Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 21. ledna 2020
svátek má Běla.
Hlavní menu
  • ID: 10024
  • Návštěvy: 76/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    55313
    Týden:
    76
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 10:30 Spartak Příbram - Hostomice 2:0 (2:0)
    So 08.08. 17:00 Černolice - Zbuzany 0:5 (0:2)
    So 08.08. 17:00 Kunice - Všenorský SK 1:3 (1:2)
    So 08.08. 17:00 Jesenice - Kácov 4:3 np (3:3)
    So 08.08. 17:00 Nespeky - Zavidov 1:2 np (1:1)
    Ne 09.08. 17:00 Votice - Jílové 3:0 (0:0)
    Ne 09.08. 17:00 Mníšek - Podlesí 3:1 (0:0)
    Ne 09.08. 17:00 Lety - Hvozdnice 0:5 (0:1)

    2.kolo

    So 15.08. 10:15 Zbuzany - Zavidov 5:1 (1:0)
    So 15.08. 10:30 Hostomice - Kunice 2:1 (2:0)
    So 15.08. 17:00 Hvozdnice - Nespeky 2:1 np (1:1)
    So 15.08. 17:00 Jílové - Jesenice 1:2 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Všenorský SK - Votice 4:2 (2:1)
    So 15.08. 17:00 Černolice - Spartak Příbram 3:2 np (2:2)
    Ne 16.08. 17:00 Podlesí - Lety 3:2 (2:1)
    Ne 16.08. 17:00 Kácov - Mníšek 2:0 (2:0)

    3.kolo

    So 22.08. 10:30 Spartak Příbram - Zbuzany 2:3 (1:3)
    So 22.08. 10:30 Votice - Hostomice 6:3 (2:0)
    So 22.08. 17:00 Kunice - Černolice 1:0 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Jesenice - Všenorský SK 1:2 (1:2)
    So 22.08. 17:00 Nespeky - Podlesí 2:1 np (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Mníšek - Jílové 3:0 (2:0)
    Ne 23.08. 17:00 Lety - Kácov 5:1 (2:1)
    Ne 23.08. 17:00 Zavidov - Hvozdnice 3:0 (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 10:15 Zbuzany - Hvozdnice 4:3 np (3:3)
    So 29.08. 10:30 Spartak Příbram - Kunice 3:4 (3:2)
    So 29.08. 17:00 Jílové - Lety 1:3 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Všenorský SK - Mníšek 2:3 (0:3)
    So 29.08. 17:00 Černolice - Votice 0:1 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Podlesí - Zavidov 3:1 (3:0)
    Ne 30.08. 17:00 Kácov - Nespeky 0:1 np (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Hostomice - Jesenice 2:1 np (1:1)

    5.kolo

    So 05.09. 17:00 Kunice - Zbuzany 2:0 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Jesenice - Černolice 2:3 (1:1)
    So 05.09. 17:00 Nespeky - Jílové 4:0 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Hvozdnice - Podlesí 3:1 (2:1)
    Ne 06.09. 17:00 Votice - Spartak Příbram 2:1 np (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Mníšek - Hostomice 3:0 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Lety - Všenorský SK 0:3 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Zavidov - Kácov 3:2 (1:0)

    6.kolo

    So 12.09. 10:15 Zbuzany - Podlesí 3:0 (2:0)
    So 12.09. 10:30 Hostomice - Lety 3:2 np (2:2)
    So 12.09. 10:30 Spartak Příbram - Jesenice 2:1 np (1:1)
    So 12.09. 17:00 Jílové - Zavidov 3:0 (2:0)
    So 12.09. 17:00 Všenorský SK - Nespeky 1:2 np (1:1)
    So 12.09. 17:00 Černolice - Mníšek 1:3 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Kunice - Votice 4:1 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 Kácov - Hvozdnice 1:3 (0:1)

    7.kolo

    So 19.09. 16:30 Jesenice - Kunice 3:0 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Nespeky - Hostomice 2:1 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Hvozdnice - Jílové 6:1 (2:0)
    Ne 20.09. 16:30 Votice - Zbuzany 1:2 (1:2)
    Ne 20.09. 16:30 Mníšek - Spartak Příbram 0:1 (0:1)
    Ne 20.09. 16:30 Lety - Černolice 2:1 np (1:1)
    Ne 20.09. 16:30 Zavidov - Všenorský SK 1:2 np (1:1)
    Ne 20.09. 16:30 Podlesí - Kácov 7:1 (3:1)

