Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 8. dubna 2020
svátek má Ema.
Hlavní menu
  • ID: 10813
  • Návštěvy: 69/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ligy a divize

    Věkové kategorie

    Florbal

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7394
    Týden:
    69
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 17.09. 14:00 Pardubice - Střešovice 6:7
    So 17.09. 19:00 Liberec - Ostrava 7:10
    So 17.09. 19:00 Vítkovice - Otrokovice 5:1
    Ne 18.09. 17:00 Mladá Boleslav - Kladno 5:1
    Ne 18.09. 17:00 Sparta - Bulldogs Brno 4:7
    Út 25.10. 19:30 Bohemians - Chodov 5:8

    2.kolo

    So 24.09. 19:30 Mladá Boleslav - Pardubice 10:6
    Ne 25.09. 17:00 Kladno - Střešovice 3:8
    Ne 25.09. 17:00 Sparta - Chodov 6:9
    Ne 25.09. 17:00 Bulldogs Brno - Bohemians 5:4
    Ne 25.09. 18:00 Liberec - Vítkovice 5:14
    Po 26.09. 18:00 Ostrava - Otrokovice 4:3

    3.kolo

    St 28.09. 18:00 Kladno - Pardubice 6:5
    St 28.09. 18:00 Bohemians - Sparta 8:7
    St 28.09. 18:00 Otrokovice - Bulldogs Brno 4:2
    St 28.09. 18:00 Vítkovice - Ostrava 6:3
    St 28.09. 18:00 Střešovice - Liberec 11:3
    St 05.10. 19:30 Chodov - Mladá Boleslav 5:6

    4.kolo

    Ne 02.10. 18:00 Otrokovice - Sparta 7:3
    Ne 02.10. 18:00 Liberec - Pardubice 7:3
    Po 03.10. 20:10 Bulldogs Brno - Vítkovice 4:10
    Čt 13.10. 10:00 Mladá Boleslav - Bohemians 5:6 pp
    Čt 13.10. 19:30 Kladno - Chodov 5:12
    St 22.11. 16:45 Ostrava - Střešovice 5:7

    5.kolo

    So 08.10. 17:00 Vítkovice - Sparta 6:3
    Ne 09.10. 17:00 Bohemians - Kladno 12:9
    Ne 09.10. 17:00 Pardubice - Ostrava 6:4
    Ne 09.10. 17:30 Střešovice - Bulldogs Brno 7:8 pp
    Ne 09.10. 18:00 Chodov - Liberec 3:2
    Po 10.10. 18:00 Otrokovice - Mladá Boleslav 3:6

    6.kolo

    So 15.10. 17:00 Vítkovice - Chodov 7:8 np
    So 15.10. 19:00 Mladá Boleslav - Ostrava 6:4
    So 15.10. 19:00 Otrokovice - Pardubice 3:5
    Ne 16.10. 17:00 Kladno - Bulldogs Brno 3:4
    Ne 16.10. 18:00 Sparta - Liberec 12:6
    Po 17.10. 20:10 Střešovice - Bohemians 7:6

    7.kolo

    So 22.10. 17:00 Ostrava - Sparta 4:11
    So 22.10. 17:00 Chodov - Střešovice 17:5
    So 22.10. 18:00 Liberec - Kladno 6:8
    Ne 23.10. 17:00 Bulldogs Brno - Mladá Boleslav 3:7
    Ne 23.10. 18:00 Bohemians - Otrokovice 8:9 pp
    Po 24.10. 18:00 Pardubice - Vítkovice 6:5

    8.kolo

    28.10. 18:00 Kladno - Sparta 8:7
    28.10. 18:00 Pardubice - Chodov 5:7
    28.10. 18:00 Vítkovice - Bohemians 13:9
    28.10. 18:00 Otrokovice - Střešovice 6:4
    28.10. 19:00 Liberec - Mladá Boleslav 1:11
    28.10. 20:00 Bulldogs Brno - Ostrava 1:5

    9.kolo

    Ne 30.10. 18:00 Ostrava - Kladno 12:5
    Ne 30.10. 18:00 Chodov - Otrokovice 6:4
    Ne 30.10. 18:00 Střešovice - Vítkovice 10:4
    Ne 30.10. 18:00 Bohemians - Pardubice 7:4
    Ne 30.10. 20:00 Liberec - Bulldogs Brno 4:3
    Po 31.10. 20:10 Sparta - Mladá Boleslav 4:9

    10.kolo

    St 09.11. 19:00 Sparta - Střešovice 2:9
    Ne 13.11. 17:00 Kladno - Otrokovice 5:8
    Ne 13.11. 17:00 Bulldogs Brno - Pardubice 13:4
    Ne 13.11. 18:00 Mladá Boleslav - Vítkovice 5:0
    Ne 13.11. 18:00 Chodov - Ostrava 14:1
    Ne 13.11. 18:00 Liberec - Bohemians 6:5 pp

    11.kolo

    Čt 17.11. 17:00 Pardubice - Sparta 3:4 np
    Čt 17.11. 18:00 Vítkovice - Kladno 6:5
    Čt 17.11. 18:00 Chodov - Bulldogs Brno 6:4
    Čt 17.11. 18:00 Bohemians - Ostrava 9:12
    Čt 17.11. 18:00 Otrokovice - Liberec 5:4
    Čt 17.11. 19:00 Střešovice - Mladá Boleslav 1:9

