Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 26. května 2020
svátek má Filip.
Hlavní menu
  • ID: 1107
  • Návštěvy: 80/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6312
    Týden:
    80
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.08. 10:15 SK Kladno B - Řezuz Děčín 2:0 (0:0)
    So 07.08. 17:00 Český Dub - Litvínov 2:1 (2:0)
    Ne 08.08. 10:15 Mostecký FK B - Roudnice 2:4 (1:2)
    Ne 08.08. 10:15 Meteor - Vyšehrad 0:1 (0:0)
    Út 17.08. 17:30 Brozany - Polepy 4:1 (2:0)
    St 18.08. 17:00 Vilémov - Admira Praha 0:1 (0:0)
    St 18.08. 17:00 Teplice B - Jirny 3:1
    St 18.08. 17:30 Př. Kopanina - Čelákovice 0:2 (0:1)

    2.kolo

    So 14.08. 10:15 Čelákovice - Brozany 1:1 (0:0)
    So 14.08. 17:00 Polepy - SK Kladno B 1:3 (0:1)
    So 14.08. 17:00 Litvínov - Mostecký FK B 2:0 (0:0)
    So 14.08. 17:00 Vilémov - Český Dub 3:0 (2:0)
    Ne 15.08. 10:15 Admira Praha - Vyšehrad 5:0 (1:0)
    Ne 15.08. 17:00 Řezuz Děčín - Meteor 2:2 (1:0)
    Ne 15.08. 17:00 Jirny - Př. Kopanina 4:1 (2:1)
    Ne 15.08. 17:00 Roudnice - Teplice B 1:2 (0:1)

    3.kolo

    So 21.08. 10:15 Teplice B - Litvínov 4:0 (0:0)
    So 21.08. 10:15 SK Kladno B - Čelákovice 1:2 (0:0)
    So 21.08. 17:00 Český Dub - Admira Praha 3:1 (2:1)
    So 21.08. 17:00 Př. Kopanina - Roudnice 1:5 (0:3)
    Ne 22.08. 10:15 Mostecký FK B - Vilémov 5:1 (2:1)
    Ne 22.08. 10:15 Meteor - Polepy 1:0 (1:0)
    Ne 22.08. 10:15 Vyšehrad - Řezuz Děčín 6:0 (0:0)
    Ne 22.08. 17:00 Brozany - Jirny 1:1 (0:0)

    4.kolo

    So 28.08. 10:15 Čelákovice - Meteor 1:1 (0:0)
    So 28.08. 17:00 Polepy - Vyšehrad 2:1 (0:0)
    So 28.08. 17:00 Litvínov - Př. Kopanina 0:0 (0:0)
    So 28.08. 17:00 Vilémov - Teplice B 3:1 (1:0)
    So 28.08. 17:00 Český Dub - Mostecký FK B 4:0 (1:0)
    Ne 29.08. 10:15 Admira Praha - Řezuz Děčín 3:1 (3:0)
    Ne 29.08. 17:00 Jirny - SK Kladno B 2:1 (1:0)
    Ne 29.08. 17:00 Roudnice - Brozany 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 04.09. 10:15 Teplice B - Český Dub 2:1 (1:0)
    So 04.09. 10:15 SK Kladno B - Roudnice 1:0 (1:0)
    So 04.09. 17:00 Př. Kopanina - Vilémov 4:0 (2:0)
    Ne 05.09. 10:15 Mostecký FK B - Admira Praha 0:1 (0:1)
    Ne 05.09. 10:15 Meteor - Jirny 1:3 (0:2)
    Ne 05.09. 10:15 Vyšehrad - Čelákovice 4:1 (2:0)
    Ne 05.09. 17:00 Brozany - Litvínov 5:3 (4:2)
    Ne 05.09. 17:00 Řezuz Děčín - Polepy 1:3 (0:1)

    6.kolo

    So 11.09. 10:15 Čelákovice - Řezuz Děčín 2:1 (1:0)
    So 11.09. 17:00 Litvínov - SK Kladno B 1:3 (1:1)
    So 11.09. 17:00 Vilémov - Brozany 3:0 (2:0)
    So 11.09. 17:00 Český Dub - Př. Kopanina 4:0 (1:0)
    Ne 12.09. 10:15 Admira Praha - Polepy 5:0 (3:0)
    Ne 12.09. 10:15 Mostecký FK B - Teplice B 0:3 (0:2)
    Ne 12.09. 17:00 Jirny - Vyšehrad 3:1 (2:0)
    Ne 12.09. 17:00 Roudnice - Meteor 3:2 (1:1)

