Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 18. ledna 2020
svátek má Vladislav.
Hlavní menu
 • ID: 13764
 • Návštěvy: 1170/1
 • mistrovská soutěž
 • muži
 • Homepage
 • Los
 • Statistiky
 • Rozpisy
 • Hráči / Trenéři
 • Tipovačka
 • Diskuse
 • Přihlášení

  Jméno:  
  Heslo:
  Přihlásit trvale
  Registrace   |   Heslo

  Soutěže ČR

  Pohár FAČR

  Evropské poháry

  Liga mistrů Evropská liga

  Návštěvy soutěže

  Celkem:
  44531
  Týden:
  1170
  Dnes:
  138
  On-line:
  1

  Diskuse

  Téma:
  FORTUNA:LIGA
  Autor:
  Opište kód z obrázku:

  souhlasím s pravidly    
  ono to nějak asi ze spisu ,se asi zapomnělo napsat , že opilý řidič chycen asi 500 m etru v nedalekém parku na lavičce , a byl schopen telefonovat , a komunikovat s okolím ..----
  16.01.2020 21:10    sobota (nepřihlášen)   
  Dobrá,ba výborná otázka i s pregnantní odpovědí z 13.1.2020 13:16.Dovolím si malý,ale zásadní dovětek : To mafiánské provázání,kdy každý ví na každého,nikdy nedotažené do tepláků.....viz.cinkMelta,Valášková z Valach,Feldberbr.....si přece ve sračkách musí pomoc.A korunu tomu nasadí Ústavní soud,který vrátí kauzu ožralého,možná i nasněženého Pinkla zpět po 3 letém projednávání,že je na hlavu.Když utíkal od nehody byl fit a 100% při vědomí.Tu je vidět co a hlavně kdo vládne v téhle zemi.Soud ani důkladně neprověřoval - jaká operace,kde proběhla a zjistit celou pravdu o dokumentaci.Votom to je,jedni dřou jako mezci za pár kaček a druzí se válí na Tahiti.Sportu zdar a přestaňte je svým vstupným živit.
  16.01.2020 17:11    Sobota ze Subotice (nepřihlášen)   
  Já jsem prezident, strašnej prezident, a teď už nebudu společně s Jiřím u Jaromíra, a proto se více budu věnovat vystupování na zdejších diskuzích. Povídat si mimo jiné budeme o fotbalových a ekonomických zmr.dech ze svazu.
  15.01.2020 15:22     (nepřihlášen)   
  Třeba pan Růžička v hokeji
  15.01.2020 07:53     (nepřihlášen)   
  Špatně jste to pochopil vhokeji i ve fotbale nedáte peníze tak kluk nehraj nehraje
  15.01.2020 07:30     (nepřihlášen)   
  Hokej je pro děti finančně náročnější nez fotbal, to neposoudím. Nemyslím (jako dlouholetý činovník ve fotbalovém oddíle na více postech), ze fotbal hrají děti bohatých rodičů. Organizovaně ho hrají většinou děti, jejichz rodiče se dítěti věnují a do oddílu ho privedou. Na konec fotbalu v Cechách to nevidím. Zkuste si zajít na pár turnajů - nikoliv špičkových - muzstev mladších záků, starších prípravek ap. a svůj názor si opravíte. Děti to baví. Důlezité je, aby se jejich zájem podchytil i později ve starších zácích a dorostu. To zálezí na nás všech!!!
  14.01.2020 19:44     (nepřihlášen)   
  Hrají většinou děti co mají bohaté rodiče a to je konec fotbalu a hokeje v Čechách
  14.01.2020 18:18     (nepřihlášen)   
  Přesto,že se národní mužstvo kvalifikovalo do závěrečné soutěže ME ,je náš fotbal v krizi.Jak na reprezentační,ale i na klubové úrovni.Profesinalita pojatá v I. a II. .lize nic nepřinesla.Poslední kvalifikace na OH byla za Brücknera a stejně dopadla ,tak jak dopadla.Zařazení b týmů do nároních lig a divizí byl račí pochod a bude trvat několik roků,než se pozná zda to bylo správné..Některá mužstva hrají bez nasazení a nevadí jim ,že prohrávají v maloměstech.Fotbal na našich vysokých školách to je něco neznámého a přesto mají na universiádách slušné výsledky.Jsou cesty ,ale musejí se hledat.To platí i v bledě modrém o hokeji.
  14.01.2020 13:32    Josef (nepřihlášen)   
  Jaká společnost - takový fotbal, takové vše
  14.01.2020 09:51     (nepřihlášen)   
  Pravdou bohužel je, že neumíme diskutovat a v diskuzi věcně argumentovat, namísto toho vystavujeme své soudy na názory druhých či ještě hůře na názorové oponenty. Hádáme se díky těm, kteří se řídí heslem ";Rozděl a panuj"; a tak rozdávají, aby nás rozdělili a my jim za úlitby dopřáváme sluchu a chválíme pány za to, že nám dávají drobky ze svého stolu a nevidíme kolik si na svůj stůl naloží pod heslem ANO bude (MI) líp, zvláště když ukazují na jiné, kteří si také přidělují (kradou), jen nerozdávají drobky v podobě koblih.
  Neumíme diskutovat, chybí nám totiž skutečný vůdce. Skutečný vůdce se řídí jiným heslem ";Sjednoť a veď ";. Toho dnes nemáme a nebo, díky křiklounům podporujícím rozdělení národa, ho neslyšíme.
  13.01.2020 13:41     (nepřihlášen)   
  Ty jsi bystrá, ty víš kudy běží zajíc...
  13.01.2020 13:20     (nepřihlášen)   
  Proč se prostředí fotbalu nedaří očistit se a zbavit se velkých štik?

