Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 27. února 2020
svátek má Alexandr.
Hlavní menu
  • ID: 11018
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Brno-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7515
    Týden:
    31
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 20.08. 16:30 Medlánky B - Svratka B 1:4 (1:2)
    So 20.08. 16:30 Starý Lískovec - Slatina B 4:0 (4:0)
    So 20.08. 16:30 SK Obřany - Bosonohy B 2:3 (0:2)
    So 20.08. 16:30 Jundrov - Chrlice 0:0 (0:0)
    So 20.08. 16:30 Slovan Brno B - Horní Heršpice 3:4 (1:1)
    Ne 21.08. 16:30 Lelekovice - Řečkovice 3:1 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Líšeň C - Řícmanice 9:1 (4:0)

    4.kolo

    So 27.08. 10:30 Bosonohy B - Lelekovice 1:1 (0:1)
    So 27.08. 16:30 Chrlice - Slovan Brno B 5:1 (2:1)
    So 27.08. 16:30 Řečkovice - Líšeň C 2:4 (1:1)
    So 27.08. 16:30 Medlánky B - Starý Lískovec 7:1 (4:1)
    Ne 28.08. 16:30 Svratka B - Horní Heršpice 3:1 (1:1)
    Ne 28.08. 16:30 Slatina B - SK Obřany 1:2 (1:0)
    St 07.09. 17:00 Řícmanice - Jundrov 0:0 (0:0)

    2.kolo

    Út 30.08. 17:30 Svratka B - Slovan Brno B 8:1 (3:1)
    Út 30.08. 17:30 Chrlice - Líšeň C 2:0 (0:0)
    Út 30.08. 17:30 Řícmanice - Lelekovice 5:2 (3:2)
    Út 30.08. 17:30 Řečkovice - SK Obřany 1:2 (0:1)
    Út 30.08. 17:30 Bosonohy B - Starý Lískovec 3:1 (1:1)
    Út 30.08. 17:30 Slatina B - Medlánky B 5:2 (0:1)
    Čt 01.09. 17:30 Horní Heršpice - Jundrov 2:4 (2:1)

    5.kolo

    So 03.09. 10:00 Slovan Brno B - Řícmanice 7:3 (3:1)
    So 03.09. 13:15 SK Obřany - Medlánky B 1:1 (1:0)
    So 03.09. 16:00 Starý Lískovec - Svratka B 0:3 (0:0)
    So 03.09. 16:30 Horní Heršpice - Chrlice 5:4 (4:3)
    Ne 04.09. 16:00 Lelekovice - Slatina B 0:5 (0:3)
    Ne 04.09. 16:00 Líšeň C - Bosonohy B 4:2 (1:2)
    Ne 04.09. 16:00 Jundrov - Řečkovice 2:0 (0:0)

    6.kolo

    So 10.09. 10:30 Bosonohy B - Jundrov 2:3 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Řečkovice - Slovan Brno B 1:2 (1:1)
    So 10.09. 16:00 Medlánky B - Lelekovice 4:0 (2:0)
    So 10.09. 16:00 Starý Lískovec - SK Obřany 3:0 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Svratka B - Chrlice 5:1 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Řícmanice - Horní Heršpice 0:1 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Slatina B - Líšeň C 1:7 (0:1)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 SK Obřany - Svratka B 2:1 (1:1)
    So 17.09. 15:30 Jundrov - Slatina B 2:0 (1:0)
    So 17.09. 15:30 Chrlice - Řícmanice 4:0 (0:0)
    So 17.09. 16:00 Horní Heršpice - Řečkovice 1:2 (0:1)
    Ne 18.09. 15:30 Lelekovice - Starý Lískovec 1:3 (0:2)
    Ne 18.09. 15:30 Líšeň C - Medlánky B 3:0 (2:0)
    Ne 18.09. 15:30 Slovan Brno B - Bosonohy B 6:4 (3:1)

