Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. června 2019
svátek má Adriana.
Hlavní menu
  • ID: 11036
  • Návštěvy: 268/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-16
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    25992
    Týden:
    268
    Dnes:
    37
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 20.08. 12:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 5:2 (3:0)
    So 20.08. 12:30 Dukla Praha - Jablonec 3:1 (2:1)
    Ne 21.08. 12:15 Sparta Praha - České Budějovice 5:0 (2:0)
    Ne 21.08. 12:30 Viktoria Plzeň - Meteor 5:1 (0:0)
    Ne 21.08. 13:15 1.FK Příbram - Hradec Králové 0:2 (0:0)
    Ne 21.08. 16:45 Teplice - Mladá Boleslav 0:2 (0:2)
    Ne 21.08. 17:00 Slavia Praha - Pardubice 3:0 (1:0)

    3.kolo

    St 24.08. 12:30 Jablonec - Bohemians 1905 2:3 (1:1)
    So 27.08. 15:00 Slovan Liberec - Teplice 0:3 (0:2)
    Ne 28.08. 12:15 Meteor - Dukla Praha 2:5 (2:2)
    Ne 28.08. 13:15 Pardubice - 1.FK Příbram 3:1 (0:1)
    Ne 28.08. 13:15 České Budějovice - Viktoria Plzeň 2:1
    St 21.09. 17:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha 0:4 (0:2)
    St 05.10. 12:15 Hradec Králové - Sparta Praha 1:3 (0:p)

    4.kolo

    So 03.09. 12:30 Dukla Praha - České Budějovice 4:3 (0:2)
    Ne 04.09. 12:00 Bohemians 1905 - Meteor 0:2 (0:2)
    Ne 04.09. 12:15 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 4:1 (2:0)
    Ne 04.09. 12:15 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 0:2 (0:1)
    Ne 04.09. 12:15 Hradec Králové - Pardubice 2:1 (0:0)
    Ne 04.09. 16:45 Teplice - Jablonec 2:0 (1:0)
    Ne 04.09. 17:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 6:2

    5.kolo

    St 07.09. 16:30 Mladá Boleslav - Hradec Králové 4:3 (2:1)
    Ne 11.09. 12:15 Pardubice - Sparta Praha 1:3 (1:1)
    Ne 11.09. 12:15 České Budějovice - Bohemians 1905 2:0 (2:0)
    Ne 11.09. 12:30 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    Ne 11.09. 13:00 Meteor - Teplice 2:5 (0:1)
    Ne 11.09. 16:45 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 5:0 (2:0)
    St 12.10. 13:00 Jablonec - Slavia Praha 0:5 (0:4)

    6.kolo

    So 17.09. 12:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    So 17.09. 12:15 Pardubice - Mladá Boleslav 2:3 np (0:1)
    So 17.09. 12:45 1.FK Příbram - Jablonec 1:3 (1:0)
    Ne 18.09. 12:15 Sparta Praha - Dukla Praha 8:1 (4:0)
    Ne 18.09. 16:45 Teplice - České Budějovice 3:2 (1:1)
    Ne 18.09. 17:00 Slavia Praha - Meteor 8:1 (3:0)
    St 28.09. 11:45 Hradec Králové - Slovan Liberec 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 24.09. 12:15 Meteor - 1.FK Příbram 1:3 (1:2)
    So 24.09. 12:30 Slovan Liberec - Pardubice 3:2 np (1:1)
    So 24.09. 12:30 Dukla Praha - Bohemians 1905 2:1 (0:1)
    So 24.09. 16:45 Viktoria Plzeň - Teplice 2:0 (1:0)
    Ne 25.09. 12:30 Jablonec - Hradec Králové 0:4 (0:0)
    Ne 25.09. 15:15 České Budějovice - Slavia Praha 1:6
    St 09.11. 12:30 Mladá Boleslav - Sparta Praha 2:1 np (1:0)

    8.kolo

    St 28.09. 12:15 Sparta Praha - Bohemians 1905 4:2 (2:2)
    So 01.10. 12:15 Hradec Králové - Meteor 1:2 np (1:0)
    Ne 02.10. 12:30 Pardubice - Jablonec 1:0 (0:0)
    Ne 02.10. 12:30 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 3:2 (1:2)
    Ne 02.10. 13:15 1.FK Příbram - České Budějovice 2:5 (0:5)
    Ne 02.10. 16:30 Teplice - Dukla Praha 2:0 (2:0)
    Ne 02.10. 16:30 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 2:1 (1:0)

