Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. listopadu 2019
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 1101
  • Návštěvy: 98/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9380
    Týden:
    98
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    16.07. 17:30 Bohemians 1905 - Slavia Praha 1:1 (1:1)
    So 17.07. 18:00 1.FC Slovácko - Teplice 3:0 (1:0)
    So 17.07. 18:15 Hradec Králové - Sparta Praha 2:1 (1:0)
    Ne 18.07. 15:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    Ne 18.07. 15:00 Ústí n/L - Mladá Boleslav 0:2 (0:1)
    Ne 18.07. 17:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 2:2 (1:0)
    Ne 18.07. 17:00 České Budějovice - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    Po 19.07. 18:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)

    2.kolo

    23.07. 17:30 Mladá Boleslav - České Budějovice 1:1 (1:0)
    So 24.07. 18:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 2:1 (0:0)
    So 24.07. 18:15 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 2:3 (1:2)
    Ne 25.07. 17:00 Zbrojovka Brno - Ústí n/L 1:3 (0:2)
    Ne 25.07. 17:00 Teplice - 1.FK Příbram 1:2 (0:2)
    Ne 25.07. 17:00 Sigma Olomouc - Jablonec 4:1 (0:0)
    Ne 25.07. 19:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 1:1 (0:1)
    Po 26.07. 18:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 1:1 (0:1)

    3.kolo

    30.07. 17:30 Ústí n/L - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 31.07. 16:00 Slavia Praha - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    So 31.07. 18:00 1.FC Slovácko - Hradec Králové 2:1 (1:0)
    Ne 01.08. 17:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 3:0 (1:0)
    Ne 01.08. 17:00 České Budějovice - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    Ne 01.08. 17:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 2:1 (1:0)
    Ne 01.08. 18:00 Jablonec - Teplice 1:1 (1:0)
    Po 02.08. 18:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)

    4.kolo

    06.08. 17:30 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 2:3 (2:1)
    So 07.08. 18:00 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    Ne 08.08. 17:00 Sigma Olomouc - Ústí n/L 3:0 (1:0)
    Ne 08.08. 17:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 3:0 (3:0)
    Ne 08.08. 17:00 Slovan Liberec - Jablonec 1:1 (1:0)
    Ne 08.08. 19:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 4:0 (2:0)
    Po 09.08. 18:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 0:3 (0:1)
    Po 09.08. 18:00 Teplice - České Budějovice 1:1 (0:0)

    5.kolo

    13.08. 17:30 1.FK Příbram - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    So 14.08. 18:15 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:2 (1:1)
    Ne 15.08. 15:00 Jablonec - Bohemians 1905 3:1 (2:1)
    Ne 15.08. 17:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:3 (1:2)
    Ne 15.08. 17:00 České Budějovice - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    Ne 15.08. 17:00 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 3:0 (1:0)
    Po 16.08. 18:00 Ústí n/L - Teplice 0:2 (0:0)
    Po 16.08. 18:00 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 3:1 (1:0)

    6.kolo

    20.08. 17:30 Hradec Králové - Jablonec 1:0 (1:0)
    So 21.08. 16:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    So 21.08. 18:00 1.FC Slovácko - Ústí n/L 1:1 (0:0)
    So 21.08. 18:15 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    Ne 22.08. 17:00 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
    Ne 22.08. 17:00 Bohemians 1905 - České Budějovice 2:2 (0:2)
    Ne 22.08. 17:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 3:0 (0:0)
    Po 23.08. 18:00 Teplice - Slavia Praha 2:1 (1:1)

    7.kolo

    27.08. 17:30 Slavia Praha - Sigma Olomouc 1:1 (0:0)
    So 28.08. 16:00 1.FK Příbram - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 28.08. 17:45 Baník Ostrava - Teplice 0:1 (0:0)
    Ne 29.08. 15:00 Jablonec - 1.FC Slovácko 3:0 (1:0)
    Ne 29.08. 15:00 Ústí n/L - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    Ne 29.08. 17:00 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 3:1 (1:0)
    Ne 29.08. 17:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 0:3 (0:0)
    Po 30.08. 18:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 0:5 (0:3)

    8.kolo

    10.09. 18:15 Slovan Liberec - Baník Ostrava 4:1 (2:1)
    So 11.09. 15:30 Sparta Praha - Jablonec 1:0 (0:0)
    So 11.09. 18:00 1.FC Slovácko - České Budějovice 2:0 (1:0)
    Ne 12.09. 17:00 Teplice - Zbrojovka Brno 1:2 (1:1)
    Ne 12.09. 17:00 Viktoria Plzeň - Ústí n/L 7:0 (4:0)
    Ne 12.09. 17:00 Hradec Králové - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    Ne 12.09. 17:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    Po 13.09. 18:00 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)

    9.kolo

    17.09. 18:15 Jablonec - Viktoria Plzeň 1:2 (0:1)
    So 18.09. 16:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)
    So 18.09. 18:00 Baník Ostrava - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 18.09. 18:20 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 4:0 (3:0)
    Ne 19.09. 15:00 Ústí n/L - České Budějovice 1:1 (0:0)
    Ne 19.09. 17:00 Mladá Boleslav - Teplice 3:3 (2:2)
    Ne 19.09. 17:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    Po 20.09. 18:00 Slavia Praha - Sparta Praha 1:2 (1:0)

    10.kolo

    24.09. 18:15 1.FC Slovácko - Slavia Praha 3:0 (1:0)
    So 25.09. 16:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 3:1 (1:0)
    So 25.09. 17:50 Sparta Praha - Mladá Boleslav 1:1 (0:1)
    Ne 26.09. 17:00 Hradec Králové - Ústí n/L 3:3 (2:1)
    Ne 26.09. 17:00 České Budějovice - Jablonec 2:1 (1:1)
    Ne 26.09. 17:00 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
    Ne 26.09. 17:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 2:1 (1:1)
    Po 27.09. 18:00 Teplice - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)

    11.kolo

    01.10. 19:30 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
    So 02.10. 16:00 1.FK Příbram - České Budějovice 2:0 (1:0)
    So 02.10. 16:15 Teplice - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    So 02.10. 18:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 2:1 (2:0)
    Ne 03.10. 14:30 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 1:2 (1:0)
    Ne 03.10. 17:00 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 3:2 (1:2)
    Ne 03.10. 17:00 Jablonec - Ústí n/L 2:0 (1:0)
    Po 04.10. 18:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 0:1 (0:0)

    12.kolo

    15.10. 18:15 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 3:1 (0:1)
    So 16.10. 18:20 Sparta Praha - Teplice 0:2 (0:1)
    Ne 17.10. 15:00 Jablonec - 1.FK Příbram 5:1 (1:0)
    Ne 17.10. 15:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 4:1 (2:1)
    Ne 17.10. 15:00 Hradec Králové - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
    Ne 17.10. 17:00 Ústí n/L - Slavia Praha 1:1 (0:0)
    Ne 17.10. 17:00 České Budějovice - Baník Ostrava 2:1 (1:1)
    Po 18.10. 18:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)

    13.kolo

    22.10. 18:15 Teplice - Hradec Králové 2:1 (0:1)
    So 23.10. 16:00 1.FK Příbram - Ústí n/L 0:0 (0:0)
    So 23.10. 18:20 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 4:3 (2:1)
    Ne 24.10. 14:30 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 7:0 (4:0)
    Ne 24.10. 17:00 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 3:1 (1:0)
    Ne 24.10. 17:00 Baník Ostrava - Jablonec 1:3 (1:2)
    Ne 24.10. 18:00 Slavia Praha - České Budějovice 4:0 (1:0)
    Po 25.10. 18:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 1:2 (1:0)

    14.kolo

    29.10. 18:15 Viktoria Plzeň - Teplice 4:2 (2:0)
    So 30.10. 16:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:1 (1:0)
    So 30.10. 18:20 Bohemians 1905 - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    Ne 31.10. 15:00 Hradec Králové - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    Ne 31.10. 15:00 České Budějovice - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    Ne 31.10. 15:00 Ústí n/L - Baník Ostrava 0:4 (0:3)
    Ne 31.10. 17:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    Po 01.11. 18:00 Jablonec - Mladá Boleslav 1:1 (1:1)

    15.kolo

    05.11. 20:15 Slavia Praha - Jablonec 0:3 (0:2)
    So 06.11. 16:00 Slovan Liberec - Hradec Králové 3:0 (0:0)
    So 06.11. 18:20 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)
    Ne 07.11. 17:00 Teplice - Bohemians 1905 0:2 (0:1)
    Ne 07.11. 17:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 0:1 (0:0)
    Ne 07.11. 17:00 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 2:3 (0:1)
    Ne 07.11. 17:00 Sigma Olomouc - České Budějovice 5:1 (2:0)
    Po 08.11. 18:00 Sparta Praha - Ústí n/L 4:1 (1:0)

    16.kolo

    12.11. 18:15 Slavia Praha - Baník Ostrava 1:1 (1:0)
    So 13.11. 18:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 0:2 (0:2)
    So 13.11. 18:20 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 1:1 (1:1)
    Ne 14.11. 15:00 1.FK Příbram - Teplice 1:1 (0:1)
    Ne 14.11. 15:00 Ústí n/L - Zbrojovka Brno 2:3 (1:2)
    Ne 14.11. 15:00 Jablonec - Sigma Olomouc 3:2 (1:0)
    Ne 14.11. 17:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    Po 15.11. 18:00 České Budějovice - Mladá Boleslav 1:3 (0:2)

    17.kolo

    19.11. 18:15 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    So 20.11. 16:00 Slovan Liberec - Ústí n/L 3:0 (1:0)
    So 20.11. 18:20 Mladá Boleslav - Slavia Praha 3:1 (1:0)
    Ne 21.11. 15:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 3:1 (3:1)
    Ne 21.11. 15:00 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    Ne 21.11. 16:00 Sparta Praha - České Budějovice 2:0 (1:0)
    Po 22.11. 17:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 0:2 (0:0)
    Po 22.11. 18:00 Teplice - Jablonec 1:2 (0:1)

    18.kolo

    25.02. 20:15 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 1:1 (0:1)
    So 26.02. 16:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
    So 26.02. 16:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 1:3 (0:2)
    So 26.02. 17:20 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 2:1 (0:0)
    Ne 27.02. 15:00 České Budějovice - Teplice 2:2 (2:1)
    Ne 27.02. 15:00 Ústí n/L - Sigma Olomouc 0:3 (0:1)
    Ne 27.02. 17:00 Jablonec - Slovan Liberec 3:0 (2:0)
    Po 28.02. 17:30 Baník Ostrava - Sparta Praha 0:2 (0:1)

    19.kolo

    04.03. 20:15 Bohemians 1905 - Jablonec 0:1 (0:0)
    So 05.03. 15:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    So 05.03. 17:20 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 2:2 (1:1)
    Ne 06.03. 15:00 Hradec Králové - České Budějovice 2:0 (0:0)
    Ne 06.03. 16:30 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 5:0 (2:0)
    Ne 06.03. 17:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    Ne 06.03. 17:00 Teplice - Ústí n/L 2:1 (1:0)
    Po 07.03. 17:30 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 2:0 (1:0)

    20.kolo

    11.03. 20:15 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    So 12.03. 16:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    So 12.03. 17:20 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:0 (1:0)
    Ne 13.03. 15:00 Jablonec - Hradec Králové 7:0 (5:0)
    Ne 13.03. 15:00 České Budějovice - Bohemians 1905 1:1 (0:0)
    Ne 13.03. 15:00 Ústí n/L - 1.FC Slovácko 2:0 (2:0)
    Ne 13.03. 17:00 Slavia Praha - Teplice 4:1 (2:0)
    Po 14.03. 17:30 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)

    21.kolo

    18.03. 20:15 Viktoria Plzeň - České Budějovice 2:1 (1:0)
    So 19.03. 16:00 1.FC Slovácko - Jablonec 1:1 (0:0)
    So 19.03. 16:00 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 4:0 (2:0)
    So 19.03. 17:20 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 2:0 (2:0)
    Ne 20.03. 17:00 Bohemians 1905 - Ústí n/L 1:0 (0:0)
    Ne 20.03. 17:00 Teplice - Baník Ostrava 4:0 (2:0)
    Ne 20.03. 17:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    Po 21.03. 17:30 Hradec Králové - 1.FK Příbram 2:1 (2:0)

    22.kolo

    01.04. 20:15 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    So 02.04. 16:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 0:1 (0:0)
    So 02.04. 18:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 02.04. 18:20 Jablonec - Sparta Praha 2:1 (1:1)
    Ne 03.04. 17:00 Zbrojovka Brno - Teplice 0:1 (0:0)
    Ne 03.04. 17:00 České Budějovice - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    Ne 03.04. 17:00 Ústí n/L - Viktoria Plzeň 0:5 (0:3)
    Ne 03.04. 19:30 Slavia Praha - Hradec Králové 0:0 (0:0)

    23.kolo

    08.04. 20:15 Viktoria Plzeň - Jablonec 1:1 (0:0)
    So 09.04. 16:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 3:0 (1:0)
    So 09.04. 18:00 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 2:0 (0:0)
    So 09.04. 19:00 Teplice - Mladá Boleslav 1:2 (1:1)
    Ne 10.04. 17:00 České Budějovice - Ústí n/L 2:0 (2:0)
    Ne 10.04. 17:00 Hradec Králové - Baník Ostrava 2:1 (1:1)
    Ne 10.04. 17:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 2:1 (2:0)
    Po 11.04. 20:00 Sparta Praha - Slavia Praha 2:0 (2:0)

