VS=2018/19 Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 22. ledna 2020
svátek má Slavomír.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Pavel Šebek (23)

Správce karty: webmaster
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:19.09.2015 15:23
ID karty:94056

Fotbal - kariéra hráče


2015-2016 FK Hořovicko, 2016- Český lev-Union Beroun

Současné působiště: Český lev-Union Beroun - A-Tým

Divize - skupina A

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 25 2250 25 0 4 0 0 0 0 1 0 0.00 >>
2015/16 1 6 0 1 13 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 26 2256 25 1 17 0 0 0 0 1 0 0.00

Středočeský krajský přebor

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2017/18 12 1023 11 1 2 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
2016/17 9 810 9 0 8 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
2015/16 9 726 8 1 6 0 0 0 0 1 0 0.00 >>
Celkem 30 2559 28 2 16 0 0 0 0 1 0 0.00

Okresní přebor - Beroun

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 4 360 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 4 360 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

Zápasy - 2018/19 - Divize - skupina A

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 11.08. ČLU Beroun - Doubravka A 0:2 90 Z >>
2. 19.08. Sedlčany - ČLU Beroun A 4:1 90 Z >>
3. 25.08. ČLU Beroun - Přeštice A 2:1 90 Z >>
4. 01.09. Aritma Praha - ČLU Beroun A 4:1 90 Z >>
5. 08.09. ČLU Beroun - Klatovy A 5:1 90 Z >>
6. 16.09. Admira Praha - ČLU Beroun A 5:0 90 Z >>
7. 22.09. ČLU Beroun - Hořovicko A 2:1 90 Z >>
8. 29.09. J. Hradec - ČLU Beroun A 2:1 90 Z >>
9. 07.10. ČLU Beroun - Táborsko A 4:2 90 Z >>
10. 13.10. ČLU Beroun - Soběslav A 5:1 90 Z >>
11. 20.10. Dobříš - ČLU Beroun A 2:3 90 Z >>
12. 27.10. ČLU Beroun - Tachov A 0:1 90 Z >>
13. 03.11. Čížová - ČLU Beroun A 3:1 90 Z >>
14. 10.11. ČLU Beroun - Mar. Lázně A 1:0 90 Z >>
15. 17.11. SK Rakovník - ČLU Beroun A 1:2 90 Z >>
16. 09.03. Doubravka - ČLU Beroun A 0:1 90 Z >>
17. 16.03. ČLU Beroun - Sedlčany A 1:4 90 Z >>
18. 23.03. Přeštice - ČLU Beroun A 1:0 90 Z >>
19. 30.03. ČLU Beroun - Aritma Praha A 2:0 90 Z >>
20. 06.04. Klatovy - ČLU Beroun A 1:0 90 Z >>
21. 13.04. ČLU Beroun - Admira Praha A 1:0 90 Z >>
22. 20.04. Hořovicko - ČLU Beroun A 3:2 90 Z >>
23. 27.04. ČLU Beroun - J. Hradec A 2:0 90 Z >>
24. 04.05. Táborsko B - ČLU Beroun A 2:3 90 Z >>
26. 18.05. ČLU Beroun - Dobříš A 3:2 0 L >>
27. 25.05. Tachov - ČLU Beroun A 5:0 90 Z >>
28. 01.06. ČLU Beroun - Čížová A 3:2 0 L >>
29. 08.06. Mar. Lázně - ČLU Beroun A 3:2 0 L >>
30. 12.06. ČLU Beroun - SK Rakovník A 0:4 0 L >>