  To prostředí se samo měnit nechce. Bojím se, že to funkcionářům vyhovuje. Oni jsou zvyklí na to, jak to celé funguje. Mají v tom svoje jisté. Navzájem každý na každého něco ví. Ti lidé navenek musejí říkat, že by to tak chtěli, ale ve skutečnosti se toho bojí. To není o pěti lidech, je to o několika stovkách až tisících. Je to o celé pyramidě vztahů a o tom, jak jsou nastaveny mocenské principy.

  Nikdo nepřišel s tím, že by to zásadně změnit chtěl. Byly tady nějaké náznaky. Veřejnost dávala své naděje do Ivana Haška, když byl krátce předsedou svazu, ale pak od toho utekl. To prostředí se nikdy měnit nechtělo. Veřejnost se diví a čeká se, až zasáhnou sponzoři, stát nebo novináři, ale to musí chtít hlavně ten fotbal, který si volí lidi ve výkonných výborech. To je otázka samotného fotbalového prostředí. Mnozí z těch lidí si vůbec neuvědomují, jak to fotbalové prostředí je nastaveno, a pokud si to uvědomují, tak s tím nic dělat nechtějí, protože jsou na to často líní nebo zbabělí.
  13.01.2020 13:17     (nepřihlášen)   
  Fotbalová asociace dostává velké množství peněz od státu. Někdy se o ní říká, že je to vlastně největší neziskovka v Česku. Proč státu a politické reprezentaci nevadí toto dění ve fotbale?

  Myslím si, že stát měl velkou příležitost udělat díru do fotbalu předloni, když propukla aféra s rozdělováním státních dotací, ve které byl obviněn a později obžalován Pelta, stejně tak Fotbalová asociace ČR jako právnická osoba. V té době zastávala tehdejší ministryně školství Kateřina Valachová stanovisko, že obviněná osoba nemůže čerpat dotace. Toto stanovisko jí vydrželo čtrnáct dní. Kdyby se fotbal vyhladověl, tak by tam asi nastala situace, že by byl nucen k tomu, aby se v něm začalo něco měnit. To se nestalo. Do fotbalu dál tečou stamiliony, má se skvěle a nemá jediný důvod cokoliv měnit.
  13.01.2020 13:16     (nepřihlášen)   
  Může však někdo z regionů vůbec změnit český fotbal? Je v českém fotbale možné oponovat vrcholu pyramidy, aniž by se to kritikům nevymstilo?

  Občas se ozve nějaký jednotlivý hlas, který se vůči tomu chce vymezit. V situaci, kdy je těch hlasů málo, tak je lze velmi snadno umlčet. Existuje na to celá řada mocenských nástrojů. Do nějakého odbojného okresu se pošle menší množství dotací, prostřednictvím rozhodčích lze zamezit, aby kluby z okresů postupovaly, lze přijímat celou řadu personálních rozhodnutí. Lze tam přijímat přísnější tresty v různých disciplinárních řízeních. Ve chvíli, kdy se objeví jeden nebo dva, tak se na ně sesypou tyto morové rány a ti ostatní si dají velký pozor. V situaci, kdy by nějaká rebelie probíhala na polovině okresů, tak už by to celé vypadalo jinak.
  13.01.2020 13:15     (nepřihlášen)   
  Ty jsi kdysi napsal, že fotbal má přesně takové vedení, jaké si zaslouží. Zaslouží si český fotbal lidi, jako je Roman Berbr či Miroslav Pelta?

  Pánové Pelta, Berbr a spol. jsou přesně lidé z vrcholu té pyramidy. Ono to funguje vlastně jako mafie. Capo di tutti capi. To jsou ti nejmocnější, kteří stojí na čele pyramidy. Jsou to mocenské struktury, které se budovaly desítky let, a je obtížně je rozbít. Celá moc vzniká na valných hromadách okresních fotbalových svazů. Na těch okresech je minimální zájem o funkce.

  Tuto příležitost uchopil Roman Berbr, který si před 25 lety přečetl stanovy a zjistil, že moc vychází z regionů a krajů. Jejich zástupci tvoří největší množství voličů na valných hromadách a v 90. letech tady nastala krize. Byli tam dědové, kteří dožívali z minulého režimu, a nikdo to po nich nechtěl převzít. Berbr oslovil své známé a bývalé rozhodčí a ukázal jim směr. Řekl jim, že když tyto pozice obsadí a tady budou pracovat, tak potom mohou vytvořit jednolitou masu, která na valné hromadě bude mít sílu, a budou si moci ten fotbal řídit podle svého. To se bohužel děje.
  13.01.2020 13:14     (nepřihlášen)   
  1 2 3 
  Správce soutěže: Jan Švácha