Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 14. listopadu 2019
svátek má Sáva.
Hlavní menu
  • ID: 10830
  • Návštěvy: 70/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14217
    Týden:
    70
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.09. 10:15 Kyje B - Šeberov 2:5 (0:3)
    So 10.09. 10:30 Hostivař B - Junior Praha 0:2 (0:0)
    So 10.09. 17:00 JM Chodov B - Kunratice B 5:1 (3:1)
    Ne 11.09. 14:30 Dubeč B - Kolovraty B 0:3 (0:1)
    Ne 11.09. 17:00 Štěrboholy B - Klánovice 1:6 (1:2)

    2.kolo

    16.09. 19:00 Junior Praha - Štěrboholy B 8:0 (4:0)
    So 17.09. 17:00 Klánovice - Dubeč B 6:1 (4:1)
    So 17.09. 17:00 Kunratice B - Hostivař B 2:8 (2:2)
    Ne 18.09. 17:00 Kolovraty B - Kyje B 2:4 (1:1)
    Ne 18.09. 17:00 Hrdlořezy - JM Chodov B 4:2 (2:2)

    3.kolo

    So 24.09. 10:15 Kyje B - Klánovice 2:7 (1:2)
    So 24.09. 10:30 Hostivař B - Hrdlořezy 2:3 (0:1)
    Ne 25.09. 16:30 Šeberov - Kolovraty B 1:0 (0:0)
    Ne 25.09. 16:30 Dubeč B - Junior Praha 1:6 (1:2)
    Ne 25.09. 17:00 Štěrboholy B - Kunratice B 4:3 (3:1)

    4.kolo

    30.09. 19:00 Junior Praha - Kyje B 3:2 (2:1)
    So 01.10. 16:30 Klánovice - Šeberov 7:2 (2:2)
    So 01.10. 16:30 Kunratice B - Dubeč B 5:1 (4:1)
    Ne 02.10. 16:30 Hrdlořezy - Štěrboholy B 4:0 (1:0)
    Ne 02.10. 16:30 JM Chodov B - Hostivař B 1:0 (0:0)

    5.kolo

    So 08.10. 10:15 Kyje B - Kunratice B 3:0 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Dubeč B - Hrdlořezy 1:5 (1:3)
    Ne 09.10. 16:00 Kolovraty B - Klánovice 2:3 (0:1)
    Ne 09.10. 16:00 Šeberov - Junior Praha 0:1 (0:1)
    Ne 09.10. 17:00 Štěrboholy B - JM Chodov B 2:1 (1:0)

    6.kolo

    14.10. 19:00 Junior Praha - Kolovraty B 5:0 (2:0)
    So 15.10. 10:30 Hostivař B - Štěrboholy B 5:0 (1:0)
    So 15.10. 16:00 Kunratice B - Šeberov 1:3 (1:1)
    Ne 16.10. 16:00 Hrdlořezy - Kyje B 7:1 (4:0)
    Ne 16.10. 16:00 JM Chodov B - Dubeč B 0:3 (0:1)

    7.kolo

    So 22.10. 10:15 Kyje B - JM Chodov B 5:3 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Dubeč B - Hostivař B 7:2 (1:2)
    So 22.10. 15:30 Klánovice - Junior Praha 2:2 (0:1)
    Ne 23.10. 15:30 Kolovraty B - Kunratice B 10:1 (7:0)
    Ne 23.10. 15:30 Šeberov - Hrdlořezy 2:4 (0:0)

    8.kolo

    28.10. 10:30 Hostivař B - Kyje B 1:5 (0:2)
    28.10. 14:30 Kunratice B - Klánovice 3:3 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Hrdlořezy - Kolovraty B 4:4 (2:1)
    Ne 30.10. 14:30 JM Chodov B - Šeberov 2:2 (1:1)
    Ne 30.10. 17:00 Štěrboholy B - Dubeč B 1:1 (1:0)

    9.kolo

    04.11. 19:00 Junior Praha - Kunratice B 4:1 (2:1)
    So 05.11. 10:15 Kyje B - Štěrboholy B 1:1 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Klánovice - Hrdlořezy 1:2 (0:2)
    Ne 06.11. 14:00 Kolovraty B - JM Chodov B 8:1 (3:1)
    Ne 06.11. 14:30 Šeberov - Hostivař B 1:6 (0:5)

    10.kolo

    So 12.11. 10:30 Hostivař B - Kolovraty B 1:1 (1:1)
    So 12.11. 14:00 Dubeč B - Kyje B 4:3 (0:1)
    Ne 13.11. 14:00 Hrdlořezy - Junior Praha 2:0 (0:0)
    Ne 13.11. 14:00 JM Chodov B - Klánovice 0:2 (0:1)
    Ne 13.11. 17:00 Štěrboholy B - Šeberov 2:2 (1:1)

    11.kolo

    18.11. 19:00 Junior Praha - JM Chodov B 7:1 (2:1)
    So 19.11. 10:30 Kunratice B - Hrdlořezy 0:5 (0:1)
    So 19.11. 13:30 Klánovice - Hostivař B 6:2 (1:1)
    Ne 20.11. 13:30 Kolovraty B - Štěrboholy B 4:0 (2:0)
    Ne 20.11. 13:30 Šeberov - Dubeč B 3:3 (0:2)

