Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 26. května 2020
svátek má Filip.
Hlavní menu
  • ID: 11159
  • Návštěvy: 44/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9733
    Týden:
    44
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 10:15 Sn Kladno - Tuchlovice 4:1 (3:0)
    So 27.08. 10:15 Zichovec - Roztoky 9:2 (6:1)
    So 27.08. 10:15 Hostouň - Kročehlavy 0:5 (0:4)
    Ne 28.08. 10:15 PTZ Nelahozeves - Dolany 15:0 (7:0)
    Ne 28.08. 10:15 Baník Švermov - Velvary 3:5 (3:2)

    2.kolo

    So 03.09. 10:15 Kněževes - Zichovec 1:7 (1:3)
    Ne 04.09. 10:15 Tuchlovice - Velvary 1:6 (1:4)
    Ne 04.09. 10:15 Dolany - Baník Švermov 1:8 (0:7)
    Ne 04.09. 10:15 Kročehlavy - PTZ Nelahozeves 2:2 (1:0)
    Ne 04.09. 10:15 Roztoky - Hostouň 2:8 (1:4)

    3.kolo

    So 10.09. 10:15 Hostouň - Kněževes 5:0 (4:0)
    So 10.09. 10:15 Velvary - Dolany 12:0 (3:0)
    Ne 11.09. 10:15 PTZ Nelahozeves - Roztoky 9:5 (5:2)
    Ne 11.09. 10:15 Baník Švermov - Kročehlavy 3:3 (2:1)

    4.kolo

    So 17.09. 10:15 Kněževes - PTZ Nelahozeves 2:4 (2:2)
    So 17.09. 10:15 Sn Kladno - Zichovec 1:1 (1:0)
    Ne 18.09. 10:15 Tuchlovice - Dolany 4:3 (3:1)
    Ne 18.09. 10:15 Kročehlavy - Velvary 4:5 (2:3)
    Ne 18.09. 10:15 Roztoky - Baník Švermov 1:3 (1:1)

    5.kolo

    So 24.09. 10:15 Hostouň - Sn Kladno 0:4 (0:2)
    So 24.09. 10:15 Velvary - Roztoky 9:0 (4:0)
    Ne 25.09. 10:15 Baník Švermov - Kněževes 3:1 (1:1)
    Ne 25.09. 10:15 Dolany - Kročehlavy 2:6 (1:3)

    6.kolo

    So 01.10. 10:15 Kněževes - Velvary 2:10 (0:4)
    So 01.10. 10:15 Sn Kladno - PTZ Nelahozeves 6:2 (3:2)
    Ne 02.10. 10:15 Tuchlovice - Kročehlavy 5:9 (3:7)
    Ne 02.10. 10:15 Roztoky - Dolany 12:1 (6:1)

    7.kolo

    So 08.10. 10:15 Zichovec - Tuchlovice 6:1 (4:1)
    Ne 09.10. 10:15 Baník Švermov - Sn Kladno 0:2 (0:0)
    Ne 09.10. 10:15 Dolany - Kněževes 0:8 (0:5)
    Ne 09.10. 10:15 Kročehlavy - Roztoky 4:1 (0:0)

    8.kolo

    So 15.10. 10:15 Kněževes - Kročehlavy 2:4 (2:3)
    So 15.10. 10:15 Sn Kladno - Velvary 1:0 (0:0)
    So 15.10. 10:15 Zichovec - Hostouň 4:2 (3:1)
    Ne 16.10. 10:15 Tuchlovice - Roztoky 4:1 (2:0)

    9.kolo

    So 22.10. 10:15 Hostouň - Tuchlovice 2:2 (1:1)
    Ne 23.10. 10:15 PTZ Nelahozeves - Zichovec 2:6 (1:3)
    Ne 23.10. 10:15 Dolany - Sn Kladno 0:4 (0:2)
    Ne 23.10. 10:15 Roztoky - Kněževes 7:2 (0:0)

    10.kolo

    So 29.10. 10:15 Sn Kladno - Kročehlavy 1:1 (1:0)
    So 29.10. 10:15 Zichovec - Baník Švermov 3:3 (0:1)
    So 29.10. 10:15 Hostouň - PTZ Nelahozeves 6:1 (2:1)
    Ne 30.10. 10:15 Tuchlovice - Kněževes 0:1 (0:1)

    11.kolo

    So 05.11. 10:15 Velvary - Zichovec 1:4 (1:2)
    Ne 06.11. 10:15 PTZ Nelahozeves - Tuchlovice 2:5 (1:2)
    Ne 06.11. 10:15 Baník Švermov - Hostouň 2:0 (1:0)
    Ne 06.11. 10:15 Roztoky - Sn Kladno 1:4 (1:1)

    12.kolo

    So 12.11. 10:15 Sn Kladno - Kněževes 11:0 (4:0)
    So 12.11. 10:15 Zichovec - Dolany 15:0 (11:0)
    Ne 13.11. 10:15 PTZ Nelahozeves - Baník Švermov 1:4 (1:1)
    So 26.11. 10:15 Hostouň - Velvary 2:6 (0:5)

    13.kolo

    So 19.11. 10:15 Velvary - PTZ Nelahozeves 10:1 (5:0)
    So 19.11. 10:15 Kročehlavy - Zichovec 2:2 (2:1)
    Ne 20.11. 10:15 Baník Švermov - Tuchlovice 2:6 (0:2)
    Ne 20.11. 10:15 Dolany - Hostouň 1:7 (0:1)