    9.kolo

    So 08.10. 12:00 Bohemians 1905 - Teplice 3:2 (1:1)
    So 08.10. 12:15 Meteor - Pardubice 1:5 (1:1)
    So 08.10. 12:30 Slovan Liberec - Sparta Praha 0:3 (0:2)
    So 08.10. 12:30 Dukla Praha - Slavia Praha 3:6 (0:3)
    Ne 09.10. 12:30 Jablonec - Mladá Boleslav 1:2 (0:1)
    Ne 09.10. 12:30 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 5:1
    Ne 09.10. 15:15 České Budějovice - Hradec Králové 3:4 (2:1)

    10.kolo

    So 15.10. 12:30 Mladá Boleslav - Meteor 4:1 (3:0)
    So 15.10. 13:15 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 2:3 np (1:0)
    Ne 16.10. 12:15 Sparta Praha - Teplice 3:1
    Ne 16.10. 12:15 1.FK Příbram - Dukla Praha 3:2 (2:1)
    Ne 16.10. 12:30 Slovan Liberec - Jablonec 1:2 np (1:1)
    Ne 16.10. 13:15 Pardubice - České Budějovice 0:1 np
    Ne 16.10. 16:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 5:1 (1:1)

    11.kolo

    So 22.10. 12:00 Meteor - Slovan Liberec 3:1 (1:0)
    So 22.10. 12:30 Dukla Praha - Hradec Králové 0:5 (0:2)
    So 22.10. 12:30 Teplice - Slavia Praha 1:3 (0:2)
    Ne 23.10. 12:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 1:2 (1:1)
    Ne 23.10. 13:15 České Budějovice - Mladá Boleslav 0:3
    Ne 23.10. 13:15 Viktoria Plzeň - Pardubice 3:1
    St 02.11. 12:30 Jablonec - Sparta Praha 1:2

    12.kolo

    Čt 27.10. 14:15 Slovan Liberec - České Budějovice 5:0 (2:0)
    28.10. 13:15 Pardubice - Dukla Praha 1:2 np (1:0)
    So 29.10. 12:15 Hradec Králové - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    Ne 30.10. 12:15 Sparta Praha - Slavia Praha 1:2 np (1:1)
    Ne 30.10. 12:30 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 0:2
    Ne 30.10. 12:45 1.FK Příbram - Teplice 1:0 np (0:0)
    Ne 30.10. 14:00 Jablonec - Meteor 6:0 (4:0)

    13.kolo

    04.11. 13:15 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 6:0 (4:0)
    So 05.11. 12:00 Meteor - Sparta Praha 0:5 (0:2)
    So 05.11. 12:45 Dukla Praha - Mladá Boleslav 0:1 (0:1)
    So 05.11. 13:15 Teplice - Hradec Králové 1:3 (0:3)
    Ne 06.11. 12:00 Bohemians 1905 - Pardubice 2:1 np (0:1)
    Ne 06.11. 12:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:0 (2:0)
    Ne 06.11. 14:15 České Budějovice - Jablonec 0:1 (0:1)

    1.kolo

    So 12.11. 12:00 Hradec Králové - Slavia Praha 2:3 (0:2)
    So 12.11. 12:00 Meteor - České Budějovice 2:1 (1:1)
    So 12.11. 13:15 Pardubice - Teplice 2:1 (2:0)
    Ne 13.11. 12:15 1.FK Příbram - Sparta Praha 0:5 (0:3)
    Ne 13.11. 12:30 Slovan Liberec - Dukla Praha 1:2 (0:1)
    Ne 13.11. 16:15 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 2:1 np (1:0)
    Ne 12.03. 14:00 Jablonec - Viktoria Plzeň 1:2 (1:1)

    15.kolo

    So 18.03. 12:00 Meteor - Viktoria Plzeň 0:3 (0:1)
    So 18.03. 12:30 Mladá Boleslav - Teplice 1:0 (1:0)
    So 18.03. 13:15 Hradec Králové - 1.FK Příbram 4:1 (2:0)
    Ne 19.03. 12:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 0:2 (0:2)
    Ne 19.03. 12:30 Jablonec - Dukla Praha 1:0 (6:0)
    Ne 19.03. 12:30 Pardubice - Slavia Praha 0:3 (0:2)
    St 05.04. 13:15 České Budějovice - Sparta Praha 0:8

    16.kolo

    So 25.03. 12:00 Bohemians 1905 - Jablonec 3:4 np (1:1)
    So 25.03. 12:30 Dukla Praha - Meteor 4:0 (1:0)
    So 25.03. 13:15 Viktoria Plzeň - České Budějovice 6:0 (4:0)
    Ne 26.03. 12:30 Teplice - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    Ne 26.03. 13:15 1.FK Příbram - Pardubice 2:1 np
    Ne 26.03. 15:00 Slavia Praha - Mladá Boleslav 2:1 (0:1)
    St 12.04. 12:15 Sparta Praha - Hradec Králové 5:0 (0:0)

    17.kolo

    Čt 30.03. 15:00 Jablonec - Teplice 1:4 (1:1)
    So 01.04. 12:00 Meteor - Bohemians 1905 0:3 (0:1)
    So 01.04. 12:15 Slovan Liberec - Slavia Praha 0:4
    Ne 02.04. 12:15 České Budějovice - Dukla Praha 1:2 np (0:0)
    Ne 02.04. 12:30 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 0:3 (0:0)
    Ne 02.04. 12:30 Pardubice - Hradec Králové 1:2 np (0:1)
    Ne 02.04. 16:15 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:1 (0:1)

    23.kolo

    Čt 06.04. 12:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 1:3 (0:2)
    Čt 11.05. 16:30 Jablonec - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    So 13.05. 12:00 Meteor - Mladá Boleslav 0:1 np (0:0)
    So 13.05. 12:30 Dukla Praha - 1.FK Příbram 3:2 np (0:2)
    Ne 14.05. 14:15 České Budějovice - Pardubice 1:3 (0:2)
    Ne 14.05. 15:15 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    Ne 14.05. 16:45 Teplice - Sparta Praha 2:7 (0:5)

    18.kolo

    So 08.04. 12:30 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 1:5 (1:1)
    Ne 09.04. 12:00 Slavia Praha - Jablonec 4:0
    Ne 09.04. 12:15 Sparta Praha - Pardubice 7:0
    Ne 09.04. 12:15 Hradec Králové - Mladá Boleslav 6:1 (2:1)
    Ne 09.04. 13:15 1.FK Příbram - Slovan Liberec 1:0 np (0:0)
    Ne 09.04. 13:15 Bohemians 1905 - České Budějovice 0:1 (0:0)
    Ne 09.04. 16:30 Teplice - Meteor 1:0 np (0:0)

    19.kolo

    Čt 13.04. 13:15 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 4:2 (2:1)
    Čt 13.04. 13:15 Jablonec - 1.FK Příbram 0:1 (0:0)
    14.04. 12:15 Meteor - Slavia Praha 0:3 (0:0)
    14.04. 12:30 Dukla Praha - Sparta Praha 1:2 (0:2)
    14.04. 12:30 Mladá Boleslav - Pardubice 1:2 np (0:1)
    So 15.04. 12:15 Slovan Liberec - Hradec Králové 4:2 (2:1)
    Ne 16.04. 14:15 České Budějovice - Teplice 1:6 (1:2)

    20.kolo

    So 22.04. 12:15 Hradec Králové - Jablonec 4:3 (0:3)
    Ne 23.04. 12:00 Slavia Praha - České Budějovice 8:1 (6:1)
    Ne 23.04. 12:15 Sparta Praha - Mladá Boleslav 4:0 (0:0)
    Ne 23.04. 12:15 1.FK Příbram - Meteor 3:0 (1:0)
    Ne 23.04. 12:15 Bohemians 1905 - Dukla Praha 2:1 (0:1)
    Ne 23.04. 12:30 Pardubice - Slovan Liberec 3:0 (1:0)
    Ne 23.04. 16:45 Teplice - Viktoria Plzeň 0:2 (0:2)

    21.kolo

    St 26.04. 12:15 Bohemians 1905 - Sparta Praha 1:4 (1:2)
    So 29.04. 12:00 Meteor - Hradec Králové 1:3 (1:2)
    So 29.04. 12:15 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 3:2 (1:1)
    So 29.04. 12:30 Dukla Praha - Teplice 1:3 (0:2)
    Ne 30.04. 12:30 Jablonec - Pardubice 0:3 (0:1)
    Ne 30.04. 13:15 České Budějovice - 1.FK Příbram 2:3 (0:2)
    Ne 30.04. 16:15 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 3:4 np (0:2)

