Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. února 2020
svátek má Patrik.
Hlavní menu
  • ID: 10133
  • Návštěvy: 42/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10611
    Týden:
    42
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 18.07. 19:00 Dunajská Streda - Senica 2:0 (2:0)
    So 18.07. 19:00 Michalovce - Trenčín 0:1 (0:0)
    So 18.07. 19:00 Ružomberok - Skalica 1:3 (1:2)
    Ne 19.07. 19:00 Myjava - Trnava 4:2 (3:2)
    Ne 19.07. 19:00 Zlaté Moravce - Slovan Bratislava 1:2 (1:2)
    Út 15.09. 20:00 Podbrezová - Žilina 2:3 (0:2)

    2.kolo

    24.07. 19:00 Senica - Ružomberok 1:1 (0:0)
    So 25.07. 17:00 Podbrezová - Trenčín 0:2 (0:0)
    So 25.07. 19:00 Skalica - Michalovce 1:0 (1:0)
    Ne 26.07. 19:00 Dunajská Streda - Trnava 2:1 (0:1)
    Ne 26.07. 19:00 Slovan Bratislava - Myjava 0:1 (0:1)
    Ne 26.07. 19:00 Žilina - Zlaté Moravce 5:1 (2:0)

    3.kolo

    So 01.08. 17:00 Podbrezová - Michalovce 6:2 (3:1)
    So 01.08. 19:00 Senica - Skalica 2:1 (1:1)
    So 01.08. 19:00 Zlaté Moravce - Trenčín 0:1 (0:0)
    Ne 02.08. 18:00 Dunajská Streda - Slovan Bratislava 1:1 (1:1)
    Ne 02.08. 19:00 Myjava - Žilina 1:4 (0:2)
    St 19.08. 19:00 Ružomberok - Trnava 0:0 (0:0)

    4.kolo

    07.08. 19:00 Skalica - Podbrezová 0:0 (0:0)
    So 08.08. 19:00 Myjava - Trenčín 0:1 (0:0)
    So 08.08. 19:00 Michalovce - Zlaté Moravce 2:1 (1:1)
    Ne 09.08. 16:30 Senica - Trnava 0:0 (0:0)
    Ne 09.08. 19:00 Slovan Bratislava - Ružomberok 2:1 (0:1)
    Ne 09.08. 19:00 Žilina - Dunajská Streda 1:1 (0:1)

    5.kolo

    So 15.08. 19:00 Myjava - Michalovce 2:1 (1:0)
    So 15.08. 19:00 Dunajská Streda - Trenčín 0:2 (0:0)
    So 15.08. 19:00 Senica - Slovan Bratislava 1:1 (0:1)
    So 15.08. 19:45 Zlaté Moravce - Podbrezová 2:2 (1:0)
    Ne 16.08. 16:30 Ružomberok - Žilina 2:2 (1:1)
    Ne 16.08. 16:30 Skalica - Trnava 2:3 (2:3)

    6.kolo

    So 22.08. 16:00 Skalica - Zlaté Moravce 2:3 (1:1)
    So 22.08. 19:00 Michalovce - Dunajská Streda 0:3 (0:1)
    So 22.08. 19:00 Podbrezová - Myjava 1:2 (0:1)
    Ne 23.08. 16:30 Trenčín - Ružomberok 1:1 (1:0)
    Ne 23.08. 19:00 Žilina - Senica 4:1 (1:1)
    Út 25.08. 19:00 Slovan Bratislava - Trnava 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 29.08. 19:00 Slovan Bratislava - Skalica 4:1 (3:0)
    So 29.08. 19:00 Dunajská Streda - Podbrezová 5:1 (3:0)
    So 29.08. 19:00 Myjava - Zlaté Moravce 0:0 (0:0)
    So 29.08. 19:00 Senica - Trenčín 1:4 (1:1)
    So 29.08. 19:00 Ružomberok - Michalovce 2:2 (1:0)
    Ne 30.08. 20:15 Trnava - Žilina 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 12.09. 15:30 Skalica - Myjava 0:0 (0:0)
    So 12.09. 18:15 Žilina - Slovan Bratislava 3:0 (3:0)
    So 12.09. 19:00 Michalovce - Senica 1:3 (1:2)
    So 12.09. 19:00 Podbrezová - Ružomberok 0:1 (0:1)
    Ne 13.09. 16:30 Trenčín - Trnava 5:3 (3:1)
    Ne 13.09. 20:00 Zlaté Moravce - Dunajská Streda 2:1 (1:0)