    8.kolo

    So 26.09. 10:15 Zbuzany - Kácov 7:0 (4:0)
    So 26.09. 10:30 Hostomice - Zavidov 2:1 (2:0)
    So 26.09. 10:30 Spartak Příbram - Lety 4:2 (2:1)
    So 26.09. 16:30 Jílové - Podlesí 2:5 (1:2)
    So 26.09. 16:30 Všenorský SK - Hvozdnice 3:1 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Černolice - Nespeky 3:1 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Kunice - Mníšek 2:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Votice - Jesenice 0:3 (0:2)

    9.kolo

    So 03.10. 16:00 Jesenice - Zbuzany 2:0 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Nespeky - Spartak Příbram 1:0 np (0:0)
    So 03.10. 16:00 Hvozdnice - Hostomice 5:1 (2:0)
    Ne 04.10. 16:00 Mníšek - Votice 2:3 (0:1)
    Ne 04.10. 16:00 Lety - Kunice 3:0 (2:0)
    Ne 04.10. 16:00 Zavidov - Černolice 1:2 (0:1)
    Ne 04.10. 16:00 Podlesí - Všenorský SK 0:1 (0:0)
    Ne 04.10. 16:00 Kácov - Jílové 4:0 (2:0)

    10.kolo

    So 10.10. 10:15 Zbuzany - Jílové 5:0 (2:0)
    So 10.10. 10:30 Hostomice - Podlesí 2:3 (2:1)
    So 10.10. 10:30 Spartak Příbram - Zavidov 0:2 (0:0)
    So 10.10. 16:00 Všenorský SK - Kácov 2:1 np (1:1)
    So 10.10. 16:00 Černolice - Hvozdnice 0:5 (0:1)
    So 10.10. 16:00 Kunice - Nespeky 5:0 (4:0)
    So 10.10. 16:00 Jesenice - Mníšek 0:3 (0:2)
    Ne 11.10. 16:00 Votice - Lety 4:0 (2:0)

    11.kolo

    So 17.10. 15:30 Nespeky - Votice 3:2 np (2:2)
    So 17.10. 15:30 Hvozdnice - Spartak Příbram 1:3 (0:2)
    So 17.10. 15:30 Jílové - Všenorský SK 1:2 (0:2)
    Ne 18.10. 15:30 Mníšek - Zbuzany 1:2 (1:1)
    Ne 18.10. 15:30 Lety - Jesenice 3:1 (0:0)
    Ne 18.10. 15:30 Zavidov - Kunice 2:0 (0:0)
    Ne 18.10. 15:30 Podlesí - Černolice 1:3 (0:2)
    Ne 18.10. 15:30 Kácov - Hostomice 1:2 (0:1)

    12.kolo

    So 24.10. 10:15 Zbuzany - Všenorský SK 1:0 (0:0)
    So 24.10. 10:30 Hostomice - Jílové 0:2 (0:0)
    So 24.10. 10:30 Spartak Příbram - Podlesí 2:1 np (1:1)
    So 24.10. 14:30 Černolice - Kácov 6:1 (4:0)
    So 24.10. 14:30 Kunice - Hvozdnice 2:3 (2:3)
    So 24.10. 14:30 Jesenice - Nespeky 4:0 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Votice - Zavidov 1:2 (0:1)
    Ne 25.10. 14:30 Mníšek - Lety 2:1 np (1:1)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Nespeky - Mníšek 1:0 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Hvozdnice - Votice 2:2 (0:1)
    So 31.10. 14:00 Jílové - Černolice 0:4 (0:1)
    So 31.10. 14:00 Všenorský SK - Hostomice 1:2 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Lety - Zbuzany 2:3 np (2:2)
    Ne 01.11. 14:00 Zavidov - Jesenice 4:1 (2:1)
    Ne 01.11. 14:00 Podlesí - Kunice 3:1 (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Kácov - Spartak Příbram 0:1 np (0:0)

