020 12:09
   I.A třída skupina B 16 23.02. 2020 12:00
   Okresní přebor - Rakovník 25 23.02. 2020 11:49