Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 1105
  • Návštěvy: 87/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7688
    Týden:
    87
    Dnes:
    21
    On-line:
    1

    1.kolo

    30.07. 18:00 Jihlava - Varnsdorf 1:0 (0:0)
    So 31.07. 10:15 Sokolov - Táborsko 5:1 (3:0)
    So 31.07. 10:15 Sparta Praha B - Znojmo 1:0 (0:0)
    So 31.07. 10:15 Třinec - Hlučín 1:0 (1:0)
    So 31.07. 19:00 Zlín - SK Kladno 2:1 (0:0)
    Ne 01.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Vlašim 0:1 (0:0)
    Ne 01.08. 16:00 Karviná - Mostecký FK 4:0 (1:0)
    Ne 01.08. 17:00 Čáslav - Dukla Praha 0:2 (0:1)

    2.kolo

    06.08. 17:00 Dukla Praha - Jihlava 3:1 (1:0)
    So 07.08. 10:15 Sokolov - Zlín 2:3 (0:1)
    So 07.08. 16:00 Hlučín - Karviná 1:3 (0:2)
    Ne 08.08. 14:30 Varnsdorf - Třinec 2:0 (1:0)
    Ne 08.08. 17:00 Znojmo - Viktoria Žižkov 0:1 (0:1)
    Ne 08.08. 17:00 SK Kladno - Čáslav 3:0 (1:0)
    Út 17.08. 17:00 Vlašim - Mostecký FK 2:0 (1:0)
    Út 24.08. 17:00 Táborsko - Sparta Praha B 1:2 (1:1)

    3.kolo

    13.08. 18:00 Jihlava - Znojmo 2:0 (2:0)
    So 14.08. 10:15 Sparta Praha B - SK Kladno 2:1 (1:1)
    So 14.08. 10:15 Třinec - Vlašim 0:0 (0:0)
    So 14.08. 16:00 Mostecký FK - Hlučín 3:0 (1:0)
    So 14.08. 19:00 Zlín - Táborsko 2:0 (0:0)
    Ne 15.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Varnsdorf 2:0 (1:0)
    Ne 15.08. 16:00 Karviná - Dukla Praha 1:1 (0:0)
    Ne 15.08. 17:00 Čáslav - Sokolov 3:0 (3:0)

    4.kolo

    20.08. 17:00 Táborsko - Jihlava 2:0 (0:0)
    20.08. 17:00 Dukla Praha - Třinec 2:0 (2:0)
    So 21.08. 10:15 Sokolov - Sparta Praha B 2:2 (1:2)
    So 21.08. 16:00 Vlašim - Karviná 4:1 (2:1)
    So 21.08. 19:00 Zlín - Čáslav 1:0 (1:0)
    Ne 22.08. 14:30 Varnsdorf - Hlučín 3:2 (1:0)
    Ne 22.08. 17:00 Znojmo - Mostecký FK 0:1 (0:1)
    Ne 22.08. 17:00 SK Kladno - Viktoria Žižkov 1:3 (0:3)

    5.kolo

    27.08. 18:00 Jihlava - Sokolov 2:1 (1:0)
    So 28.08. 10:15 Sparta Praha B - Zlín 2:0 (1:0)
    So 28.08. 10:15 Třinec - Znojmo 0:3 (0:1)
    So 28.08. 16:00 Mostecký FK - Varnsdorf 1:1 (0:0)
    So 28.08. 16:00 Hlučín - Vlašim 0:5 (0:3)
    Ne 29.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Dukla Praha 2:1 (0:1)
    Ne 29.08. 16:00 Karviná - SK Kladno 0:2 (0:2)
    Ne 29.08. 17:00 Čáslav - Táborsko 1:1 (1:1)

    6.kolo

    03.09. 17:00 Dukla Praha - Mostecký FK 2:0 (0:0)
    So 04.09. 10:15 Sokolov - Viktoria Žižkov 2:1 (0:1)
    So 04.09. 17:00 Táborsko - Karviná 0:0 (0:0)
    So 04.09. 19:00 Zlín - Jihlava 1:4 (0:2)
    Ne 05.09. 14:30 Varnsdorf - Vlašim 0:0 (0:0)
    Ne 05.09. 17:00 Znojmo - Hlučín 1:0 (1:0)
    Ne 05.09. 17:00 SK Kladno - Třinec 1:1 (0:1)
    Út 14.09. 16:30 Čáslav - Sparta Praha B 1:1 (1:0)

