Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 19. listopadu 2019
svátek má Alžběta.
Hlavní menu
  • ID: 10739
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    15720
    Týden:
    51
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.09. 10:15 D. Měcholupy - Sokol Vinoř 4:1 (1:0)
    So 10.09. 10:30 D. Počernice B - Koloděje 5:3 (4:1)
    So 10.09. 10:30 Bohnice B - Běchovice 6:0 (3:0)
    So 10.09. 17:00 Satalice B - Union Žižkov 3:9 (2:4)
    Ne 11.09. 17:00 Troja B - Praga B 1:1 (0:1)

    2.kolo

    So 17.09. 12:30 Union Žižkov - D. Měcholupy 2:1 (1:0)
    Ne 18.09. 17:00 Praga B - Běchovice 6:0 (3:0)
    Ne 18.09. 17:00 Union Strašnice B - Bohnice B 2:3 (1:3)
    Ne 18.09. 17:00 Sokol Vinoř - D. Počernice B 0:1 (0:1)
    Ne 18.09. 17:00 Troja B - Satalice B 4:2 (1:1)

    3.kolo

    So 24.09. 10:15 D. Měcholupy - Troja B 6:1 (4:1)
    So 24.09. 10:30 D. Počernice B - Union Žižkov 5:3 (4:3)
    So 24.09. 10:30 Bohnice B - Koloděje 2:0 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Běchovice - Union Strašnice B 1:3 (1:1)
    Ne 25.09. 17:00 Satalice B - Praga B 2:2 (0:2)

    4.kolo

    So 01.10. 17:00 Satalice B - D. Měcholupy 4:2 (2:1)
    Ne 02.10. 16:30 Koloděje - Běchovice 2:0 (2:0)
    Ne 02.10. 16:30 Sokol Vinoř - Bohnice B 0:6 (0:0)
    Ne 02.10. 16:30 Praga B - Union Strašnice B 5:2 (2:2)
    Ne 02.10. 16:30 Troja B - D. Počernice B 4:0 (2:0)

    5.kolo

    So 08.10. 10:30 Bohnice B - Union Žižkov 0:4 (0:3)
    So 08.10. 11:15 D. Měcholupy - Praga B 3:1 (2:0)
    So 08.10. 16:00 D. Počernice B - Satalice B 1:1 (1:0)
    Ne 09.10. 16:00 Union Strašnice B - Koloděje 5:1 (2:1)
    Ne 09.10. 16:00 Běchovice - Sokol Vinoř 3:5 (0:5)

    6.kolo

    So 15.10. 10:15 D. Měcholupy - D. Počernice B 0:4 (0:4)
    So 15.10. 10:30 Troja B - Bohnice B 0:3 (0:1)
    So 15.10. 13:00 Union Žižkov - Běchovice 7:2 (3:0)
    Ne 16.10. 16:00 Praga B - Koloděje 1:1 (0:0)
    Ne 16.10. 16:00 Sokol Vinoř - Union Strašnice B 6:2 (2:1)

    7.kolo

    So 22.10. 10:30 Bohnice B - Satalice B 1:2 (0:1)
    So 22.10. 15:30 D. Počernice B - Praga B 4:3 (1:2)
    Ne 23.10. 15:30 Union Strašnice B - Union Žižkov 3:1 (2:0)
    Ne 23.10. 15:30 Běchovice - Troja B 1:2 (1:2)
    Ne 23.10. 15:30 Koloděje - Sokol Vinoř 4:1 (1:1)

    8.kolo

    28.10. 10:15 D. Měcholupy - Bohnice B 2:3 (1:1)
    28.10. 10:30 Troja B - Union Strašnice B 1:4 (0:2)
    So 29.10. 10:30 Union Žižkov - Koloděje 7:0 (2:0)
    So 29.10. 16:00 Satalice B - Běchovice 8:0 (4:0)
    Ne 30.10. 14:30 Praga B - Sokol Vinoř 3:4 (1:4)

    9.kolo

    So 05.11. 10:30 Bohnice B - D. Počernice B 1:1 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Union Strašnice B - Satalice B 3:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Běchovice - D. Měcholupy 1:4 (1:2)
    Ne 06.11. 14:00 Koloděje - Troja B 1:4 (0:2)
    Ne 06.11. 14:00 Sokol Vinoř - Union Žižkov 1:3 (0:0)

    10.kolo

    So 12.11. 10:15 D. Měcholupy - Union Strašnice B 0:5 (0:2)
    So 12.11. 10:30 Troja B - Sokol Vinoř 8:3 (5:0)
    So 12.11. 16:00 Satalice B - Koloděje 9:1 (1:1)
    Ne 13.11. 14:00 Praga B - Union Žižkov 3:0 (3:0)
    St 23.11. 19:30 D. Počernice B - Běchovice 13:3 (7:2)

    11.kolo

    So 19.11. 13:30 Bohnice B - Praga B 2:1 (0:0)
    So 19.11. 13:30 Union Strašnice B - D. Počernice B 7:1 (4:0)
    So 19.11. 13:30 Koloděje - D. Měcholupy 4:1 (3:1)
    So 19.11. 13:30 Sokol Vinoř - Satalice B 4:3 (2:3)
    So 19.11. 16:00 Union Žižkov - Troja B 3:0k

    12.kolo

    So 08.04. 13:00 Union Žižkov - Satalice B 3:4
    Ne 09.04. 16:30 Běchovice - Bohnice B 0:3 (0:1)
    Ne 09.04. 16:30 Koloděje - D. Počernice B 1:3 (1:1)
    Ne 09.04. 16:30 Sokol Vinoř - D. Měcholupy 6:0 (3:0)
    Ne 09.04. 16:30 Praga B - Troja B 1:1 (1:1)

