Vysledky.com

Výsledkový servis serveru Lidovky.cz

Vyber sport

CÁBELÍCI DOMA VÍTĚZNĚ
Slunečný páteční podvečer byl svědkem středočeského derby, když domácí Cábelíci přivítali na stadionu v Králově Dvoře mužstvo SK Rakovník. O rychlou úvodní branku domácích se postaral Martin KRAUS a na jeho trefu navázal parádní střelou Tomáš OSVALD. Za Rakovník snížil až v závěru poločasu Marek Hejd
Změny termínů utkání
Přinášíme Vám změny termínů následujících utkání:
Béčko jasně přehrálo v derby celek Dražovic
V nedělním dopoledni béčko hostilo na domácím trávníku celek Dražovic a od úvodních minut dalo jasně najevo kdo bude na trávníku pánem a nutno říci, že i výsledek je pro hosty mírný, neboť spoustu šancí domácích jak je v poslední době zvykem zůstalo neproměněných. Ale i tak je vítěsztví 4:0 velmi cenné. Branky: Rozehnal, Kozel Honek a Nohel.
Archiv článků
Nižněkamsk - Omsk 1:2
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 07.09. > Bohužel funkcionář poradil rozhodčím špatně a proto pro všechny rozhodčí pokud jste přesvědčeni ,že vaše rozhodnutí je správné nedejte na rady funkcionářů a jiných osob