    8.kolo

    So 24.09. 10:30 Bosonohy B - Horní Heršpice 2:4 (1:3)
    So 24.09. 10:30 SK Obřany - Lelekovice 2:2 (0:2)
    So 24.09. 15:30 Řečkovice - Chrlice 1:1 (1:0)
    So 24.09. 15:30 Medlánky B - Jundrov 2:1 (1:0)
    So 24.09. 15:30 Starý Lískovec - Líšeň C 0:1 (0:0)
    Ne 25.09. 15:30 Svratka B - Řícmanice 2:4 (2:3)
    Ne 25.09. 15:30 Slatina B - Slovan Brno B 1:6 (1:2)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Jundrov - Starý Lískovec 6:0 (2:0)
    So 01.10. 15:00 Slovan Brno B - Medlánky B 2:4 (1:1)
    So 01.10. 15:00 Horní Heršpice - Slatina B 4:0 (0:0)
    So 01.10. 15:00 Chrlice - Bosonohy B 1:5 (1:3)
    Ne 02.10. 15:00 Lelekovice - Svratka B 0:4 (0:2)
    Ne 02.10. 15:00 Líšeň C - SK Obřany 5:0 (2:0)
    Ne 02.10. 15:00 Řícmanice - Řečkovice 1:7 (1:3)

    10.kolo

    So 08.10. 10:30 Bosonohy B - Řícmanice 3:2 (0:0)
    So 08.10. 15:00 Medlánky B - Horní Heršpice 2:3 (1:2)
    So 08.10. 15:00 Starý Lískovec - Slovan Brno B 4:2 (1:1)
    So 08.10. 15:00 SK Obřany - Jundrov 1:3 (0:2)
    Ne 09.10. 15:00 Svratka B - Řečkovice 1:4 (0:1)
    Ne 09.10. 15:00 Slatina B - Chrlice 4:4 (2:3)
    Ne 09.10. 15:00 Lelekovice - Líšeň C 2:1 (0:0)

    11.kolo

    So 15.10. 11:00 Slovan Brno B - SK Obřany 8:2 (4:1)
    So 15.10. 15:00 Horní Heršpice - Starý Lískovec 4:2 (3:0)
    So 15.10. 15:00 Chrlice - Medlánky B 0:2 (0:2)
    So 15.10. 15:00 Řečkovice - Bosonohy B 0:5 (0:3)
    Ne 16.10. 15:00 Líšeň C - Svratka B 2:1 (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 Lelekovice - Jundrov 0:3 (0:3)
    Ne 16.10. 15:00 Řícmanice - Slatina B 2:0 (0:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Medlánky B - Řícmanice 4:0 (4:0)
    So 22.10. 14:30 Starý Lískovec - Chrlice 2:0 (1:0)
    So 22.10. 14:30 SK Obřany - Horní Heršpice 2:1 (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 Svratka B - Bosonohy B 2:1 (2:0)
    Ne 23.10. 14:30 Slatina B - Řečkovice 4:4 (0:2)
    Ne 23.10. 14:30 Lelekovice - Slovan Brno B 1:1 (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 Líšeň C - Jundrov 0:2 (0:0)

    13.kolo

    So 29.10. 10:30 Bosonohy B - Slatina B 5:1 (4:1)
    So 29.10. 14:30 Jundrov - Svratka B 2:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Chrlice - SK Obřany 2:1 (2:1)
    So 29.10. 14:30 Řečkovice - Medlánky B 4:1 (2:0)
    Ne 30.10. 14:30 Slovan Brno B - Líšeň C 0:5 (0:3)
    Ne 30.10. 14:30 Lelekovice - Horní Heršpice 1:4 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Řícmanice - Starý Lískovec 2:2 (1:0)

    1.kolo

    So 05.11. 11:15 SK Obřany - Řícmanice 1:3 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Medlánky B - Bosonohy B 4:1 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Starý Lískovec - Řečkovice 2:2 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Jundrov - Slovan Brno B 2:3 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Slatina B - Svratka B 3:4 (1:2)
    Ne 06.11. 14:00 Lelekovice - Chrlice 1:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Líšeň C - Horní Heršpice 5:1 (3:0)

