Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 12985
  • Návštěvy: 465/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11212
    Týden:
    465
    Dnes:
    58
    On-line:
    1

    Diskuse

    Téma:
    Královéhradecký krajský přebor
    Autor:
    Opište kód z obrázku:

    souhlasím s pravidly    
    Sloupnice CUP 2019 - turnaj v malé kopané - tuto sobotu 29.6. - stále ještě možnost přihlášení týmu na webu : www.sloupnicecup.cz - Můžete se těšit na :
    - 1. místo - 10.000 Kč + další hodnotné ceny+pohár
    - 2. místo - 6.000 Kč + další hodnotné ceny+pohár
    - 3. místo - 4.000 Kč + další hodnotné ceny+pohár

    - startovné 1.700 Kč / tým (v ceně je občerstvení pro hráče)
    - DJ a moderátor po celý den
    - soutěž v kopání penalt o velký sud piva
    - vystoupení profesionálního freestyle fotbalisty Lukáše Munky
    - možnost ubytování
    - večerní vystoupení Stand UP Comedy show
    - Captain Morgan párty
    25.06.2019 08:15     (nepřihlášen)   
    A1A Krajský přebor mužů

    1 FC Vrchlabí z.s. A
    2 TJ Červený Kostelec, z.s.
    3 Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z.s.
    4 FK Kratonohy - FC Olympia HK, z.s.
    5 RMSK ";Cidlina"; Nový Bydžov, z.s.
    6 Fotbalový club Slavia Hradec Králové z.s. A
    7 FK Vysoká n/L.
    8 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. A
    9 SK Libčany
    10 TJ Jiskra Hořice, z.s.
    11 FK Černilov
    12 Sportovní klub Jičín z.s. A
    13 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
    14 Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou, z.s. B
    15 Spartak Police nad Metují, z. s.
    16 SK Dobruška z.s.
    21.06.2019 16:00     (nepřihlášen)   
    Zpráva číslo 33 ze zasedání STK KFS ze dne 20. června 2019

    Datum akce: 20.6.2019

    Vítězové soutěží Královéhradeckého KFS:

    KP muži: SK Libčany

    1.A třída muži: Spartak Police nad Metují

    1.B třída muži – skupina A: TJ Sokol Nepolisy

    1.B třída muži – skupina B: SK Třebechovice pod Orebem

    KP staršího dorostu U 19: FC Slavia Hradec Králové

    KS staršího dorostu U 19: FK Chlumec n. C./TJ Nové Město

    KP mladšího dorostu U 17: SK Jičín

    KP starších žáků U 15: SK Vysoké Mýto

    KS starších žáků U 15: SK Roudnice/SK Bystřian Kunčice

    KP mladších žáků U 13: FC Nový Hradec Králové

    KP starších přípravek U 11: SK Solnice



    Postupy – sestupy:

    KP muži:

    Sestup z divize: FC Olympia HK – Kratonohy A (odhlášení z Divize C)

    Postup do divize: NIKDO

    Sestup do 1. A třídy: FK Jaroměř, TJ Lázně Bělohrad, SK Sobotka

    1.A třída muži:

    Postup do KP mužů: Spartak Police nad Metují, FK Černilov

    Sestup do 1. B třídy mužů: FC Spartak Kobylice, FC Nový Hradec Králové, SK Sparta Úpice

    1.B třída muži:

    Postup do 1. A třídy: TJ Sokol Nepolisy, SK Třebechovice, SK Solnice

    Sestup do OFS: TJ Tatran Hostinné, TJ Sokol Nemyčeves, TJ Jiskra Kocbeře, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí, SK Smiřice, SK Albrechtice nad Orlicí

    Postup z OFS:

    OFS Hradec Králové: TJ Sokol Třebeš B, FC Slavia Hradec Králové B

    OFS Náchod: T.J. Sokol Hejtmánkovice

    OFS Trutnov: TJ Baník Žacléř

    OFS Jičín: SK Jičín B

    OFS Rychnov nad Kněžnou: TJ Baník Vamberk



    Rozdělení skupin 1. B třídy mužů:


    Skupina A:

    1. TJ Dvůr Králové nad Labem B

    2. TJ Sokol Železnice

    3. 1.FK Nová Paka

    4. SK Miletín

    5. FK Kopidlno

    6. FC Vrchlabí B

    7. TJ Slavoj Skřivany

    8. TJ Sokol Staré Buky

    9. TJ SOKOL Bílá Třemešná

    10. FK Dolní Kalná

    11. FC Spartak Kobylice

    12. SK Sparta Úpice

    13. SK Jičín B

    14. TJ Baník Žacléř



    Skupina B:

    1.FC České Meziříčí

    2. TJ Sokol Lípa nad Orlicí

    3. TJ Sokol Malšovice

    4. TJ Spartak Opočno

    5. TJ Slavoj Předměřice nad Labem

    6. TJ Sokol Javornice

    7. SK Přepychy

    8. FC Nový Hradec Králové

    9. TJ Sokol Třebeš B

    10. FC Slavia Hradec Králové B

    11. TJ Baník Vamberk

    12. T.J. Sokol Hejtmánkovice

    13. TJ Spartak Kosičky

    14. TJ Lokomotiva Meziměstí



    20.06.2019 17:02     (nepřihlášen)   
    Z A třídy postupují 2, z divize sestupují Kratonohy a Náchod, nepostupuje nikdo,
    takže asi 4 dolu. Zdroj KVHK
    15.06.2019 13:15    gdfgdf (nepřihlášen)   
    Omyl, buřinku mám já :D Nicméně k věci - překvapuje mě neforma Jičína, s takovým kádrem by měli usilovat o postup.
    15.09.2018 21:09    Johnnie Walker (JW709740)   
    1 
    Správce soutěže: Ondřej Pech