    12.kolo

    So 08.04. 16:30 Klánovice - Štěrboholy B 3:0k
    So 08.04. 16:30 Kunratice B - JM Chodov B 1:6
    Ne 09.04. 16:30 Šeberov - Kyje B 3:0 (0:0)
    Ne 09.04. 16:30 Junior Praha - Hostivař B 2:0 (0:0)
    Ne 09.04. 16:30 Kolovraty B - Dubeč B 4:2 (3:1)

    13.kolo

    14.04. 17:00 Dubeč B - Klánovice 1:2 (1:1)
    So 15.04. 10:15 Kyje B - Kolovraty B 1:1
    Po 17.04. 17:00 JM Chodov B - Hrdlořezy 2:4 (2:1)
    Po 17.04. 17:00 Hostivař B - Kunratice B 8:0
    Po 17.04. 17:00 Štěrboholy B - Junior Praha 1:1 (0:0)

    14.kolo

    So 22.04. 10:45 Junior Praha - Dubeč B 5:0 (2:0)
    So 22.04. 17:00 Klánovice - Kyje B odloženo
    So 22.04. 17:00 Kunratice B - Štěrboholy B 5:0
    Ne 23.04. 17:00 Hrdlořezy - Hostivař B 6:0 (3:0)
    Ne 23.04. 17:00 Kolovraty B - Šeberov 3:1 (3:1)

    15.kolo

    So 29.04. 10:15 Kyje B - Junior Praha 1:2 (1:1 )
    So 29.04. 17:00 Dubeč B - Kunratice B 8:0 (3:0)
    Ne 30.04. 17:00 Štěrboholy B - Hrdlořezy 0:9 (0:5)
    Po 01.05. 17:00 Hostivař B - JM Chodov B 4:3 (2:1)
    Po 01.05. 17:00 Šeberov - Klánovice 0:4 (0:3)

    16.kolo

    05.05. 18:00 Junior Praha - Šeberov 6:0
    So 06.05. 17:00 Kunratice B - Kyje B 0:7 (0:4)
    So 06.05. 17:00 Klánovice - Kolovraty B 4:0 (1:0)
    Po 08.05. 17:00 Hrdlořezy - Dubeč B 6:1 (3:1)
    Po 08.05. 17:00 JM Chodov B - Štěrboholy B 5:0 (2:0)

    17.kolo

    So 13.05. 10:15 Kyje B - Hrdlořezy 0:3 (0:1)
    So 13.05. 17:00 Dubeč B - JM Chodov B 5:3 (2:1)
    Ne 14.05. 16:00 Štěrboholy B - Hostivař B 1:1 (0:0)
    Ne 14.05. 17:00 Šeberov - Kunratice B 8:1 (5:0)
    Ne 14.05. 17:00 Kolovraty B - Junior Praha 1:7 (0:4)

    18.kolo

    So 20.05. 17:00 Kunratice B - Kolovraty B 0:5 (0:3)
    Ne 21.05. 10:45 Junior Praha - Klánovice 2:0 (1:0)
    Ne 21.05. 17:00 Hrdlořezy - Šeberov 5:1 (3:0)
    Ne 21.05. 17:00 JM Chodov B - Kyje B 3:1 (3:0)
    Ne 21.05. 17:00 Hostivař B - Dubeč B 8:1 (2:1)

    19.kolo

    So 27.05. 10:15 Kyje B - Hostivař B 2:5 (1:3)
    So 27.05. 17:00 Klánovice - Kunratice B 11:0 (7:0)
    Ne 28.05. 17:00 Dubeč B - Štěrboholy B 4:3 (2:3)
    Ne 28.05. 17:00 Šeberov - JM Chodov B 3:5 (1:2)
    Ne 28.05. 17:00 Kolovraty B - Hrdlořezy 0:4 (0:3)

    20.kolo

    So 03.06. 17:00 Kunratice B - Junior Praha 0:6 (0:1)
    Ne 04.06. 17:00 Hrdlořezy - Klánovice 3:0 (2:0)
    Ne 04.06. 17:00 Hostivař B - Šeberov 5:0 (1:0)
    Ne 04.06. 17:00 Štěrboholy B - Kyje B 1:6 (0:4)
    Ne 04.06. 17:00 JM Chodov B - Kolovraty B 0k:3

    21.kolo

    So 10.06. 10:15 Kyje B - Dubeč B 1:4 (1:1)
    So 10.06. 10:45 Junior Praha - Hrdlořezy 0:0 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Klánovice - JM Chodov B 9:1 (5:1)
    Ne 11.06. 17:00 Šeberov - Štěrboholy B 3:0
    Ne 11.06. 17:00 Kolovraty B - Hostivař B 8:1 (6:0)

    22.kolo

    So 17.06. 10:30 Hrdlořezy - Kunratice B 11:0 (3:0)
    So 17.06. 17:00 Dubeč B - Šeberov 0:3 (0:2)
    Ne 18.06. 17:00 JM Chodov B - Junior Praha 2:4 (0:2)
    Ne 18.06. 17:00 Hostivař B - Klánovice 4:1 (1:0)
    Ne 18.06. 17:00 Štěrboholy B - Kolovraty B 0:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 18 2 0 91:17 56
    2. 20 16 3 1 73:14 51
    3. 20 14 2 4 80:28 44
    4. 20 9 4 7 59:40 31
    5. 20 9 2 9 63:52 29
    6. 20 7 3 10 43:57 24
    7. 20 7 2 11 48:69 23
    8. 20 6 2 12 47:58 20
    9. 20 6 1 13 46:68 19
    10. 20 2 6 12 17:72 12
    11. 20 2 1 17 24:116 7