    14.kolo

    So 25.03. 10:15 Velvary - Baník Švermov 6:0 (1:0)
    Ne 26.03. 10:15 Dolany - PTZ Nelahozeves 1:3 (1:2)
    Ne 26.03. 10:15 Kročehlavy - Hostouň 0:4 (0:3)
    Ne 26.03. 10:15 Roztoky - Zichovec 1:5 (0:3)
    Ne 26.03. 10:15 Tuchlovice - Sn Kladno 1:1 (0:1)

    15.kolo

    So 01.04. 10:15 Zichovec - Kněževes 9:2 (3:0)
    So 01.04. 10:15 Hostouň - Roztoky 9:3 (6:1)
    Ne 02.04. 10:15 Baník Švermov - Dolany 7:4 (5:3)
    Ne 02.04. 10:15 Velvary - Tuchlovice 4:0 (1:0)
    Ne 02.04. 10:15 PTZ Nelahozeves - Kročehlavy 8:1 (4:0)

    16.kolo

    So 08.04. 10:15 Kněževes - Hostouň 3:0 (2:0)
    Ne 09.04. 10:15 Dolany - Velvary 0:10 (0:5)
    Ne 09.04. 10:15 Kročehlavy - Baník Švermov 3:0 (1:0)
    Ne 09.04. 10:15 Roztoky - PTZ Nelahozeves 6:3 (3:1)

    17.kolo

    So 15.04. 10:15 Zichovec - Sn Kladno 2:1 (0:0)
    So 15.04. 10:15 Velvary - Kročehlavy 4:1 (3:0)
    Ne 16.04. 10:15 Baník Švermov - Roztoky 3:0
    Ne 16.04. 10:15 Dolany - Tuchlovice 0:1 (0:0)
    Ne 16.04. 10:15 PTZ Nelahozeves - Kněževes 3:5 (2:0)

    18.kolo

    So 22.04. 10:15 Kněževes - Baník Švermov 1:4 (0:2)
    So 22.04. 10:15 Sn Kladno - Hostouň 2:1 (1:1)
    Ne 23.04. 10:15 Kročehlavy - Dolany 8:2 (3:1)
    Ne 23.04. 10:15 Roztoky - Velvary 3:5 (0:4)

    19.kolo

    So 29.04. 10:15 Velvary - Kněževes 12:3 (5:3)
    Ne 30.04. 10:15 Dolany - Roztoky 3:5 (1:3)
    Ne 30.04. 10:15 Kročehlavy - Tuchlovice 2:2 (0:2)
    Ne 30.04. 10:15 PTZ Nelahozeves - Sn Kladno 0:1 (0:1)

    20.kolo

    So 06.05. 10:15 Kněževes - Dolany 9:4 (4:2)
    So 06.05. 10:15 Sn Kladno - Baník Švermov 4:1 (3:1)
    Ne 07.05. 10:15 Roztoky - Kročehlavy 1:8 (0:3)
    Ne 07.05. 10:15 Tuchlovice - Zichovec 1:1 (1:1)

    25.kolo

    So 06.05. 10:15 Velvary - Hostouň 6:2 (3:1)
    So 10.06. 10:15 Kněževes - Sn Kladno 1:5 (1:1)
    Ne 11.06. 10:15 Dolany - Zichovec 0:7 (0:3)
    Ne 11.06. 10:15 Baník Švermov - PTZ Nelahozeves 4:1 (3:0)

    21.kolo

    So 13.05. 10:15 Hostouň - Zichovec 4:1 (3:1)
    So 13.05. 10:15 Velvary - Sn Kladno 3:3 (2:2)
    Ne 14.05. 10:15 Kročehlavy - Kněževes 5:3 (3:1)
    Ne 14.05. 10:15 Roztoky - Tuchlovice 0:4 (0:2)

    22.kolo

    So 20.05. 10:15 Kněževes - Roztoky 6:3 (3:1)
    So 20.05. 10:15 Sn Kladno - Dolany 12:2 (8:1)
    So 20.05. 10:15 Zichovec - PTZ Nelahozeves 3:0 (1:0)
    Ne 21.05. 10:15 Tuchlovice - Hostouň 2:4 (1:2)

    23.kolo

    So 27.05. 10:15 Kněževes - Tuchlovice 8:1 (2:0)
    Ne 28.05. 10:15 PTZ Nelahozeves - Hostouň 5:1 (2:1)
    Ne 28.05. 10:15 Baník Švermov - Zichovec 2:5 (1:3)
    Ne 28.05. 10:15 Kročehlavy - Sn Kladno 1:2 (1:1)

    24.kolo

    So 03.06. 10:15 Zichovec - Velvary 3:3 (1:0)
    So 03.06. 10:15 Hostouň - Baník Švermov 6:3 (2:2)
    So 03.06. 10:15 Sn Kladno - Roztoky 7:1 (5:0)
    Ne 04.06. 10:15 Tuchlovice - PTZ Nelahozeves 8:1 (3:1)

    26.kolo

    So 17.06. 10:15 Hostouň - Dolany 14:0 (3:0)
    So 17.06. 10:15 Zichovec - Kročehlavy 4:3 (0:0)
    Ne 18.06. 10:15 Tuchlovice - Baník Švermov 2:3 (0:2)
    Ne 18.06. 10:15 PTZ Nelahozeves - Velvary 3:4 (1:2)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 16 2 2 121:36 50
    2. 20 15 4 1 76:19 49
    3. 20 14 5 1 97:32 47
    4. 20 9 5 6 72:53 32
    5. 20 10 2 8 58:55 32
    6. 20 10 1 9 77:52 31
    7. 20 7 4 9 51:60 25
    8. 20 7 0 13 60:97 21
    9. 20 6 1 13 66:80 19
    10. 20 4 0 16 55:106 12
    11. 20 0 0 20 24:167 0