Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 6. června 2020
svátek má Norbert.
Hlavní menu
  • ID: 11054
  • Návštěvy: 46/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-16
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10406
    Týden:
    46
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 12:00 Frýdek-Místek - Hlučín 7:0 (4:0)
    So 06.08. 12:00 HFK Olomouc - Prostějov 0:5 (0:3)
    So 06.08. 12:15 Vítkovice - Líšeň 1:2 (1:0)
    So 06.08. 12:30 Hodonín - Baník Ostrava 0:2 (0:1)
    So 06.08. 14:00 Opava - Jihlava 4:2 (2:1)
    So 06.08. 16:30 Třinec - Zbrojovka Brno 1:5 (1:3)
    Ne 07.08. 12:15 Sigma Olomouc - Karviná 3:1 (2:1)
    Ne 07.08. 12:30 Znojmo - Kroměříž 2:0 (0:0)
    St 10.08. 12:00 1.FC Slovácko - Vyškov 9:0 (4:0)

    2.kolo

    St 10.08. 16:00 Zbrojovka Brno - HFK Olomouc 5:0 (3:0)
    So 13.08. 12:00 Karviná - Třinec 4:1 (1:0)
    So 13.08. 12:15 Vyškov - Hodonín 0:1 (0:0)
    So 13.08. 12:15 Kroměříž - Vítkovice 2:2 (0:2)
    Ne 14.08. 12:00 Prostějov - 1.FC Slovácko 3:3 (1:2)
    Ne 14.08. 12:00 Hlučín - Opava 1:6 (0:3)
    Ne 14.08. 12:15 Líšeň - Sigma Olomouc 1:3 (2:0)
    Ne 14.08. 13:00 Jihlava - Znojmo 13:0 (5:0)
    St 09.11. 13:00 Zlín - Baník Ostrava odloženo

    18.kolo

    St 17.08. 12:00 1.FC Slovácko - Hodonín 9:1 (4:1)
    St 17.08. 13:00 Zlín - Hlučín 6:0 (4:0)
    St 17.08. 13:00 Znojmo - Karviná 0:3 (0:1)
    St 17.08. 14:00 Opava - Líšeň 3:1 (1:1)
    St 17.08. 16:30 HFK Olomouc - Baník Ostrava 1:5 (0:2)
    St 17.08. 17:00 Frýdek-Místek - Kroměříž 7:1 (3:0)
    St 17.08. 17:00 Vítkovice - Zbrojovka Brno 5:6 (2:5)
    St 17.08. 17:00 Sigma Olomouc - Prostějov 2:0 (0:1)
    St 17.08. 17:00 Třinec - Vyškov 6:0 (5:0)

    3.kolo

    So 20.08. 12:00 Frýdek-Místek - Zlín 3:0 (2:0)
    So 20.08. 12:00 Baník Ostrava - Vyškov 17:1 (6:0)
    So 20.08. 12:30 Hodonín - Prostějov 1:3 (0:1)
    So 20.08. 13:00 Znojmo - Hlučín 3:2 (1:1)
    So 20.08. 14:30 HFK Olomouc - Karviná 0:3 (0:2)
    So 20.08. 16:30 Třinec - Líšeň 0:8 (0:3)
    Ne 21.08. 12:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 2:2 (1:1)
    Ne 21.08. 12:15 Sigma Olomouc - Kroměříž 5:0 (4:0)
    Ne 21.08. 15:00 Vítkovice - Jihlava 5:2 (2:1)

    4.kolo

    26.08. 14:00 Jihlava - Sigma Olomouc 3:2 (2:1)
    So 27.08. 12:00 Karviná - 1.FC Slovácko 2:3 (0:2)
    So 27.08. 12:00 Frýdek-Místek - Opava 2:0 (2:0)
    So 27.08. 12:30 Zbrojovka Brno - Hodonín 11:0 (3:0)
    Ne 28.08. 12:00 Prostějov - Baník Ostrava 0:3 (0:2)
    Ne 28.08. 12:00 Hlučín - Vítkovice 0:1 (0:1)
    Ne 28.08. 12:15 Líšeň - HFK Olomouc 2:1 (0:0)
    Ne 28.08. 12:15 Kroměříž - Třinec 1:1 (1:0)
    Ne 28.08. 13:00 Zlín - Vyškov 9:1 (2:1)

