Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. února 2020
svátek má Matěj.
Hlavní menu
  • ID: 100
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Beroun  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3639
    Týden:
    29
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    13.kolo

    So 14.08. 00:00 H.Nazareth - Cembrit Beroun 3:1 (3:0)
    So 14.08. 00:00 Trubín - Stašov 2:4 (0:3)
    So 14.08. 00:00 Loděnice B - Nižbor 2:0 (1:0)
    So 14.08. 00:00 Z. Třebaň B - Nový Jáchymov 3:4 (2:0)
    So 14.08. 00:00 Vysoký Újezd - Chyňava 1:5 (0:1)
    So 14.08. 00:00 Zdice B - TJ VČS Tmaň 1:1 (0:1)
    So 14.08. 00:00 Hudlice - Hýskov 2:0 (2:0)

    1.kolo

    So 21.08. 00:00 Hýskov - Cembrit Beroun 3:1 (2:0)
    So 21.08. 00:00 TJ VČS Tmaň - Hudlice 2:3
    So 21.08. 00:00 Chyňava - Zdice B 3:1
    So 21.08. 00:00 Nový Jáchymov - Vysoký Újezd 5:3
    So 21.08. 00:00 Nižbor - Z. Třebaň B 2:1
    So 21.08. 00:00 Stašov - Loděnice B 1:0 (1:0)
    So 21.08. 00:00 H.Nazareth - Trubín 4:3

    2.kolo

    So 28.08. 00:00 Cembrit Beroun - Trubín 1:1
    So 28.08. 00:00 Loděnice B - H.Nazareth 4:1 (3:1)
    So 28.08. 00:00 Z. Třebaň B - Stašov 3:1
    So 28.08. 00:00 Vysoký Újezd - Nižbor 2:1
    So 28.08. 00:00 Zdice B - Nový Jáchymov 0:4 (0:1)
    So 28.08. 00:00 Hudlice - Chyňava 5:1
    So 28.08. 00:00 Hýskov - TJ VČS Tmaň 3:0 (2:0)

    3.kolo

    So 04.09. 00:00 TJ VČS Tmaň - Cembrit Beroun 0:2
    So 04.09. 00:00 Chyňava - Hýskov 2:3 (2:1)
    So 04.09. 00:00 Nový Jáchymov - Hudlice 5:1 (3:0)
    So 04.09. 00:00 Nižbor - Zdice B 1:4
    So 04.09. 00:00 Stašov - Vysoký Újezd 3:2
    So 04.09. 00:00 H.Nazareth - Z. Třebaň B 4:3
    So 04.09. 00:00 Trubín - Loděnice B 3:0

    4.kolo

    So 11.09. 00:00 Cembrit Beroun - Loděnice B 2:1 (2:0)
    So 11.09. 00:00 Z. Třebaň B - Trubín 5:4
    So 11.09. 00:00 Vysoký Újezd - H.Nazareth 1:3
    So 11.09. 00:00 Zdice B - Stašov 1:1
    So 11.09. 00:00 Hudlice - Nižbor 4:0 (2:0)
    So 11.09. 00:00 Hýskov - Nový Jáchymov 0:1 (0:0)
    So 11.09. 00:00 TJ VČS Tmaň - Chyňava 1:4

    5.kolo

    So 18.09. 00:00 Chyňava - Cembrit Beroun 0:1 (0:1)
    So 18.09. 00:00 Nový Jáchymov - TJ VČS Tmaň 5:3 (2:1)
    So 18.09. 00:00 Nižbor - Hýskov 2:2 (0:2)
    So 18.09. 00:00 Stašov - Hudlice 2:2 (0:2)
    So 18.09. 00:00 H.Nazareth - Zdice B 9:1
    So 18.09. 00:00 Trubín - Vysoký Újezd 0:0
    So 18.09. 00:00 Loděnice B - Z. Třebaň B 1:0

