Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 12846
  • Návštěvy: 1446/3
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    45901
    Týden:
    1446
    Dnes:
    151
    On-line:
    3

    Diskuse

    Téma:
    Divize - skupina A
    Autor:
    Opište kód z obrázku:

    souhlasím s pravidly    
    Někteří hráči by také měli odejít. Hlavně ten chytrý pan B.... . Mohli tušit, že kluci odejdou. Strašné jednání.
    23.06.2019 10:30     (nepřihlášen)   
    v Hořovicích se nedivte bych vyhodil komplet vedení.
    23.06.2019 08:02     (nepřihlášen)   
    1A třída
    22.06.2019 21:20     (nepřihlášen)   
    Mariánky taky
    22.06.2019 20:27     (nepřihlášen)   
    tHořovicko se rozpadá
    22.06.2019 19:36     (nepřihlášen)   
    Bacha v Rokycanech tam to bylo vždy podmazlí
    22.06.2019 17:55     (nepřihlášen)   
    Asi tak, nikdo sem nesestoupil a kromě Čížove všichni lepší postoupili
    22.06.2019 15:40     (nepřihlášen)   
    Tak že slabý krajský přebor
    22.06.2019 12:15     (nepřihlášen)   
    Divize – skupina A
    SK Klatovy 1898
    Slavoj Mýto
    FC Viktoria Mariánské Lázně
    FC Rokycany
    Český lev-Union Beroun
    FK Spartak Soběslav
    FK Hořovicko
    SK Petřín Plzeň
    FK Hvězda Cheb
    SK Senco Doubravka
    Tatran Sedlčany
    FK Jindřichův Hradec 1910
    Sokol Čížová
    TJ Přeštice
    SK Otava Katovice
    SK Dynamo České Budějovice B

    22.06.2019 12:00     (nepřihlášen)   
    ČFL
    postup Vyšehrad
    sestup odhlášené Jirny
    (Chlumec = Převýšov)
    nepřihlášeno do soutěží ŘKČ 4.Radotín, 7.Litoměřicko, 8.Dobrovice

    Divize A
    postup 1.Admira, 3.Rakovník
    sestup poslední Táborsko B
    nepřihlášeno do soutěží ŘKČ 11.Tachov

    Divize B
    postup 1. Hostouň, 2.Zbuzany, 4.Motorlet
    sestup poslední Most

    Divize C
    postup 2.Přepeře, 3.Pardubice B
    sestup poslední Turnov
    nepřihlášeno do soutěží ŘKČ 1.Mšeno-Jablonec, 10.Slatiňany

    postupy z krajů
    Středočeský 2.Poříčany, 3.Slaný, 5.Kutná Hora
    Jihočeský 2.Katovice
    Plzeňský 1.Petřín Plzeň, 2.Rokycany, 3.Mýto
    Karlovarský 1.Hvězda Cheb
    Ústecký 1.Louny, 4.Štětí
    Liberecký 2.Č.Lípa
    Královehradecký nikdo
    Pardubický 2.Letohrad, 3.Hlinsko
    21.06.2019 12:01     (nepřihlášen)   
    1. kolo 10.8 - 11.8.

    Klatovy - Č. Budějovice B
    Mýto - Katovice
    M. Lázně - Přeštice
    Rokycany - Čížová
    Beroun - J. Hradec
    Soběslav -Sedlčany
    Hořovicko - Doubravka
    Petřín - Hvězda Cheb
    21.06.2019 10:41     (nepřihlášen)   
    Tachov nepřihlásil divizi.
    21.06.2019 09:46     (nepřihlášen)   
    To je blbost!
    21.06.2019 07:38     (nepřihlášen)   
    1. kolo 10.8 - 11.8.

    Klatovy - Č. Budějovice B
    Mýto - Katovice
    M. Lázně - Přeštice
    Rokycany - Čížová
    J. Hradec - Beroun
    Soběslav -Sedlčany
    Dobříš -Doubravka
    Petřín - Cheb
    20.06.2019 23:04     (nepřihlášen)   
    To si Horejsi spletl pořadí ....do Čižové určitě nevolal ....to bude Švanda až to rozmaznou ve Sportu....Koukam ze ten pan Tvrz z mel asi velké výdaje nejen na Žižkovem....Myslim ze by to mělo bejt oficiální cestou ne....
    20.06.2019 19:57     (nepřihlášen)   
    1 2 3 4 5 6 7 
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška