VS=2017/18 Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 12. srpna 2020
svátek má Klára.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Michal Škařupa (33)

Správce karty: webmaster
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:07.09.2016 00:47
ID karty:101306

Fotbal - kariéra hráče


2015- Sokol Ústí

Současné působiště: Sokol Ústí - B-Tým

Pohár FAČR - MOL cup

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 1 104 1 0 0 1 0 0 0 1 1 0.00 >>
Celkem 1 104 1 0 0 1 0 0 0 1 1 0.00

Divize - skupina E

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 11 756 8 3 2 0 0 0 0 7 0 0.00 >>
2017/18 16 442 2 14 3 1 0 0 0 3 0 0.00 >>
Celkem 27 1198 10 17 5 1 0 0 0 10 0 0.00

1.B třída skupina A

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 3 270 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0.00 >>
2015/16 1 74 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 4 344 4 0 0 1 0 0 0 1 0 0.00

Olomoucký krajský přebor

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 14 692 4 10 1 1 0 0 0 4 0 0.00 >>
2015/16 24 1914 24 0 1 3 0 0 1 12 1 0.00 >>
Celkem 38 2606 28 10 2 4 0 0 1 16 1 0.00

Zápasy - 2017/18 - Divize - skupina E

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 06.08. Bohumín - Ústí A 0:0 90 Z >>
3. 19.08. Loko Petrovice - Ústí A 0:4 17 S >>
4. 27.08. Ústí - Šternberk A 2:1 34 S >>
6. 10.09. Ústí - Brumov A 2:0 17 S >>
8. 24.09. Frýdlant n.O. - Ústí A 1:0 29 S >>
19. 31.03. Šternberk - Ústí A 0:5 61 Z 1 >>
20. 08.04. Ústí - Nové Sady A 1:1 6 S >>
21. 15.04. Brumov - Ústí A 1:6 26 S >>
18. 18.04. Ústí - Loko Petrovice A 1:0 18 S >>
22. 22.04. Ústí - Havířov A 4:1 3 S >>
23. 29.04. Ústí - Frýdlant n.O. A 1:1 21 S >>
24. 05.05. Jeseník - Ústí A 1:2 21 S >>
25. 13.05. Ústí - Dolní Benešov A 1:3 3 S >>
16. 16.05. Ústí - Bohumín A 3:2 44 S >>
26. 20.05. Nový Jičín - Ústí A 5:1 21 S >>
27. 26.05. Ústí - Kozlovice A 0:4 30 S >>
28. 03.06. Slavičín - Ústí A 3:4 0 L >>
29. 09.06. Ústí - Opava A 1:3 0 L >>
17. 15.06. Vsetín - Ústí A 2:1 0 L >>