    7.kolo

    10.09. 18:00 Jihlava - Čáslav 6:1 (4:0)
    So 11.09. 10:15 Sparta Praha B - Dukla Praha 0:3 (0:1)
    So 11.09. 10:15 Třinec - Táborsko 1:0 (0:0)
    So 11.09. 16:00 Mostecký FK - SK Kladno 2:2 (0:2)
    So 11.09. 16:00 Hlučín - Sokolov 3:2 (1:0)
    So 11.09. 16:00 Vlašim - Znojmo 2:1 (0:0)
    Ne 12.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Zlín 1:0 (1:0)
    Ne 12.09. 16:00 Karviná - Varnsdorf 2:0 (2:0)

    8.kolo

    17.09. 16:30 Dukla Praha - Hlučín 2:0 (0:0)
    So 18.09. 10:15 Sokolov - Třinec 2:2 (1:2)
    So 18.09. 10:15 Sparta Praha B - Jihlava 2:0 (2:0)
    So 18.09. 16:30 Táborsko - Viktoria Žižkov 2:0 (2:0)
    So 18.09. 16:30 Znojmo - Varnsdorf 0:1 (0:1)
    So 18.09. 19:00 Zlín - Karviná 4:1 (2:0)
    Ne 19.09. 16:30 Čáslav - Mostecký FK 0:1 (0:0)
    Ne 19.09. 17:00 SK Kladno - Vlašim 1:1 (0:1)

    9.kolo

    24.09. 18:00 Jihlava - SK Kladno 2:1 (1:0)
    So 25.09. 10:15 Třinec - Čáslav 2:0 (0:0)
    So 25.09. 16:00 Mostecký FK - Sokolov 0:2 (0:0)
    So 25.09. 16:00 Vlašim - Zlín 3:1 (1:0)
    Ne 26.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Sparta Praha B 3:1 (0:1)
    Ne 26.09. 10:15 Hlučín - Táborsko 1:3 (0:1)
    Ne 26.09. 14:30 Varnsdorf - Dukla Praha 0:0 (0:0)
    Ne 26.09. 16:00 Karviná - Znojmo 3:3 (1:0)

    10.kolo

    01.10. 18:00 Dukla Praha - Znojmo 2:0 (0:0)
    01.10. 18:00 Jihlava - Viktoria Žižkov 3:3 (2:2)
    So 02.10. 10:15 Sokolov - Karviná 1:0 (0:0)
    So 02.10. 16:00 Táborsko - Vlašim 0:1 (0:0)
    So 02.10. 19:00 Zlín - Třinec 1:0 (1:0)
    Ne 03.10. 15:00 SK Kladno - Varnsdorf 1:0 (1:0)
    Ne 03.10. 16:00 Čáslav - Hlučín 3:2 (1:0)
    So 13.11. 14:00 Sparta Praha B - Mostecký FK 2:1 (1:1)

    11.kolo

    St 06.10. 16:00 Znojmo - Sokolov 2:5 (1:1)
    So 09.10. 10:15 Třinec - Jihlava 1:0 (1:0)
    So 09.10. 16:00 Mostecký FK - Táborsko 2:3 (2:2)
    So 09.10. 16:00 Vlašim - Dukla Praha 2:1 (2:1)
    Ne 10.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Čáslav 0:1 (0:1)
    Ne 10.10. 10:15 Hlučín - SK Kladno 3:2 (1:1)
    Ne 10.10. 14:30 Varnsdorf - Zlín 0:1 (0:0)
    Ne 10.10. 16:00 Karviná - Sparta Praha B 2:1 (0:1)

    12.kolo

    15.10. 18:00 Jihlava - Mostecký FK 1:1 (1:0)
    So 16.10. 10:15 Sokolov - Varnsdorf 1:3 (1:2)
    So 16.10. 10:15 Sparta Praha B - Vlašim 1:0 (1:0)
    So 16.10. 15:30 Táborsko - Znojmo 1:1 (0:0)
    So 16.10. 18:00 Zlín - Hlučín 2:2 (1:1)
    Ne 17.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Třinec 1:2 (1:0)
    Ne 17.10. 15:00 SK Kladno - Dukla Praha 0:2 (0:1)
    Ne 17.10. 15:30 Čáslav - Karviná 1:1 (0:0)

