Téma:
    I.B třída skupina A - ÚKFS
    Opište kód z obrázku:

souhlasím s pravidly
    Ano.Fotbal není o tom kdo hrál jakou třídu,ale o partě,funkcionářích,trenérech o tom jak kluci trénují.Preci když slozim 11 hráčů co někdy hráli vyšší soutěž neznamená to ,že porazí týmy kde kluci hráli níž.Příklad vidím v Litoměřicích v přeboru.Každý je bral před sezonou jako sestupujícího.Udělali partu jak hrom a vedou přebor!
    27.02.2020 16:13     (nepřihlášen)
    myslím si , že to není o tom jestli někdo hrál vyšší třídu..Křešice mají více lidí , kteří by mohli a měli tu možnost jít výš, ale nechtěli a zůstali..do toho přišel Marčaník aby vše spojil a udělal tak tým hodný 1A třídy..
    27.02.2020 09:21     (nepřihlášen)
    Tvl.rozklikni si celou B třídu.
    26.02.2020 15:13     (nepřihlášen)
    Tak mě tu někdo psal ať si zjistim něco o hráčích z Křešic.Je to snadné,kouknul jsem na poslední dva zápasy a každého hráče kde co hrál.Jsou tam i jejich utkání .Omlouvám se,že výš hrál jen Faust,který je jediný známý hráč a zranil se.Vys hrál už jen Grunert Jakub a to krajský přebor za Litoměřice B a Zakravsky Marek také Litoměřice B.Jinak jsou tam všichni z Křešic,nebo jiných vesnic hrající nižší třídu.Vysledky Křešic jsou dobre,ale Děčín je klub s velkou tradici a skvělou mládeži a pro fotbal jako takový by byl postup pro fotbal přínosnější.Proti Kresicem nic nemám,naopak na vesničku mají určité zapálené a výborne funkcionare,ale pro menší kluby je zbytečně se hrnout do náročnějších soutěži.Priklad Drnovice,Blšany,Slušovice atd.To je jen můj názor..
    26.02.2020 14:41     (nepřihlášen)
    A to už údajně začal trénovat po zraneni Faust.To bude obrovská posila.
    25.02.2020 17:49     (nepřihlášen)
    Viděl jsem Křešice, Děčín je už teď bez šance, vyborný tým, jednotlivci a vedení již vše zajišťuje pro zdárný postup z 1.fleku
    25.02.2020 15:47     (nepřihlášen)
    Mojzir-Rtyne 6-3.Jednoznacna převaha favorita.
    23.02.2020 21:30     (nepřihlášen)
    Junior-Vilemov 2-3.Vilemov do 60m. jasně lepší a 0-2 byl pro domácí milosrdný výsledek.V poslední pulhodince domácí zabrali,vyrovnali,ale ještě jednou zbytečně inkasovali.
    22.02.2020 19:39     (nepřihlášen)
    Křešice mají na B třídu výborný tým.
    22.02.2020 14:38     (nepřihlášen)
    Jo byl jsem se podívat.Pekne vyrovnané utkání.Kresice byly lepší v prvním a Litoměřice v druhém poločase.Oba brankáři litomericky i obtloustlý kresicky chytali velmi dobře.
    22.02.2020 14:10     (nepřihlášen)
    Litoměřicko - Křešice 1:1
    22.02.2020 13:42     (nepřihlášen)
    Dnes se mrkněte na tu kvalitu Junioru v 15 hodin.
    22.02.2020 09:04     (nepřihlášen)
    Jj a teď nám řekni výsledky přípravných utkání Bohušovic
    21.02.2020 17:59     (nepřihlášen)
    I v okleštěné sestavě Junior přejel 3-0 Č.Kamenici.Hlavne ve 2 poločase to bylo utkání na jednu branku.
    20.02.2020 16:35     (nepřihlášen)
    Hostovice - Chuderov 5:1
    20.02.2020 14:01     (nepřihlášen)