Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 5. června 2020
svátek má Dobroslav.
Hlavní menu
  • ID: 10611
  • Návštěvy: 71/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    77115
    Týden:
    71
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    05.08. 18:00 Sigma Olomouc - Opava 1:1 (1:0)
    So 06.08. 10:15 Třinec - České Budějovice 0:2 (0:0)
    So 06.08. 10:15 Sokolov - Vlašim 2:2 (1:1)
    So 06.08. 17:00 Frýdek-Místek - Ústí n/L 2:1 (0:1)
    Ne 07.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Táborsko 1:1 (1:1)
    Ne 07.08. 16:00 Znojmo - Baník Ostrava 1:1 (1:1)
    Ne 07.08. 17:00 Varnsdorf - Pardubice 3:0 (1:0)
    St 31.08. 17:00 Vítkovice - Prostějov 2:1 (1:1)

    2.kolo

    12.08. 18:00 Ústí n/L - Sokolov 3:0 (3:0)
    12.08. 18:00 Baník Ostrava - Třinec 2:1 (0:1)
    So 13.08. 10:15 Pardubice - Viktoria Žižkov 2:1 (1:1)
    So 13.08. 17:00 Vlašim - Znojmo 2:5 (1:3)
    So 13.08. 17:00 Prostějov - Sigma Olomouc 1:1 (1:1)
    So 13.08. 17:00 Táborsko - Varnsdorf 1:0 (0:0)
    So 13.08. 18:00 Opava - Frýdek-Místek 4:2 (2:2)
    Ne 14.08. 17:00 České Budějovice - Vítkovice 1:0 (0:0)

    3.kolo

    19.08. 17:00 Ústí n/L - Baník Ostrava 0:3 (0:2)
    19.08. 18:30 Znojmo - Opava 0:3 (0:1)
    So 20.08. 10:15 Třinec - Viktoria Žižkov 4:4 (2:0)
    So 20.08. 10:15 Sokolov - Prostějov 1:0 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Frýdek-Místek - Vlašim 1:0 (1:0)
    Ne 21.08. 17:00 Varnsdorf - České Budějovice 0:0 (0:0)
    Út 23.08. 17:00 Vítkovice - Táborsko 1:0 (1:0)
    St 24.08. 17:20 Sigma Olomouc - Pardubice 1:1 (1:0)

    4.kolo

    26.08. 18:00 České Budějovice - Znojmo 1:0 (1:0)
    So 27.08. 10:15 Pardubice - Sokolov 1:1 (1:1)
    So 27.08. 17:00 Vlašim - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Prostějov - Varnsdorf 0:1 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Baník Ostrava - Frýdek-Místek 2:1 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Táborsko - Třinec 3:2 (2:1)
    So 27.08. 18:00 Opava - Ústí n/L 1:1 (1:0)
    Ne 28.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Vítkovice 3:0 (0:0)

    5.kolo

    So 03.09. 10:15 Třinec - Vítkovice 2:1 (2:1)
    So 03.09. 10:15 Sokolov - České Budějovice 1:1 (0:1)
    So 03.09. 17:00 Frýdek-Místek - Prostějov 2:2 (1:2)
    Ne 04.09. 17:00 Varnsdorf - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    St 07.09. 17:00 Znojmo - Pardubice 5:2 (2:2)
    Út 13.09. 18:00 Ústí n/L - Vlašim 2:5 (1:2)
    St 14.09. 19:00 Baník Ostrava - Opava 3:0 (1:0)
    Út 04.10. 17:00 Sigma Olomouc - Táborsko 2:0 (1:0)

    6.kolo

    09.09. 15:00 Vítkovice - Varnsdorf 2:3 (1:1)
    09.09. 18:00 České Budějovice - Ústí n/L 2:1 (1:0)
    So 10.09. 10:15 Třinec - Sigma Olomouc 1:2 (0:2)
    So 10.09. 10:15 Pardubice - Opava 0:2 (0:0)
    So 10.09. 16:30 Vlašim - Baník Ostrava 1:1 (1:1)
    So 10.09. 17:00 Prostějov - Znojmo 0:2 (0:1)
    So 10.09. 17:00 Táborsko - Frýdek-Místek 2:2 (2:1)
    Ne 11.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Sokolov 2:2 (0:2)

