Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 13. srpna 2020
svátek má Alena.
Hlavní menu
  • ID: 10697
  • Návštěvy: 94/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    38840
    Týden:
    94
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 17:00 Kojetín - Hněvotín 1:5 (1:3)
    So 06.08. 17:00 Medlov - Zábřeh 1:3 (1:3)
    So 06.08. 17:00 Kralice - Chválkovice 0:1 (0:0)
    Ne 07.08. 10:00 Ústí - HFK Olomouc B 2:0 (1:0)
    Ne 07.08. 17:00 Velké Losiny - Rapotín 4:2 (1:2)
    Ne 07.08. 17:00 Určice - Šternberk 1:3 (1:2)
    Ne 07.08. 17:00 Lutín - Želatovice 1:2 np (1:1)

    2.kolo

    So 13.08. 17:00 Hněvotín - Chválkovice 3:0 (2:0)
    So 13.08. 17:00 Želatovice - Kralice 0:1 (0:1)
    So 13.08. 17:00 Šternberk - Medlov 1:0 (0:0)
    Ne 14.08. 10:00 HFK Olomouc B - Velké Losiny 0:3 (0:2)
    Ne 14.08. 17:00 Zábřeh - Lutín 2:1 (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 Určice - Rapotín 1:2 (1:0)
    Ne 14.08. 17:00 Dolany - Ústí 1:5 (0:3)

    3.kolo

    So 20.08. 16:30 Určice - HFK Olomouc B 2:3 (1:2)
    So 20.08. 16:30 Medlov - Rapotín 6:0 (4:0)
    So 20.08. 16:30 Chválkovice - Želatovice 2:1 (1:0)
    Ne 21.08. 10:00 Ústí - Kojetín 3:2 (2:1)
    Ne 21.08. 16:30 Velké Losiny - Dolany 1:0 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Lutín - Šternberk 2:3 np (2:2)
    Ne 21.08. 16:30 Kralice - Zábřeh 0:2 (0:0)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Kojetín - Velké Losiny 1:2 np (1:1)
    Ne 28.08. 10:00 HFK Olomouc B - Medlov 0:3 (0:2)
    Ne 28.08. 16:30 Hněvotín - Želatovice 2:1 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Zábřeh - Chválkovice 1:0 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Šternberk - Kralice 1:0 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Lutín - Rapotín 4:3 (2:0)
    Ne 28.08. 16:30 Dolany - Určice 6:1 (1:1)

    5.kolo

    So 03.09. 16:00 Medlov - Dolany 1:2 (0:1)
    So 03.09. 16:00 Kralice - Rapotín 1:2 (1:0)
    So 03.09. 16:00 Chválkovice - Šternberk 0:2 (0:0)
    So 03.09. 16:00 Želatovice - Zábřeh 4:1 (2:1)
    Ne 04.09. 10:00 Ústí - Hněvotín 3:2 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Určice - Kojetín 2:1 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Lutín - HFK Olomouc B 2:1 (1:0)

    14.kolo

    St 07.09. 17:00 Hněvotín - Dolany 2:4 (0:1)
    St 07.09. 17:00 Kojetín - HFK Olomouc B 1:2 (1:0)
    St 07.09. 17:00 Ústí - Šternberk 3:1 (1:1)
    St 07.09. 17:00 Velké Losiny - Zábřeh 1:2 np (1:1)
    St 07.09. 17:00 Určice - Želatovice 1:2 np (1:1)
    St 07.09. 17:00 Lutín - Kralice 4:2 (2:1)
    Čt 08.09. 17:00 Medlov - Chválkovice 6:0 (5:0)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Hněvotín - Zábřeh 1:3 (0:2)
    So 10.09. 16:00 Šternberk - Želatovice 4:2 (1:1)
    So 10.09. 16:00 Kojetín - Medlov 1:3 (0:2)
    Ne 11.09. 10:00 HFK Olomouc B - Kralice 1:3 (0:2)
    Ne 11.09. 10:00 Ústí - Velké Losiny 0:1 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Rapotín - Chválkovice 2:1 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Dolany - Lutín 1:2 np (1:1)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 Určice - Ústí 1:3 (1:0)
    So 17.09. 15:30 Kralice - Dolany 4:0 (1:0)
    So 17.09. 15:30 Chválkovice - HFK Olomouc B 2:1 (1:1)
    So 17.09. 15:30 Želatovice - Rapotín 6:0 (3:0)
    Ne 18.09. 15:30 Velké Losiny - Hněvotín 2:1 (2:0)
    Ne 18.09. 15:30 Lutín - Kojetín 5:0 (2:0)
    Ne 18.09. 15:30 Zábřeh - Šternberk 2:3 (0:1)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Hněvotín - Šternberk 4:2 (3:1)
    So 24.09. 15:30 Kojetín - Kralice 3:2 np (2:2)
    Ne 25.09. 10:00 HFK Olomouc B - Želatovice 1:0 (1:0)
    Ne 25.09. 10:00 Ústí - Medlov 3:1 (1:0)
    Ne 25.09. 15:30 Rapotín - Zábřeh 0:1 np (0:0)
    Ne 25.09. 15:30 Dolany - Chválkovice 2:0 (0:0)
    07.10. 16:00 Velké Losiny - Určice 4:0 (2:0)

