Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. února 2020
svátek má Gizela.
Hlavní menu
  • ID: 10836
  • Návštěvy: 78/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    47579
    Týden:
    78
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 10:15 ČAFC Praha - Uhelné sklady 3:5 (1:3)
    So 13.08. 10:30 FC Háje - Újezd nad Lesy 0:2 (0:0)
    So 13.08. 10:30 Union Vršovice - Dukla JM 1:0 (1:0)
    So 13.08. 14:30 Královice - Zličín 5:1 (4:0)
    Ne 14.08. 15:00 Admira Praha B - Třeboradice 0:2 (0:1)
    Ne 14.08. 17:00 Ďáblice - Hor. Měcholupy 3:1 (1:0)
    Ne 14.08. 17:00 Zbraslav - Motorlet Praha B 0:4 (0:1)
    Ne 14.08. 17:00 Cholupice - ABC Braník 1:5 (0:1)

    2.kolo

    19.08. 17:30 Uhelné sklady - Ďáblice 2:1 (1:0)
    So 20.08. 10:30 Zličín - Cholupice 1:3 (1:2)
    So 20.08. 17:00 ABC Braník - Union Vršovice 3:0 (1:0)
    Ne 21.08. 17:00 Újezd nad Lesy - Královice 0:2 (0:2)
    Ne 21.08. 17:00 Hor. Měcholupy - FC Háje 3:2 (0:2)
    Ne 21.08. 17:00 Motorlet Praha B - Dukla JM 2:2 (2:0)
    Ne 21.08. 17:00 Třeboradice - ČAFC Praha 3:0 (2:0)
    Ne 21.08. 17:00 Zbraslav - Admira Praha B 8:2 (4:0)

    3.kolo

    So 27.08. 10:15 ČAFC Praha - Zbraslav 3:1 (2:0)
    So 27.08. 10:30 FC Háje - Uhelné sklady 1:0 (1:0)
    So 27.08. 10:30 Union Vršovice - Zličín 0:0 (0:0)
    So 27.08. 10:30 Dukla JM - ABC Braník 4:2 (3:0)
    So 27.08. 14:30 Královice - Hor. Měcholupy 1:0 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Ďáblice - Třeboradice 1:5 (1:4)
    Ne 28.08. 15:00 Admira Praha B - Motorlet Praha B 0:2 (0:1)
    Ne 28.08. 17:00 Cholupice - Újezd nad Lesy 4:4 (1:3)

    4.kolo

    So 03.09. 10:15 Hor. Měcholupy - Cholupice 1:0 (1:0)
    So 03.09. 10:30 Zličín - Dukla JM 2:1 (1:0)
    So 03.09. 10:30 Uhelné sklady - Královice 3:2 (0:1)
    Ne 04.09. 15:00 Admira Praha B - ČAFC Praha 2:4 (1:2)
    Ne 04.09. 17:00 Újezd nad Lesy - Union Vršovice 5:2 (3:1)
    Ne 04.09. 17:00 Motorlet Praha B - ABC Braník 3:1 (2:0)
    Ne 04.09. 17:00 Zbraslav - Ďáblice 4:0 (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Třeboradice - FC Háje 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 10.09. 10:15 ČAFC Praha - Motorlet Praha B 1:4 (1:1)
    So 10.09. 10:30 Union Vršovice - Hor. Měcholupy 2:2 (2:2)
    So 10.09. 10:30 Dukla JM - Újezd nad Lesy 2:2 (1:2)
    So 10.09. 10:30 FC Háje - Zbraslav 0:1 (0:0)
    So 10.09. 14:30 Královice - Třeboradice 0:4 (0:2)
    Ne 11.09. 17:00 Ďáblice - Admira Praha B 2:1 (2:0)
    Ne 11.09. 17:00 Cholupice - Uhelné sklady 1:5 (1:2)
    Po 26.09. 16:30 ABC Braník - Zličín 2:0 (0:0)