    6.kolo

    So 25.09. 00:00 Cembrit Beroun - Z. Třebaň B 2:0
    So 25.09. 00:00 Vysoký Újezd - Loděnice B 3:0
    So 25.09. 00:00 Zdice B - Trubín 2:5
    So 25.09. 00:00 Hudlice - H.Nazareth 1:0
    So 25.09. 00:00 Hýskov - Stašov 3:1 (2:0)
    So 25.09. 00:00 TJ VČS Tmaň - Nižbor 2:1
    So 25.09. 00:00 Chyňava - Nový Jáchymov 1:3 (1:2)

    7.kolo

    So 02.10. 00:00 Nový Jáchymov - Cembrit Beroun 2:0
    So 02.10. 00:00 Nižbor - Chyňava 5:5 (3:0)
    So 02.10. 00:00 Stašov - TJ VČS Tmaň 6:2
    So 02.10. 00:00 H.Nazareth - Hýskov 2:3 (1:1)
    So 02.10. 00:00 Trubín - Hudlice 2:2 (0:1)
    So 02.10. 00:00 Loděnice B - Zdice B 3:1 (1:1)
    So 02.10. 00:00 Z. Třebaň B - Vysoký Újezd 4:2 (1:2)

    8.kolo

    So 09.10. 00:00 Cembrit Beroun - Vysoký Újezd 2:1 (1:0)
    So 09.10. 00:00 Zdice B - Z. Třebaň B 0:1
    So 09.10. 00:00 Hudlice - Loděnice B 0:0
    So 09.10. 00:00 Hýskov - Trubín 5:5
    So 09.10. 00:00 TJ VČS Tmaň - H.Nazareth 1:4 (0:3)
    So 09.10. 00:00 Chyňava - Stašov 4:1
    So 09.10. 00:00 Nový Jáchymov - Nižbor 4:0 (2:0)

    9.kolo

    So 16.10. 00:00 Nižbor - Cembrit Beroun 0:3
    So 16.10. 00:00 Stašov - Nový Jáchymov 6:3
    So 16.10. 00:00 H.Nazareth - Chyňava 1:2
    So 16.10. 00:00 Trubín - TJ VČS Tmaň 7:1
    So 16.10. 00:00 Loděnice B - Hýskov 2:4 (0:2)
    So 16.10. 00:00 Z. Třebaň B - Hudlice 3:6
    So 16.10. 00:00 Vysoký Újezd - Zdice B 4:0

    10.kolo

    So 23.10. 00:00 Cembrit Beroun - Zdice B 0:2 (0:0)
    So 23.10. 00:00 Hudlice - Vysoký Újezd 1:1 (0:1)
    So 23.10. 00:00 Hýskov - Z. Třebaň B 5:0 (1:0)
    So 23.10. 00:00 TJ VČS Tmaň - Loděnice B 3:2 (3:1)
    So 23.10. 00:00 Chyňava - Trubín 2:1
    So 23.10. 00:00 Nový Jáchymov - H.Nazareth 3:1
    So 23.10. 00:00 Nižbor - Stašov 2:2 (2:2)

    11.kolo

    So 30.10. 00:00 Stašov - Cembrit Beroun 2:2
    So 30.10. 00:00 H.Nazareth - Nižbor 3:2
    So 30.10. 00:00 Trubín - Nový Jáchymov 3:3
    So 30.10. 00:00 Loděnice B - Chyňava 3:2
    So 30.10. 00:00 Z. Třebaň B - TJ VČS Tmaň 3:0
    So 30.10. 00:00 Vysoký Újezd - Hýskov 1:4 (0:3)
    So 30.10. 00:00 Zdice B - Hudlice 0:3

    12.kolo

    So 06.11. 00:00 Cembrit Beroun - Hudlice 3:3
    So 06.11. 00:00 Hýskov - Zdice B 11:0 (6:0)
    So 06.11. 00:00 TJ VČS Tmaň - Vysoký Újezd 0:4
    So 06.11. 00:00 Chyňava - Z. Třebaň B 2:0 (1:0)
    So 06.11. 00:00 Nový Jáchymov - Loděnice B 2:2 (2:1)
    So 06.11. 00:00 Nižbor - Trubín 1:2
    So 06.11. 00:00 Stašov - H.Nazareth 1:1