    15.kolo

    St 28.09. 13:15 Chválkovice - Lutín 2:1 (1:0)
    St 28.09. 16:00 Kralice - Hněvotín 1:2 (1:2)
    St 28.09. 16:00 Želatovice - Medlov 1:0 np (0:0)
    St 28.09. 16:00 Zábřeh - Určice 5:1 (3:0)
    St 28.09. 16:00 Šternberk - Velké Losiny 3:0 (2:0)
    St 28.09. 16:00 Rapotín - Ústí 0:4 (0:2)
    St 28.09. 16:00 Dolany - Kojetín 3:1 (1:0)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Medlov - Velké Losiny 1:2 (0:2)
    So 01.10. 15:00 Chválkovice - Kojetín 2:0 (1:0)
    So 01.10. 15:00 Želatovice - Dolany 2:0 (1:0)
    So 01.10. 15:00 Šternberk - Rapotín 5:1 (3:0)
    Ne 02.10. 15:00 Určice - Hněvotín 3:1 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Lutín - Ústí 3:5 (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Zábřeh - HFK Olomouc B 2:1 (2:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Hněvotín - Rapotín 0:3 (0:1)
    So 08.10. 15:00 Kojetín - Želatovice 1:5 (1:4)
    Ne 09.10. 10:00 HFK Olomouc B - Šternberk 1:0 (0:0)
    Ne 09.10. 10:00 Ústí - Kralice 6:1 (2:1)
    Ne 09.10. 15:00 Dolany - Zábřeh 1:3 (1:2)
    Ne 09.10. 15:00 Velké Losiny - Lutín 1:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Určice - Medlov 1:4 (1:1)

    11.kolo

    So 15.10. 14:30 Medlov - Hněvotín 0:1 (0:1)
    So 15.10. 14:30 Kralice - Velké Losiny 1:0 np (0:0)
    So 15.10. 14:30 Chválkovice - Ústí 1:3 (1:0)
    So 15.10. 14:30 Šternberk - Dolany 2:0 (1:0)
    Ne 16.10. 14:30 Lutín - Určice 1:2 (0:1)
    Ne 16.10. 14:30 Zábřeh - Kojetín 2:1 (1:1)
    Ne 16.10. 14:30 Rapotín - HFK Olomouc B 1:6 (0:3)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Hněvotín - HFK Olomouc B 2:5 (0:3)
    So 22.10. 14:30 Kojetín - Šternberk 2:1 np (1:1)
    So 22.10. 14:30 Medlov - Lutín 2:0 (0:0)
    Ne 23.10. 10:00 Ústí - Želatovice 3:1 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Dolany - Rapotín 2:1 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Velké Losiny - Chválkovice 2:1 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Určice - Kralice 0:1 np (0:0)

    13.kolo

    So 29.10. 14:30 Kralice - Medlov 3:1 (3:0)
    So 29.10. 14:30 Chválkovice - Určice 2:3 np (2:2)
    So 29.10. 14:30 Želatovice - Velké Losiny 0:5 (0:4)
    Ne 30.10. 10:00 HFK Olomouc B - Dolany 2:3 (1:2)
    Ne 30.10. 14:30 Lutín - Hněvotín 1:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Zábřeh - Ústí 3:1 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Rapotín - Kojetín 1:2 (1:0)

    16.kolo

    So 05.11. 10:15 Chválkovice - Kralice 1:2 np (1:1)
    So 05.11. 14:00 Hněvotín - Kojetín 1:2 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Rapotín - Velké Losiny 2:1 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Šternberk - Určice 4:1 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Želatovice - Lutín 0:3 (0:2)
    Ne 06.11. 14:00 HFK Olomouc B - Ústí 2:3 np (2:2)
    Ne 06.11. 14:00 Zábřeh - Medlov 0:1 (0:0)