    6.kolo

    So 17.09. 10:30 Uhelné sklady - Union Vršovice 2:3 (1:2)
    Ne 18.09. 15:00 Admira Praha B - FC Háje 3:2 (1:0)
    Ne 18.09. 17:00 Újezd nad Lesy - ABC Braník 1:4 (0:1)
    Ne 18.09. 17:00 Hor. Měcholupy - Dukla JM 2:2 (0:1)
    Ne 18.09. 17:00 Motorlet Praha B - Zličín 2:1 (1:1)
    Ne 18.09. 17:00 Třeboradice - Cholupice 2:1 (0:0)
    Ne 18.09. 17:00 Zbraslav - Královice 1:1 (0:1)
    St 21.09. 18:00 ČAFC Praha - Ďáblice 6:2 (1:1)

    7.kolo

    So 24.09. 10:30 Zličín - Újezd nad Lesy 2:3 (1:1)
    So 24.09. 10:30 FC Háje - ČAFC Praha 0:5 (0:4)
    So 24.09. 10:30 Union Vršovice - Třeboradice 0:2 (0:1)
    So 24.09. 10:30 Dukla JM - Uhelné sklady 3:3 (1:1)
    So 24.09. 14:30 Královice - Admira Praha B 4:3 (2:0)
    So 24.09. 16:30 ABC Braník - Hor. Měcholupy 0:1 (0:1)
    Ne 25.09. 16:30 Ďáblice - Motorlet Praha B 0:1 (0:1)
    Ne 25.09. 16:30 Cholupice - Zbraslav 1:2 (0:1)

    8.kolo

    So 01.10. 10:15 ČAFC Praha - Královice 5:2 (2:1)
    So 01.10. 10:30 Uhelné sklady - ABC Braník 1:3 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Admira Praha B - Cholupice 4:0 (2:0)
    Ne 02.10. 16:30 Motorlet Praha B - Újezd nad Lesy 3:1 (0:1)
    Ne 02.10. 16:30 Hor. Měcholupy - Zličín 5:1 (2:1)
    Ne 02.10. 16:30 Třeboradice - Dukla JM 4:3 (2:2)
    Ne 02.10. 16:30 Zbraslav - Union Vršovice 0:1 (0:1)
    Ne 02.10. 16:30 Ďáblice - FC Háje 3:1 (2:1)

    9.kolo

    So 08.10. 10:30 FC Háje - Motorlet Praha B 0:3 (0:2)
    So 08.10. 10:30 Union Vršovice - Admira Praha B 1:1 (0:0)
    So 08.10. 10:30 Dukla JM - Zbraslav 3:1 (1:0)
    So 08.10. 10:30 Zličín - Uhelné sklady 1:4 (1:1)
    So 08.10. 14:30 Královice - Ďáblice 5:1 (3:1)
    So 08.10. 16:00 ABC Braník - Třeboradice 1:3 (0:1)
    Ne 09.10. 16:00 Újezd nad Lesy - Hor. Měcholupy 0:0 (0:0)
    Ne 09.10. 16:00 Cholupice - ČAFC Praha 2:4 (1:2)

    10.kolo

    So 15.10. 10:15 ČAFC Praha - Union Vršovice 1:3 (0:1)
    So 15.10. 10:30 Uhelné sklady - Újezd nad Lesy 4:0 (0:0)
    So 15.10. 10:30 FC Háje - Královice 0:6 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 Admira Praha B - Dukla JM 1:2 (1:1)
    Ne 16.10. 16:00 Motorlet Praha B - Hor. Měcholupy 5:3 (0:0)
    Ne 16.10. 16:00 Třeboradice - Zličín 2:2 (1:1)
    Ne 16.10. 16:00 Zbraslav - ABC Braník 2:0 (2:0)
    Ne 16.10. 16:00 Ďáblice - Cholupice 3:2 (0:1)

