TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Ragby
Vysledky.com

Výsledkový servis serveru Lidovky.cz

Vyber sport Vyber kraj
Starší verze vysledky.com
Další ligové soutěže
Reprezentace
Kraje a okresy
Výsledky v mobilní verzi
06. DUBNA 2017 18:00 | Sledujete zápas a padl gól? Hrajete zápas, jste o poločase v kabině a zajímá vás jak hrají vaši soupeři? Použijte mobilní verzi Výsledků a upravte aktuální skóre zápasu nebo se podívejte na výsledky ostatních týmů v soutěži, vložte průběžný výsledek vašeho zápasu a informujte se mezi sebou on-line o aktuálních výsledcích.
Znaky klubů na Výsledcích
29. BŘEZNA 2017 18:25 | Nemá váš klub na kartě nebo u soutěže znak? Pošlete mi ho prosím v nejlepší kvalitě jakou máte do mailu: webmaster@vysledky.com. Já znak ke klubu vložím.
Jak sdílet zápas na timeline Facebooku
24. BŘEZNA 2017 15:00 | Na Výsledcích jsem vytvořil funkci, která umožňuje sdílet odkaz na zápas na vaší timeline Facebooku, nebo na timeline klubu, který na Facebooku spravujete. Odkaz obsahuje znaky klubů, čas začátku zápasu, výsledek. Můžete tak na své Facebookové stránce pozvat na utkání nebo po odehrání zápasu informovat o výsledku.
Zápasy vybraných soutěží   
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 05.11. > Bez komentare
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 30.10. > To tedy musí psát opravdový odborník, když porovnává ragby a fotbal.....a kolik utkání jste vážený pane odřídil nebo odkoučoval, jak se vzděláváte a jakou literaturu čtete nebo odborné časopisy, když se kriticky vyjadřujete k vedení domácího týmu a nastavenému metru řízení utkání....( v hospodě se všechno nedozvíte). Ale jste fanoušek a máte právo na osobní názor, když není zrovna vulgární a zmatečný. Já jsem nezávislý divák z Darkovic a mě se utkání líbilo, padlo šest branek a ani jsem si nevšiml kdo utkání řídí. Hra měla spád, byla plna osobních soubojů v rámci korektnosti a jediný moment, který vybočil z utkání byl zcela nevybíravý zákrok Michala Juchelky hráče Bohuslavic, který si svou flustraci ze svého velmi slabého výkonu a prohry hostujícího mužstva vybil na domácím hráči , který po jeho zákroku musel opustit hřiště pro zranění.
              souhlasím s pravidly
Rostislav Zubík 26.03. > Dobrý den, budeme tipovat kvalifikaci ME ?
Dalibor Fridrich 29.03. > Kvalifikaci ME ve fotbale do výběru serveru zařazena nebude.
              souhlasím s pravidly
ADMIN
WEB
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE