Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 1. dubna 2020
svátek má Hugo.
Hlavní menu
  • ID: 10866
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    20716
    Týden:
    37
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 17:00 Jesenec - Zvole 5:1 (2:1)
    So 06.08. 17:00 Nemilany - Smržice 0:2 (0:0)
    Ne 07.08. 17:00 Doloplazy - Nové Sady B 3:1 (1:0)
    Ne 07.08. 17:00 Kostelec - Velká Bystřice 8:2 (3:2)
    Ne 07.08. 17:00 Hvozd - Libina 3:2 (0:1)
    Ne 07.08. 17:00 Kožušany - Troubelice 3:2 (1:0)
    Ne 07.08. 17:00 Líbivá - Protivanov 2:7 (2:5)

    2.kolo

    So 13.08. 17:00 Libina - Nemilany 3:4 (0:3)
    So 13.08. 17:00 Zvole - Hvozd 1:2 np (1:1)
    Ne 14.08. 10:00 Nové Sady B - Protivanov 2:3 (0:1)
    Ne 14.08. 17:00 Troubelice - Líbivá 5:2 (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 Smržice - Kožušany 2:5 (1:2)
    Ne 14.08. 17:00 Velká Bystřice - Jesenec 2:1 np (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 Doloplazy - Kostelec 1:4 (0:3)

    3.kolo

    So 20.08. 16:30 Nemilany - Zvole 4:0 (2:0)
    So 20.08. 16:30 Líbivá - Smržice 3:2 (1:1)
    Ne 21.08. 16:30 Kostelec - Nové Sady B 2:0 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Jesenec - Doloplazy 5:2 (1:1)
    Ne 21.08. 16:30 Hvozd - Velká Bystřice 2:1 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Kožušany - Libina 5:0 (3:0)
    Ne 21.08. 16:30 Protivanov - Troubelice 2:0 (0:0)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Libina - Líbivá 4:0 (2:0)
    So 27.08. 16:30 Zvole - Kožušany 1:3 (0:1)
    So 27.08. 16:30 Velká Bystřice - Nemilany 1:2 (0:1)
    Ne 28.08. 10:00 Nové Sady B - Troubelice 6:2 (4:0)
    Ne 28.08. 16:30 Smržice - Protivanov 0:4 (0:1)
    Ne 28.08. 16:30 Doloplazy - Hvozd 4:0 (2:0)
    Ne 28.08. 16:30 Kostelec - Jesenec 3:2 np (2:2)