    7.kolo

    So 18.09. 10:15 Teplice B - Admira Praha 0:0 (0:0)
    So 18.09. 10:15 SK Kladno B - Vilémov 1:2 (1:1)
    So 18.09. 16:30 Př. Kopanina - Mostecký FK B 3:2 (1:1)
    So 18.09. 16:30 Polepy - Čelákovice 3:2 (2:1)
    Ne 19.09. 10:15 Meteor - Litvínov 3:1 (2:0)
    Ne 19.09. 10:15 Vyšehrad - Roudnice 1:1 (1:0)
    Ne 19.09. 16:30 Brozany - Český Dub 2:1 (2:0)
    Ne 19.09. 16:30 Řezuz Děčín - Jirny 2:3 (0:1)

    8.kolo

    So 25.09. 10:15 Teplice B - Př. Kopanina 1:1 (1:0)
    So 25.09. 16:30 Litvínov - Vyšehrad 0:1 (0:0)
    So 25.09. 16:30 Vilémov - Meteor 2:2 (0:2)
    So 25.09. 16:30 Český Dub - SK Kladno B 5:1 (4:1)
    Ne 26.09. 10:15 Mostecký FK B - Brozany 1:1 (0:0)
    Ne 26.09. 16:30 Roudnice - Řezuz Děčín 7:1 (3:1)
    St 06.10. 16:00 Jirny - Polepy 5:0
    St 13.10. 16:00 Admira Praha - Čelákovice 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 02.10. 10:15 SK Kladno B - Mostecký FK B 3:3 (1:1)
    So 02.10. 10:15 Čelákovice - Jirny 1:2 (1:1)
    So 02.10. 13:30 Polepy - Roudnice 4:2 (2:1)
    So 02.10. 16:00 Př. Kopanina - Admira Praha 3:4
    Ne 03.10. 10:15 Meteor - Český Dub 1:0 (1:0)
    Ne 03.10. 10:15 Vyšehrad - Vilémov 6:3 (4:1)
    Ne 03.10. 16:00 Brozany - Teplice B 2:1 (1:0)
    Ne 03.10. 16:00 Řezuz Děčín - Litvínov 1:2 (0:0)

    10.kolo

    So 09.10. 10:15 Teplice B - SK Kladno B 6:1 (5:0)
    So 09.10. 16:00 Litvínov - Polepy 2:3 (1:1)
    So 09.10. 16:00 Vilémov - Řezuz Děčín 1:1 (0:0)
    So 09.10. 16:00 Český Dub - Vyšehrad 0:0 (0:0)
    So 09.10. 16:00 Př. Kopanina - Brozany 2:4 (1:2)
    Ne 10.10. 10:15 Admira Praha - Jirny 1:1 (0:0)
    Ne 10.10. 10:15 Mostecký FK B - Meteor 2:0 (1:0)
    Ne 10.10. 16:00 Roudnice - Čelákovice 6:1 (2:1)

    11.kolo

    So 16.10. 10:15 SK Kladno B - Př. Kopanina 2:3 (1:2)
    So 16.10. 10:15 Čelákovice - Litvínov 0:1 (0:0)
    So 16.10. 15:30 Polepy - Vilémov 6:0 (4:0)
    Ne 17.10. 10:15 Meteor - Teplice B 1:0 (1:0)
    Ne 17.10. 10:15 Vyšehrad - Mostecký FK B 3:0 (2:0)
    Ne 17.10. 15:30 Brozany - Admira Praha 3:2 (0:1)
    Ne 17.10. 15:30 Řezuz Děčín - Český Dub 2:3 (1:2)
    Ne 17.10. 15:30 Jirny - Roudnice 4:1 (3:0)

    12.kolo

    So 23.10. 10:15 Teplice B - Vyšehrad 2:3 (1:1)
    So 23.10. 15:30 Litvínov - Jirny 0:2 (0:1)
    So 23.10. 15:30 Vilémov - Čelákovice 1:2 (0:1)
    So 23.10. 15:30 Český Dub - Polepy 2:2 (2:1)
    So 23.10. 15:30 Př. Kopanina - Meteor 0:2 (0:1)
    Ne 24.10. 10:15 Admira Praha - Roudnice 1:0 (1:0)
    Ne 24.10. 10:15 Mostecký FK B - Řezuz Děčín 1:0 (0:0)
    Ne 24.10. 15:30 Brozany - SK Kladno B 5:0 (3:0)