    9.kolo

    So 19.09. 18:20 Trnava - Michalovce 0:1 (0:1)
    So 19.09. 19:00 Žilina - Skalica 2:2 (0:1)
    So 19.09. 19:00 Dunajská Streda - Myjava 0:1 (0:1)
    So 19.09. 19:00 Ružomberok - Zlaté Moravce 5:2 (2:0)
    So 19.09. 19:00 Senica - Podbrezová 3:1 (3:0)
    Ne 20.09. 14:00 Slovan Bratislava - Trenčín 0:0 (0:0)

    10.kolo

    Út 22.09. 15:00 Skalica - Dunajská Streda 2:2 (1:1)
    Út 22.09. 19:00 Zlaté Moravce - Senica 2:0 (2:0)
    Út 22.09. 19:00 Podbrezová - Trnava 0:2 (0:1)
    Út 22.09. 19:00 Myjava - Ružomberok 2:1 (2:1)
    St 23.09. 18:20 Trenčín - Žilina 1:4 (1:1)
    St 23.09. 20:00 Michalovce - Slovan Bratislava 1:2 (0:1)

    11.kolo

    25.09. 20:00 Trnava - Zlaté Moravce 2:1 (0:0)
    So 26.09. 18:20 Senica - Myjava 0:1 (0:0)
    So 26.09. 19:00 Trenčín - Skalica 3:0 (2:0)
    So 26.09. 19:00 Ružomberok - Dunajská Streda 1:0 (0:0)
    Ne 27.09. 14:00 Žilina - Michalovce 2:0 (1:0)
    Ne 27.09. 17:00 Slovan Bratislava - Podbrezová 3:1 (1:1)

    12.kolo

    02.10. 18:00 Slovan Bratislava - Zlaté Moravce 2:0 (2:0)
    So 03.10. 14:30 Skalica - Ružomberok 0:1 (0:0)
    So 03.10. 17:00 Žilina - Podbrezová 1:3 (1:0)
    So 03.10. 17:00 Trnava - Myjava 2:1 (2:0)
    So 03.10. 18:20 Trenčín - Michalovce 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 14:00 Senica - Dunajská Streda 2:3 (2:1)

    13.kolo

    16.10. 18:00 Zlaté Moravce - Žilina 4:0 (1:0)
    So 17.10. 17:00 Ružomberok - Senica 0:1 (0:0)
    So 17.10. 17:00 Trenčín - Podbrezová 2:1 (1:1)
    So 17.10. 17:00 Trnava - Dunajská Streda 2:0 (1:0)
    So 17.10. 18:20 Myjava - Slovan Bratislava 0:2 (0:2)
    Ne 18.10. 14:00 Michalovce - Skalica 3:1 (1:1)

    14.kolo

    23.10. 18:00 Trnava - Ružomberok 2:1 (2:0)
    So 24.10. 17:00 Michalovce - Podbrezová 2:0 (2:0)
    So 24.10. 17:00 Trenčín - Zlaté Moravce 4:1 (2:1)
    So 24.10. 18:20 Slovan Bratislava - Dunajská Streda 1:0 (1:0)
    Ne 25.10. 14:00 Žilina - Myjava 3:0 (1:0)
    Ne 25.10. 14:00 Skalica - Senica 0:3 (0:1)

    15.kolo

    30.10. 18:00 Trenčín - Myjava 4:1 (2:1)
    So 31.10. 17:00 Trnava - Senica 0:1 (0:1)
    So 31.10. 17:00 Podbrezová - Skalica 3:0 (2:0)
    So 31.10. 17:00 Zlaté Moravce - Michalovce 1:1 (1:0)
    So 31.10. 18:20 Dunajská Streda - Žilina 1:0 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Ružomberok - Slovan Bratislava 1:1 (0:0)

    16.kolo

    06.11. 18:00 Trnava - Skalica 2:1 (0:1)
    So 07.11. 17:00 Michalovce - Myjava 1:2 (1:0)
    So 07.11. 17:00 Podbrezová - Zlaté Moravce 2:2 (1:0)
    So 07.11. 17:00 Slovan Bratislava - Senica 2:1 (0:1)
    So 07.11. 18:20 Žilina - Ružomberok 2:0 (0:0)
    Ne 08.11. 16:30 Trenčín - Dunajská Streda 4:1 (2:1)

    17.kolo

    20.11. 18:00 Dunajská Streda - Michalovce 3:1 (2:0)
    So 21.11. 16:00 Ružomberok - Trenčín 0:3 (0:1)
    So 21.11. 17:00 Myjava - Podbrezová 2:1 (1:1)
    So 21.11. 17:00 Zlaté Moravce - Skalica 3:1 (3:1)
    So 21.11. 17:00 Senica - Žilina 2:0 (0:0)
    Ne 22.11. 14:00 Trnava - Slovan Bratislava 0:0 (0:0)

