Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 10. července 2020
svátek má Libuše, Amálie.
Hlavní menu
  • ID: 11174
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11937
    Týden:
    41
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 17:00 Pchery - Velká Dobrá B 4:1 (0:0)
    So 27.08. 17:00 SK Buštěhrad - Lhota B 2:0 (2:0)
    So 27.08. 17:00 Smečno - Knovíz 6:0 (3:0)
    Ne 28.08. 10:15 Slavoj Kladno - Vinařice 0:6 (0:2)
    Ne 28.08. 17:00 Sn Kladno - Sparta Kladno 4:1 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Hřebeč B - Dřetovice 3:2 np (2:2)
    Ne 28.08. 17:00 Svinařov - Novo Kladno 1:4 (0:0)

    2.kolo

    So 03.09. 17:00 Sparta Kladno - Knovíz 3:1 (2:0)
    So 03.09. 17:00 Vinařice - Pchery 4:0 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Dřetovice - Slavoj Kladno 0:5 (0:1)
    Ne 04.09. 10:15 Novo Kladno - SK Buštěhrad 8:3 (5:0)
    Ne 04.09. 17:00 Lhota B - Smečno 1:3 (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Velká Dobrá B - Svinařov 5:4 (2:2)
    Ne 04.09. 17:00 Sn Kladno - Hřebeč B 5:1 (2:1)

    3.kolo

    So 10.09. 17:00 Pchery - Dřetovice 0:2 (0:1)
    So 10.09. 17:00 SK Buštěhrad - Velká Dobrá B 1:0 np (0:0)
    So 10.09. 17:00 Smečno - Novo Kladno 3:0 (2:0)
    So 10.09. 17:00 Knovíz - Lhota B 3:1 (1:0)
    Ne 11.09. 10:15 Slavoj Kladno - Sn Kladno 3:0 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Hřebeč B - Sparta Kladno 2:9 (2:4)
    Ne 11.09. 17:00 Svinařov - Vinařice 0:4 (0:0)

    4.kolo

    So 17.09. 17:00 Sparta Kladno - Lhota B 5:2 (2:1)
    So 17.09. 17:00 Vinařice - SK Buštěhrad 5:0 (2:0)
    So 17.09. 17:00 Dřetovice - Svinařov 0:2 (0:1)
    Ne 18.09. 10:15 Novo Kladno - Knovíz 8:0 (5:0)
    Ne 18.09. 17:00 Velká Dobrá B - Smečno 5:1 (2:0)
    Ne 18.09. 17:00 Sn Kladno - Pchery 5:1 (4:0)
    Ne 18.09. 17:00 Hřebeč B - Slavoj Kladno 6:2 (3:0)

    5.kolo

    So 24.09. 16:30 Pchery - Hřebeč B 0:2 (0:2)
    So 24.09. 16:30 SK Buštěhrad - Dřetovice 3:1 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Smečno - Vinařice 2:1 np (1:1)
    So 24.09. 16:30 Knovíz - Velká Dobrá B 0:3 (0:1)
    Ne 25.09. 10:15 Slavoj Kladno - Sparta Kladno 4:2 (2:1)
    Ne 25.09. 16:30 Svinařov - Sn Kladno 5:4 np (4:4)
    Ne 25.09. 16:30 Lhota B - Novo Kladno 5:2 (3:1)

    13.kolo

    St 28.09. 16:30 Smečno - Sparta Kladno 2:1 np (1:1)
    St 28.09. 16:30 Knovíz - SK Buštěhrad 2:1 (1:1)
    St 28.09. 16:30 Lhota B - Svinařov 0:1 np (0:0)
    St 28.09. 16:30 Novo Kladno - Pchery 3:2 (2:0)
    St 28.09. 16:30 Velká Dobrá B - Slavoj Kladno 0:3 (0:0)
    St 28.09. 16:30 Vinařice - Hřebeč B 8:1 (3:1)
    St 28.09. 16:30 Dřetovice - Sn Kladno 0:3 (0:1)