    13.kolo

    So 30.10. 10:15 SK Kladno B - Admira Praha 0:3 (0:1)
    So 30.10. 10:15 Čelákovice - Český Dub 2:1 (1:0)
    So 30.10. 14:30 Polepy - Mostecký FK B 1:2 (0:1)
    Ne 31.10. 10:15 Meteor - Brozany 1:1 (0:0)
    Ne 31.10. 10:15 Vyšehrad - Př. Kopanina 2:1 (0:1)
    Ne 31.10. 14:30 Řezuz Děčín - Teplice B 0:1 (0:0)
    Ne 31.10. 14:30 Jirny - Vilémov 1:0 (1:0)
    Ne 31.10. 14:30 Roudnice - Litvínov 3:0 (1:0)

    14.kolo

    So 06.11. 10:15 Teplice B - Polepy 1:3 (0:2)
    So 06.11. 10:15 SK Kladno B - Meteor 0:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Vilémov - Roudnice 2:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Český Dub - Jirny 1:1 (1:1)
    So 06.11. 14:00 Př. Kopanina - Řezuz Děčín 2:0 (1:0)
    Ne 07.11. 10:15 Admira Praha - Litvínov 6:1 (6:0)
    Ne 07.11. 10:15 Mostecký FK B - Čelákovice 3:1 (1:1)
    Ne 07.11. 14:00 Brozany - Vyšehrad 2:2 (0:2)

    15.kolo

    So 13.11. 10:15 Čelákovice - Teplice B 1:0 (1:0)
    So 13.11. 14:00 Polepy - Př. Kopanina 3:1 (2:0)
    So 13.11. 14:00 Jirny - Mostecký FK B 6:1 (5:0)
    So 13.11. 14:00 Litvínov - Vilémov 1:0 (0:0)
    Ne 14.11. 10:15 Meteor - Admira Praha 2:1 (0:0)
    Ne 14.11. 10:15 Vyšehrad - SK Kladno B 2:0 (0:0)
    Ne 14.11. 14:00 Řezuz Děčín - Brozany 1:3 (0:0)
    Ne 14.11. 14:00 Roudnice - Český Dub 3:0 (0:0)

    16.kolo

    So 12.03. 10:15 Čelákovice - Př. Kopanina 0:1 (0:0)
    So 12.03. 10:15 Admira Praha - Vilémov 0:1 (0:0)
    So 12.03. 14:30 Polepy - Brozany 1:5 (1:1)
    So 12.03. 14:30 Litvínov - Český Dub 3:0 (1:0)
    Ne 13.03. 10:15 Vyšehrad - Meteor 2:2 (1:0)
    Ne 13.03. 14:30 Řezuz Děčín - SK Kladno B 2:1 (1:0)
    Ne 13.03. 14:30 Jirny - Teplice B 6:0 (5:0)
    Ne 13.03. 14:30 Roudnice - Mostecký FK B 3:2 (1:0)

    17.kolo

    So 19.03. 10:15 Český Dub - Vilémov 1:1 (0:1)
    So 19.03. 10:15 Mostecký FK B - Litvínov 4:0 (3:0)
    So 19.03. 10:15 Teplice B - Roudnice 2:2 (0:0)
    So 19.03. 10:15 SK Kladno B - Polepy 0:0 (0:0)
    So 19.03. 15:00 Př. Kopanina - Jirny 2:2 (2:2)
    Ne 20.03. 10:15 Meteor - Řezuz Děčín 2:1 (1:0)
    Ne 20.03. 10:15 Vyšehrad - Admira Praha 1:1 (0:0)
    Ne 20.03. 15:00 Brozany - Čelákovice 3:0 (1:0)

    18.kolo

    So 26.03. 10:15 Čelákovice - SK Kladno B 3:1 (2:1)
    So 26.03. 15:00 Polepy - Meteor 0:1 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Litvínov - Teplice B 0:7 (0:3)
    So 26.03. 15:00 Vilémov - Mostecký FK B 2:0 (1:0)
    Ne 27.03. 10:15 Admira Praha - Český Dub 2:0 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Řezuz Děčín - Vyšehrad 0:2 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Jirny - Brozany 5:0 (2:0)
    Ne 27.03. 15:00 Roudnice - Př. Kopanina 3:0 (1:0)