    7.kolo

    Čt 15.09. 18:00 Znojmo - Vítkovice 3:2 (1:0)
    16.09. 18:00 Ústí n/L - Pardubice 2:0 (1:0)
    So 17.09. 10:15 Sokolov - Táborsko 2:1 (2:0)
    So 17.09. 16:30 Sigma Olomouc - České Budějovice 1:0 (0:0)
    So 17.09. 17:00 Baník Ostrava - Prostějov 3:0 (2:0)
    So 17.09. 17:00 Frýdek-Místek - Viktoria Žižkov 1:2 (0:1)
    So 17.09. 18:00 Opava - Vlašim 2:1 (0:0)
    Ne 18.09. 17:00 Varnsdorf - Třinec 2:2 (0:1)

    8.kolo

    St 21.09. 17:00 Viktoria Žižkov - Opava 3:3 (0:1)
    23.09. 18:00 České Budějovice - Frýdek-Místek 3:1 (1:1)
    So 24.09. 10:15 Třinec - Ústí n/L 0:2 (0:1)
    So 24.09. 10:15 Pardubice - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 24.09. 16:00 Táborsko - Znojmo 1:1 (0:1)
    So 24.09. 16:30 Prostějov - Vlašim 0:3 (0:1)
    Ne 25.09. 16:30 Vítkovice - Sokolov 0:1 (0:0)
    Ne 25.09. 16:30 Varnsdorf - Sigma Olomouc 0:3 (0:1)

    9.kolo

    30.09. 16:00 Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
    30.09. 18:00 Ústí n/L - Táborsko 0:0 (0:0)
    So 01.10. 10:05 Sokolov - Varnsdorf 3:2 (0:0)
    So 01.10. 15:00 Baník Ostrava - České Budějovice 3:2 (1:1)
    So 01.10. 15:30 Frýdek-Místek - Vítkovice 5:2 (2:0)
    So 01.10. 16:30 Vlašim - Pardubice 1:0 (0:0)
    So 01.10. 19:00 Opava - Prostějov 3:1 (1:1)
    Ne 02.10. 18:00 Znojmo - Třinec 2:2 (1:2)

    10.kolo

    St 05.10. 17:00 České Budějovice - Opava 2:1 (1:0)
    So 08.10. 10:15 Třinec - Sokolov 2:1 (0:1)
    So 08.10. 10:15 Pardubice - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Vítkovice - Sigma Olomouc 1:2 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Prostějov - Ústí n/L 0:1 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Táborsko - Baník Ostrava 2:2 (1:0)
    Ne 09.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Znojmo 1:0 (1:0)
    Ne 09.10. 16:00 Varnsdorf - Vlašim 0:1 (0:0)

    11.kolo

    St 12.10. 17:00 Znojmo - Varnsdorf 2:1 (1:1)
    14.10. 18:00 Ústí n/L - Vítkovice 2:1 (2:0)
    So 15.10. 10:15 Sokolov - Sigma Olomouc 1:2 (1:2)
    So 15.10. 15:30 Frýdek-Místek - Třinec 4:1 (3:0)
    So 15.10. 16:00 Vlašim - České Budějovice 2:1 (1:0)
    So 15.10. 16:00 Prostějov - Pardubice 3:0 (2:0)
    So 15.10. 17:00 Baník Ostrava - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
    So 15.10. 18:00 Opava - Táborsko 5:0 (2:0)

    12.kolo

    St 19.10. 17:00 Sigma Olomouc - Znojmo 2:1 (2:0)
    21.10. 15:30 Varnsdorf - Baník Ostrava 1:1 (0:1)
    21.10. 18:00 České Budějovice - Prostějov 3:0 (2:0)
    So 22.10. 10:15 Třinec - Vlašim 1:3 (1:1)
    So 22.10. 10:15 Sokolov - Frýdek-Místek 3:3 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Vítkovice - Opava 0:1 (0:1)
    So 22.10. 15:30 Táborsko - Pardubice 0:2 (0:0)
    Ne 23.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Ústí n/L 2:0 (1:0)

    13.kolo

    St 26.10. 17:40 Baník Ostrava - Vítkovice 1:0 (0:0)
    28.10. 18:00 Znojmo - Sokolov 2:0 (1:0)
    28.10. 18:00 Ústí n/L - Varnsdorf 2:0 (0:0)
    So 29.10. 10:15 Pardubice - České Budějovice 0:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Vlašim - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Prostějov - Táborsko 2:3 (1:2)
    So 29.10. 14:30 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc 1:1 (0:0)
    So 29.10. 18:00 Opava - Třinec 4:0 (4:0)

