Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 20. července 2019
svátek má Ilja.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Petr Kasala (30)

Správce karty: ANDRLA
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:21.08.2015 15:43
ID karty:52766

Fotbal - kariéra hráče


2009- Slovan Bzenec

Současné působiště: Slovan Bzenec - A-Tým

Divize - skupina D

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 27 2354 27 0 1 10 0 4 0 8 0 0.00 >>
2017/18 26 2251 26 0 0 24 0 1 0 11 1 0.00 >>
2016/17 28 2330 27 1 1 21 0 1 0 12 0 0.00 >>
Celkem 81 6935 80 1 2 55 0 6 0 31 1 0.00

Jihomoravský krajský přebor

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2015/16 31 2644 30 1 0 34 0 1 0 8 1 0.00 >>
2014/15 25 2250 25 0 0 29 0 4 0 4 0 0.00 >>
2013/14 15 1325 15 0 0 13 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 71 6219 70 1 0 76 0 5 0 12 1 0.00

Jihomoravský krajský pohár

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2015/16 5 363 4 1 0 8 0 0 0 1 0 0.00 >>
Celkem 5 363 4 1 0 8 0 0 0 1 0 0.00

1.A třída skupina B - Jihomoravský kraj

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2009/10 21 1588 19 2 0 18 0 0 0 2 2 0.00 >>
Celkem 21 1588 19 2 0 18 0 0 0 2 2 0.00

Zápasy - 2018/19 - Divize - skupina D

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 05.08. Slavoj Polná - Bzenec A 4:2 90 Z 1 >>
2. 11.08. Bzenec - Břeclav A 2:3 90 Z 1 >>
4. 25.08. Bzenec - Strání A 0:0 90 Z >>
5. 01.09. Nové Sady - Bzenec A 0:0 90 Z >>
6. 08.09. Bzenec - Blansko A 0:2 66 Z >>
7. 16.09. Humpolec - Bzenec A 0:3 90 Z 1 >>
8. 22.09. Bzenec - Lanžhot A 1:3 90 Z >>
9. 29.09. Rosice - Bzenec A 5:0 90 Z >>
10. 06.10. Bzenec - Stará Říše A 1:0 90 Z >>
11. 14.10. Tasovice - Bzenec A 3:2 90 Z >>
12. 21.10. Velká Bíteš - Bzenec A 2:0 90 Z >>
13. 27.10. Bzenec - Bystrc A 3:0 90 Z 1 1 >>
14. 04.11. Žďár n.Sázavou - Bzenec A 3:3 90 Z 2 1 >>
15. 10.11. Bzenec - Ždírec n.D. A 2:0 90 Z >>
17. 23.03. Břeclav - Bzenec A 4:1 90 Z >>
18. 30.03. Bzenec - Havlíčkův Brod A 4:2 90 Z 2 1 >>
19. 07.04. Strání - Bzenec A 0:1 92 Z >>
20. 13.04. Bzenec - Nové Sady A 1:1 90 Z >>
21. 19.04. Blansko - Bzenec A 6:1 90 Z >>
22. 27.04. Bzenec - Humpolec A 4:0 90 Z 2 1 >>
23. 05.05. Lanžhot - Bzenec A 4:1 90 Z >>
30. 08.05. Ždírec n.D. - Bzenec A 2:1 65 Z >>
24. 11.05. Bzenec - Rosice A 0:0 90 Z >>
25. 19.05. Stará Říše - Bzenec A 5:0 66 Z >>
26. 25.05. Bzenec - Tasovice A 2:2 90 Z >>
27. 31.05. Bzenec - Velká Bíteš A 2:3 90 Z >>
28. 09.06. Bystrc - Bzenec A 0:2 0 L >>
29. 14.06. Bzenec - Žďár n.Sázavou A 3:1 85 Z >>