    22.kolo

    So 06.05. 12:30 Mladá Boleslav - Jablonec 0:1 (0:0)
    So 06.05. 13:15 Hradec Králové - České Budějovice 4:0 (1:0)
    Ne 07.05. 12:15 Sparta Praha - Slovan Liberec 3:0 (2:0)
    Ne 07.05. 12:15 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 1:2 (1:1)
    Ne 07.05. 12:30 Pardubice - Meteor 5:0 (3:0)
    Ne 07.05. 16:45 Teplice - Bohemians 1905 2:3 (1:2)
    Ne 07.05. 17:00 Slavia Praha - Dukla Praha 2:1 (2:1)

    24.kolo

    So 20.05. 12:15 Hradec Králové - Dukla Praha 1:0
    So 20.05. 13:15 Mladá Boleslav - České Budějovice 3:0 (1:0)
    So 20.05. 15:15 Slovan Liberec - Meteor 3:1 (1:1)
    Ne 21.05. 12:15 Sparta Praha - Jablonec 8:2 (3:1)
    Ne 21.05. 12:15 1.FK Příbram - Bohemians 1905 0:7 (0:2)
    Ne 21.05. 13:15 Pardubice - Viktoria Plzeň 1:3 (0:0)
    Ne 21.05. 17:00 Slavia Praha - Teplice 3:1 (1:1)

    25.kolo

    Čt 25.05. 13:15 České Budějovice - Slovan Liberec 1:3 (1:0)
    So 27.05. 12:30 Dukla Praha - Pardubice 4:2 (0:1)
    Ne 28.05. 12:00 Meteor - Jablonec 2:1 (1:0)
    Ne 28.05. 12:15 Bohemians 1905 - Hradec Králové 1:2 (0:0)
    Ne 28.05. 14:00 Slavia Praha - Sparta Praha 1:2 (0:1)
    Ne 28.05. 15:15 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 1:2 (1:0)
    Ne 28.05. 16:45 Teplice - 1.FK Příbram 0:2 (0:1)

    26.kolo

    St 31.05. 14:00 Sparta Praha - Meteor 2:1 (0:1)
    St 31.05. 14:15 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 0:4 (0:2)
    So 03.06. 12:30 Mladá Boleslav - Dukla Praha 1:0 (1:0)
    So 03.06. 13:15 Hradec Králové - Teplice 2:0 (0:0)
    Ne 04.06. 12:15 1.FK Příbram - Slavia Praha 1 :3 (0:0)
    Ne 04.06. 12:30 Pardubice - Bohemians 1905 0:1 (0:0 )
    Ne 04.06. 15:15 Jablonec - České Budějovice 1:2 np (0:1)

    14.kolo

    So 10.06. 12:30 Dukla Praha - Slovan Liberec 2:1 np (0:0 )
    Ne 11.06. 12:15 Sparta Praha - 1.FK Příbram 4:1 (2:1)
    Ne 11.06. 12:15 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    Ne 11.06. 13:15 Viktoria Plzeň - Jablonec 5:1 (2:0)
    Ne 11.06. 13:15 České Budějovice - Meteor 1:2 np (0:0)
    Ne 11.06. 14:00 Slavia Praha - Hradec Králové 4:1 (0:1)
    Ne 11.06. 16:45 Teplice - Pardubice 5:0 (3:0)
    Správce soutěže: Roman Musil

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 24 0 2 0 104:19 74
    2. 26 23 2 0 1 98:25 73
    3. 26 18 1 1 6 74:27 57
    4. 26 17 1 2 6 63:39 55
    5. 26 12 4 1 9 37:39 45
    6. 26 10 1 2 13 45:47 34
    7. 26 10 1 1 14 45:45 33
    8. 26 8 1 7 10 40:47 33
    9. 26 8 3 1 14 32:58 31
    10. 26 7 4 0 15 44:62 29
    11. 26 7 1 3 15 33:63 26
    12. 26 5 2 1 18 31:62 20
    13. 26 4 2 2 18 29:83 18
    14. 26 4 2 2 18 23:80 18