VS=2016/17 Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. února 2020
svátek má Patrik.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Kryštof Surovec (23)

Správce karty:
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:09.08.2015 13:20
ID karty:90449

Fotbal - kariéra hráče

Moravskoslezský krajský přebor

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 24 667 4 20 2 2 0 0 0 1 0 0.00 >>
2017/18 14 755 9 5 0 3 0 0 0 1 0 0.00 >>
2016/17 26 1125 10 16 1 1 0 0 0 3 0 0.00 >>
2015/16 12 283 3 9 2 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 76 2830 26 50 5 6 0 0 0 5 0 0.00

Divize - skupina E

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2015/16 14 863 10 4 1 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 14 863 10 4 1 0 0 0 0 0 0 0.00

Zápasy - 2016/17 - Moravskoslezský krajský přebor

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 07.08. Bohumín - Čeladná A 1:0 12 S >>
2. 13.08. Čeladná - Krnov A 3:0 24 S >>
3. 20.08. Český Těšín - Čeladná A 1:3 90 Z >>
4. 27.08. Čeladná - Heřmanice A 1:3 87 Z >>
15. 31.08. Čeladná - Frenštát A 5:4 65 Z >>
5. 04.09. Polanka - Čeladná A 1:1 50 S >>
6. 10.09. Čeladná - Břidličná A 0:2 63 Z >>
7. 18.09. Kobeřice - Čeladná A 1:2 90 Z >>
8. 25.09. Bílovec - Čeladná A 1:2 90 Z >>
11. 15.10. Čeladná - Háj ve Slezsku A 3:1 0 L >>
12. 22.10. Orlová - Čeladná A 1:6 30 S >>
13. 29.10. Čeladná - Šenov A 6:1 7 S >>
14. 05.11. Dětmarovice - Čeladná A 0:3 9 S >>
16. 11.03. Čeladná - Bohumín A 4:1 19 S >>
17. 19.03. Krnov - Čeladná A 4:0 63 S >>
18. 25.03. Čeladná - Český Těšín A 2:0 3 S >>
19. 01.04. Heřmanice - Čeladná A 0:0 9 S >>
20. 08.04. Čeladná - Polanka A 1:2 30 Z >>
21. 15.04. Břidličná - Čeladná A 3:0 67 S >>
23. 03.05. Čeladná - Bílovec A 1:4 46 Z >>
24. 06.05. Vendryně - Čeladná A 3:1 22 S >>
25. 13.05. Čeladná - Bruntál A 2:1 27 S >>
26. 20.05. Háj ve Slezsku - Čeladná A 3:2 65 Z >>
27. 27.05. Čeladná - Orlová A 6:0 19 S 1 >>
28. 03.06. Šenov - Čeladná A 1:2 19 S >>
29. 10.06. Čeladná - Dětmarovice A 1:1 30 S >>
30. 17.06. Frenštát - Čeladná A 2:0 90 Z >>