    5.kolo

    So 03.09. 16:00 Jesenec - Nové Sady B 2:0 (0:0)
    So 03.09. 16:00 Nemilany - Doloplazy 3:1 (1:1)
    So 03.09. 16:00 Líbivá - Zvole 1:2 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Hvozd - Kostelec 1:3 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Kožušany - Velká Bystřice 3:4 np (3:3)
    Ne 04.09. 16:00 Protivanov - Libina 3:2 np (2:2)
    Ne 04.09. 16:00 Troubelice - Smržice 5:2 (3:0)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Libina - Troubelice 2:1 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Zvole - Protivanov 2:3 np (2:2)
    Ne 11.09. 10:00 Nové Sady B - Smržice 4:2 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Velká Bystřice - Líbivá 5:2 (2:2)
    Ne 11.09. 16:00 Doloplazy - Kožušany 3:2 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Kostelec - Nemilany 1:4 (0:2)
    Ne 11.09. 16:00 Jesenec - Hvozd 4:3 np (3:3)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 Hvozd - Nové Sady B 0:5 (0:3)
    So 17.09. 15:30 Nemilany - Jesenec 6:3 (4:0)
    So 17.09. 15:30 Líbivá - Doloplazy 6:5 (2:2)
    So 17.09. 15:30 Smržice - Libina 3:0 (2:0)
    Ne 18.09. 15:30 Kožušany - Kostelec 1:3 (0:2)
    Ne 18.09. 15:30 Protivanov - Velká Bystřice 2:3 np (2:2)
    Ne 18.09. 15:30 Troubelice - Zvole 4:3 (3:0)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Zvole - Smržice 2:1 (2:0)
    Ne 25.09. 10:00 Nové Sady B - Libina 6:3 (4:2)
    Ne 25.09. 15:30 Velká Bystřice - Troubelice 3:1 (3:0)
    Ne 25.09. 15:30 Doloplazy - Protivanov 1:2 np (1:1)
    Ne 25.09. 15:30 Kostelec - Líbivá 4:0 (1:0)
    Ne 25.09. 15:30 Jesenec - Kožušany 3:2 (1:0)
    Ne 25.09. 15:30 Hvozd - Nemilany 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Nemilany - Nové Sady B 3:1 (1:1)
    So 01.10. 15:00 Líbivá - Jesenec 1:3 (1:0)
    So 01.10. 15:00 Libina - Zvole 2:1 np (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Kožušany - Hvozd 1:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Protivanov - Kostelec 2:3 (0:2)
    Ne 02.10. 15:00 Troubelice - Doloplazy 1:0 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Smržice - Velká Bystřice 2:1 (0:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Hvozd - Líbivá 3:5 (2:4)
    So 08.10. 15:00 Nemilany - Kožušany 4:1 (0:1)
    Ne 09.10. 10:00 Nové Sady B - Zvole 6:4 (6:0)
    Ne 09.10. 15:00 Velká Bystřice - Libina 5:3 (2:1)
    Ne 09.10. 15:00 Doloplazy - Smržice 3:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Kostelec - Troubelice 5:1 (3:0)
    Ne 09.10. 15:00 Jesenec - Protivanov 1:2 np (1:1)

    11.kolo

    So 15.10. 14:30 Líbivá - Nemilany 2:5 (1:4)
    So 15.10. 14:30 Libina - Doloplazy 3:0 (3:0)
    So 15.10. 14:30 Zvole - Velká Bystřice 5:1 (2:0)
    Ne 16.10. 14:30 Kožušany - Nové Sady B 4:3 (2:2)
    Ne 16.10. 14:30 Protivanov - Hvozd 5:0 (2:0)
    Ne 16.10. 14:30 Troubelice - Jesenec 3:1 (1:0)
    Ne 16.10. 14:30 Smržice - Kostelec 0:1 (0:1)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Jesenec - Smržice 1:0 (1:0)
    So 22.10. 14:30 Hvozd - Troubelice 0:4 (0:0)
    So 22.10. 14:30 Nemilany - Protivanov 2:0 (2:0)
    Ne 23.10. 10:00 Nové Sady B - Velká Bystřice 8:2 (3:2)
    Ne 23.10. 14:30 Doloplazy - Zvole 3:1 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Kostelec - Libina 4:1 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Kožušany - Líbivá 4:0 (3:0)

    13.kolo

    So 29.10. 14:30 Líbivá - Nové Sady B 4:1 (2:1)
    So 29.10. 14:30 Smržice - Hvozd 5:0 (3:0)
    So 29.10. 14:30 Libina - Jesenec 2:3 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Zvole - Kostelec 0:4 (0:2)
    Ne 30.10. 14:30 Protivanov - Kožušany 5:0 (2:0)
    Ne 30.10. 14:30 Troubelice - Nemilany 3:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Velká Bystřice - Doloplazy 2:1 (1:0)

    14.kolo

    So 05.11. 14:00 Zvole - Jesenec 1:2 np (1:1)
    So 05.11. 14:00 Libina - Hvozd 2:1 (1:0)
    Ne 06.11. 10:00 Nové Sady B - Doloplazy 8:1 (4:0)
    Ne 06.11. 14:00 Velká Bystřice - Kostelec 1:0 np (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Smržice - Nemilany 2:0 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Troubelice - Kožušany 3:2 np (2:2)
    Ne 06.11. 14:00 Protivanov - Líbivá 6:0 (4:0)