    24.kolo

    15.04. 20:15 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 0:3 (0:1)
    So 16.04. 18:20 Baník Ostrava - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    Ne 17.04. 15:00 Ústí n/L - Hradec Králové 0:2 (0:0)
    Ne 17.04. 15:00 Jablonec - České Budějovice 5:0 (3:0)
    Ne 17.04. 17:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 1:2 (0:1)
    Ne 17.04. 17:00 Sigma Olomouc - Teplice 3:0 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    Po 18.04. 18:30 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)

    25.kolo

    22.04. 20:15 Sparta Praha - Sigma Olomouc 2:0 (0:0)
    So 23.04. 16:50 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    Ne 24.04. 15:00 Ústí n/L - Jablonec 2:1 (1:0)
    Ne 24.04. 17:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 3:0 (1:0)
    Ne 24.04. 17:00 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 3:1 (1:1)
    Ne 24.04. 17:00 Slovan Liberec - Teplice 6:2 (3:0)
    Ne 24.04. 17:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)
    Po 25.04. 18:30 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 2:2 (2:0)

    26.kolo

    29.04. 20:15 Slovan Liberec - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    So 30.04. 16:00 1.FK Příbram - Jablonec 1:2 (1:0)
    So 30.04. 17:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové 1:2 (0:2)
    So 30.04. 17:20 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 1:1 (0:1)
    So 30.04. 18:00 Baník Ostrava - České Budějovice 3:2 (1:1)
    Ne 01.05. 17:00 Slavia Praha - Ústí n/L 3:0 (1:0)
    Ne 01.05. 17:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 0:2 (0:0)
    Po 02.05. 19:00 Teplice - Sparta Praha 2:2 (1:0)

    27.kolo

    06.05. 20:15 Sparta Praha - Slovan Liberec 3:2 (2:0)
    So 07.05. 17:20 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 3:1 (2:0)
    So 07.05. 18:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)
    Ne 08.05. 14:00 Hradec Králové - Teplice 0:0 (0:0)
    Ne 08.05. 14:00 Ústí n/L - 1.FK Příbram 0:3 (0:2)
    Ne 08.05. 14:00 České Budějovice - Slavia Praha 1:1 (1:1)
    Ne 08.05. 14:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 2:1 (1:1)
    Ne 08.05. 20:00 Jablonec - Baník Ostrava 3:3 (2:2)

    28.kolo

    13.05. 20:15 Sparta Praha - Bohemians 1905 2:0 (2:0)
    So 14.05. 18:00 Baník Ostrava - Ústí n/L 3:3 (2:1)
    So 14.05. 18:00 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    So 14.05. 18:20 Teplice - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
    Ne 15.05. 17:00 Sigma Olomouc - Hradec Králové 2:0 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Mladá Boleslav - Jablonec 1:2 (1:2)
    Po 16.05. 18:30 Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:2 (2:0)
    Po 16.05. 18:30 Zbrojovka Brno - České Budějovice 1:1 (1:1)

    29.kolo

    So 21.05. 17:30 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 3:1 (1:1)
    So 21.05. 17:30 Bohemians 1905 - Teplice 1:1 (1:0)
    So 21.05. 17:30 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    So 21.05. 17:30 Hradec Králové - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    So 21.05. 17:30 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 1:2 (1:0)
    So 21.05. 17:30 Ústí n/L - Sparta Praha 1:3 (1:1)
    So 21.05. 17:30 Jablonec - Slavia Praha 2:2 (2:1)
    So 21.05. 17:30 České Budějovice - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)

    30.kolo

    So 28.05. 17:30 Teplice - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
    So 28.05. 17:30 Mladá Boleslav - Ústí n/L 2:0 (0:0)
    So 28.05. 17:30 Slavia Praha - Bohemians 1905 3:0 (2:0)
    So 28.05. 17:30 Zbrojovka Brno - Jablonec 3:4 (1:4)
    So 28.05. 17:30 Slovan Liberec - České Budějovice 3:3 (0:0)
    So 28.05. 17:30 Sparta Praha - Hradec Králové 3:1 (2:0)
    So 28.05. 17:30 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 0:2 (0:0)
    So 28.05. 17:30 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 2:1 (0:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 21 6 3 70:28 69
    2. 30 22 2 6 54:21 68
    3. 30 17 7 6 65:34 58
    4. 30 14 5 11 47:29 47
    5. 30 13 7 10 49:40 46
    6. 30 12 7 11 45:36 43
    7. 30 12 7 11 33:33 43
    8. 30 11 8 11 26:36 41
    9. 30 9 13 8 41:36 40
    10. 30 10 9 11 39:46 39
    11. 30 7 12 11 30:48 33
    12. 30 8 7 15 22:36 31
    13. 30 8 7 15 27:43 31
    14. 30 7 9 14 31:46 30
    15. 30 7 3 20 33:55 24
    16. 30 4 7 19 22:67 19