    14.kolo

    So 07.11. 10:15 Zbuzany - Hostomice 11:1 (5:0)
    So 07.11. 10:30 Spartak Příbram - Jílové 6:0 (2:0)
    So 07.11. 14:00 Černolice - Všenorský SK 2:1 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Votice - Podlesí 1:2 np (1:1)
    So 07.11. 14:00 Jesenice - Hvozdnice 0:1 np (0:0)
    Ne 08.11. 10:30 Kunice - Kácov 2:1 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Mníšek - Zavidov 1:0 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Lety - Nespeky 1:2 np (1:1)

    15.kolo

    So 14.11. 10:30 Hostomice - Černolice 3:2 np (2:2)
    So 14.11. 13:30 Nespeky - Zbuzany 1:3 (0:2)
    So 14.11. 13:30 Hvozdnice - Mníšek 2:1 np (1:1)
    So 14.11. 13:30 Podlesí - Jesenice 4:2 (3:1)
    So 14.11. 13:30 Kácov - Votice 0:3 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Jílové - Kunice 3:2 (1:1)
    So 14.11. 13:30 Všenorský SK - Spartak Příbram 3:2 (1:0)
    Ne 15.11. 13:30 Zavidov - Lety 4:1 (2:1)

    16.kolo

    So 12.03. 10:15 Zbuzany - Černolice 3:1 (1:0)
    So 12.03. 10:30 Hostomice - Spartak Příbram 2:1 (1:1)
    So 12.03. 14:30 Hvozdnice - Lety 2:1 np (1:1)
    So 12.03. 14:30 Všenorský SK - Kunice 2:1 (0:1)
    Ne 13.03. 14:00 Podlesí - Mníšek 1:2 np (1:1)
    Ne 13.03. 14:30 Zavidov - Nespeky 2:1 (1:1)
    Ne 13.03. 14:30 Kácov - Jesenice 3:0 (1:0)
    Ne 13.03. 14:30 Jílové - Votice 1:2 np (1:1)

    17.kolo

    So 19.03. 10:30 Spartak Příbram - Černolice 3:1 (1:1)
    So 19.03. 15:00 Nespeky - Hvozdnice 3:4 (1:1)
    So 19.03. 15:00 Jesenice - Jílové 3:0 (0:0)
    Ne 20.03. 15:00 Mníšek - Kácov 4:0 (2:0)
    Ne 20.03. 15:00 Lety - Podlesí 0:3 (0:1)
    Ne 20.03. 15:00 Zavidov - Zbuzany 2:3 (0:1)
    Ne 20.03. 15:00 Votice - Všenorský SK 1:2 np (1:1)
    Út 29.03. 17:30 Kunice - Hostomice 1:6 (0:2)

    18.kolo

    So 26.03. 10:15 Zbuzany - Spartak Příbram 4:0 (1:0)
    So 26.03. 10:30 Hostomice - Votice 0:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Černolice - Kunice 2:0 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Všenorský SK - Jesenice 3:1 (3:0)
    So 26.03. 15:00 Jílové - Mníšek 2:0 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Hvozdnice - Zavidov 3:0 (2:0)
    Ne 27.03. 15:00 Kácov - Lety 4:2 (3:0)
    Ne 27.03. 15:00 Podlesí - Nespeky 0:1 np (0:0)

    19.kolo

    So 02.04. 16:30 Hvozdnice - Zbuzany 3:4 (1:2)
    So 02.04. 16:30 Nespeky - Kácov 4:0 (3:0)
    So 02.04. 16:30 Jesenice - Hostomice 3:4 (2:0)
    So 02.04. 16:30 Kunice - Spartak Příbram 2:0 (1:0)
    Ne 03.04. 16:30 Zavidov - Podlesí 3:4 np (3:3)
    Ne 03.04. 16:30 Lety - Jílové 0:1 (0:0)
    Ne 03.04. 16:30 Mníšek - Všenorský SK 1:2 (1:1)
    Ne 03.04. 16:30 Votice - Černolice 2:1 np (1:1)

