Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 8. prosince 2019
svátek má Květoslava.
Hlavní menu
  • ID: 11049
  • Návštěvy: 60/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12414
    Týden:
    60
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    12.08. 15:30 Hodonín - Sparta Brno 2:1 (1:0)
    So 13.08. 10:00 Frýdek-Místek - HFK Olomouc 5:1 (4:1)
    So 13.08. 10:00 Líšeň - Znojmo 3:2 (1:1)
    So 13.08. 10:30 Třinec - Přerov 4:2 (4:1)
    Ne 14.08. 10:15 Vyškov - Vítkovice 1:3 (0:1)
    St 31.08. 15:00 Šumperk - Kroměříž 3:4 (2:2)
    St 31.08. 17:00 1.FC Slovácko - Prostějov 4:1 (3:1)

    3.kolo

    19.08. 16:00 Znojmo - Třinec 2:3 (2:2)
    19.08. 16:30 Prostějov - Hodonín 6:1 (1:1)
    So 20.08. 10:15 Přerov - 1.FC Slovácko 0:3 (0:1)
    So 20.08. 10:15 Kroměříž - Líšeň 1:1 (0:1)
    So 20.08. 10:15 Sparta Brno - Vyškov 2:0 (1:0)
    Ne 21.08. 10:00 HFK Olomouc - Šumperk 2:1 (1:0)
    Ne 21.08. 10:15 Vítkovice - Frýdek-Místek 1:0 (1:0)

    4.kolo

    26.08. 15:30 Hodonín - Vyškov 4:1 (2:1)
    26.08. 16:30 Prostějov - Přerov 7:0 (3:0)
    26.08. 17:00 Frýdek-Místek - Sparta Brno 4:1 (4:1)
    So 27.08. 10:00 Líšeň - HFK Olomouc 3:1 (2:0)
    So 27.08. 10:30 Třinec - Kroměříž 3:3 (2:2)
    Ne 28.08. 14:00 Šumperk - Vítkovice 1:2 (0:2)
    Ne 28.08. 17:00 1.FC Slovácko - Znojmo 2:2 (2:1)

    5.kolo

    02.09. 11:00 Vítkovice - Líšeň 0:2 (0:1)
    So 03.09. 10:15 Přerov - Hodonín 4:1 (4:0)
    So 03.09. 10:15 Sparta Brno - Šumperk 0:3 (0:3)
    So 03.09. 10:30 Znojmo - Prostějov 2:2 (1:1)
    Ne 04.09. 10:00 HFK Olomouc - Třinec 1:3 (0:2)
    Ne 04.09. 10:15 Kroměříž - 1.FC Slovácko 3:1 (1:0)
    Ne 04.09. 10:15 Vyškov - Frýdek-Místek 1:4 (0:3)

    6.kolo

    09.09. 15:30 Hodonín - Frýdek-Místek 0:8 (0:1)
    09.09. 16:30 Prostějov - Kroměříž 2:0 (0:0)
    So 10.09. 10:00 Líšeň - Sparta Brno 3:1 (2:1)
    So 10.09. 10:00 Třinec - Vítkovice 3:2 (1:1)
    So 10.09. 10:15 Přerov - Znojmo 0:6 (0:1)
    Ne 11.09. 13:30 Šumperk - Vyškov 4:1 (3:0)
    Ne 11.09. 16:00 1.FC Slovácko - HFK Olomouc 2:2 (1:2)

    7.kolo

    St 14.09. 15:00 Frýdek-Místek - Šumperk 3:2 (3:0)
    16.09. 16:00 Znojmo - Hodonín 3:2 (0:1)
    So 17.09. 10:15 Vítkovice - 1.FC Slovácko 1:1 (0:1)
    So 17.09. 10:15 Sparta Brno - Třinec 0:2 (0:0)
    Ne 18.09. 10:00 HFK Olomouc - Prostějov 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 10:15 Vyškov - Líšeň 0:0 (0:0)
    St 28.09. 15:30 Kroměříž - Přerov 2:1 (1:1)

    8.kolo

    23.09. 15:00 Znojmo - Kroměříž 2:1 (1:0)
    23.09. 15:30 Hodonín - Šumperk 3:2 (3:1)
    So 24.09. 10:15 Přerov - HFK Olomouc 3:0 (2:0)
    Ne 25.09. 10:15 Prostějov - Vítkovice 3:0 (1:0)
    Ne 25.09. 16:00 1.FC Slovácko - Sparta Brno 3:1 (2:0)
    Út 27.09. 11:00 Líšeň - Frýdek-Místek 0:3 (0:3)
    St 05.10. 15:00 Třinec - Vyškov 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 01.10. 09:30 Vítkovice - Přerov 4:5 (2:1)
    So 01.10. 10:00 Frýdek-Místek - Třinec 1:2 (0:1)
    So 01.10. 10:15 Kroměříž - Hodonín 3:1 (0:1)
    So 01.10. 10:15 Sparta Brno - Prostějov 0:3 (0:0)
    So 01.10. 15:00 Šumperk - Líšeň 0:1 (0:0)
    Ne 02.10. 10:00 HFK Olomouc - Znojmo 1:2 (0:0)
    Ne 02.10. 10:15 Vyškov - 1.FC Slovácko 3:0 (1:0)

    10.kolo

    07.10. 12:30 Znojmo - Vítkovice 0:3 (0:2)
    07.10. 15:00 Hodonín - Líšeň 2:1 (2:1)
    07.10. 15:00 Prostějov - Vyškov 7:1 (3:1)
    So 08.10. 10:15 Přerov - Sparta Brno 1:1 (1:1)
    So 08.10. 14:30 Třinec - Šumperk 1:0 (1:0)
    Ne 09.10. 10:15 Kroměříž - HFK Olomouc 0:3 (0:1)
    Ne 09.10. 15:00 1.FC Slovácko - Frýdek-Místek 0:5 (0:1)

    11.kolo

    So 15.10. 10:00 Frýdek-Místek - Prostějov 3:0 (3:0)
    So 15.10. 10:00 Líšeň - Třinec 0:0 (0:0)
    So 15.10. 10:15 Vítkovice - Kroměříž 0:0 (0:0)
    So 15.10. 10:15 Sparta Brno - Znojmo 1:5 (0:3)
    So 15.10. 14:30 Šumperk - 1.FC Slovácko 2:3 (1:1)
    Ne 16.10. 10:00 HFK Olomouc - Hodonín 2:6 (0:3)
    Ne 16.10. 10:15 Vyškov - Přerov 0:1 (0:0)

    12.kolo

    21.10. 14:30 Hodonín - Třinec 1:2 (1:0)
    21.10. 15:00 Prostějov - Šumperk 4:0 (2:0)
    So 22.10. 10:15 Přerov - Frýdek-Místek 0:3 (0:2)
    So 22.10. 10:15 Kroměříž - Sparta Brno 5:0 (1:0)
    So 22.10. 15:30 Znojmo - Vyškov 8:0 (4:0)
    Ne 23.10. 10:00 HFK Olomouc - Vítkovice 1:1 (1:1)
    Ne 23.10. 15:00 1.FC Slovácko - Líšeň 0:1 (0:0)

    13.kolo

    28.10. 10:30 Vyškov - Kroměříž 1:10 (0:3)
    28.10. 10:30 Třinec - 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)
    So 29.10. 10:00 Frýdek-Místek - Znojmo 4:0 (2:0)
    So 29.10. 10:00 Líšeň - Prostějov 1:3 (1:0)
    So 29.10. 10:15 Vítkovice - Hodonín 2:3 (1:0)
    Ne 30.10. 10:15 Sparta Brno - HFK Olomouc 1:0 (1:0)
    Ne 30.10. 11:00 Šumperk - Přerov 5:2 (2:1)

    1.kolo

    St 02.11. 14:00 Prostějov - Třinec 2:1 (1:0)
    04.11. 12:15 Vítkovice - Sparta Brno 1:0 (1:0)
    04.11. 14:00 Znojmo - Šumperk 3:0 (1:0)
    So 05.11. 10:15 Přerov - Líšeň 1:2 (0:2)
    So 05.11. 10:15 Kroměříž - Frýdek-Místek 2:1 (1:0)
    Ne 06.11. 10:00 HFK Olomouc - Vyškov 7:0 (7:0)
    Ne 06.11. 14:00 1.FC Slovácko - Hodonín 4:1 (0:0)

