Tak zítra zaryby a horin výhra a Beřky mažou.
    Sem slyšel, že všichni hráči i funkcionáři Hořína přijedou do Kralup na 18 ks saní tažených prasaty jako v Mrazíkovy.Každé saně potáhne 5 ks.prasat nevíte co je na tom pravdy?
    také to tak vidím, je vidět že odlišný názor se dá napsat i slušně.
    12.06.2019 20:24     (nepřihlášen)
    No tak na tento příspěvek nejde snad ani odpovídat, text o autorově IQ vypovídá dostatečně. Aneb šťastný ten kdo slabý duchem jest. A vy musíte být velmi šťastný člověk.
    12.06.2019 20:22     (nepřihlášen)
    A proč by Borek měl chtít kopat b třídu, když je to největší žumpa, co se týká rozhodčích?
    12.06.2019 15:26     (nepřihlášen)
    I v V. Borku, ke vší úctě k jejich práci s mládeží, si jednou musejí uvědomit, že bez posil z venčí I. b kopat nebudou. Viz. již nedávné učinkování Borku v nejnižší krajské soutěži. Nadšení, pomoc rozhodčích vždy již nestačí.
    12.06.2019 12:02     (nepřihlášen)
    Pouze reakce, i když trochu přehnaná, na příspěvek včera v 16:53. Proč Eder by měl vylučovat bez pardonu BLBA? Tam je asi ten začátek.
    12.06.2019 11:11     (nepřihlášen)
    Až na drobnosti se s tím dá souhlasit.
    12.06.2019 09:56     (nepřihlášen)
    Musím říct, že nerozumím tomu urážení tady. To nejde názor napsat slušně? No asi ne... Každopádně Všestudy nás přehrály důrazem, efektivní koncovkou a pak si to zkušeně pohlídali. My své šance nedali a hosté ano. Na rozhodčího se vymlouvat nehodlám. Prostě dělal chyby, ale nebudu tvrdit, že nás porazil rozhodčí. Penalta podle mě jasná, hodiny nevím. K ostatnímu se nevyjadřuju. Samozřejmě nevím odkud jsi, ale klidně mě můžeš za názor urážet :-)
    12.06.2019 09:52     (nepřihlášen)
    Tak jo. A teď pravdu! Časomira se zastavila sama nebo byla zastavena dálkově? A že zrovna v době, kdy ste chtěli vyrovnat po snížení na 2:3. A další zajímavost je že si pan rozhodčí skoro celý zápas nevšiml, že nemá hodinky. Nebo je schoval do kapsy?
    12.06.2019 09:51     (nepřihlášen)
    Nemusíme se tu furt urážet přeci...každý bude mít na daný zápas svůj pohled. První poločas Všestudy ve všem lepší a důraznější, před poločasem penalta pro Borek jasná. Druhý poločas hned po rozehrání na 3:0 a zápas Všestudy kontrolovaly, pak se Borku podařilo snížit na rozdíl branky. Každopádně s tím urážením rozhodčího to bylo z obou stran. Mohlo se dohrát na obou stranách po 9 a to bys chtěl...? Jinak naznačuješ, že by Pepa byl na straně Všestud....jen bych ti připomněl zapomenuté hodinky a řízení zápasu dle tabule. Která se zastavila v 87.minutě a hrálo se do 96 minuty.
    K tomu dalšímu ohledně diváků, hráčů Vám přeji ať to zůstane i v následných letech :)
    12.06.2019 08:32     (nepřihlášen)
    Ty vosle z Borku, nestěžuj si na Pixu. Zářez hostů, vymyšlená penalta, magor rozhodčí co jako nemá hodinky a zastavily ste casomiru takže se hrálo o 6 minut déle a hlavně *** Hampl na lajně. Vždyť ani ten pitoma nevěděl koho vyloučil a za co. A o nadávání tu neblej kraviny ty hovado! Takový kreteni nejsou ani v Obřístvi.
    11.06.2019 22:24     (nepřihlášen)
    Tak je to samozřejmě fajn ale věřte, je to rok od roku složitější, udržet tyto týmy v chodu.
    11.06.2019 20:35     (nepřihlášen)