    14.kolo

    So 25.03. 10:30 Bosonohy B - Medlánky B 2:1 (1:0)
    So 25.03. 12:00 Slovan Brno B - Jundrov 0:4 (0:1)
    So 25.03. 14:00 Chrlice - Lelekovice 0:1 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Řečkovice - Starý Lískovec 2:1 (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Svratka B - Slatina B 2:2
    Ne 26.03. 15:00 Řícmanice - SK Obřany 2:2
    Út 28.03. 16:00 Horní Heršpice - Líšeň C 2:1

    15.kolo

    So 01.04. 12:30 Slovan Brno B - Svratka B 1:1 (1:0)
    So 01.04. 15:30 Jundrov - Horní Heršpice 1:1 (1:1)
    So 01.04. 15:30 SK Obřany - Řečkovice 0:1 (0:0)
    So 01.04. 15:30 Starý Lískovec - Bosonohy B 2:1 (0:1)
    So 01.04. 15:30 Medlánky B - Slatina B 1:0 (0:0)
    Ne 02.04. 15:30 Líšeň C - Chrlice 3:2 (0:0)
    Ne 02.04. 15:30 Lelekovice - Řícmanice 0:2 (0:1)

    16.kolo

    So 08.04. 15:30 Bosonohy B - SK Obřany 1:1 (0:1)
    So 08.04. 15:30 Řečkovice - Lelekovice 3:2 (1:0)
    So 08.04. 15:30 Horní Heršpice - Slovan Brno B 0:2 (0:1)
    Ne 09.04. 15:30 Svratka B - Medlánky B 3:4
    Ne 09.04. 15:30 Slatina B - Starý Lískovec 1:2 (1:1)
    Ne 09.04. 15:30 Řícmanice - Líšeň C 2:2 (1:1)
    Ne 09.04. 15:30 Chrlice - Jundrov 1:2

    17.kolo

    14.04. 15:00 Jundrov - Řícmanice 1:0
    So 15.04. 16:00 Horní Heršpice - Svratka B 1:3
    So 15.04. 16:00 Líšeň C - Řečkovice 0:4
    So 15.04. 16:00 SK Obřany - Slatina B 3:2
    So 15.04. 16:00 Starý Lískovec - Medlánky B 0:0 (0:0)
    Ne 16.04. 16:00 Slovan Brno B - Chrlice 6:1 (4:1)
    Ne 16.04. 16:00 Lelekovice - Bosonohy B 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 22.04. 10:30 Bosonohy B - Líšeň C 3:2 (1:0)
    So 22.04. 16:00 Medlánky B - SK Obřany 4:1 (0:1)
    So 22.04. 16:00 Řečkovice - Jundrov 0:2
    So 22.04. 16:00 Řícmanice - Slovan Brno B 3:2
    So 22.04. 16:00 Chrlice - Horní Heršpice 2:4
    Ne 23.04. 16:00 Svratka B - Starý Lískovec 4:2
    Ne 23.04. 16:00 Slatina B - Lelekovice 0:2

    19.kolo

    So 29.04. 16:30 Chrlice - Svratka B 2:1
    So 29.04. 16:30 Horní Heršpice - Řícmanice 2:4
    So 29.04. 16:30 Slovan Brno B - Řečkovice 0:2
    So 29.04. 16:30 Jundrov - Bosonohy B 3:0
    So 29.04. 16:30 SK Obřany - Starý Lískovec 1:1
    So 29.04. 18:30 Líšeň C - Slatina B 8:0
    Ne 30.04. 16:30 Lelekovice - Medlánky B 5:2 (2:2)

    20.kolo

    So 06.05. 10:30 Bosonohy B - Slovan Brno B 5:4 (2:2)
    So 06.05. 16:30 Starý Lískovec - Lelekovice 4:3
    So 06.05. 16:30 Medlánky B - Líšeň C 3:0
    So 06.05. 16:30 Řečkovice - Horní Heršpice 3:4
    Ne 07.05. 15:00 Řícmanice - Chrlice 1:3 (0:2)
    Ne 07.05. 16:30 Svratka B - SK Obřany 6:0 (3:0)
    Ne 07.05. 16:30 Slatina B - Jundrov 2:3 (0:1)