    17.kolo

    So 11.03. 14:30 Kralice - Želatovice 1:2 np (1:1)
    So 11.03. 14:30 Rapotín - Určice 3:2 (3:1)
    Ne 12.03. 10:00 Ústí - Dolany 3:0 (0:0)
    Ne 12.03. 14:30 Lutín - Zábřeh 3:2 np (2:2)
    Ne 12.03. 14:30 Velké Losiny - HFK Olomouc B 1:2 np (1:1)
    Čt 11.05. 17:00 Chválkovice - Hněvotín 1:3 (1:2)
    Čt 11.05. 17:30 Medlov - Šternberk 4:3 np (3:3)

    18.kolo

    So 18.03. 15:00 Kojetín - Ústí 2:6 (1:5)
    So 18.03. 15:00 Šternberk - Lutín 1:0 np (0:0)
    So 18.03. 15:00 Želatovice - Chválkovice 2:1 (1:1)
    Ne 19.03. 10:00 HFK Olomouc B - Určice 9:1 (4:0)
    Ne 19.03. 15:00 Dolany - Velké Losiny 3:1 (0:0)
    Ne 19.03. 15:00 Zábřeh - Kralice 2:1 (1:0)
    Čt 13.04. 17:00 Rapotín - Medlov 1:0 (0:0)

    19.kolo

    So 25.03. 15:00 Želatovice - Hněvotín 1:2 np (1:1)
    So 25.03. 15:00 Chválkovice - Zábřeh 2:3 (1:2)
    So 25.03. 15:00 Kralice - Šternberk 2:4 (2:0)
    So 25.03. 15:00 Rapotín - Lutín 2:0 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Medlov - HFK Olomouc B 3:0 (2:0)
    Ne 26.03. 15:00 Určice - Dolany 2:3 np (2:2)
    Ne 26.03. 15:00 Velké Losiny - Kojetín 4:3 (2:0)

    20.kolo

    So 01.04. 15:30 Hněvotín - Ústí 0:1 (0:0)
    So 01.04. 15:30 Kojetín - Určice 0:1 (0:0)
    So 01.04. 15:30 Rapotín - Kralice 3:4 np (3:3)
    So 01.04. 15:30 Šternberk - Chválkovice 2:0 (0:0)
    Ne 02.04. 10:00 HFK Olomouc B - Lutín 0:1 (0:0)
    Ne 02.04. 15:30 Dolany - Medlov 1:3 (0:1)
    Ne 02.04. 15:30 Zábřeh - Želatovice 1:0 (1:0)

    21.kolo

    So 08.04. 10:00 Kralice - HFK Olomouc B 3:2 np (2:2)
    So 08.04. 10:00 Velké Losiny - Ústí 2:3 np (2:2)
    So 08.04. 15:30 Želatovice - Šternberk 0:3 (0:0)
    So 08.04. 15:30 Chválkovice - Rapotín 1:2 np (1:1)
    So 08.04. 15:30 Medlov - Kojetín 2:0 (1:0)
    Ne 09.04. 15:30 Zábřeh - Hněvotín 2:0 (1:0)
    Ne 09.04. 15:30 Lutín - Dolany 1:0 (0:0)

    22.kolo

    So 15.04. 16:00 Hněvotín - Velké Losiny 0:1 (0:0)
    So 15.04. 16:00 Kojetín - Lutín 0:1 np (0:0)
    So 15.04. 16:00 Šternberk - Zábřeh 0:1 (0:0)
    Ne 16.04. 10:00 Ústí - Určice 1:3 (0:2)
    Ne 16.04. 10:00 HFK Olomouc B - Chválkovice 6:1 (2:1)
    Ne 16.04. 16:00 Dolany - Kralice 3:1 (2:1)
    Ne 16.04. 16:00 Rapotín - Želatovice 3:0 (2:0)

    23.kolo

    So 22.04. 16:00 Šternberk - Hněvotín 2:1 (0:1)
    So 22.04. 16:00 Želatovice - HFK Olomouc B 2:1 np (1:1)
    So 22.04. 16:00 Chválkovice - Dolany 1:2 np (1:1)
    So 22.04. 16:00 Kralice - Kojetín 2:1 np (1:1)
    So 22.04. 16:00 Medlov - Ústí 1:4 (1:2)
    Ne 23.04. 16:00 Zábřeh - Rapotín 0:1 np (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Určice - Velké Losiny 1:2 (0:1)

    24.kolo

    So 29.04. 16:00 Hněvotín - Určice 7:0 (3:0)
    So 29.04. 16:00 Kojetín - Chválkovice 2:0 (0:0)
    So 29.04. 16:00 Rapotín - Šternberk 0:4 (0:1)
    Ne 30.04. 10:00 HFK Olomouc B - Zábřeh 4:1 (1:0)
    Ne 30.04. 16:00 Velké Losiny - Medlov 5:1 (2:0)
    Ne 30.04. 16:00 Dolany - Želatovice 2:0 (0:0)
    St 17.05. 17:30 Ústí - Lutín 1:0 (1:0)