    15.kolo

    So 25.03. 15:00 Nemilany - Libina 2:1 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Protivanov - Nové Sady B 3:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Líbivá - Troubelice 0:4 (0:3)
    Ne 26.03. 15:00 Kožušany - Smržice 7:2 (4:1)
    Ne 26.03. 15:00 Hvozd - Zvole 1:3 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Jesenec - Velká Bystřice 3:2 (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Kostelec - Doloplazy 1:2 (1:1)

    16.kolo

    So 01.04. 15:30 Zvole - Nemilany 2:0 (0:0)
    So 01.04. 15:30 Libina - Kožušany 3:0 (1:0)
    Ne 02.04. 12:00 Nové Sady B - Kostelec 0:2 (0:1)
    Ne 02.04. 15:30 Doloplazy - Jesenec 5:1 (3:0)
    Ne 02.04. 15:30 Velká Bystřice - Hvozd 1:0 (0:0)
    Ne 02.04. 15:30 Smržice - Líbivá 4:1 (2:0)
    Ne 02.04. 15:30 Troubelice - Protivanov 1:2 np (1:1)

    17.kolo

    So 08.04. 15:30 Líbivá - Libina 0:2 (0:1)
    So 08.04. 15:30 Nemilany - Velká Bystřice 2:1 np (1:1)
    So 08.04. 15:30 Jesenec - Kostelec 1:2 np (1:1)
    Ne 09.04. 15:30 Troubelice - Nové Sady B 2:0 (2:0)
    Ne 09.04. 15:30 Protivanov - Smržice 1:0 (0:0)
    Ne 09.04. 15:30 Kožušany - Zvole 4:1 (4:1)
    Ne 09.04. 15:30 Hvozd - Doloplazy 2:5 (1:2)

    18.kolo

    So 15.04. 16:00 Zvole - Líbivá 5:2 (4:0)
    So 15.04. 16:00 Libina - Protivanov 1:2 (0:0)
    Ne 16.04. 10:00 Nové Sady B - Jesenec 2:1 np (0:1)
    Ne 16.04. 16:00 Kostelec - Hvozd 6:0 (2:0)
    Ne 16.04. 16:00 Doloplazy - Nemilany 1:2 np (1:1)
    Ne 16.04. 16:00 Velká Bystřice - Kožušany 3:2 np (2:2)
    Ne 16.04. 16:00 Smržice - Troubelice 5:2 (3:1)

    19.kolo

    So 22.04. 16:00 Smržice - Nové Sady B 2:1 np (1:1)
    So 22.04. 16:00 Líbivá - Velká Bystřice 1:3 (0:1)
    So 22.04. 16:00 Nemilany - Kostelec 1:0 (1:0)
    Ne 23.04. 10:15 Hvozd - Jesenec 2:0 (1:0)
    Ne 23.04. 16:00 Troubelice - Libina 3:1 (1:1)
    Ne 23.04. 16:00 Protivanov - Zvole 5:4 np (4:4)
    Ne 23.04. 16:00 Kožušany - Doloplazy 0:4 (0:2)

    20.kolo

    So 29.04. 16:00 Zvole - Troubelice 3:1 (2:0)
    So 29.04. 16:00 Libina - Smržice 5:0 (1:0)
    Ne 30.04. 10:00 Nové Sady B - Hvozd 6:1 (1:0)
    Ne 30.04. 16:00 Kostelec - Kožušany 2:1 (2:0)
    Ne 30.04. 16:00 Doloplazy - Líbivá 10:0 (8:0)
    Ne 30.04. 16:00 Velká Bystřice - Protivanov 0:2 (0:0)
    St 10.05. 17:30 Jesenec - Nemilany 3:2 (0:1)

    21.kolo

    So 06.05. 16:30 Libina - Nové Sady B 4:2 (1:0)
    So 06.05. 16:30 Smržice - Zvole 1:2 np (1:1)
    So 06.05. 16:30 Líbivá - Kostelec 0:3 (0:1)
    So 06.05. 16:30 Nemilany - Hvozd 1:2 np (1:1)
    Ne 07.05. 16:30 Troubelice - Velká Bystřice 3:1 (1:0)
    Ne 07.05. 16:30 Protivanov - Doloplazy 2:4 (0:3)
    Ne 07.05. 16:30 Kožušany - Jesenec 0:1 np (0:0)