    6.kolo

    So 01.10. 16:30 Sparta Kladno - Novo Kladno 0:1 (0:0)
    So 01.10. 16:30 Vinařice - Knovíz 3:0 (3:0)
    So 01.10. 16:30 Dřetovice - Smečno 1:8 (0:3)
    Ne 02.10. 10:15 Slavoj Kladno - Pchery 3:1 (0:0)
    Ne 02.10. 16:30 Velká Dobrá B - Lhota B 2:0 (0:0)
    Ne 02.10. 16:30 Sn Kladno - SK Buštěhrad 4:2 (2:0)
    Ne 02.10. 16:30 Hřebeč B - Svinařov 1:3 (0:1)

    7.kolo

    So 08.10. 16:00 Pchery - Sparta Kladno 0:3 (0:2)
    So 08.10. 16:00 SK Buštěhrad - Hřebeč B 2:1 (1:1)
    So 08.10. 16:00 Smečno - Sn Kladno 0:1 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Knovíz - Dřetovice 0:1 np (0:0)
    Ne 09.10. 10:15 Novo Kladno - Velká Dobrá B 7:0 (5:0)
    Ne 09.10. 16:00 Svinařov - Slavoj Kladno 5:1 (3:1)
    Ne 09.10. 16:00 Lhota B - Vinařice 1:4 (0:1)

    8.kolo

    So 15.10. 16:00 Sparta Kladno - Velká Dobrá B 5:2 (1:1)
    So 15.10. 16:00 Vinařice - Novo Kladno 0:1 (0:0)
    So 15.10. 16:00 Dřetovice - Lhota B 2:3 (1:2)
    So 15.10. 16:00 Pchery - Svinařov 3:4 np (3:3)
    Ne 16.10. 10:15 Slavoj Kladno - SK Buštěhrad 0:3 (0:2)
    Ne 16.10. 16:00 Sn Kladno - Knovíz 3:1 (2:0)
    Ne 16.10. 16:00 Hřebeč B - Smečno 3:4 (1:2)

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 SK Buštěhrad - Pchery 5:2 (2:1)
    So 22.10. 15:30 Smečno - Slavoj Kladno 6:1 (2:1)
    So 22.10. 15:30 Knovíz - Hřebeč B 0:4 (0:1)
    Ne 23.10. 10:15 Novo Kladno - Dřetovice 8:1 (4:0)
    Ne 23.10. 15:30 Svinařov - Sparta Kladno 1:4 (0:2)
    Ne 23.10. 15:30 Lhota B - Sn Kladno 2:0 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Velká Dobrá B - Vinařice 1:5 (1:3)

    10.kolo

    So 29.10. 14:30 Sparta Kladno - Vinařice 0:6 (0:2)
    So 29.10. 14:30 Dřetovice - Velká Dobrá B 0:1 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Pchery - Smečno 0:5 (0:4)
    Ne 30.10. 10:15 Slavoj Kladno - Knovíz 7:0 (2:0)
    Ne 30.10. 14:30 Sn Kladno - Novo Kladno 1:5 (1:3)
    Ne 30.10. 14:30 Hřebeč B - Lhota B 3:0 (2:0)
    Ne 30.10. 14:30 Svinařov - SK Buštěhrad 4:5 (1:2)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 SK Buštěhrad - Sparta Kladno 2:4 (0:3)
    So 05.11. 14:00 Smečno - Svinařov 5:4 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Knovíz - Pchery 4:1 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Vinařice - Dřetovice 6:0 (5:0)
    Ne 06.11. 10:15 Novo Kladno - Hřebeč B 5:1 (2:1)
    Ne 06.11. 14:00 Lhota B - Slavoj Kladno 2:3 np (2:2)
    Ne 06.11. 14:00 Velká Dobrá B - Sn Kladno 2:4 (1:3)

