VS= SK Slavia Praha
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 619/2
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
36583
Týden:
619
Dnes:
2
On-line:
2

   Damien Boudjemaa (34)

Správce karty: ANDRLA
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:173cm / 67kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:22.07.2015 13:42
ID karty:82795

Fotbal - kariéra hráče

Pohár FAČR

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2014/15 2 158 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 2 158 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

Synot liga

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2014/15 12 451 4 8 0 0 1 0 0 1 0 0.00 >>
2013/14 10 762 8 2 0 1 3 0 0 2 0 0.00 >>
Celkem 22 1213 12 10 0 1 4 0 0 3 0 0.00
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 11.04. 17:00
Slavia Praha - Viktoria Plzeň
B-Tým: ČFL - skupina A, Pá 10.04. 16:00
Hostouň - Slavia Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, Út 07.04. 11:00
Slavia Praha - Sparta Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, Út 07.04. 13:15
Slavia Praha - Sparta Praha
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Čt 09.04. 11:00
Slavia Praha - Sokolov
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Čt 09.04. 13:15
Slavia Praha - Sokolov
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, So 18.04. 13:00
Slavia Praha - JM Chodov
: OP ml.žáci sk. A, So 11.04. 10:00
Slavia Praha - Zvole
Žáci U-15: Česká liga, Pá 10.04. 10:00
Hradec Králové - Slavia Praha
Žáci U-14: Česká liga, Pá 10.04. 12:00
Hradec Králové - Slavia Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, Pá 10.04. 10:15
Slavia Praha - Vyšehrad
Žáci U-12: ČL skupina B, Pá 10.04. 10:15
Slavia Praha - Vyšehrad
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 24 18 4 2 48:8 58
2. 24 15 5 4 45:20 50
3. 24 11 7 6 42:31 40
4. 24 11 5 8 36:27 38
5. 24 11 4 9 42:37 37
6. 24 10 7 7 30:27 37
7. 23 11 3 9 42:31 36
8. 24 11 3 10 39:38 36
9. 24 9 8 7 42:32 35
10. 24 7 11 6 31:29 32
11. 24 7 6 11 25:37 27
12. 23 5 9 9 19:35 24
13. 24 5 8 11 20:30 23
14. 24 6 4 14 22:40 22
15. 24 4 5 15 11:41 17
16. 24 3 5 16 15:46 14

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
207
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.