    19.kolo

    So 02.04. 10:15 Teplice B - Vilémov 1:2 (0:0)
    So 02.04. 10:15 SK Kladno B - Jirny 1:2 (0:1)
    So 02.04. 16:30 Př. Kopanina - Litvínov 4:1 (1:1)
    Ne 03.04. 10:15 Mostecký FK B - Český Dub 0:0 (0:0)
    Ne 03.04. 10:15 Meteor - Čelákovice 3:1 (1:0)
    Ne 03.04. 10:15 Vyšehrad - Polepy 3:1 (2:1)
    Ne 03.04. 16:30 Brozany - Roudnice 0:2 (0:1)
    Ne 03.04. 16:30 Řezuz Děčín - Admira Praha 1:3 (0:2)

    20.kolo

    So 09.04. 10:15 Čelákovice - Vyšehrad 0:1 (0:1)
    So 09.04. 10:15 Český Dub - Teplice B 2:2 (1:1)
    So 09.04. 16:30 Polepy - Řezuz Děčín 5:0 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Litvínov - Brozany 1:3 (0:2)
    So 09.04. 16:30 Vilémov - Př. Kopanina 1:0 (1:0)
    Ne 10.04. 10:15 Admira Praha - Mostecký FK B 2:1 (0:0)
    Ne 10.04. 16:30 Jirny - Meteor 4:0 (2:0)
    Ne 10.04. 16:30 Roudnice - SK Kladno B 2:1 (0:0)

    21.kolo

    So 16.04. 10:15 Teplice B - Mostecký FK B 1:0 (1:0)
    So 16.04. 10:15 SK Kladno B - Litvínov 1:0 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Př. Kopanina - Český Dub 2:1 (0:1)
    So 16.04. 17:00 Polepy - Admira Praha 1:1 (1:1)
    Ne 17.04. 10:15 Meteor - Roudnice 0:5 (0:4)
    Ne 17.04. 10:15 Vyšehrad - Jirny 0:1 (0:0)
    Ne 17.04. 17:00 Brozany - Vilémov 3:2 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Řezuz Děčín - Čelákovice 2:1 (1:1)

    22.kolo

    So 23.04. 10:15 Čelákovice - Polepy 1:3 (0:0)
    So 23.04. 10:15 Český Dub - Brozany 1:1 (1:0)
    So 23.04. 17:00 Litvínov - Meteor 2:1 (2:0)
    So 23.04. 17:00 Vilémov - SK Kladno B 4:2 (1:0)
    Ne 24.04. 10:15 Mostecký FK B - Př. Kopanina 0:4 (0:3)
    Ne 24.04. 10:15 Admira Praha - Teplice B 2:0 (0:0)
    Ne 24.04. 17:00 Jirny - Řezuz Děčín 3:1 (1:0)
    Ne 24.04. 17:00 Roudnice - Vyšehrad 3:0 (2:0)

    23.kolo

    So 30.04. 15:00 SK Kladno B - Český Dub 1:2 (1:1)
    So 30.04. 17:00 Př. Kopanina - Teplice B 0:1 (0:1)
    So 30.04. 17:00 Polepy - Jirny 1:4 (0:2)
    So 30.04. 17:00 Čelákovice - Admira Praha 0:0 (0:0)
    Ne 01.05. 10:15 Meteor - Vilémov 1:0 (0:0)
    Ne 01.05. 10:15 Vyšehrad - Litvínov 1:1 (0:1)
    Ne 01.05. 17:00 Brozany - Mostecký FK B 1:0 (0:0)
    Ne 01.05. 17:00 Řezuz Děčín - Roudnice 1:6 (0:2)

    24.kolo

    So 07.05. 10:15 Český Dub - Meteor 8:2 (5:1)
    So 07.05. 10:15 Teplice B - Brozany 0:2 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Litvínov - Řezuz Děčín 2:0 (2:0)
    So 07.05. 17:00 Vilémov - Vyšehrad 2:1 (0:0)
    Ne 08.05. 10:15 Mostecký FK B - SK Kladno B 2:1 (0:0)
    Ne 08.05. 10:15 Admira Praha - Př. Kopanina 3:0 (1:0)
    Ne 08.05. 17:00 Jirny - Čelákovice 1:0 (0:0)
    Ne 08.05. 17:00 Roudnice - Polepy 4:2 (2:0)

    25.kolo

    St 11.05. 17:00 SK Kladno B - Teplice B 1:4 (0:3)
    So 14.05. 10:15 Čelákovice - Roudnice 0:4 (0:1)
    So 14.05. 17:00 Polepy - Litvínov 1:1 (1:1)
    Ne 15.05. 10:15 Meteor - Mostecký FK B 1:3 (0:1)
    Ne 15.05. 10:15 Vyšehrad - Český Dub 1:1 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Brozany - Př. Kopanina 0:2 (0:1)
    Ne 15.05. 17:00 Řezuz Děčín - Vilémov 1:2 (0:2)
    Ne 15.05. 17:00 Jirny - Admira Praha 4:1 (2:1)

