13. 13 3 1 9 19:26 10
14. 13 1 5 7 21:42 8

Krátké zprávy z klubu

1. kolo

23.08. 2010 | 15:17 V nedělním utkání nastoupili muži Vřesiny ke svém prvnímu zápasu v novém ročníku 2010/2011 a to navíc v nové soutěži. Soupeřem se jim stal celek Vítkova, jenž je po postupu stejně jako my v soutěži nováčkem. V základní sestavě trenéra Janíka se objevilo několik nových tváří.

V úvodních 30 minutách se hrál opatrný zápas od šestnáctky po šestnácku, bez vyloženějších šancí, opomeneme-li břevno, jenž trefil Boháč po přímém kopu. Tuto část zápasu definitivně utla rychlá akce domácích, kdy z obrany se míč dostal na Boháče, ten akci rozjel a ve správné chvíli našel Kubináka. Ten chladnokrevně trefil na zadní tyč a stal se tak prvním střelcem Vřesiny v OP. Za stavu 1:0 se šlo také do kabin.

Kdo čekal obdobný průběh v druhé půli, tak se hodně mýlil. V 55. minutě se míč dostal opět k aktivnímu Boháčovi, který šel do šestnáctky. Tam ho po jeho kličce poslal k zemi sluzem hostující obránce a byla z toho penalta. Tu si sám postižený postavil a následně proměnil. Stav 2:0. Netrvalo to dlouho a zápornou hlavní roli na sebe vzal domácí golman Lampart. Po jeho dvou neomluvitelných hrubkách soupeř během 3 minut vyrovnal. Poprvé centr z leva - hlavičkující útočník soupeře - a žákovská chyba Lamparta, jemuž vypadl míč do branky. Podruhé o dvě minuty později centr opět zleva do vápna, domácí golman opět zaváhal, nevyběhl a domácí obránce si tak ve snaze odvrátit míč dal vlastence. Rázem byl zápas srovnán. S tím se ale Petr Boček nechtěl smířit. Hned po rozehrávce dostal míč do křídla, obešel obránce, prostčil míč pod vybíhajícím brankářem a do prázdné branky zavěsil. Šok naopak pro hostující Vítkov. Soupeř ani poté nechtěl nic zabalit. Snažil se hrát, ale po našem autovém vhazování na půli soupeře se k míči dostal Malušek, který prvním dotekem přehodil vybíhajícího golmana. Zápas tak dostal svou konečnou výsledkovou podobu. Trenér Janik po zápase pochválil hráče za bojovnost a nasazení. V příštím kole zajíždíme na půdu Hněvošic.