    11.kolo

    So 22.10. 10:15 Hor. Měcholupy - Uhelné sklady 5:4 (3:0)
    So 22.10. 10:30 Union Vršovice - Ďáblice 1:1 (0:0)
    So 22.10. 10:30 Dukla JM - ČAFC Praha 0:2 (0:1)
    So 22.10. 10:30 Zličín - Zbraslav 2:2 (1:0)
    So 22.10. 14:30 Královice - Motorlet Praha B 1:7 (1:2)
    So 22.10. 15:30 ABC Braník - Admira Praha B 0:2 (0:1)
    Ne 23.10. 15:30 Újezd nad Lesy - Třeboradice 0:1 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Cholupice - FC Háje 1:1 (0:1)

    12.kolo

    28.10. 10:15 ČAFC Praha - ABC Braník 3:0 (2:0)
    28.10. 10:30 FC Háje - Union Vršovice 0k:3
    28.10. 14:30 Motorlet Praha B - Uhelné sklady 0:5 (0:2)
    So 29.10. 14:30 Královice - Cholupice 4:1 (4:0)
    Ne 30.10. 14:30 Třeboradice - Hor. Měcholupy 3:2 (2:1)
    Ne 30.10. 14:30 Zbraslav - Újezd nad Lesy 2:1 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Admira Praha B - Zličín 3:0 (2:0)
    Ne 30.10. 14:30 Ďáblice - Dukla JM 0:5 (0:2)

    13.kolo

    So 05.11. 10:15 Hor. Měcholupy - Zbraslav 3:1 (0:1)
    So 05.11. 10:30 Union Vršovice - Královice 3:2 (1:1)
    So 05.11. 10:30 Dukla JM - FC Háje 3:0 (2:0)
    So 05.11. 10:30 Zličín - ČAFC Praha 2:5 (1:2)
    So 05.11. 10:30 Uhelné sklady - Třeboradice 1:1 (0:0)
    So 05.11. 14:00 ABC Braník - Ďáblice 4:2 (2:2)
    Ne 06.11. 14:00 Újezd nad Lesy - Admira Praha B 3:3 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Cholupice - Motorlet Praha B 1:2 (1:1)

    14.kolo

    So 12.11. 10:15 ČAFC Praha - Újezd nad Lesy 3:0 (2:0)
    So 12.11. 10:30 FC Háje - ABC Braník 0:3 (0:2)
    Ne 13.11. 13:00 Dukla JM - Královice 3:0 (2:0)
    Ne 13.11. 14:00 Admira Praha B - Hor. Měcholupy 2:2 (2:1)
    Ne 13.11. 14:00 Motorlet Praha B - Třeboradice 2:3 (1:2)
    Ne 13.11. 14:00 Zbraslav - Uhelné sklady 1:1 (0:0)
    Ne 13.11. 14:00 Ďáblice - Zličín 2:5 (0:1)
    Ne 13.11. 14:00 Cholupice - Union Vršovice 1:0 (0:0)

    15.kolo

    Čt 17.11. 13:30 Třeboradice - Zbraslav 0:0 (0:0)
    So 19.11. 10:15 Hor. Měcholupy - ČAFC Praha 1:3 (0:1)
    So 19.11. 10:30 Újezd nad Lesy - Ďáblice 6:1 (3:1)
    So 19.11. 10:30 Zličín - FC Háje 0:0 (0:0)
    So 19.11. 13:30 Dukla JM - Cholupice 3:0 (1:0)
    So 19.11. 13:30 ABC Braník - Královice 2:1 (1:0)
    So 19.11. 13:30 Uhelné sklady - Admira Praha B 6:2 (5:0)
    Ne 20.11. 13:30 Motorlet Praha B - Union Vršovice 6:0 (5:0)