    20.kolo

    So 09.04. 10:15 Zbuzany - Kunice 3:0 (1:0)
    So 09.04. 10:30 Spartak Příbram - Votice 2:1 (0:0)
    So 09.04. 10:30 Hostomice - Mníšek 1:0 np (0:0)
    So 09.04. 15:30 Kácov - Zavidov 3:0 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Černolice - Jesenice 3:1 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Všenorský SK - Lety 1:0 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Jílové - Nespeky 0:4 (0:0)
    Ne 10.04. 16:30 Podlesí - Hvozdnice 2:1 np (1:1)

    21.kolo

    So 16.04. 17:00 Hvozdnice - Kácov 5:2 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Nespeky - Všenorský SK 3:0 (2:0)
    So 16.04. 17:00 Jesenice - Spartak Příbram 1:0 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Podlesí - Zbuzany 5:2 (0:2)
    Ne 17.04. 17:00 Zavidov - Jílové 3:1 (2:0)
    Ne 17.04. 17:00 Lety - Hostomice 2:1 (0:1)
    Ne 17.04. 17:00 Mníšek - Černolice 0:3 (0:2)
    Ne 17.04. 17:00 Votice - Kunice 2:1 np (1:1)

    22.kolo

    So 23.04. 10:15 Zbuzany - Votice 6:3 (1:2)
    So 23.04. 10:30 Spartak Příbram - Mníšek 1:0 (1:0)
    So 23.04. 10:30 Hostomice - Nespeky 1:0 (1:0)
    So 23.04. 17:00 Kunice - Jesenice 0:1 (0:1)
    So 23.04. 17:00 Černolice - Lety 4:0 (1:0)
    So 23.04. 17:00 Všenorský SK - Zavidov 5:0 (2:0)
    So 23.04. 17:00 Jílové - Hvozdnice 1:5 (0:2)
    Ne 24.04. 17:00 Kácov - Podlesí 3:2 np (2:2)

    23.kolo

    So 30.04. 15:00 Kácov - Zbuzany 1:4 (0:1)
    So 30.04. 17:00 Hvozdnice - Všenorský SK 2:4 (1:1)
    So 30.04. 17:00 Nespeky - Černolice 2:1 (1:0)
    So 30.04. 17:00 Jesenice - Votice 1:3 (0:2)
    Ne 01.05. 17:00 Podlesí - Jílové 1:0 np (0:0)
    Ne 01.05. 17:00 Zavidov - Hostomice 1:5 (0:3)
    Ne 01.05. 17:00 Lety - Spartak Příbram 1:2 (1:2)
    Ne 01.05. 17:00 Mníšek - Kunice 2:1 (2:1)

    24.kolo

    So 07.05. 10:15 Zbuzany - Jesenice 3:0 (2:0)
    So 07.05. 10:30 Spartak Příbram - Nespeky 2:1 (0:0)
    So 07.05. 10:30 Hostomice - Hvozdnice 0:2 (0:0)
    So 07.05. 17:00 Votice - Mníšek 3:2 (1:0)
    So 07.05. 17:00 Kunice - Lety 3:1 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Černolice - Zavidov 3:1 (2:0)
    So 07.05. 17:00 Všenorský SK - Podlesí 3:1 (1:1)
    So 07.05. 17:00 Jílové - Kácov 4:1 (4:1)

    25.kolo

    So 14.05. 17:00 Jílové - Zbuzany 2:1 (0:1)
    So 14.05. 17:00 Hvozdnice - Černolice 3:2 (1:1)
    So 14.05. 17:00 Nespeky - Kunice 1:3 (1:2)
    Ne 15.05. 17:00 Kácov - Všenorský SK 2:1 np (1:1)
    Ne 15.05. 17:00 Podlesí - Hostomice 4:0 (2:0)
    Ne 15.05. 17:00 Lety - Votice 0:3 (0:2)
    Ne 15.05. 17:00 Mníšek - Jesenice 1:2 np (1:1)
    St 18.05. 18:00 Zavidov - Spartak Příbram 0:2 (0:1)