    25.kolo

    So 06.05. 16:30 Šternberk - HFK Olomouc B 4:0 (2:0)
    So 06.05. 16:30 Želatovice - Kojetín 4:1 (4:1)
    So 06.05. 16:30 Kralice - Ústí 2:1 np (1:1)
    So 06.05. 16:30 Medlov - Určice 5:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Rapotín - Hněvotín 2:5 (1:4)
    Ne 07.05. 16:30 Zábřeh - Dolany 1:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Lutín - Velké Losiny 2:1 np (1:1)

    26.kolo

    So 13.05. 16:30 Hněvotín - Medlov 3:1 (3:0)
    So 13.05. 16:30 Kojetín - Zábřeh 0:1 (0:0)
    Ne 14.05. 10:00 Ústí - Chválkovice 5:0 (1:0)
    Ne 14.05. 10:00 HFK Olomouc B - Rapotín 3:0 (2:0)
    Ne 14.05. 16:30 Určice - Lutín 0:6 (0:3)
    Ne 14.05. 16:30 Velké Losiny - Kralice 3:1 (1:1)
    Ne 14.05. 16:30 Dolany - Šternberk 1:3 (1:3)

    27.kolo

    So 20.05. 17:00 Šternberk - Kojetín 4:5 np (4:4)
    So 20.05. 17:00 Želatovice - Ústí 1:4 (1:1)
    So 20.05. 17:00 Chválkovice - Velké Losiny 0:1 (0:1)
    So 20.05. 17:00 Kralice - Určice 3:0 (1:0)
    Ne 21.05. 10:00 HFK Olomouc B - Hněvotín 6:1 (2:0)
    Ne 21.05. 17:00 Rapotín - Dolany 2:1 (2:0)
    Ne 21.05. 17:00 Lutín - Medlov 4:0 (3:0)

    28.kolo

    So 27.05. 15:00 Ústí - Zábřeh 4:0 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Hněvotín - Lutín 2:1 (0:1)
    So 27.05. 17:00 Medlov - Kralice 0:1 (0:1)
    So 27.05. 17:00 Kojetín - Rapotín 0:1 np (0:0)
    Ne 28.05. 17:00 Určice - Chválkovice 4:0 (2:0)
    Ne 28.05. 17:00 Velké Losiny - Želatovice 1:0 (0:0)
    Ne 28.05. 17:00 Dolany - HFK Olomouc B 0:2 (0:1)

    29.kolo

    So 03.06. 15:00 Chválkovice - Medlov 1:2 np (1:1)
    So 03.06. 17:00 Šternberk - Ústí 1:2 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Želatovice - Určice 4:1 (2:1)
    So 03.06. 17:00 Kralice - Lutín 7:1 (3:0)
    Ne 04.06. 10:00 HFK Olomouc B - Kojetín 1:3 (1:2)
    Ne 04.06. 17:00 Dolany - Hněvotín 2:1 (0:1)
    Ne 04.06. 17:00 Zábřeh - Velké Losiny 0:1 (0:0)

    30.kolo

    So 10.06. 14:00 Lutín - Chválkovice 5:1 (2:1)
    So 10.06. 15:00 Určice - Zábřeh 4:7 (2:2)
    So 10.06. 15:00 Velké Losiny - Šternberk 1:0 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Hněvotín - Kralice 4:1 (1:0)
    So 10.06. 17:00 Medlov - Želatovice 6:4 (2:1)
    So 10.06. 17:00 Kojetín - Dolany 4:1 (3:0)
    Ne 11.06. 10:00 Ústí - Rapotín 3:0 (1:0)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 28 22 2 1 3 83:31 71
    2. 28 19 1 5 3 52:25 64
    3. 28 18 2 2 6 51:35 60
    4. 28 17 2 3 6 64:33 58
    5. 28 11 4 3 10 51:40 44
    6. 28 12 2 1 13 56:44 41
    7. 28 12 1 3 12 61:47 41
    8. 28 11 2 1 14 42:51 38
    9. 28 10 3 2 13 37:65 38
    10. 28 12 1 0 15 55:52 38
    11. 28 7 7 2 12 44:48 37
    12. 28 7 5 1 15 42:51 32
    13. 28 5 3 4 16 37:63 25
    14. 28 6 1 3 18 38:89 23
    15. 28 5 0 5 18 24:63 20