    15.kolo

    17.03. 15:00 Přerov - Třinec 2:4 (1:3)
    17.03. 15:00 Prostějov - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
    So 18.03. 10:00 HFK Olomouc - Frýdek-Místek 0:4 (0:3)
    So 18.03. 10:15 Sparta Brno - Hodonín 1:1 (0:1)
    So 18.03. 10:15 Vítkovice - Vyškov 0:1 (0:0)
    So 18.03. 15:00 Znojmo - Líšeň 0:0 (0:0)
    Ne 19.03. 10:15 Kroměříž - Šumperk 1:0 (0:0)

    16.kolo

    24.03. 14:00 Frýdek-Místek - Vítkovice 4:0 (1:0)
    24.03. 14:30 Třinec - Znojmo 0:0 (0:0)
    24.03. 15:00 Hodonín - Prostějov 1:3 (1:0)
    24.03. 16:30 Vyškov - Sparta Brno 1:0 (1:0)
    So 25.03. 10:00 Líšeň - Kroměříž 3:1 (1:0)
    So 25.03. 10:00 Šumperk - HFK Olomouc 4:2 (3:1)
    Ne 26.03. 15:30 1.FC Slovácko - Přerov 3:0 (3:0)

    17.kolo

    31.03. 15:30 Přerov - Prostějov 0:4 (0:2)
    31.03. 16:00 Vyškov - Hodonín 3:0 (1:0)
    So 01.04. 10:00 HFK Olomouc - Líšeň 0:1 (0:1)
    So 01.04. 10:15 Sparta Brno - Frýdek-Místek 0:5 (0:2)
    So 01.04. 10:15 Vítkovice - Šumperk 4:4 (3:0)
    So 01.04. 11:00 Znojmo - 1.FC Slovácko 5:1 (5:1)
    Ne 02.04. 10:15 Kroměříž - Třinec 0:4 (0:2)

    18.kolo

    07.04. 14:00 Frýdek-Místek - Vyškov 1:0 (0:0)
    07.04. 14:30 Prostějov - Znojmo 1:2 (1:0)
    07.04. 15:30 Hodonín - Přerov 6:0 (5:0)
    07.04. 16:00 Šumperk - Sparta Brno 0:0 (0:0)
    So 08.04. 10:00 Líšeň - Vítkovice 2:2 (1:0)
    So 08.04. 14:15 Třinec - HFK Olomouc 2:2 (1:0)
    Ne 09.04. 16:00 1.FC Slovácko - Kroměříž 0:1 (0:0)

    19.kolo

    Čt 13.04. 16:00 Kroměříž - Prostějov 1:0 (1:0)
    14.04. 16:00 Vyškov - Šumperk 0:0 (0:0)
    So 15.04. 10:00 HFK Olomouc - 1.FC Slovácko 1:1 (0:0)
    So 15.04. 10:15 Sparta Brno - Líšeň 0:2 (0:2)
    So 15.04. 10:15 Vítkovice - Třinec 1:2 (1:1)
    So 15.04. 11:00 Znojmo - Přerov 7:0 (5:0)
    Ne 16.04. 14:30 Frýdek-Místek - Hodonín 8:0 (6:0)

    20.kolo

    21.04. 15:30 Hodonín - Znojmo 2:0 (0:0)
    21.04. 16:00 Přerov - Kroměříž 0:5 (0:4)
    21.04. 16:00 Prostějov - HFK Olomouc 2:0 (1:0)
    21.04. 16:00 Třinec - Sparta Brno 3:0 (2:0)
    21.04. 16:00 Šumperk - Frýdek-Místek 1:3 (1:3)
    So 22.04. 10:00 Líšeň - Vyškov 2:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 1.FC Slovácko - Vítkovice 2:0 (1:0)

    21.kolo

    28.04. 15:00 Vyškov - Třinec 1:1 (0:0)
    28.04. 16:00 Šumperk - Hodonín 4:4 (3:0)
    So 29.04. 10:00 HFK Olomouc - Přerov odloženo
    So 29.04. 10:15 Sparta Brno - 1.FC Slovácko 0:5 (0:1)
    So 29.04. 10:15 Vítkovice - Prostějov 0:4 (0:1)
    Ne 30.04. 10:00 Frýdek-Místek - Líšeň 2:1 (0:0)
    Ne 30.04. 10:15 Kroměříž - Znojmo 1:0 (0:0)

