Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 10313
  • Návštěvy: 71/1
  • mistrovská soutěž
  • žákyně U-13

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
8589
Týden:
71
Dnes:
5
On-line:
1

1.kolo

So 05.09. 12:00 Pardubice - Bohemians 12:0
So 05.09. 12:45 Hradec Králové - Sparta Praha 0:6 (0:4)
So 05.09. 14:45 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 0:6
Ne 06.09. 12:15 Dobrovíz - Dukla Praha 23:0 (12:0)

2.kolo

So 12.09. 12:45 Sparta Praha - Dobrovíz 15:0
So 12.09. 15:00 Bohemians - Slovan Liberec 5:2
So 12.09. 17:00 Dukla Praha - Pardubice 0:19
Ne 13.09. 12:00 Slavia Praha - Hradec Králové 5:0

3.kolo

So 19.09. 12:00 Pardubice - Sparta Praha 1:6 (1:3)
Ne 20.09. 12:15 Dobrovíz - Slavia Praha 1:7 (1:3)
Ne 20.09. 12:45 Viktoria Plzeň - Bohemians 12:0 (7:0)
Ne 20.09. 14:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 6:1 (3:1)

4.kolo

So 26.09. 12:45 Sparta Praha - Slovan Liberec 20:0 (12:0)
So 26.09. 16:30 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 0:17 (0:7)
So 26.09. 16:30 Hradec Králové - Dobrovíz 3:0 (1:0)
Ne 27.09. 12:00 Slavia Praha - Pardubice 3:2 (1:0)

5.kolo

So 03.10. 12:00 Pardubice - Hradec Králové 7:1 (3:1)
Ne 04.10. 12:30 Bohemians - Dukla Praha 1:7 (0:2)
Ne 04.10. 12:45 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:7 (1:3)
Ne 04.10. 14:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 0:23 (0:8)

6.kolo

So 10.10. 12:45 Sparta Praha - Bohemians 12:1 (4:1)
So 10.10. 12:45 Hradec Králové - Slovan Liberec 14:0 (5:0)
Ne 11.10. 12:15 Dobrovíz - Pardubice 1:6 (1:2)
Ne 11.10. 16:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 2:1 (1:0)

7.kolo

Ne 18.10. 12:30 Dukla Praha - Sparta Praha 2:29 (1:16)
Ne 18.10. 12:45 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 5:0 (1:0)
Ne 18.10. 14:00 Slovan Liberec - Dobrovíz 0:12 (0:5)
Ne 18.10. 16:00 Bohemians - Slavia Praha 1:13 (1:6)

8.kolo

So 24.10. 12:00 Pardubice - Slovan Liberec 13:0 (6:0)
So 24.10. 12:45 Hradec Králové - Bohemians 12:1 (7:1)
Ne 25.10. 12:15 Dobrovíz - Viktoria Plzeň 0:3 (0:1)
Ne 25.10. 14:45 Slavia Praha - Dukla Praha 32:0 (14:0)

9.kolo

So 31.10. 12:45 Sparta Praha - Slavia Praha 3:3
Ne 01.11. 12:15 Dukla Praha - Hradec Králové 1:5
Ne 01.11. 12:30 Bohemians - Dobrovíz 6:5
Ne 01.11. 12:45 Viktoria Plzeň - Pardubice 4:3

10.kolo

So 26.03. 00:00 Sparta Praha - Hradec Králové 6:3
So 26.03. 00:00 Dukla Praha - Dobrovíz 3:3
So 26.03. 00:00 Bohemians - Pardubice 2:2
So 26.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 7:3

11.kolo

So 02.04. 00:00 Slovan Liberec - Bohemians 3:1
So 02.04. 00:00 Pardubice - Dukla Praha 7:4
So 02.04. 00:00 Dobrovíz - Sparta Praha 2:4
So 02.04. 00:00 Hradec Králové - Slavia Praha 5:5

12.kolo

So 09.04. 00:00 Slavia Praha - Dobrovíz 6:3
So 09.04. 00:00 Sparta Praha - Pardubice 5:2
So 09.04. 00:00 Dukla Praha - Slovan Liberec 2:2
So 09.04. 00:00 Bohemians - Viktoria Plzeň 2:6

13.kolo

So 16.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 12:1
So 16.04. 00:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 1:17
So 16.04. 00:00 Pardubice - Slavia Praha 1:5
So 16.04. 00:00 Dobrovíz - Hradec Králové 2:5

14.kolo

So 23.04. 00:00 Hradec Králové - Pardubice 4:6
So 23.04. 00:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 24:0
So 23.04. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 13:1
So 23.04. 00:00 Dukla Praha - Bohemians 1:4

15.kolo

So 30.04. 00:00 Bohemians - Sparta Praha 0:15
So 30.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 1:4
So 30.04. 00:00 Slovan Liberec - Hradec Králové 1:5
So 30.04. 00:00 Pardubice - Dobrovíz 3:2

16.kolo

So 07.05. 00:00 Dobrovíz - Slovan Liberec 4:2
So 07.05. 00:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 2:4
So 07.05. 00:00 Slavia Praha - Bohemians 13:0
So 07.05. 00:00 Sparta Praha - Dukla Praha 32:0

17.kolo

So 28.05. 00:00 Dukla Praha - Slavia Praha 0:999 (0:555)
So 28.05. 00:00 Bohemians - Hradec Králové 0:500
So 28.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Dobrovíz 1:408 (0:352)
So 28.05. 00:00 Slovan Liberec - Pardubice 65:0 (26:0)

18.kolo

So 04.06. 00:00 Pardubice - Viktoria Plzeň 884:0 (421:0)
So 04.06. 00:00 Dobrovíz - Bohemians 0:25 (0:5)
So 04.06. 00:00 Hradec Králové - Dukla Praha 0:13 (0:8)
So 04.06. 00:00 Slavia Praha - Sparta Praha 0:555
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 16 15 1 0 745:17 46
2. 16 13 2 1 1144:573 41
3. 16 10 0 6 81:1329 30
4. 16 9 1 6 968:102 28
5. 16 7 1 8 559:62 22
6. 16 4 1 11 466:89 13
7. 16 4 1 11 49:615 13
8. 16 3 1 12 85:154 10
9. 16 2 2 12 35:1191 8