    5.kolo

    02.09. 14:30 Hodonín - Karviná 1:3 (0:1)
    So 03.09. 12:15 Vyškov - Prostějov 1:3 (1:1)
    So 03.09. 12:30 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 3:3 (1:2)
    So 03.09. 14:30 HFK Olomouc - Kroměříž 1:2 (0:0)
    So 03.09. 16:30 Třinec - Jihlava 1:2 (1:1)
    Ne 04.09. 12:00 1.FC Slovácko - Líšeň 2:2 (2:2)
    Ne 04.09. 12:15 Sigma Olomouc - Hlučín 5:0 (3:0)
    Ne 04.09. 12:30 Znojmo - Frýdek-Místek 0:7 (0:3)
    Ne 04.09. 13:00 Opava - Zlín 3:1 (1:0)

    6.kolo

    St 07.09. 14:00 Zbrojovka Brno - Vyškov 12:2 (5:0)
    Čt 08.09. 17:00 Kroměříž - 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)
    So 10.09. 12:00 Karviná - Baník Ostrava 0:4 (0:1)
    So 10.09. 12:00 Frýdek-Místek - Vítkovice 0:0 (0:0)
    So 10.09. 14:00 Opava - Znojmo 3:0 (1:0)
    Ne 11.09. 12:00 Hlučín - Třinec 3:1 (2:1)
    Ne 11.09. 12:15 Líšeň - Hodonín 2:0 (0:0)
    Ne 11.09. 13:00 Zlín - Prostějov 0:3 (0:1)
    Ne 11.09. 13:00 Jihlava - HFK Olomouc 5:1 (3:0)

    14.kolo

    St 14.09. 15:00 Jihlava - Líšeň 1:1 (1:0)
    So 05.11. 12:00 Frýdek-Místek - Prostějov 2:2 (1:1)
    So 05.11. 12:00 Opava - Vyškov 12:0 (6:0)
    So 05.11. 13:00 Vítkovice - Hodonín 2:1 (1:1)
    So 05.11. 15:30 Třinec - HFK Olomouc 2:2 (2:1)
    Ne 06.11. 11:00 Hlučín - Karviná 4:3 (0:2)
    Ne 06.11. 12:15 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    Ne 06.11. 13:00 Zlín - Kroměříž 3:0 (1:0)
    Ne 06.11. 13:00 Znojmo - Baník Ostrava 0:7 (0:4)

    7.kolo

    Čt 15.09. 16:30 Znojmo - Zlín 0:6 (0:2)
    So 17.09. 12:15 Hodonín - Kroměříž 2:1 (2:1)
    So 17.09. 12:15 Vyškov - Karviná 0:7 (0:2)
    So 17.09. 12:30 Baník Ostrava - Líšeň 3:1 (3:1)
    So 17.09. 14:30 HFK Olomouc - Hlučín 1:2 (0:1)
    So 17.09. 15:00 Vítkovice - Opava 2:3 (1:1)
    Ne 18.09. 12:00 Prostějov - Zbrojovka Brno 3:2 (2:2)
    Ne 18.09. 12:15 Sigma Olomouc - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)
    Ne 18.09. 13:00 1.FC Slovácko - Jihlava 0:3 (0:2)

    8.kolo

    So 24.09. 12:00 Karviná - Prostějov 2:2 (1:1)
    So 24.09. 12:00 Frýdek-Místek - Třinec 7:0 (2:0)
    So 24.09. 12:00 Opava - Sigma Olomouc 1:5 (1:3)
    So 24.09. 12:15 Kroměříž - Baník Ostrava 0:3 (0:1)
    So 24.09. 16:00 Jihlava - Hodonín 1:0 (0:0)
    Ne 25.09. 12:00 Hlučín - 1.FC Slovácko 0:2 (0:0)
    Ne 25.09. 12:15 Líšeň - Vyškov 13:0 (9:0)
    Ne 25.09. 13:00 Zlín - Zbrojovka Brno 1:3 (1:1)
    Ne 25.09. 13:00 Znojmo - Vítkovice 1:6 (1:1)