    26.kolo

    So 21.05. 10:15 Český Dub - Řezuz Děčín 4:2 (1:2)
    So 21.05. 10:15 Teplice B - Meteor 2:0 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Litvínov - Čelákovice 2:1 (1:1)
    So 21.05. 17:00 Vilémov - Polepy 1:3 (1:1)
    So 21.05. 17:00 Př. Kopanina - SK Kladno B 2:1 (1:0)
    Ne 22.05. 10:15 Mostecký FK B - Vyšehrad 3:1 (1:1)
    Ne 22.05. 10:15 Admira Praha - Brozany 1:0 (0:0)
    Ne 22.05. 17:00 Roudnice - Jirny 2:1 (1:1)

    27.kolo

    So 28.05. 10:15 Čelákovice - Vilémov 2:0 (1:0)
    So 28.05. 15:00 SK Kladno B - Brozany 3:3 (1:1)
    So 28.05. 17:00 Polepy - Český Dub 4:3 (2:3)
    Ne 29.05. 10:15 Meteor - Př. Kopanina 1:0 (0:0)
    Ne 29.05. 10:15 Vyšehrad - Teplice B 4:1 (1:0)
    Ne 29.05. 17:00 Řezuz Děčín - Mostecký FK B 3:5 (1:3)
    Ne 29.05. 17:00 Jirny - Litvínov 5:0 (3:0)
    Ne 29.05. 17:00 Roudnice - Admira Praha 2:1 (2:0)

    28.kolo

    So 04.06. 10:15 Český Dub - Čelákovice 0:1 (0:0)
    So 04.06. 10:15 Teplice B - Řezuz Děčín 5:1 (3:1)
    So 04.06. 17:00 Litvínov - Roudnice 0:2 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Vilémov - Jirny 2:3 (2:1)
    So 04.06. 17:00 Př. Kopanina - Vyšehrad 1:2 (0:0)
    Ne 05.06. 10:15 Mostecký FK B - Polepy 3:0 (1:0)
    Ne 05.06. 10:15 Admira Praha - SK Kladno B 3:1 (1:0)
    Ne 05.06. 17:00 Brozany - Meteor 2:0 (0:0)

    29.kolo

    So 11.06. 10:15 Čelákovice - Mostecký FK B 5:1 (2:0)
    So 11.06. 17:00 Polepy - Teplice B 4:1 (1:1)
    So 11.06. 17:00 Litvínov - Admira Praha 2:1 (0:0)
    Ne 12.06. 10:15 Meteor - SK Kladno B 3:0 (0:0)
    Ne 12.06. 10:15 Vyšehrad - Brozany 2:0 (2:0)
    Ne 12.06. 17:00 Řezuz Děčín - Př. Kopanina 1:2 (1:0)
    Ne 12.06. 17:00 Jirny - Český Dub 4:1 (2:1)
    Ne 12.06. 17:00 Roudnice - Vilémov 4:1 (2:0)

    30.kolo

    So 18.06. 10:15 Český Dub - Roudnice 5:2 (2:0)
    So 18.06. 10:15 Teplice B - Čelákovice 1:1 (0:0)
    So 18.06. 10:15 SK Kladno B - Vyšehrad 0:1 (0:0)
    So 18.06. 17:00 Vilémov - Litvínov 2:1 (0:1)
    So 18.06. 17:00 Mostecký FK B - Jirny 1:4 (0:1)
    So 18.06. 17:00 Př. Kopanina - Polepy 1:1 (1:0)
    So 18.06. 17:00 Brozany - Řezuz Děčín 6:0 (3:0)
    Ne 19.06. 10:15 Admira Praha - Meteor 0:1 (0:1)
    Správce soutěže: Jiří Řezníček

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 24 4 2 88:27 76
    2. 30 21 2 7 84:38 65
    3. 30 16 7 7 63:42 55
    4. 30 16 7 7 55:37 55
    5. 30 16 6 8 55:29 54
    6. 30 13 6 11 37:47 45
    7. 30 13 5 12 55:45 44
    8. 30 13 5 12 59:61 44
    9. 30 13 3 14 44:54 42
    10. 30 10 8 12 56:49 38
    11. 30 11 4 15 43:53 37
    12. 30 11 3 16 47:61 36
    13. 30 10 5 15 35:48 35
    14. 30 9 3 18 31:66 30
    15. 30 5 4 21 34:68 19
    16. 30 2 2 26 29:90 8