    14.kolo

    Út 02.05. 16:00 Vyškov - HFK Olomouc 2:2 (111:2)
    St 24.05. 15:00 Frýdek-Místek - Kroměříž 2:3 (1:3)
    Út 30.05. 10:00 Šumperk - Znojmo 2:2 (1:1)
    St 31.05. 15:00 Hodonín - 1.FC Slovácko 4:2 (1:1)
    Čt 08.06. 15:00 Třinec - Prostějov 3:0 (0:0)
    So 10.06. 10:00 Líšeň - Přerov 5:0 (3:0)
    So 10.06. 10:15 Sparta Brno - Vítkovice 1:3 (0:0)

    22.kolo

    05.05. 16:00 Přerov - Vítkovice 2:5 (2:4)
    05.05. 16:00 Prostějov - Sparta Brno 4:0 (1:0)
    So 06.05. 10:00 Líšeň - Šumperk 5:0 (3:0)
    So 06.05. 10:15 Třinec - Frýdek-Místek 0:2 (0:0)
    So 06.05. 15:00 Znojmo - HFK Olomouc 3:0 (2:0)
    Ne 07.05. 10:15 1.FC Slovácko - Vyškov 4:0 (0:0)
    Ne 07.05. 14:00 Hodonín - Kroměříž 3:4 (0:2)

    23.kolo

    12.05. 15:00 Šumperk - Třinec 1:8 (0:1)
    12.05. 16:00 Vyškov - Prostějov 0:8 (0:3)
    So 13.05. 10:00 HFK Olomouc - Kroměříž 1:2 (1:1)
    So 13.05. 10:15 Sparta Brno - Přerov 1:3 (0:1)
    So 13.05. 16:30 Vítkovice - Znojmo 2:1 (1:0)
    Ne 14.05. 10:00 Líšeň - Hodonín 3:3 (1:0)
    Ne 14.05. 14:30 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko 3:2 (2:2)

    24.kolo

    19.05. 16:00 Přerov - Vyškov 2:1 (0:1)
    19.05. 16:00 Prostějov - Frýdek-Místek 4:1 (2:0)
    19.05. 16:30 Znojmo - Sparta Brno 3:0 (2:0)
    So 20.05. 10:15 Hodonín - HFK Olomouc 4:0 (1:0)
    So 20.05. 10:30 Třinec - Líšeň 2:1 (1:0)
    Ne 21.05. 10:15 Kroměříž - Vítkovice 1:4 (0:2)
    Ne 21.05. 17:00 1.FC Slovácko - Šumperk 5:0 (3:0)

    25.kolo

    26.05. 16:00 Šumperk - Prostějov 2:6 (1:1)
    26.05. 16:00 Vyškov - Znojmo 2:6 (1:2)
    So 27.05. 10:00 Líšeň - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
    So 27.05. 10:00 Frýdek-Místek - Přerov 3:0 (0:0)
    So 27.05. 10:15 Sparta Brno - Kroměříž 0:2 (0:1)
    So 27.05. 10:15 Vítkovice - HFK Olomouc 3:1 (2:0)
    So 27.05. 11:00 Třinec - Hodonín 1:3 (0:2)

    26.kolo

    02.06. 15:30 Hodonín - Vítkovice 3:4 (0:2)
    02.06. 16:00 Znojmo - Frýdek-Místek 2:1 (1:1)
    02.06. 16:00 Přerov - Šumperk 5:3 (4:1)
    02.06. 16:00 Prostějov - Líšeň 2:1 (1:0)
    Ne 04.06. 10:15 Kroměříž - Vyškov 7:0 (4:0)
    Ne 04.06. 13:00 HFK Olomouc - Sparta Brno 0:0 (0:0)
    Ne 04.06. 15:00 1.FC Slovácko - Třinec 0:3 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 0 6 83:23 60
    2. 26 18 2 6 79:26 56
    3. 26 17 5 4 58:28 56
    4. 26 17 3 6 63:36 54
    5. 26 14 5 7 68:34 47
    6. 26 13 7 6 45:27 46
    7. 26 11 6 9 51:41 39
    8. 26 11 5 10 48:48 38
    9. 26 11 3 12 61:72 36
    10. 26 7 1 18 35:87 22
    11. 26 5 6 15 33:56 21
    12. 26 4 5 17 44:74 17
    13. 26 4 4 18 20:84 16
    14. 26 2 4 20 12:64 10