    14.kolo

    St 02.11. 17:00 Sigma Olomouc - Ústí n/L 5:0 (3:0)
    04.11. 17:30 Znojmo - Frýdek-Místek 0:2 (0:0)
    So 05.11. 10:15 Třinec - Pardubice 1:0 (1:0)
    So 05.11. 10:15 Sokolov - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Vítkovice - Vlašim 0:2 (0:2)
    So 05.11. 14:00 Táborsko - České Budějovice 0:1 (0:1)
    Ne 06.11. 10:15 Viktoria Žižkov - Prostějov 5:1 (3:1)
    Ne 06.11. 14:00 Varnsdorf - Opava 1:0 (1:0)

    15.kolo

    Čt 10.11. 17:00 České Budějovice - Viktoria Žižkov 2:0 (0:0)
    So 12.11. 10:15 Pardubice - Vítkovice 3:1 (2:0)
    So 12.11. 14:00 Vlašim - Táborsko 1:1 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Prostějov - Třinec 0:0 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Frýdek-Místek - Varnsdorf 2:3 (1:2)
    So 12.11. 16:30 Opava - Sokolov 2:1 (1:1)
    So 12.11. 19:15 Ústí n/L - Znojmo 0:1 (0:0)
    St 23.11. 17:30 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)

    16.kolo

    St 16.11. 17:00 Znojmo - Vlašim 4:4 (2:3)
    18.11. 18:00 Sigma Olomouc - Prostějov 7:0 (5:0)
    So 19.11. 10:15 Třinec - Baník Ostrava 4:1 (2:0)
    So 19.11. 10:15 Sokolov - Ústí n/L 0:2 (0:0)
    So 19.11. 13:30 Vítkovice - České Budějovice 1:1 (0:1)
    So 19.11. 13:30 Frýdek-Místek - Opava 1:1 (1:1)
    Ne 20.11. 10:15 Viktoria Žižkov - Pardubice 2:1 (2:0)
    Ne 20.11. 13:30 Varnsdorf - Táborsko 2:3 (1:2)

    17.kolo

    03.03. 18:00 České Budějovice - Varnsdorf 0:1 (0:0)
    So 04.03. 10:15 Pardubice - Sigma Olomouc 0:3 (0:2)
    So 04.03. 14:00 Táborsko - Vítkovice 3:2 (2:1)
    So 04.03. 14:30 Vlašim - Frýdek-Místek 3:1 (2:0)
    So 04.03. 14:30 Prostějov - Sokolov 1:0 (0:0)
    So 04.03. 15:00 Baník Ostrava - Ústí n/L 3:0 (1:0)
    Ne 05.03. 10:15 Viktoria Žižkov - Třinec 1:1 (1:1)
    Po 06.03. 16:00 Opava - Znojmo 2:2 (0:1)

    18.kolo

    10.03. 18:00 Ústí n/L - Opava 0:1 (0:0)
    10.03. 19:00 Znojmo - České Budějovice 1:1 (1:0)
    So 11.03. 10:15 Třinec - Táborsko 2:0 (2:0)
    So 11.03. 10:15 Sokolov - Pardubice 0:1 (0:1)
    So 11.03. 14:30 Frýdek-Místek - Baník Ostrava 2:1 (1:1)
    So 11.03. 14:30 Vítkovice - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    Ne 12.03. 14:00 Sigma Olomouc - Vlašim 1:0 (1:0)
    Ne 12.03. 14:30 Varnsdorf - Prostějov 7:2 (3:1)

    19.kolo

    17.03. 18:00 České Budějovice - Sokolov 1:1 (0:0)
    So 18.03. 10:15 Pardubice - Znojmo 0:1 (0:1)
    So 18.03. 14:00 Opava - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    So 18.03. 15:00 Prostějov - Frýdek-Místek 1:2 (1:2)
    So 18.03. 15:00 Vítkovice - Třinec 0:0 (0:0)
    So 18.03. 15:00 Vlašim - Ústí n/L 1:1 (0:1)
    Ne 19.03. 10:15 Viktoria Žižkov - Varnsdorf 1:0 (1:0)
    Ne 19.03. 14:30 Táborsko - Sigma Olomouc 2:0 (0:0)