    19.kolo

    St 28.09. 12:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 2:1 (2:1)
    St 28.09. 12:00 Prostějov - Třinec 7:1 (3:0)
    St 28.09. 12:15 Hodonín - Zlín 1:0 (1:0)
    St 28.09. 12:15 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 4:1 (2:0)
    St 28.09. 12:15 Líšeň - Znojmo 2:4 (1:3)
    St 28.09. 12:15 Kroměříž - Opava 0:1 (0:0)
    St 28.09. 13:00 Karviná - Vítkovice 1:2 (0:1)
    St 28.09. 14:00 Jihlava - Frýdek-Místek 2:2 (1:1)
    St 28.09. 15:15 Vyškov - HFK Olomouc 0:5 (0:1)

    9.kolo

    So 01.10. 12:15 Třinec - Opava 1:1 (0:1)
    So 01.10. 12:15 Hodonín - Hlučín 2:2 (1:1)
    So 01.10. 12:15 Vyškov - Kroměříž 2:10 (1:8)
    So 01.10. 12:30 Zbrojovka Brno - Karviná 4:0 (1:0)
    So 01.10. 14:30 HFK Olomouc - Frýdek-Místek 0:4 (0:2)
    So 01.10. 15:00 Vítkovice - Zlín 0:1 (0:0)
    So 01.10. 15:00 Baník Ostrava - Jihlava 2:3 (1:1)
    Ne 02.10. 12:00 Prostějov - Líšeň 3:2 (1:2)
    Ne 02.10. 12:15 Sigma Olomouc - Znojmo 9:0 (3:0)

    10.kolo

    So 08.10. 10:00 Opava - HFK Olomouc 4:0 (2:0)
    So 08.10. 12:15 Vítkovice - Sigma Olomouc 0:3 (0:1)
    So 08.10. 13:00 Zlín - Karviná 2:2 (0:2)
    Ne 09.10. 12:15 Líšeň - Zbrojovka Brno 0:8 (0:2)
    Ne 09.10. 13:00 Znojmo - Třinec 0:5 (0:2)
    Ne 09.10. 15:00 Kroměříž - Prostějov 0:5 (0:4)
    Ne 09.10. 15:00 Jihlava - Vyškov 16:0 (8:0)
    Út 18.10. 16:00 Hlučín - Baník Ostrava 1:3
    St 02.11. 13:00 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko 2:0

    11.kolo

    14.10. 13:00 Zbrojovka Brno - Kroměříž 3:1
    14.10. 14:30 Hodonín - Frýdek-Místek 1:3
    So 15.10. 12:00 Prostějov - Jihlava 0:2 (0:0)
    So 15.10. 12:00 Karviná - Líšeň 1:4 (0:2)
    So 15.10. 12:15 Třinec - Vítkovice 2:0 (0:0)
    So 15.10. 12:15 Vyškov - Hlučín 0:9 (0:4)
    So 15.10. 14:30 HFK Olomouc - Znojmo 8:2 (2:2)
    Ne 16.10. 12:00 1.FC Slovácko - Opava 0:5 (0:2)
    Ne 16.10. 12:15 Sigma Olomouc - Zlín 3:0 (1:0)

    12.kolo

    21.10. 15:00 Kroměříž - Karviná 0:6 (0:2)
    So 22.10. 11:45 Opava - Hodonín 1:1 (1:0)
    So 22.10. 12:00 Frýdek-Místek - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    So 22.10. 12:15 Vítkovice - HFK Olomouc 2:1 (0:1)
    Ne 23.10. 12:00 Hlučín - Prostějov 0:4 (0:2)
    Ne 23.10. 12:15 Sigma Olomouc - Třinec 1:0 (0:0)
    Ne 23.10. 12:30 Znojmo - 1.FC Slovácko 0:6
    Ne 23.10. 13:00 Zlín - Líšeň 4:3
    Ne 23.10. 13:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 3:4 (2:2)