    13.kolo

    22.10. 18:00 Dukla Praha - Táborsko 1:1 (0:0)
    So 23.10. 10:15 Třinec - Sparta Praha B 3:0 (1:0)
    So 23.10. 15:30 Mostecký FK - Zlín 3:1 (1:0)
    So 23.10. 15:30 Vlašim - Sokolov 0:1 (0:1)
    Ne 24.10. 10:15 Hlučín - Jihlava 2:3 (0:2)
    Ne 24.10. 14:30 Varnsdorf - Čáslav 3:1 (2:0)
    Ne 24.10. 15:00 Karviná - Viktoria Žižkov 1:2 (1:1)
    Ne 24.10. 15:30 Znojmo - SK Kladno 2:0 (2:0)

    14.kolo

    29.10. 18:00 Jihlava - Vlašim 1:0 (1:0)
    So 30.10. 10:15 Sparta Praha B - Hlučín 1:0 (0:0)
    So 30.10. 10:15 Třinec - Karviná 0:0 (0:0)
    So 30.10. 14:30 Táborsko - Varnsdorf 3:0 (2:0)
    So 30.10. 18:00 Zlín - Dukla Praha 0:0 (0:0)
    Ne 31.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Mostecký FK 1:1 (0:1)
    Ne 31.10. 14:30 Sokolov - SK Kladno 4:2 (2:1)
    Ne 31.10. 14:30 Čáslav - Znojmo 0:0 (0:0)

    15.kolo

    So 06.11. 10:15 Hlučín - Viktoria Žižkov 3:4 (1:0)
    So 06.11. 14:00 Mostecký FK - Třinec 0:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Vlašim - Čáslav 2:3 (0:1)
    Ne 07.11. 14:00 Karviná - Jihlava 2:1 (0:1)
    Ne 07.11. 14:00 Varnsdorf - Sparta Praha B 2:0 (2:0)
    Ne 07.11. 14:00 Znojmo - Zlín 1:1 (1:1)
    Ne 07.11. 14:00 Dukla Praha - Sokolov 1:0 (1:0)
    Ne 07.11. 14:00 SK Kladno - Táborsko 1:2 (1:0)

    16.kolo

    So 05.03. 14:30 Táborsko - Sokolov 4:1 (2:0)
    So 05.03. 14:30 Dukla Praha - Čáslav 5:0 (1:0)
    So 05.03. 14:30 Vlašim - Viktoria Žižkov 0:1 (0:1)
    So 05.03. 14:30 Mostecký FK - Karviná 2:1 (0:0)
    Ne 06.03. 10:15 Hlučín - Třinec 1:3 (1:2)
    Ne 06.03. 14:00 SK Kladno - Zlín 2:0 (1:0)
    Ne 06.03. 14:30 Znojmo - Sparta Praha B 2:1 (2:1)
    Ne 06.03. 14:30 Varnsdorf - Jihlava 0:0 (0:0)

    17.kolo

    11.03. 18:00 Jihlava - Dukla Praha 0:0 (0:0)
    So 12.03. 10:15 Třinec - Varnsdorf 2:1 (0:1)
    So 12.03. 10:15 Sparta Praha B - Táborsko 1:1 (1:0)
    So 12.03. 14:30 Mostecký FK - Vlašim 2:3 (1:2)
    So 12.03. 17:00 Zlín - Sokolov 4:0 (3:0)
    Ne 13.03. 10:15 Viktoria Žižkov - Znojmo 2:1 (1:0)
    Ne 13.03. 14:30 Karviná - Hlučín 3:1 (1:1)
    Ne 13.03. 14:30 Čáslav - SK Kladno 3:1 (1:1)

    18.kolo

    So 19.03. 10:15 Sokolov - Čáslav 0:2 (0:1)
    So 19.03. 15:00 Táborsko - Zlín 3:2 (2:1)
    So 19.03. 15:00 Dukla Praha - Karviná 3:1 (1:0)
    So 19.03. 15:00 Vlašim - Třinec 0:1 (0:0)
    Ne 20.03. 10:15 Hlučín - Mostecký FK 1:2 (0:1)
    Ne 20.03. 14:30 SK Kladno - Sparta Praha B 0:0 (0:0)
    Ne 20.03. 15:00 Varnsdorf - Viktoria Žižkov 3:3 (1:1)
    Ne 20.03. 15:00 Znojmo - Jihlava 0:4 (0:1)

    19.kolo

    25.03. 18:00 Jihlava - Táborsko 2:1 (1:0)
    So 26.03. 10:15 Sparta Praha B - Sokolov 0:1 (0:0)
    So 26.03. 10:15 Třinec - Dukla Praha 1:1 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Mostecký FK - Znojmo 0:1 (0:0)
    Ne 27.03. 10:15 Viktoria Žižkov - SK Kladno 0:2 (0:0)
    Ne 27.03. 10:15 Hlučín - Varnsdorf 2:0 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Karviná - Vlašim 0:0 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Čáslav - Zlín 2:0 (1:0)