    18.kolo

    27.11. 18:00 Podbrezová - Dunajská Streda 0:0 (0:0)
    So 28.11. 13:00 Skalica - Slovan Bratislava 0:2 (0:1)
    So 28.11. 17:00 Zlaté Moravce - Myjava 1:3 (0:1)
    So 28.11. 17:30 Michalovce - Ružomberok 1:3 (1:1)
    So 28.11. 18:20 Žilina - Trnava 2:0 (0:0)
    Ne 29.11. 14:00 Trenčín - Senica 2:0 (1:0)

    19.kolo

    04.12. 18:00 Myjava - Skalica 3:0 (2:0)
    So 05.12. 17:00 Senica - Michalovce 1:1 (1:1)
    So 05.12. 17:00 Ružomberok - Podbrezová 3:2 (1:0)
    So 05.12. 17:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 2:0 (1:0)
    So 05.12. 18:20 Trnava - Trenčín 1:1 (1:0)
    Ne 06.12. 14:00 Slovan Bratislava - Žilina 2:1 (1:0)

    20.kolo

    26.02. 18:00 Skalica - Žilina 1:0 (1:0)
    So 27.02. 15:45 Trenčín - Slovan Bratislava 0:2 (0:2)
    So 27.02. 17:00 Michalovce - Trnava 0:1 (0:0)
    So 27.02. 17:00 Zlaté Moravce - Ružomberok 0:2 (0:0)
    So 27.02. 17:00 Podbrezová - Senica 1:0 (0:0)
    Ne 28.02. 14:00 Dunajská Streda - Myjava 1:1 (0:0)

    21.kolo

    Út 01.03. 17:00 Senica - Zlaté Moravce 1:1 (1:0)
    St 02.03. 17:00 Dunajská Streda - Skalica 1:0 (0:0)
    St 02.03. 17:00 Ružomberok - Myjava 1:0 (0:0)
    St 02.03. 18:20 Trnava - Podbrezová 0:0 (0:0)
    Út 08.03. 17:00 Žilina - Trenčín 2:3 (1:2)
    St 09.03. 16:00 Slovan Bratislava - Michalovce 1:0 (0:0)

    22.kolo

    04.03. 18:00 Žilina - Michalovce 2:3 (2:2)
    So 05.03. 17:00 Skalica - Trenčín 1:2 (0:2)
    So 05.03. 17:00 Podbrezová - Slovan Bratislava 0:1 (0:1)
    So 05.03. 18:20 Dunajská Streda - Ružomberok 1:1 (1:0)
    Ne 06.03. 17:00 Zlaté Moravce - Trnava 2:2 (2:2)
    Ne 06.03. 18:00 Myjava - Senica 0:0 (0:0)

    23.kolo

    11.03. 18:00 Dunajská Streda - Senica 3:1 (2:1)
    So 12.03. 14:30 Ružomberok - Skalica 3:1 (2:0)
    So 12.03. 17:00 Podbrezová - Žilina 2:0 (1:0)
    So 12.03. 17:00 Zlaté Moravce - Slovan Bratislava 0:0 (0:0)
    So 12.03. 18:20 Myjava - Trnava 1:0 (0:0)
    Ne 13.03. 14:30 Michalovce - Trenčín 1:3 (0:1)

    24.kolo

    18.03. 00:00 Žilina - Zlaté Moravce 6:0 (2:0)
    So 19.03. 00:00 Senica - Ružomberok 0:1 (0:1)
    So 19.03. 00:00 Trenčín - Podbrezová 2:0 (1:0)
    So 19.03. 00:00 Trnava - Dunajská Streda 1:0 (0:0)
    Ne 20.03. 00:00 Skalica - Michalovce 0:0 (0:0)
    Ne 20.03. 00:00 Slovan Bratislava - Myjava 0:1 (0:1)

    25.kolo

    So 02.04. 00:00 Podbrezová - Michalovce 2:0 (1:0)
    So 02.04. 00:00 Dunajská Streda - Slovan Bratislava 0:2 (0:1)
    So 02.04. 00:00 Myjava - Žilina 0:0 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Ružomberok - Trnava 3:1 (0:1)
    So 02.04. 00:00 Senica - Skalica 2:2 (0:0)
    Ne 03.04. 14:30 Zlaté Moravce - Trenčín 0:2 (0:1)