    26.kolo

    So 21.05. 10:15 Zbuzany - Mníšek 3:0 (1:0)
    So 21.05. 10:30 Spartak Příbram - Hvozdnice 4:2 (2:2)
    So 21.05. 10:30 Hostomice - Kácov 3:2 np (2:2)
    So 21.05. 17:00 Jesenice - Lety 4:0 (4:0)
    So 21.05. 17:00 Kunice - Zavidov 2:1 (2:0)
    So 21.05. 17:00 Černolice - Podlesí 5:1 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Všenorský SK - Jílové 1:0 (0:0)
    Ne 22.05. 17:00 Votice - Nespeky 3:1 (1:1)

    27.kolo

    So 28.05. 17:00 Všenorský SK - Zbuzany 0:3 (0:1)
    So 28.05. 17:00 Jílové - Hostomice 2:1 (1:1)
    So 28.05. 17:00 Hvozdnice - Kunice 2:0 (2:0)
    So 28.05. 17:00 Nespeky - Jesenice 2:1 (2:1)
    Ne 29.05. 17:00 Kácov - Černolice 2:3 (2:3)
    Ne 29.05. 17:00 Podlesí - Spartak Příbram 3:0 (1:0)
    Ne 29.05. 17:00 Zavidov - Votice 3:2 (2:0)
    Ne 29.05. 17:00 Lety - Mníšek 2:6 (1:4)

    28.kolo

    So 04.06. 10:15 Zbuzany - Lety 8:2 (4:0)
    So 04.06. 10:30 Spartak Příbram - Kácov 1:2 (1:2)
    So 04.06. 10:30 Hostomice - Všenorský SK 2:3 np (2:2)
    So 04.06. 17:00 Jesenice - Zavidov 3:1 (1:1)
    So 04.06. 17:00 Kunice - Podlesí 3:2 (2:1)
    So 04.06. 17:00 Černolice - Jílové 4:1 (2:0)
    Ne 05.06. 17:00 Mníšek - Nespeky 2:1 (1:1)
    Ne 05.06. 17:00 Votice - Hvozdnice 5:3 (1:3)

    29.kolo

    So 11.06. 10:30 Hostomice - Zbuzany 4:3 (3:2)
    So 11.06. 17:00 Všenorský SK - Černolice 1:2 np (1:1)
    So 11.06. 17:00 Jílové - Spartak Příbram 3:0 (3:0)
    So 11.06. 17:00 Hvozdnice - Jesenice 9:0 (0:0)
    So 11.06. 17:00 Nespeky - Lety 2:1 np (1:1)
    Ne 12.06. 17:00 Kácov - Kunice 3:4 np (3:3)
    Ne 12.06. 17:00 Podlesí - Votice 3:2 (2:0)
    Ne 12.06. 17:00 Zavidov - Mníšek 3:2 (1:1)

    30.kolo

    St 15.06. 18:30 Spartak Příbram - Všenorský SK 1:3 (0:1)
    So 18.06. 10:15 Zbuzany - Nespeky 7:0 (6:0)
    So 18.06. 13:30 Mníšek - Hvozdnice 1:0 (1:0)
    So 18.06. 14:00 Lety - Zavidov 3:2 np (2:2)
    So 18.06. 16:00 Jesenice - Podlesí 5:2 (3:0)
    So 18.06. 17:00 Votice - Kácov 7:1 (3:1)
    So 18.06. 17:00 Kunice - Jílové 1:4 (1:1)
    So 18.06. 17:00 Černolice - Hostomice 6:3 (6:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 23 2 0 5 109:39 73
    2. 30 17 4 3 6 57:37 62
    3. 30 15 4 2 8 84:50 56
    4. 30 16 2 3 9 69:49 55
    5. 30 12 4 3 9 67:52 49
    6. 30 12 4 5 9 65:54 49
    7. 30 12 3 3 12 47:46 45
    8. 30 12 2 3 13 46:40 43
    9. 30 8 8 2 12 40:50 42
    10. 30 10 5 1 13 52:72 42
    11. 30 11 2 3 14 51:59 40
    12. 30 12 1 1 16 48:58 39
    13. 30 11 1 3 15 48:63 38
    14. 30 10 0 2 18 36:74 32
    15. 30 6 2 6 16 45:84 28
    16. 30 5 2 6 17 40:77 25