Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 13. listopadu 2019
svátek má Tibor.
Hlavní menu
  • ID: 10312
  • Návštěvy: 74/1
  • mistrovská soutěž
  • žákyně U-15

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
8845
Týden:
74
Dnes:
5
On-line:
1

1.kolo

So 05.09. 10:15 Pardubice - Bohemians 14:0 (7:0)
So 05.09. 10:30 Hradec Králové - Sparta Praha 2:1 (1:0)
So 05.09. 13:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 0:20
Ne 06.09. 10:15 Dobrovíz - Dukla Praha 0:12 (0:6)

2.kolo

So 12.09. 11:00 Sparta Praha - Dobrovíz 29:0
So 12.09. 13:00 Bohemians - Slovan Liberec 3:0
So 12.09. 15:00 Dukla Praha - Pardubice 0:3
Ne 13.09. 10:15 Slavia Praha - Hradec Králové 0:1

3.kolo

So 19.09. 10:15 Pardubice - Sparta Praha 1:5
Ne 20.09. 10:15 Dobrovíz - Slavia Praha 0:19 (0:8)
Ne 20.09. 11:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 12:0 (2:0)
Ne 20.09. 12:15 Slovan Liberec - Dukla Praha 0:5 (0:0)

4.kolo

So 26.09. 11:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 20:0 (12:0)
So 26.09. 14:00 Hradec Králové - Dobrovíz 23:0 (10:0)
So 26.09. 14:45 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 2:5 (1:4)
Ne 27.09. 10:15 Slavia Praha - Pardubice 1:0 (1:0)

5.kolo

So 03.10. 10:15 Pardubice - Hradec Králové 1:2
Ne 04.10. 10:15 Bohemians - Dukla Praha 1:7 (0:1)
Ne 04.10. 11:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:4 (0:2)
Ne 04.10. 12:15 Slovan Liberec - Slavia Praha 0:17

6.kolo

So 10.10. 10:30 Sparta Praha - Bohemians 6:0 (3:0)
So 10.10. 10:30 Hradec Králové - Slovan Liberec 24:0 (15:0)
So 10.10. 14:15 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
Ne 11.10. 10:15 Dobrovíz - Pardubice 0:10 (0:5)

7.kolo

Ne 18.10. 10:30 Dukla Praha - Sparta Praha 0:11 (0:5)
Ne 18.10. 11:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 0:2 (0:0)
Ne 18.10. 12:15 Slovan Liberec - Dobrovíz 0:3 (0:3)
Ne 18.10. 14:00 Bohemians - Slavia Praha 0:11 (0:3)

8.kolo

So 24.10. 10:15 Pardubice - Slovan Liberec 26:0 (13:0)
So 24.10. 10:30 Hradec Králové - Bohemians 8:0 (4:0)
Ne 25.10. 10:15 Dobrovíz - Viktoria Plzeň 0:8 (0:4)
Ne 25.10. 13:00 Slavia Praha - Dukla Praha 6:0 (4:0)

9.kolo

So 31.10. 11:00 Sparta Praha - Slavia Praha 3:3
Ne 01.11. 10:15 Bohemians - Dobrovíz 1:1
Ne 01.11. 10:30 Dukla Praha - Hradec Králové 1:6
Ne 01.11. 11:00 Viktoria Plzeň - Pardubice 5:4,5

10.kolo

So 26.03. 00:00 Sparta Praha - Hradec Králové 3:3
So 26.03. 00:00 Dukla Praha - Dobrovíz 9:2
So 26.03. 00:00 Bohemians - Pardubice 4:4
So 26.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 13:0

11.kolo

So 02.04. 00:00 Slovan Liberec - Bohemians 1:0
So 02.04. 00:00 Pardubice - Dukla Praha 5:2
So 02.04. 00:00 Dobrovíz - Sparta Praha 1:6
So 02.04. 00:00 Hradec Králové - Slavia Praha 2:0

12.kolo

So 09.04. 00:00 Slavia Praha - Dobrovíz 5:1
So 09.04. 00:00 Sparta Praha - Pardubice 7:1
So 09.04. 00:00 Dukla Praha - Slovan Liberec 9:1
So 09.04. 00:00 Bohemians - Viktoria Plzeň 1:3

13.kolo

So 16.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 6:0
So 16.04. 00:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 6:7
So 16.04. 00:00 Pardubice - Slavia Praha 8:1
So 16.04. 00:00 Dobrovíz - Hradec Králové 1:5

14.kolo

So 23.04. 00:00 Hradec Králové - Pardubice 1:4
So 23.04. 00:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:4
So 23.04. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 9:4
So 23.04. 00:00 Dukla Praha - Bohemians 1:2

15.kolo

So 30.04. 00:00 Bohemians - Sparta Praha 1:5
So 30.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 1:0
So 30.04. 00:00 Slovan Liberec - Hradec Králové 1:0
So 30.04. 00:00 Pardubice - Dobrovíz 3:1

16.kolo

So 07.05. 00:00 Dobrovíz - Slovan Liberec 1:5
So 07.05. 00:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 1:1
So 07.05. 00:00 Slavia Praha - Bohemians 2:0
So 07.05. 00:00 Sparta Praha - Dukla Praha 5:1

17.kolo

So 28.05. 00:00 Dukla Praha - Slavia Praha 1:3 (1:1)
So 28.05. 00:00 Bohemians - Hradec Králové 1:4 (0:2)
So 28.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Dobrovíz 7:1 (5:0)
So 28.05. 00:00 Slovan Liberec - Pardubice 3:5 (2:3)

18.kolo

So 04.06. 00:00 Pardubice - Viktoria Plzeň 4:4 (1:3)
So 04.06. 00:00 Dobrovíz - Bohemians 0:1 (0:1)
So 04.06. 00:00 Hradec Králové - Dukla Praha 5:0 (4:0)
So 04.06. 00:00 Slavia Praha - Sparta Praha 3:2 (0:1)
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 16 12 2 2 123:26 38
2. 16 12 2 2 89:14 38
3. 16 10 2 4 89:29 32
4. 16 10 1 5 73:23 31
5. 16 9 2 5 93:36 29
6. 16 5 0 11 50:61 15
7. 16 4 0 12 21:154 12
8. 16 3 2 11 15:79 11
9. 16 1 1 14 12:143 4