    20.kolo

    31.03. 18:00 Ústí n/L - České Budějovice 0:0 (0:0)
    31.03. 18:00 Sigma Olomouc - Třinec 1:0 (1:0)
    31.03. 19:00 Znojmo - Prostějov 3:1 (0:1)
    So 01.04. 10:15 Sokolov - Viktoria Žižkov 0:5 (0:3)
    So 01.04. 16:30 Frýdek-Místek - Táborsko 1:3 (1:1)
    So 01.04. 18:00 Opava - Pardubice 1:2 (1:0)
    Ne 02.04. 13:30 Baník Ostrava - Vlašim 2:0 (1:0)
    Ne 02.04. 16:30 Varnsdorf - Vítkovice 1:2 (0:1)

    21.kolo

    So 08.04. 10:15 Pardubice - Ústí n/L 2:1 (0:0)
    So 08.04. 10:15 Třinec - Varnsdorf 4:0 (3:0)
    So 08.04. 12:30 České Budějovice - Sigma Olomouc 2:5 (0:2)
    So 08.04. 16:30 Vlašim - Opava 1:2 (1:0)
    So 08.04. 16:30 Prostějov - Baník Ostrava 0:2 (0:0)
    So 08.04. 16:30 Táborsko - Sokolov 1:1 (0:0)
    So 08.04. 16:30 Vítkovice - Znojmo 3:0 (3:0)
    Ne 09.04. 10:15 Viktoria Žižkov - Frýdek-Místek 5:0 (3:0)

    22.kolo

    14.04. 16:30 Opava - Viktoria Žižkov 2:2 (0:1)
    14.04. 18:00 Ústí n/L - Třinec 1:1 (0:1)
    14.04. 18:00 Sigma Olomouc - Varnsdorf 3:2 (2:1)
    14.04. 19:00 Znojmo - Táborsko 3:0 (2:0)
    So 15.04. 10:15 Sokolov - Vítkovice 1:1 (1:0)
    So 15.04. 16:30 Frýdek-Místek - České Budějovice 0:2 (0:1)
    So 15.04. 16:30 Vlašim - Prostějov 4:0 (2:0)
    Ne 16.04. 13:45 Baník Ostrava - Pardubice 1:1 (0:1)

    23.kolo

    Út 18.04. 17:00 Třinec - Znojmo 2:1 (1:0)
    St 19.04. 17:00 Vítkovice - Frýdek-Místek 3:2 (2:1)
    St 19.04. 17:00 Prostějov - Opava 2:4 (1:1)
    St 19.04. 17:00 Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc 2:3 (1:2)
    St 19.04. 17:00 Varnsdorf - Sokolov 2:2 (0:0)
    St 19.04. 17:00 Táborsko - Ústí n/L 2:0 (1:0)
    St 19.04. 17:00 Pardubice - Vlašim 1:1 (1:0)
    Čt 20.04. 17:00 České Budějovice - Baník Ostrava 2:2 (0:2)

    24.kolo

    So 22.04. 10:15 Sokolov - Třinec 1:0 (1:0)
    So 22.04. 12:15 Vlašim - Varnsdorf 1:0 (1:0)
    So 22.04. 17:00 Frýdek-Místek - Pardubice 0:0 (0:0)
    So 22.04. 17:00 Ústí n/L - Prostějov 3:0 (1:0)
    So 22.04. 18:00 Sigma Olomouc - Vítkovice 1:0 (1:0)
    So 22.04. 19:00 Znojmo - Viktoria Žižkov 2:2 (2:2)
    Ne 23.04. 17:00 Baník Ostrava - Táborsko 1:0 (1:0)
    Ne 23.04. 18:00 Opava - České Budějovice 2:1 (0:0)

    25.kolo

    28.04. 18:00 Sigma Olomouc - Sokolov 2:0 (2:0)
    So 29.04. 10:15 Viktoria Žižkov - Baník Ostrava 0:1 (0:1)
    So 29.04. 10:15 Pardubice - Prostějov 5:0 (5:0)
    So 29.04. 17:00 Táborsko - Opava 1:2 (0:1)
    So 29.04. 17:00 Vítkovice - Ústí n/L 1:0 (0:0)
    So 29.04. 17:00 Varnsdorf - Znojmo 2:1 (1:0)
    Út 02.05. 17:00 Třinec - Frýdek-Místek 2:1 (2:1)
    Čt 18.05. 17:00 České Budějovice - Vlašim 0:4 (0:0)