    13.kolo

    14.04. 10:30 D. Počernice B - Sokol Vinoř 1:3 (1:1)
    14.04. 10:30 Bohnice B - Union Strašnice B 1:0 (0:0)
    So 15.04. 16:30 Satalice B - Troja B 2:1 (1:0)
    Ne 16.04. 17:00 D. Měcholupy - Union Žižkov 1:4 (0:3)
    Po 17.04. 17:00 Běchovice - Praga B 1:5

    14.kolo

    So 22.04. 13:00 Union Žižkov - D. Počernice B 3:1 (1:1)
    Ne 23.04. 13:00 Koloděje - Bohnice B 0:6 (0:5)
    Ne 23.04. 17:00 Union Strašnice B - Běchovice 8:0 (3:0)
    Ne 23.04. 17:00 Praga B - Satalice B 2:1 (1:1)
    Ne 23.04. 17:00 Troja B - D. Měcholupy 1:1 (0:0)

    15.kolo

    So 29.04. 10:30 D. Počernice B - Troja B 4:1 (2:0)
    So 29.04. 10:30 Bohnice B - Sokol Vinoř 0:0 (0:0)
    Ne 30.04. 17:00 D. Měcholupy - Satalice B 0:4 (0:4)
    Po 01.05. 17:00 Union Strašnice B - Praga B 5:1 (1:0)
    Po 01.05. 17:00 Běchovice - Koloděje 2:4 (0:2)

    16.kolo

    So 06.05. 14:00 Union Žižkov - Bohnice B 1:4 (1:2)
    So 06.05. 17:00 Koloděje - Union Strašnice B 1:4 (1:1)
    Ne 07.05. 17:00 Satalice B - D. Počernice B 1:2 (1:1)
    Po 08.05. 17:00 Praga B - D. Měcholupy 2:4 (2:2)
    Po 08.05. 17:30 Sokol Vinoř - Běchovice 4:1 (3:0)

    17.kolo

    So 13.05. 10:30 D. Počernice B - D. Měcholupy 4:1 (2:1)
    So 13.05. 10:30 Bohnice B - Troja B 5:1 (2:0)
    So 13.05. 17:00 Koloděje - Praga B 3:6 (1:3)
    Ne 14.05. 17:00 Union Strašnice B - Sokol Vinoř 7:0 (5:0)
    Ne 14.05. 17:00 Běchovice - Union Žižkov 0:3 (0:2)

    18.kolo

    So 20.05. 13:00 Union Žižkov - Union Strašnice B 2:5 (1:1)
    Ne 21.05. 17:00 Sokol Vinoř - Koloděje 4:1 (2:1)
    Ne 21.05. 17:00 Troja B - Běchovice 3:0 (3:0)
    Ne 21.05. 17:00 Satalice B - Bohnice B 0:5 (0:2)
    Ne 21.05. 17:00 Praga B - D. Počernice B 1:3 (1:2)

    19.kolo

    So 27.05. 10:30 Bohnice B - D. Měcholupy 2:0 (2:0)
    So 27.05. 13:00 Koloděje - Union Žižkov 1:6 (0:2)
    Ne 28.05. 17:00 Union Strašnice B - Troja B 0:2 (0:0)
    Ne 28.05. 17:00 Běchovice - Satalice B 3:3 (3:1)
    Ne 28.05. 17:00 Sokol Vinoř - Praga B 4:1 (2:0)

    20.kolo

    So 03.06. 10:30 Troja B - Koloděje 7:1 (5:1)
    So 03.06. 10:30 D. Počernice B - Bohnice B 1:9 (1:4)
    So 03.06. 16:00 Union Žižkov - Sokol Vinoř 2:3 (0:1)
    Ne 04.06. 10:30 Satalice B - Union Strašnice B 3:4 (2:1)
    Ne 04.06. 17:00 D. Měcholupy - Běchovice 4:0 (3:0)

    21.kolo

    So 10.06. 10:30 Union Žižkov - Praga B 2:2 (1:1)
    So 10.06. 17:00 Koloděje - Satalice B 0:2 (0:1)
    So 10.06. 17:00 Sokol Vinoř - Troja B 3:3 (1:2)
    Ne 11.06. 17:00 Union Strašnice B - D. Měcholupy 4:1 (1:1)
    Ne 11.06. 17:00 Běchovice - D. Počernice B 0:3 (0:3)

    22.kolo

    16.06. 18:00 Satalice B - Sokol Vinoř 7:1 (3:1)
    So 17.06. 10:30 Troja B - Union Žižkov 3:1 (2:0)
    So 17.06. 10:30 D. Počernice B - Union Strašnice B 6:2 (3:1)
    So 17.06. 13:00 Praga B - Bohnice B 1:0 (0:0)
    So 17.06. 14:00 D. Měcholupy - Koloděje 3:2 (2:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 15 2 3 62:16 47
    2. 20 14 0 6 75:36 42
    3. 20 13 2 5 63:47 41
    4. 20 11 1 8 66:42 34
    5. 20 10 2 8 53:60 32
    6. 20 9 4 7 48:42 31
    7. 20 9 3 8 61:48 30
    8. 20 7 5 8 48:43 26
    9. 20 7 1 12 38:55 22
    10. 20 4 1 15 31:78 13
    11. 20 0 1 19 18:96 1