    26.kolo

    08.04. 00:00 Žilina - Dunajská Streda 4:1 (1:0)
    So 09.04. 00:00 Trnava - Senica 2:0 (1:0)
    So 09.04. 00:00 Skalica - Podbrezová 2:1 (2:0)
    So 09.04. 00:00 Slovan Bratislava - Ružomberok 3:1 (0:1)
    So 09.04. 00:00 Michalovce - Zlaté Moravce 1:1 (1:0)
    Ne 10.04. 00:00 Trenčín - Myjava 3:1 (0:0)

    27.kolo

    15.04. 00:00 Zlaté Moravce - Podbrezová 0:0 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Ružomberok - Žilina 0:2 (0:2)
    So 16.04. 00:00 Myjava - Michalovce 3:0 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Dunajská Streda - Trenčín 1:0 (0:0)
    So 16.04. 19:00 Trnava - Skalica 5:1 (2:1)
    Ne 17.04. 17:00 Senica - Slovan Bratislava 1:3 (0:1)

    28.kolo

    Út 19.04. 17:00 Trenčín - Ružomberok 1:0 (1:0)
    Út 19.04. 19:00 Michalovce - Dunajská Streda 1:1 (1:0)
    Út 19.04. 19:00 Podbrezová - Myjava 2:0 (0:0)
    Út 19.04. 19:00 Skalica - Zlaté Moravce 1:0 (0:0)
    St 20.04. 17:55 Slovan Bratislava - Trnava 4:1 (2:0)
    St 20.04. 20:00 Žilina - Senica 0:0 (0:0)

    29.kolo

    So 23.04. 00:00 Dunajská Streda - Podbrezová 1:0 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Myjava - Zlaté Moravce 1:0 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Senica - Trenčín 0:2 (0:2)
    So 23.04. 00:00 Ružomberok - Michalovce 0:0 (0:0)
    Ne 24.04. 00:00 Slovan Bratislava - Skalica 2:0 (1:0)
    Ne 24.04. 00:00 Trnava - Žilina 3:0 (1:0)

    30.kolo

    So 30.04. 19:00 Michalovce - Senica 2:1 (1:0)
    So 30.04. 19:00 Podbrezová - Ružomberok 3:1 (1:1)
    So 30.04. 20:00 Zlaté Moravce - Dunajská Streda 1:0 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Skalica - Myjava 1:2 (0:1)
    Po 02.05. 19:00 Trenčín - Trnava 1:3 (0:2)
    Po 02.05. 20:30 Žilina - Slovan Bratislava 0:0 (0:0)

    31.kolo

    06.05. 20:00 Žilina - Skalica 1:0 (0:0)
    So 07.05. 18:20 Myjava - Dunajská Streda 3:0 (1:0)
    So 07.05. 19:00 Trnava - Michalovce 3:0 (1:0)
    So 07.05. 19:00 Ružomberok - Zlaté Moravce 1:1 (0:1)
    So 07.05. 19:00 Senica - Podbrezová 0:1 (0:1)
    Ne 08.05. 17:00 Slovan Bratislava - Trenčín 0:4 (0:2)

    32.kolo

    13.05. 20:30 Zlaté Moravce - Senica 2:0 (0:0)
    13.05. 20:30 Trenčín - Žilina 5:2 (3:1)
    13.05. 20:30 Skalica - Dunajská Streda 2:1 (1:0)
    13.05. 20:30 Podbrezová - Trnava 3:0 (1:0)
    13.05. 20:30 Myjava - Ružomberok 1:0 (1:0)
    13.05. 20:30 Michalovce - Slovan Bratislava 1:1 (1:1)

    33.kolo

    20.05. 20:30 Trenčín - Skalica 2:1 (1:0)
    20.05. 20:30 Ružomberok - Dunajská Streda 3:0 (2:0)
    20.05. 20:30 Trnava - Zlaté Moravce 3:2 (1:2)
    20.05. 20:30 Senica - Myjava 1:1 (0:1)
    20.05. 20:30 Michalovce - Žilina 3:0 (2:0)
    20.05. 20:30 Slovan Bratislava - Podbrezová 2:2 (0:1)
    Správce soutěže: Patrik Dep

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 33 26 3 4 73:28 81
    2. 33 20 9 4 50:25 69
    3. 33 18 6 9 41:33 60
    4. 33 16 6 11 49:41 54
    5. 33 14 6 13 58:46 48
    6. 33 12 9 12 42:41 45
    7. 33 12 7 14 38:42 43
    8. 33 10 7 16 43:46 37
    9. 33 7 10 16 37:57 31
    10. 33 7 9 17 30:47 30
    11. 33 7 8 18 32:55 29
    12. 33 6 6 21 30:62 24