    21.kolo

    So 13.05. 16:30 Chrlice - Řečkovice 3:2 (0:0)
    So 13.05. 16:30 Horní Heršpice - Bosonohy B 1:3 (0:1)
    So 13.05. 16:30 Jundrov - Medlánky B 2:1
    Ne 14.05. 16:00 Řícmanice - Svratka B 2:5 (1:1)
    Ne 14.05. 16:30 Slovan Brno B - Slatina B 8:1 (4:1)
    Ne 14.05. 16:30 Líšeň C - Starý Lískovec 2:2 (2:2)
    Ne 14.05. 16:30 Lelekovice - SK Obřany 4:0 (2:0)

    22.kolo

    So 20.05. 10:30 Bosonohy B - Chrlice 4:1 (1:1)
    So 20.05. 16:30 SK Obřany - Líšeň C 1:0 (0:0)
    So 20.05. 16:30 Starý Lískovec - Jundrov 2:0 (1:0)
    So 20.05. 16:30 Medlánky B - Slovan Brno B 3:3
    So 20.05. 16:30 Řečkovice - Řícmanice 0:0 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 Svratka B - Lelekovice 3:1 (1:1)
    Ne 21.05. 16:30 Slatina B - Horní Heršpice 3:4 (1:1)

    26.kolo

    Út 23.05. 17:30 Svratka B - Jundrov 0:3
    Út 23.05. 17:30 Líšeň C - Slovan Brno B 4:1
    Út 23.05. 17:30 Horní Heršpice - Lelekovice 3:2
    Út 23.05. 17:30 SK Obřany - Chrlice 0:1
    Út 23.05. 17:30 Starý Lískovec - Řícmanice 8:3
    Út 23.05. 17:30 Medlánky B - Řečkovice 1:1
    Út 23.05. 17:30 Slatina B - Bosonohy B 4:1 (2:1)

    23.kolo

    So 27.05. 16:30 Řečkovice - Svratka B 0:4
    So 27.05. 16:30 Chrlice - Slatina B 3:0
    So 27.05. 16:30 Horní Heršpice - Medlánky B 7:1
    So 27.05. 16:30 Slovan Brno B - Starý Lískovec 0:2
    So 27.05. 16:30 Jundrov - SK Obřany 4:3
    Ne 28.05. 16:00 Řícmanice - Bosonohy B 2:5
    Ne 28.05. 16:30 Líšeň C - Lelekovice 3:2

    24.kolo

    So 03.06. 10:30 Bosonohy B - Řečkovice 2:0 (1:0)
    So 03.06. 13:00 Starý Lískovec - Horní Heršpice 2:3
    So 03.06. 16:30 Jundrov - Lelekovice 4:2 (2:1)
    So 03.06. 16:30 SK Obřany - Slovan Brno B 2:2
    So 03.06. 16:30 Medlánky B - Chrlice 0:2 (0:0)
    Ne 04.06. 16:30 Svratka B - Líšeň C 2:1 (1:1)
    Ne 04.06. 16:30 Slatina B - Řícmanice 2:1 (2:1)

    25.kolo

    Čt 08.06. 17:30 Jundrov - Líšeň C 2:5 (1:1)
    So 10.06. 13:30 Bosonohy B - Svratka B 4:5 (2:4)
    So 10.06. 16:00 Řícmanice - Medlánky B 4:1 (2:0)
    So 10.06. 16:30 Řečkovice - Slatina B 6:0 (2:0)
    So 10.06. 16:30 Chrlice - Starý Lískovec 1:0 (1:0)
    So 10.06. 16:30 Horní Heršpice - SK Obřany 0:0 (0:0)
    So 10.06. 16:30 Slovan Brno B - Lelekovice 2:0 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 3 4 61:27 60
    2. 26 16 2 8 77:45 50
    3. 26 15 2 9 77:40 47
    4. 26 15 2 9 67:57 47
    5. 26 13 2 11 68:58 41
    6. 26 11 5 10 52:52 38
    7. 26 11 4 11 56:55 37
    8. 26 11 3 12 46:51 36
    9. 26 10 5 11 53:48 35
    10. 26 10 4 12 73:72 34
    11. 26 8 5 13 49:75 29
    12. 26 8 3 15 39:60 27
    13. 26 6 7 13 32:62 25
    14. 26 4 3 19 42:90 15