    22.kolo

    So 13.05. 16:30 Jesenec - Líbivá 5:0 (3:0)
    So 13.05. 16:30 Zvole - Libina 3:0 (0:0)
    Ne 14.05. 10:00 Nové Sady B - Nemilany 8:3 (3:1)
    Ne 14.05. 16:30 Hvozd - Kožušany 0:2 (0:1)
    Ne 14.05. 16:30 Kostelec - Protivanov 1:2 np (1:1)
    Ne 14.05. 16:30 Doloplazy - Troubelice 6:3 (2:2)
    Ne 14.05. 16:30 Velká Bystřice - Smržice 5:1 (2:0)

    23.kolo

    So 20.05. 17:00 Zvole - Nové Sady B 3:0
    So 20.05. 17:00 Libina - Velká Bystřice 4:3 np (3:3)
    So 20.05. 17:00 Smržice - Doloplazy 2:6 (0:4)
    So 20.05. 17:00 Líbivá - Hvozd 1:3 (0:2)
    Ne 21.05. 17:00 Troubelice - Kostelec 4:2 (1:0)
    Ne 21.05. 17:00 Protivanov - Jesenec 2:0 (2:0)
    Ne 21.05. 17:00 Kožušany - Nemilany 3:2 np (2:2)

    24.kolo

    So 27.05. 17:00 Nemilany - Líbivá 0k:0
    Ne 28.05. 10:00 Nové Sady B - Kožušany 1:4 (0:2)
    Ne 28.05. 17:00 Hvozd - Protivanov 2:4 (1:1)
    Ne 28.05. 17:00 Jesenec - Troubelice 3:0 (2:0)
    Ne 28.05. 17:00 Kostelec - Smržice 4:0 (2:0)
    Ne 28.05. 17:00 Doloplazy - Libina 4:3 (1:2)
    Ne 28.05. 17:00 Velká Bystřice - Zvole 3:1 (2:0)

    25.kolo

    So 03.06. 17:00 Velká Bystřice - Nové Sady B 1:3 (0:1)
    So 03.06. 17:00 Zvole - Doloplazy 1:3 (0:2)
    So 03.06. 17:00 Libina - Kostelec 1:5 (1:3)
    So 03.06. 17:00 Protivanov - Nemilany 4:1 (2:1)
    So 03.06. 17:00 Líbivá - Kožušany 1:5 (1:2)
    Ne 04.06. 17:00 Smržice - Jesenec 3:2 (1:2)
    Ne 04.06. 17:00 Troubelice - Hvozd 4:0 (0:0)

    26.kolo

    So 10.06. 17:00 Kožušany - Protivanov 1:3 (0:2)
    So 10.06. 17:00 Nemilany - Troubelice 6:4 (2:2)
    So 10.06. 17:00 Hvozd - Smržice 0:4 (0:1)
    So 10.06. 17:00 Jesenec - Libina 5:4 (4:2)
    So 10.06. 17:00 Kostelec - Zvole 2:0 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Doloplazy - Velká Bystřice 1:2 (1:1)
    Ne 11.06. 10:00 Nové Sady B - Líbivá 11:1 (5:1)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 18 2 2 4 73:26 60
    2. 26 15 7 1 3 71:32 60
    3. 26 14 2 2 8 60:48 48
    4. 26 15 0 2 9 79:55 47
    5. 26 12 3 5 6 58:47 47
    6. 26 12 1 4 9 64:52 42
    7. 26 13 1 1 11 65:59 42
    8. 26 9 5 2 10 53:61 39
    9. 26 11 1 1 13 84:61 36
    10. 26 9 1 5 11 51:58 34
    11. 26 9 1 1 15 46:64 30
    12. 26 8 2 1 15 56:67 29
    13. 26 5 2 1 18 27:78 20
    14. 26 4 0 0 22 35:114 12