    14.kolo

    So 26.03. 00:00 Cembrit Beroun - Hýskov 1:7 (1:1)
    So 26.03. 00:00 Hudlice - TJ VČS Tmaň 6:0 (4:0)
    So 26.03. 00:00 Zdice B - Chyňava 3:2 (2:1)
    So 26.03. 00:00 Vysoký Újezd - Nový Jáchymov 0:4
    So 26.03. 00:00 Z. Třebaň B - Nižbor 3:4
    So 26.03. 00:00 Loděnice B - Stašov 0:0 (0:0)
    So 26.03. 00:00 Trubín - H.Nazareth 2:1 (0:0)

    15.kolo

    So 02.04. 00:00 Trubín - Cembrit Beroun 4:0 (1:0)
    So 02.04. 00:00 H.Nazareth - Loděnice B 1:0
    So 02.04. 00:00 Stašov - Z. Třebaň B 4:1
    So 02.04. 00:00 Nižbor - Vysoký Újezd 7:2
    So 02.04. 00:00 Nový Jáchymov - Zdice B 4:1 (2:0)
    So 02.04. 00:00 Chyňava - Hudlice 0:1
    So 02.04. 00:00 TJ VČS Tmaň - Hýskov 1:2 (1:0)

    16.kolo

    So 09.04. 00:00 Cembrit Beroun - TJ VČS Tmaň 2:0 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Hýskov - Chyňava 3:1 (1:1)
    So 09.04. 00:00 Hudlice - Nový Jáchymov 5:2 (3:0)
    So 09.04. 00:00 Zdice B - Nižbor 1:0 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Vysoký Újezd - Stašov 2:5
    So 09.04. 00:00 Z. Třebaň B - H.Nazareth 0:1
    So 09.04. 00:00 Loděnice B - Trubín 1:2 (1:1)

    17.kolo

    So 16.04. 00:00 Loděnice B - Cembrit Beroun 3:0 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Trubín - Z. Třebaň B 0:2
    So 16.04. 00:00 H.Nazareth - Vysoký Újezd 1:3
    So 16.04. 00:00 Stašov - Zdice B 2:1
    So 16.04. 00:00 Nižbor - Hudlice 2:0 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Nový Jáchymov - Hýskov 1:6 (1:3)
    So 16.04. 00:00 Chyňava - TJ VČS Tmaň 3:1 (1:0)

    18.kolo

    So 23.04. 00:00 Cembrit Beroun - Chyňava 3:0
    So 23.04. 00:00 TJ VČS Tmaň - Nový Jáchymov 3:0
    So 23.04. 00:00 Hýskov - Nižbor 1:0 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Hudlice - Stašov 2:4
    So 23.04. 00:00 Zdice B - H.Nazareth 1:3
    So 23.04. 00:00 Vysoký Újezd - Trubín 0:3 (0:1)
    So 23.04. 00:00 Z. Třebaň B - Loděnice B 5:2

    19.kolo

    So 30.04. 00:00 Z. Třebaň B - Cembrit Beroun 3:6
    So 30.04. 00:00 Loděnice B - Vysoký Újezd 1:1 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Trubín - Zdice B 3:0 (1:0)
    So 30.04. 00:00 H.Nazareth - Hudlice 1:1
    So 30.04. 00:00 Stašov - Hýskov 0:0 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Nižbor - TJ VČS Tmaň 2:2
    So 30.04. 00:00 Nový Jáchymov - Chyňava 5:1

    20.kolo

    So 07.05. 00:00 Cembrit Beroun - Nový Jáchymov 1:0 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Chyňava - Nižbor 0:1
    So 07.05. 00:00 TJ VČS Tmaň - Stašov 0:4
    So 07.05. 00:00 Hýskov - H.Nazareth 3:0 (2:0)
    So 07.05. 00:00 Hudlice - Trubín 1:4 (0:2)
    So 07.05. 00:00 Zdice B - Loděnice B 3:1
    So 07.05. 00:00 Vysoký Újezd - Z. Třebaň B 3:4 (2:3)