    20.kolo

    01.04. 18:00 Dukla Praha - Viktoria Žižkov 1:1 (1:1)
    So 02.04. 10:15 Sokolov - Jihlava 2:1 (1:0)
    So 02.04. 16:00 Táborsko - Čáslav 1:1 (1:0)
    So 02.04. 16:00 Vlašim - Hlučín 2:0 (0:0)
    So 02.04. 19:00 Zlín - Sparta Praha B 5:0 (5:0)
    Ne 03.04. 15:00 Varnsdorf - Mostecký FK 1:2 (0:1)
    Ne 03.04. 16:00 SK Kladno - Karviná 0:1 (0:1)
    Ne 03.04. 16:00 Znojmo - Třinec 2:0 (0:0)

    21.kolo

    So 09.04. 10:15 Třinec - SK Kladno 2:0 (2:0)
    So 09.04. 10:15 Sparta Praha B - Čáslav 4:1 (2:1)
    So 09.04. 16:00 Mostecký FK - Dukla Praha 1:1 (0:1)
    So 09.04. 16:00 Vlašim - Varnsdorf 1:0 (0:0)
    Ne 10.04. 10:15 Hlučín - Znojmo 0:0 (0:0)
    Ne 10.04. 10:15 Viktoria Žižkov - Sokolov 1:0 (1:0)
    Ne 10.04. 16:30 Karviná - Táborsko 2:0 (1:0)
    Ne 10.04. 17:00 Jihlava - Zlín 1:1 (1:1)

    22.kolo

    15.04. 18:00 Dukla Praha - Sparta Praha B 2:0 (0:0)
    So 16.04. 10:15 Sokolov - Hlučín 4:2 (0:2)
    So 16.04. 16:30 Táborsko - Třinec 1:0 (1:0)
    So 16.04. 19:00 Zlín - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    Ne 17.04. 15:00 Varnsdorf - Karviná 2:0 (2:0)
    Ne 17.04. 16:30 Čáslav - Jihlava 1:1 (1:0)
    Ne 17.04. 16:30 Znojmo - Vlašim 3:0 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 SK Kladno - Mostecký FK 5:3 (2:1)

    23.kolo

    22.04. 18:00 Jihlava - Sparta Praha B 5:1 (2:0)
    So 23.04. 10:15 Viktoria Žižkov - Táborsko 2:0 (2:0)
    So 23.04. 10:15 Třinec - Sokolov 2:2 (1:1)
    So 23.04. 16:00 Mostecký FK - Čáslav 1:0 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Vlašim - SK Kladno 2:3 (1:1)
    Ne 24.04. 10:15 Hlučín - Dukla Praha 2:1 (1:1)
    Ne 24.04. 15:00 Varnsdorf - Znojmo 2:0 (1:0)
    Ne 24.04. 17:00 Karviná - Zlín 4:3 (2:2)

    24.kolo

    29.04. 18:00 Dukla Praha - Varnsdorf 4:0 (3:0)
    So 30.04. 10:15 Sparta Praha B - Viktoria Žižkov 2:1 (2:0)
    So 30.04. 10:15 Sokolov - Mostecký FK 2:0 (1:0)
    So 30.04. 17:00 Táborsko - Hlučín 0:1 (0:0)
    So 30.04. 19:00 Zlín - Vlašim 1:1 (1:0)
    Ne 01.05. 17:00 SK Kladno - Jihlava 1:2 (0:1)
    Ne 01.05. 17:00 Znojmo - Karviná 0:1 (0:1)
    Ne 01.05. 17:00 Čáslav - Třinec 4:1 (2:0)

    25.kolo

    So 07.05. 10:15 Třinec - Zlín 2:1 (0:1)
    So 07.05. 16:00 Vlašim - Táborsko 2:1 (2:1)
    So 07.05. 16:00 Mostecký FK - Sparta Praha B 1:1 (1:0)
    Ne 08.05. 10:15 Viktoria Žižkov - Jihlava 0:0 (0:0)
    Ne 08.05. 10:15 Hlučín - Čáslav 1:2 (0:1)
    Ne 08.05. 14:30 Karviná - Sokolov 0:0 (0:0)
    Ne 08.05. 15:00 Varnsdorf - SK Kladno 1:1 (0:0)
    Ne 08.05. 17:00 Znojmo - Dukla Praha 0:3 (0:1)