    16.kolo

    So 11.03. 10:15 Hor. Měcholupy - Ďáblice 2:1 (1:1)
    So 11.03. 10:30 Zličín - Královice 0:0 (0:0)
    So 11.03. 13:30 Třeboradice - Admira Praha B 4:5 (1:1)
    So 11.03. 14:30 ABC Braník - Cholupice 2:0 (0:0)
    So 11.03. 14:30 Dukla JM - Union Vršovice 2:1 (2:1)
    Ne 12.03. 10:30 Uhelné sklady - ČAFC Praha 2:1 (2:0)
    Ne 12.03. 14:30 Motorlet Praha B - Zbraslav 2:0 (0:0)
    Ne 12.03. 14:30 Újezd nad Lesy - FC Háje 0:1 (0:1)

    17.kolo

    So 18.03. 10:15 ČAFC Praha - Třeboradice 1:6 (0:3)
    So 18.03. 10:30 Union Vršovice - ABC Braník 0:0 (0:0)
    So 18.03. 10:30 FC Háje - Hor. Měcholupy 0:1 (0:1)
    So 18.03. 14:30 Královice - Újezd nad Lesy 1:1 (1:0)
    So 18.03. 15:00 Dukla JM - Motorlet Praha B 1:2 (0:0)
    Ne 19.03. 15:00 Cholupice - Zličín 0:2 (0:2)
    Ne 19.03. 15:00 Ďáblice - Uhelné sklady 2:4 (1:3)
    Ne 19.03. 15:00 Admira Praha B - Zbraslav 4:2 (2:0)

    18.kolo

    So 25.03. 10:15 Hor. Měcholupy - Královice 0:1 (0:1)
    So 25.03. 10:30 Uhelné sklady - FC Háje 4:2 (1:2)
    So 25.03. 10:30 Zličín - Union Vršovice 1:1 (0:1)
    So 25.03. 12:15 ABC Braník - Dukla JM 2:0 (2:0)
    Ne 26.03. 15:00 Motorlet Praha B - Admira Praha B 3:0 (2:0)
    Ne 26.03. 15:00 Zbraslav - ČAFC Praha 0:3 (0:1)
    Ne 26.03. 15:00 Třeboradice - Ďáblice 2:1 (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Újezd nad Lesy - Cholupice 2:0 (0:0)

    19.kolo

    So 01.04. 10:15 ČAFC Praha - Admira Praha B 0:0 (0:0)
    So 01.04. 10:30 Dukla JM - Zličín 7:1 (3:0)
    So 01.04. 10:30 FC Háje - Třeboradice 1:3 (0:2)
    So 01.04. 10:30 Union Vršovice - Újezd nad Lesy 2:3 (2:2)
    So 01.04. 14:30 Královice - Uhelné sklady 1:2 (0:1)
    Ne 02.04. 10:15 ABC Braník - Motorlet Praha B 1:2 (0:2)
    Ne 02.04. 16:30 Ďáblice - Zbraslav 4:2 (2:1)
    Ne 02.04. 16:30 Cholupice - Hor. Měcholupy 0:2 (0:1)

    20.kolo

    So 08.04. 10:15 Hor. Měcholupy - Union Vršovice 0:0 (0:0)
    So 08.04. 10:30 Uhelné sklady - Cholupice 3:1 (2:0)
    So 08.04. 10:30 Zličín - ABC Braník 1:4 (0:2)
    So 08.04. 16:30 Motorlet Praha B - ČAFC Praha 4:0 (1:0)
    Ne 09.04. 15:00 Admira Praha B - Ďáblice 4:2 (1:1)
    Ne 09.04. 16:30 Zbraslav - FC Háje 1:0 (1:0)
    Ne 09.04. 16:30 Třeboradice - Královice 9:1 (5:1)
    Ne 09.04. 16:30 Újezd nad Lesy - Dukla JM 1:3 (1:1)

    21.kolo

    Čt 13.04. 17:30 ABC Braník - Újezd nad Lesy 1:1 (1:0)
    14.04. 10:15 Ďáblice - ČAFC Praha 0:3 (0:1)
    14.04. 10:30 Zličín - Motorlet Praha B 0:1 (0:0)
    14.04. 10:30 Union Vršovice - Uhelné sklady 3:1 (2:0)
    14.04. 10:30 FC Háje - Admira Praha B 1:1 (0:1)
    14.04. 10:30 Dukla JM - Hor. Měcholupy 4:0 (4:0)
    14.04. 14:30 Královice - Zbraslav 2:1 (1:1)
    Ne 16.04. 17:00 Cholupice - Třeboradice 1:6 (1:1)