    21.kolo

    So 14.05. 00:00 Vysoký Újezd - Cembrit Beroun 1:2
    So 14.05. 00:00 Z. Třebaň B - Zdice B 1:3 (1:2)
    So 14.05. 00:00 Loděnice B - Hudlice 2:0 (1:0)
    So 14.05. 00:00 Trubín - Hýskov 0:0 (0:0)
    So 14.05. 00:00 H.Nazareth - TJ VČS Tmaň 5:0
    So 14.05. 00:00 Stašov - Chyňava 3:1
    So 14.05. 00:00 Nižbor - Nový Jáchymov 1:1

    22.kolo

    So 21.05. 00:00 Cembrit Beroun - Nižbor 3:2 (2:1)
    So 21.05. 00:00 Nový Jáchymov - Stašov 0:3
    So 21.05. 00:00 Chyňava - H.Nazareth 1:3
    So 21.05. 00:00 TJ VČS Tmaň - Trubín 2:4 (1:4)
    So 21.05. 00:00 Hýskov - Loděnice B 4:0 (1:0)
    So 21.05. 00:00 Hudlice - Z. Třebaň B 3:0 (2:0)
    So 21.05. 00:00 Zdice B - Vysoký Újezd 5:3

    23.kolo

    So 28.05. 00:00 Zdice B - Cembrit Beroun 4:2
    So 28.05. 00:00 Vysoký Újezd - Hudlice 1:8
    So 28.05. 00:00 Z. Třebaň B - Hýskov 1:7 (1:3)
    So 28.05. 00:00 Loděnice B - TJ VČS Tmaň 2:0 (1:0)
    So 28.05. 00:00 Trubín - Chyňava 6:1
    So 28.05. 00:00 H.Nazareth - Nový Jáchymov 2:4
    So 28.05. 00:00 Stašov - Nižbor 3:1 (1:0)

    24.kolo

    So 04.06. 00:00 Cembrit Beroun - Stašov 2:2 (0:2)
    So 04.06. 00:00 Nižbor - H.Nazareth 2:0
    So 04.06. 00:00 Nový Jáchymov - Trubín 1:6
    So 04.06. 00:00 Chyňava - Loděnice B 1:0
    So 04.06. 00:00 TJ VČS Tmaň - Z. Třebaň B 2:1 (1:1)
    So 04.06. 00:00 Hýskov - Vysoký Újezd 10:0 (3:0)
    So 04.06. 00:00 Hudlice - Zdice B 4:2 (4:1)

    25.kolo

    So 11.06. 00:00 Hudlice - Cembrit Beroun 2:0
    So 11.06. 00:00 Zdice B - Hýskov 3:5 (1:2)
    So 11.06. 00:00 Vysoký Újezd - TJ VČS Tmaň 2:3
    So 11.06. 00:00 Z. Třebaň B - Chyňava 3:4 (1:3)
    So 11.06. 00:00 Loděnice B - Nový Jáchymov 8:0 (1:0)
    So 11.06. 00:00 Trubín - Nižbor 12:2 (5:0)
    So 11.06. 00:00 H.Nazareth - Stašov 1:1

    26.kolo

    So 18.06. 00:00 Cembrit Beroun - H.Nazareth 1:2 (0:0)
    So 18.06. 00:00 Stašov - Trubín 0:1
    So 18.06. 00:00 Nižbor - Loděnice B 0:2 (0:0)
    So 18.06. 00:00 Nový Jáchymov - Z. Třebaň B 8:2 (4:1)
    So 18.06. 00:00 Chyňava - Vysoký Újezd 6:2 (1:2)
    So 18.06. 00:00 TJ VČS Tmaň - Zdice B 3:0 (2:0)
    So 18.06. 00:00 Hýskov - Hudlice 1:2
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 4 3 95:29 61
    2. 26 15 6 5 85:41 51
    3. 26 15 6 5 68:38 51
    4. 26 13 9 4 62:39 48
    5. 26 15 3 8 74:62 48
    6. 26 13 3 10 57:45 42
    7. 26 12 4 10 43:48 40
    8. 26 10 4 12 42:39 34
    9. 26 11 1 14 54:60 34
    10. 26 8 2 16 40:79 26
    11. 26 8 0 18 52:80 24
    12. 26 6 5 15 41:66 23
    13. 26 6 2 18 33:78 20
    14. 26 5 3 18 45:87 18