    26.kolo

    13.05. 18:00 Dukla Praha - Vlašim 1:0 (1:0)
    13.05. 19:00 Jihlava - Třinec 0:0 (0:0)
    So 14.05. 10:15 Sparta Praha B - Karviná 0:1 (0:1)
    So 14.05. 10:15 Sokolov - Znojmo 1:2 (0:1)
    So 14.05. 17:00 Táborsko - Mostecký FK 3:1 (1:1)
    So 14.05. 19:00 Zlín - Varnsdorf 3:2 (1:1)
    Ne 15.05. 17:00 SK Kladno - Hlučín 3:0 (2:0)
    Ne 15.05. 17:00 Čáslav - Viktoria Žižkov 1:1 (0:1)

    27.kolo

    20.05. 18:00 Dukla Praha - SK Kladno 3:1 (1:1)
    So 21.05. 10:15 Třinec - Viktoria Žižkov 1:4 (1:1)
    So 21.05. 16:00 Hlučín - Zlín 2:1 (0:1)
    So 21.05. 16:00 Mostecký FK - Jihlava 1:0 (1:0)
    Ne 22.05. 15:00 Varnsdorf - Sokolov 1:1 (0:0)
    Ne 22.05. 17:00 Karviná - Čáslav 5:0 (3:0)
    Ne 22.05. 17:00 Znojmo - Táborsko 1:4 (0:1)
    Út 31.05. 17:00 Vlašim - Sparta Praha B 2:2 (1:2)

    28.kolo

    27.05. 17:30 Táborsko - Dukla Praha 1:2 (1:1)
    27.05. 18:00 Jihlava - Hlučín 3:1 (1:0)
    So 28.05. 10:15 Sparta Praha B - Třinec 1:2 (1:1)
    So 28.05. 10:15 Sokolov - Vlašim 3:1 (3:0)
    So 28.05. 17:00 Zlín - Mostecký FK 4:1 (2:0)
    Ne 29.05. 10:15 Viktoria Žižkov - Karviná 1:0 (0:0)
    Ne 29.05. 17:00 Čáslav - Varnsdorf 2:0 (1:0)
    Ne 29.05. 17:00 SK Kladno - Znojmo 0:1 (0:0)

    29.kolo

    So 04.06. 18:00 Varnsdorf - Táborsko 3:1 (1:0)
    So 04.06. 18:00 SK Kladno - Sokolov 3:3 (2:0)
    So 04.06. 18:00 Dukla Praha - Zlín 2:0 (1:0)
    So 04.06. 18:00 Znojmo - Čáslav 1:1 (0:0)
    So 04.06. 18:00 Hlučín - Sparta Praha B 2:3 (2:2)
    So 04.06. 18:00 Vlašim - Jihlava 0:1 (0:1)
    So 04.06. 18:00 Mostecký FK - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    So 04.06. 18:00 Karviná - Třinec 2:1 (2:1)

    30.kolo

    So 11.06. 18:30 Jihlava - Karviná 2:0 (0:0)
    So 11.06. 18:30 Třinec - Mostecký FK 1:2 (1:1)
    So 11.06. 18:30 Viktoria Žižkov - Hlučín 1:1 (0:1)
    So 11.06. 18:30 Čáslav - Vlašim 2:1 (0:1)
    So 11.06. 18:30 Sparta Praha B - Varnsdorf 1:2 (1:1)
    So 11.06. 18:30 Zlín - Znojmo 1:2 (1:1)
    So 11.06. 18:30 Sokolov - Dukla Praha 3:3 (3:0)
    So 11.06. 18:30 Táborsko - SK Kladno 1:1 (1:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 18 9 3 55:18 63
    2. 30 16 7 7 44:31 55
    3. 30 15 8 7 49:29 53
    4. 30 13 7 10 42:36 46
    5. 30 12 8 10 32:34 44
    6. 30 12 7 11 53:51 43
    7. 30 12 6 12 38:32 42
    8. 30 11 8 11 37:48 41
    9. 30 11 7 12 42:40 40
    10. 30 11 6 13 35:47 39
    11. 30 11 5 14 46:45 38
    12. 30 10 7 13 33:38 37
    13. 30 10 7 13 35:46 37
    14. 30 10 6 14 30:40 36
    15. 30 8 7 15 42:48 31
    16. 30 6 3 21 36:66 21