    22.kolo

    So 22.04. 10:15 ČAFC Praha - FC Háje 3:1 (0:1)
    So 22.04. 10:15 Hor. Měcholupy - ABC Braník 3:2 (2:1)
    So 22.04. 10:30 Uhelné sklady - Dukla JM 4:3 (1:2)
    Ne 23.04. 15:00 Motorlet Praha B - Ďáblice 2:0 (1:0)
    Ne 23.04. 15:00 Admira Praha B - Královice 2:1 (1:0)
    Ne 23.04. 17:00 Zbraslav - Cholupice 0:3 (0:2)
    Ne 23.04. 17:00 Třeboradice - Union Vršovice 3:0 (0:0)
    Ne 23.04. 17:00 Újezd nad Lesy - Zličín 3:0 (1:0)

    23.kolo

    So 29.04. 10:30 Dukla JM - Třeboradice 2:3 (1:0)
    So 29.04. 10:30 Union Vršovice - Zbraslav 2:0 (1:0)
    So 29.04. 10:30 FC Háje - Ďáblice 7:3 (4:2)
    So 29.04. 10:30 Zličín - Hor. Měcholupy 2:1 (0:1)
    So 29.04. 14:30 Královice - ČAFC Praha 2:0 (2:0)
    So 29.04. 16:00 Újezd nad Lesy - Motorlet Praha B 0:1 (0:0)
    Ne 30.04. 17:00 ABC Braník - Uhelné sklady 3:1 (0:1)
    Ne 30.04. 17:00 Cholupice - Admira Praha B 0:6 (0:3)

    24.kolo

    05.05. 17:30 ČAFC Praha - Cholupice 6:2 (1:0)
    05.05. 17:30 Uhelné sklady - Zličín 1:1 (1:1)
    So 06.05. 10:15 Ďáblice - Královice 1:1 (0:1)
    So 06.05. 10:15 Hor. Měcholupy - Újezd nad Lesy 2:0 (0:0)
    So 06.05. 11:00 Třeboradice - ABC Braník 3:5 (1:2)
    Po 08.05. 15:00 Admira Praha B - Union Vršovice 1:0 (0:0)
    Po 08.05. 17:00 Motorlet Praha B - FC Háje 5:0 (1:0)
    Po 08.05. 17:00 Zbraslav - Dukla JM 1:5 (0:2)

    25.kolo

    So 13.05. 10:15 Hor. Měcholupy - Motorlet Praha B 0:1 (0:0)
    So 13.05. 10:30 Zličín - Třeboradice 0:4 (0:1)
    So 13.05. 10:30 Dukla JM - Admira Praha B 3:2 (1:1)
    So 13.05. 10:30 Union Vršovice - ČAFC Praha 2:1 (1:1)
    So 13.05. 14:30 Královice - FC Háje 1:0 (0:0)
    So 13.05. 17:00 ABC Braník - Zbraslav 2:2 (0:2)
    Ne 14.05. 17:00 Cholupice - Ďáblice 0:4 (0:0)
    Ne 14.05. 17:00 Újezd nad Lesy - Uhelné sklady 2:0 (1:0)

    26.kolo

    19.05. 18:00 Uhelné sklady - Hor. Měcholupy 2:2 (1:1)
    So 20.05. 10:15 ČAFC Praha - Dukla JM 1:8 (0:2)
    So 20.05. 10:30 FC Háje - Cholupice 0:3 (0:1)
    Ne 21.05. 15:00 Admira Praha B - ABC Braník 0:0 (0:0)
    Ne 21.05. 17:00 Motorlet Praha B - Královice 3:2 (1:0)
    Ne 21.05. 17:00 Ďáblice - Union Vršovice 4:2 (1:0)
    Ne 21.05. 17:00 Zbraslav - Zličín 0:2 (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Třeboradice - Újezd nad Lesy 4:0 (2:0)