    13.kolo

    St 26.10. 12:00 Třinec - Zlín 0:1 (0:1)
    Čt 27.10. 15:30 Baník Ostrava - Opava 2:2 (1:0)
    28.10. 12:30 Zbrojovka Brno - Hlučín 4:3 (2:2)
    28.10. 14:00 Karviná - Jihlava 3:1 (1:1)
    28.10. 14:30 Hodonín - Znojmo 1:0 (0:0)
    So 29.10. 12:00 1.FC Slovácko - Vítkovice 3:2 (2:1)
    So 29.10. 12:15 Vyškov - Frýdek-Místek 0:10 (0:6)
    Ne 30.10. 12:15 Líšeň - Kroměříž 3:1 (3:0)
    Ne 30.10. 13:00 HFK Olomouc - Sigma Olomouc 0:1 (0:1)

    17.kolo

    St 09.11. 13:00 Líšeň - Frýdek-Místek 2:3 (1:0)
    So 26.11. 12:00 1.FC Slovácko - Zlín 2:3 (1:1)
    So 26.11. 12:00 Karviná - Opava 3:3 (0:3)
    So 26.11. 12:15 Vyškov - Sigma Olomouc 0:6 (0:2)
    So 26.11. 12:30 Hodonín - HFK Olomouc 3:0 (2:0)
    So 26.11. 12:30 Zbrojovka Brno - Znojmo 12:0 (6:0)
    Ne 27.11. 12:00 Baník Ostrava - Třinec 5:0 (1:0)
    Ne 27.11. 12:00 Prostějov - Vítkovice 2:0 (1:0)
    Ne 27.11. 13:30 Jihlava - Hlučín 4:1 (2:1)

    15.kolo

    So 12.11. 12:00 1.FC Slovácko - Třinec 6:0 (4:0)
    So 12.11. 12:15 Vyškov - Znojmo 0:0 (0:0)
    So 12.11. 12:30 Hodonín - Sigma Olomouc 2:2 (0:2)
    So 12.11. 12:30 Zbrojovka Brno - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
    Ne 13.11. 12:00 Baník Ostrava - Vítkovice 1:0 (1:0)
    Ne 13.11. 12:00 Prostějov - Opava 2:0 (1:0)
    Ne 13.11. 12:15 Líšeň - Hlučín 5:1 (2:0)
    Ne 13.11. 12:15 Kroměříž - Jihlava 1:3 (0:2)
    Ne 13.11. 13:00 HFK Olomouc - Zlín 0:2 (0:2)

    16.kolo

    St 16.11. 14:00 Znojmo - Prostějov 0:7 (0:2)
    Čt 17.11. 12:00 Hlučín - Kroměříž 3:1 (1:0)
    Čt 17.11. 13:00 Opava - Zbrojovka Brno 1:3 (1:1)
    Čt 17.11. 13:00 Třinec - Hodonín 3:1 (1:1)
    18.11. 16:00 Frýdek-Místek - Karviná 2:0 (1:0)
    So 19.11. 12:15 Vítkovice - Vyškov 7:1 (3:0)
    So 19.11. 13:00 HFK Olomouc - 1.FC Slovácko 0:2 (0:0)
    Ne 20.11. 12:15 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 0:2 (0:1)
    Ne 20.11. 13:00 Zlín - Jihlava 2:1 (0:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 14 3 1 65:13 45
    2. 18 14 2 2 91:27 44
    3. 18 13 4 1 62:9 43
    4. 18 13 2 3 53:14 41
    5. 18 12 3 3 54:21 39
    6. 18 11 2 5 67:29 35
    7. 18 10 4 4 53:26 34
    8. 18 10 2 6 41:25 32
    9. 18 9 3 6 51:29 30
    10. 18 8 2 8 54:39 26
    11. 18 7 3 8 44:36 24
    12. 18 7 2 9 37:32 23
    13. 18 5 3 10 19:45 18
    14. 18 5 1 12 32:58 16
    15. 18 4 3 11 25:54 15
    16. 18 3 1 14 12:97 10
    17. 18 2 2 14 21:53 8
    18. 18 2 1 15 21:51 7
    19. 18 0 1 17 8:152 1