Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 21. července 2019
svátek má Vítězslav.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Tomáš Petrucha (24)

Správce karty: ANDRLA
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:27.08.2014 17:31
ID karty:83526

Fotbal - kariéra hráče


2014 FK Baník Ratíškovice, 2014-2015 FK Baník Dubňany, 2015 RSM Hodonín, 2015 RSM Hodonín, 2015-2016 RSM Hodonín, 2016-2017 SK MOGUL Vacenovice, 2017- Slovan Bzenec

Současné působiště: Slovan Bzenec - A-Tým

Divize - skupina D

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 20 1800 20 0 2 3 0 1 0 5 0 0.00 >>
2017/18 13 1170 13 0 1 2 0 0 0 4 0 0.00 >>
2016/17 9 570 6 3 4 0 0 0 0 1 0 0.00 >>
2015/16 8 123 0 8 1 2 0 0 0 1 0 0.00 >>
Celkem 50 3663 39 11 8 7 0 1 0 11 0 0.00

I.B třída skupina C

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 13 1170 13 0 0 4 0 0 0 2 0 0.00 >>
Celkem 13 1170 13 0 0 4 0 0 0 2 0 0.00

I.A třída skupina B

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2015/16 2 180 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 2 180 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

I.A třída skupina B

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2015/16 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0.00

Jihomoravský krajský přebor

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2014/15 10 900 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
2013/14 6 467 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 16 1367 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

Zápasy - 2018/19 - Divize - skupina D

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 05.08. Slavoj Polná - Bzenec A 4:2 0 L >>
8. 22.09. Bzenec - Lanžhot A 1:3 0 L >>
9. 29.09. Rosice - Bzenec A 5:0 90 Z >>
10. 06.10. Bzenec - Stará Říše A 1:0 90 Z >>
11. 14.10. Tasovice - Bzenec A 3:2 90 Z >>
12. 21.10. Velká Bíteš - Bzenec A 2:0 90 Z >>
13. 27.10. Bzenec - Bystrc A 3:0 90 Z >>
14. 04.11. Žďár n.Sázavou - Bzenec A 3:3 90 Z >>
15. 10.11. Bzenec - Ždírec n.D. A 2:0 90 Z 1 >>
18. 30.03. Bzenec - Havlíčkův Brod A 4:2 90 Z >>
19. 07.04. Strání - Bzenec A 0:1 90 Z >>
20. 13.04. Bzenec - Nové Sady A 1:1 90 Z >>
21. 19.04. Blansko - Bzenec A 6:1 90 Z 1 >>
22. 27.04. Bzenec - Humpolec A 4:0 90 Z >>
23. 05.05. Lanžhot - Bzenec A 4:1 90 Z >>
30. 08.05. Ždírec n.D. - Bzenec A 2:1 90 Z >>
24. 11.05. Bzenec - Rosice A 0:0 90 Z >>
25. 19.05. Stará Říše - Bzenec A 5:0 90 Z >>
26. 25.05. Bzenec - Tasovice A 2:2 90 Z >>
27. 31.05. Bzenec - Velká Bíteš A 2:3 90 Z >>
28. 09.06. Bystrc - Bzenec A 0:2 90 Z >>
29. 14.06. Bzenec - Žďár n.Sázavou A 3:1 90 Z 1 1 >>