    27.kolo

    26.05. 18:00 Uhelné sklady - Motorlet Praha B 3:1 (1:1)
    So 27.05. 10:15 Hor. Měcholupy - Třeboradice 0:2 (0:2)
    So 27.05. 10:30 Zličín - Admira Praha B 2:3 (1:1)
    So 27.05. 10:30 Dukla JM - Ďáblice 9:1 (5:0)
    So 27.05. 10:30 Union Vršovice - FC Háje 2:1 (1:0)
    So 27.05. 17:00 ABC Braník - ČAFC Praha 1:0 (0:0)
    Ne 28.05. 17:00 Cholupice - Královice 2:4 (1:2)
    Ne 28.05. 17:00 Újezd nad Lesy - Zbraslav 2:1 (2:0)

    28.kolo

    So 03.06. 10:15 ČAFC Praha - Zličín 3:1 (1:0)
    So 03.06. 10:30 FC Háje - Dukla JM 0:3 (0:1)
    So 03.06. 14:30 Královice - Union Vršovice 0:1 (0:0)
    Ne 04.06. 17:00 Motorlet Praha B - Cholupice 4:0 (1:0)
    Ne 04.06. 17:00 Ďáblice - ABC Braník 2:1 (1:0)
    Ne 04.06. 17:00 Třeboradice - Uhelné sklady 1:2 (1:0)
    Ne 04.06. 17:00 Zbraslav - Hor. Měcholupy 2:0 (0:0)
    Ne 04.06. 18:00 Admira Praha B - Újezd nad Lesy 3:1 (2:1)

    29.kolo

    So 10.06. 10:15 Hor. Měcholupy - Admira Praha B 3:2 (1:1)
    So 10.06. 10:30 Třeboradice - Motorlet Praha B 5:0 (2:0)
    So 10.06. 10:30 Uhelné sklady - Zbraslav 4:1 (3:1)
    So 10.06. 10:30 Zličín - Ďáblice 2:2 (2:2)
    So 10.06. 10:30 Union Vršovice - Cholupice 6:1 (1:0)
    So 10.06. 14:15 ABC Braník - FC Háje 5:0 (4:0)
    So 10.06. 14:30 Královice - Dukla JM 1:4 (0:2)
    Ne 11.06. 17:00 Újezd nad Lesy - ČAFC Praha 3:0 (2:0)

    30.kolo

    Čt 15.06. 18:00 Admira Praha B - Uhelné sklady 0:3 (0:2)
    16.06. 18:00 Union Vršovice - Motorlet Praha B 0:1 (0:1)
    16.06. 18:00 Ďáblice - Újezd nad Lesy 1:1 (0:0)
    So 17.06. 10:15 ČAFC Praha - Hor. Měcholupy 0:3 (0:1)
    So 17.06. 10:30 FC Háje - Zličín 4:2 (0:2)
    So 17.06. 14:00 Cholupice - Dukla JM 2:7 (0:5)
    So 17.06. 14:30 Královice - ABC Braník 3:1 (2:1)
    Ne 18.06. 17:00 Zbraslav - Třeboradice 3:4 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 25 1 4 78:31 76
    2. 30 23 4 3 94:35 73
    3. 30 18 5 7 82:51 59
    4. 30 18 4 8 97:44 58
    5. 30 16 1 13 70:62 49
    6. 30 15 4 11 60:42 49
    7. 30 13 6 11 50:48 45
    8. 30 12 7 11 42:45 43
    9. 30 13 4 13 57:61 43
    10. 30 12 6 12 62:63 42
    11. 30 10 7 13 48:53 37
    12. 30 8 5 17 42:61 29
    13. 30 8 4 18 50:91 28
    14. 30 5 8 17 37:73 23
    15. 30 4 4 22 25:73 16
    16. 30 4 2 24 34:95 14