    12.kolo

    So 19.11. 17:00 Ostrava - Vítkovice 6:5
    So 19.11. 18:30 Liberec - Střešovice 5:10
    Ne 20.11. 17:00 Pardubice - Kladno 4:5 pp
    Ne 20.11. 18:00 Bulldogs Brno - Otrokovice 8:3
    Út 22.11. 18:10 Mladá Boleslav - Chodov 9:5
    Čt 19.01. 19:15 Sparta - Bohemians 8:5

    13.kolo

    Út 13.12. 19:00 Vítkovice - Liberec 6:4
    Čt 15.12. 19:00 Chodov - Sparta 7:4
    16.12. 18:00 Pardubice - Mladá Boleslav 3:8
    16.12. 18:00 Otrokovice - Ostrava 8:5
    16.12. 18:30 Střešovice - Kladno 9:6
    16.12. 20:00 Bohemians - Bulldogs Brno 5:6 pp

    14.kolo

    So 17.12. 18:00 Liberec - Chodov 10:8
    Ne 18.12. 16:50 Sparta - Vítkovice 7:3
    Ne 18.12. 17:00 Kladno - Bohemians 5:6
    Ne 18.12. 17:00 Mladá Boleslav - Otrokovice 6:2
    Ne 18.12. 17:00 Bulldogs Brno - Střešovice 6:8
    Ne 18.12. 18:00 Ostrava - Pardubice 7:4

    15.kolo

    Út 20.12. 10:00 Bohemians - Mladá Boleslav 5:6 np
    So 07.01. 17:30 Vítkovice - Bulldogs Brno 8:9
    Ne 08.01. 17:00 Chodov - Kladno 6:7 np
    Ne 08.01. 18:00 Sparta - Otrokovice 5:2
    Ne 08.01. 18:00 Střešovice - Ostrava 6:2
    Po 09.01. 18:00 Pardubice - Liberec 8:7 np

    16.kolo

    So 14.01. 17:00 Ostrava - Bohemians 6:10
    So 14.01. 19:00 Mladá Boleslav - Střešovice 6:3
    Ne 15.01. 17:00 Kladno - Vítkovice 5:9
    Ne 15.01. 17:00 Bulldogs Brno - Chodov 5:7
    Ne 15.01. 18:00 Sparta - Pardubice 3:4
    Ne 15.01. 18:00 Liberec - Otrokovice 4:3

    17.kolo

    So 21.01. 17:00 Ostrava - Chodov 7:10
    So 21.01. 19:00 Otrokovice - Kladno 7:1
    Ne 22.01. 17:00 Střešovice - Sparta 4:6
    Ne 22.01. 17:00 Pardubice - Bulldogs Brno 5:7
    Ne 22.01. 19:00 Bohemians - Liberec 5:6 pp
    Po 23.01. 18:00 Vítkovice - Mladá Boleslav 4:13

    18.kolo

    So 28.01. 17:00 Ostrava - Mladá Boleslav 0:8
    So 28.01. 18:00 Pardubice - Otrokovice 2:3 pp
    Ne 29.01. 16:30 Chodov - Vítkovice 8:9 pp
    Ne 29.01. 17:00 Bulldogs Brno - Kladno 10:7
    Po 30.01. 20:10 Bohemians - Střešovice 2:10
    Po 06.02. 18:00 Liberec - Sparta 5:4 pp

    19.kolo

    So 11.02. 19:00 Mladá Boleslav - Bulldogs Brno 9:4
    So 11.02. 19:00 Otrokovice - Bohemians 8:4
    Ne 12.02. 17:00 Sparta - Ostrava 3:6
    Ne 12.02. 17:00 Střešovice - Chodov 6:8
    Ne 12.02. 18:00 Vítkovice - Pardubice 11:3
    Po 13.02. 20:15 Kladno - Liberec 3:7

    20.kolo

    So 18.02. 17:00 Mladá Boleslav - Kladno 11:2
    So 18.02. 17:00 Ostrava - Liberec 6:5 pp
    So 18.02. 19:00 Otrokovice - Vítkovice 4:6
    Ne 19.02. 17:00 Bulldogs Brno - Sparta 5:2
    Po 20.02. 18:15 Chodov - Bohemians 6:4
    Út 21.02. 20:00 Střešovice - Pardubice 4:6

    21.kolo

    Ne 26.02. 00:00 Ostrava - Bulldogs Brno 1:2 pp
    Ne 26.02. 00:00 Mladá Boleslav - Liberec 8:6
    Ne 26.02. 00:00 Sparta - Kladno 13:4
    Ne 26.02. 00:00 Chodov - Pardubice 8:5
    Ne 26.02. 00:00 Bohemians - Vítkovice 9:3
    Ne 26.02. 00:00 Střešovice - Otrokovice 6:4

    22.kolo

    Ne 05.03. 00:00 Kladno - Ostrava 8:9
    Ne 05.03. 00:00 Mladá Boleslav - Sparta 6:3
    Ne 05.03. 00:00 Bulldogs Brno - Liberec 10:3
    Ne 05.03. 00:00 Otrokovice - Chodov 5:6
    Ne 05.03. 00:00 Vítkovice - Střešovice 6:2
    Ne 05.03. 00:00 Pardubice - Bohemians 5:4 np
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 20 1 1 0 169:71 63
    2. 22 16 1 2 3 174:121 52
    3. 22 13 0 1 8 144:126 40
    4. 22 12 1 1 8 146:129 39
    5. 22 10 3 0 9 126:116 36
    6. 22 9 1 1 11 119:144 30
    7. 22 8 2 0 12 102:105 28
    8. 22 6 1 6 9 138:154 26
    9. 22 7 1 1 13 121:127 24
    10. 22 5 3 2 12 113:156 23
    11. 22 5 2 3 12 102:140 22
    12. 22 3 2 0 17 111:176 13