    26.kolo

    St 03.05. 18:10 Znojmo - Sigma Olomouc 1:4 (0:3)
    05.05. 18:00 Ústí n/L - Viktoria Žižkov 3:1 (1:0)
    So 06.05. 10:15 Pardubice - Táborsko 3:0 (1:0)
    So 06.05. 17:00 Prostějov - České Budějovice 0:3 (0:1)
    So 06.05. 17:00 Frýdek-Místek - Sokolov 1:1 (1:1)
    So 06.05. 17:00 Vlašim - Třinec 5:0 (3:0)
    So 06.05. 17:00 Baník Ostrava - Varnsdorf 1:0 (0:0)
    So 06.05. 18:00 Opava - Vítkovice 2:1 (1:1)

    27.kolo

    Út 09.05. 17:00 Varnsdorf - Ústí n/L 3:1 (1:1)
    St 10.05. 17:00 Sigma Olomouc - Frýdek-Místek 1:0 (1:0)
    St 10.05. 17:00 Třinec - Opava 1:3 (0:2)
    St 10.05. 17:00 Vítkovice - Baník Ostrava 2:2 (1:1)
    St 10.05. 17:00 Táborsko - Prostějov 3:0 (1:0)
    St 10.05. 17:00 Viktoria Žižkov - Vlašim 0:3 (0:1)
    St 10.05. 17:00 Sokolov - Znojmo 1:0 (0:0)
    St 10.05. 18:00 České Budějovice - Pardubice 0:0 (0:0)

    28.kolo

    So 13.05. 10:15 Pardubice - Třinec 2:0 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Baník Ostrava - Sokolov 3:0 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Vlašim - Vítkovice 4:1 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Prostějov - Viktoria Žižkov 2:0 (0:0)
    So 13.05. 18:00 Opava - Varnsdorf 4:2 (2:0)
    So 13.05. 19:00 Ústí n/L - Sigma Olomouc 2:2 (1:2)
    Ne 14.05. 12:20 Frýdek-Místek - Znojmo 0:3 (0:1)
    Ne 14.05. 17:00 České Budějovice - Táborsko 1:1 (1:0)

    29.kolo

    Ne 21.05. 16:00 Viktoria Žižkov - České Budějovice 3:1 (2:1)
    Ne 21.05. 16:00 Varnsdorf - Frýdek-Místek 4:0 (3:0)
    Ne 21.05. 16:00 Sokolov - Opava 0:1 (0:0)
    Ne 21.05. 16:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    Ne 21.05. 16:00 Vítkovice - Pardubice 1:0 (0:0)
    Ne 21.05. 16:00 Třinec - Prostějov 4:0 (3:0)
    Ne 21.05. 16:00 Znojmo - Ústí n/L 2:2 (0:1)
    Ne 21.05. 16:00 Táborsko - Vlašim 3:5 (1:1)

    30.kolo

    Ne 28.05. 15:00 Vlašim - Sokolov 0:1 (0:1)
    Ne 28.05. 15:00 Ústí n/L - Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
    Ne 28.05. 15:00 Prostějov - Vítkovice 0:3 (0:3)
    Ne 28.05. 15:00 Pardubice - Varnsdorf 2:1 (1:1)
    Ne 28.05. 15:00 Baník Ostrava - Znojmo 3:0 (2:0)
    Ne 28.05. 15:00 Opava - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    Ne 28.05. 15:00 Táborsko - Viktoria Žižkov 1:1 (0:1)
    Ne 28.05. 15:00 České Budějovice - Třinec 3:0 (1:0)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 21 6 3 59:22 69
    2. 30 18 10 2 48:20 64
    3. 30 19 6 5 61:33 63
    4. 30 16 6 8 61:34 54
    5. 30 12 10 8 39:31 46
    6. 30 11 8 11 49:47 41
    7. 30 10 9 11 31:33 39
    8. 30 10 7 13 34:41 37
    9. 30 10 9 11 49:41 36
    10. 30 9 9 12 38:48 36
    11. 30 10 5 15 44:46 35
    12. 30 9 7 14 40:52 34
    13. 30 7 11 12 28:44 32
    14. 30 9 4 17 35:47 31
    15. 30 7 8 15 40:57 29
    16. 30 3 3 24 20:80 12