    12.kolo

    So 12.11. 14:00 Sparta Kladno - Dřetovice 3:1 (3:1)
    So 12.11. 14:00 Pchery - Lhota B 1:9 (0:5)
    So 12.11. 14:00 SK Buštěhrad - Smečno 5:4 (3:2)
    Ne 13.11. 10:15 Slavoj Kladno - Novo Kladno 0:10 (0:4)
    Ne 13.11. 14:00 Sn Kladno - Vinařice 3:2 np (2:2)
    Ne 13.11. 14:00 Hřebeč B - Velká Dobrá B 1:2 (1:1)
    Ne 13.11. 14:00 Svinařov - Knovíz 8:3 (5:2)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Sparta Kladno - Sn Kladno 2:1 np (1:1)
    So 25.03. 15:00 Dřetovice - Hřebeč B 2:0 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Vinařice - Slavoj Kladno 7:0 (5:0)
    So 25.03. 15:00 Knovíz - Smečno 2:3 (0:0)
    Ne 26.03. 10:15 Novo Kladno - Svinařov 1:2 np (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Velká Dobrá B - Pchery 4:0 (2:0)
    Ne 26.03. 15:00 Lhota B - SK Buštěhrad 2:3 (1:1)

    15.kolo

    So 01.04. 16:30 Knovíz - Sparta Kladno 2:3 np (1:1)
    So 01.04. 16:30 Smečno - Lhota B 3:2 np (1:0)
    So 01.04. 16:30 SK Buštěhrad - Novo Kladno 2:0 (2:0)
    So 01.04. 16:30 Pchery - Vinařice 0:6 (0:4)
    Ne 02.04. 10:15 Slavoj Kladno - Dřetovice 3:1 (2:0)
    Ne 02.04. 16:30 Svinařov - Velká Dobrá B 2:0 (1:0)
    Ne 02.04. 16:30 Hřebeč B - Sn Kladno 2:4 (2:1)

    16.kolo

    So 08.04. 16:30 Sparta Kladno - Hřebeč B 1:0 (0:0)
    So 08.04. 16:30 Dřetovice - Pchery 6:1 (3:0)
    So 08.04. 16:30 Vinařice - Svinařov 2:1 (2:0)
    Ne 09.04. 10:15 Novo Kladno - Smečno 3:4 np (1:1)
    Ne 09.04. 16:30 Sn Kladno - Slavoj Kladno 4:2 (1:1)
    Ne 09.04. 16:30 Velká Dobrá B - SK Buštěhrad 2:3 (1:3)
    Ne 09.04. 16:30 Lhota B - Knovíz 9:1 (3:0)

    17.kolo

    So 15.04. 17:00 Knovíz - Novo Kladno 2:1 (0:0)
    So 15.04. 17:00 Smečno - Velká Dobrá B 2:1 (2:1)
    So 15.04. 17:00 SK Buštěhrad - Vinařice 0:3 (0:0)
    So 15.04. 17:00 Pchery - Sn Kladno 0:3 (0:1)
    Ne 16.04. 10:15 Slavoj Kladno - Hřebeč B 5:2 (2:0)
    Ne 16.04. 17:00 Lhota B - Sparta Kladno 1:3 (0:1)
    Ne 16.04. 17:00 Svinařov - Dřetovice 5:1 (3:0)

    18.kolo

    So 22.04. 17:00 Sparta Kladno - Slavoj Kladno 3:1 (1:1)
    So 22.04. 17:00 Dřetovice - SK Buštěhrad 1:0 np (0:0)
    So 22.04. 17:00 Vinařice - Smečno 5:1 (2:1)
    Ne 23.04. 10:15 Novo Kladno - Lhota B 5:3 (3:1)
    Ne 23.04. 17:00 Hřebeč B - Pchery 4:1 (2:1)
    Ne 23.04. 17:00 Sn Kladno - Svinařov 2:3 (1:3)
    Ne 23.04. 17:00 Velká Dobrá B - Knovíz 4:1 (2:0)

    19.kolo

    So 29.04. 17:00 Knovíz - Vinařice 1:5 (0:3)
    So 29.04. 17:00 Smečno - Dřetovice 3:0 (1:0)
    So 29.04. 17:00 SK Buštěhrad - Sn Kladno 2:3 np (0:1)
    So 29.04. 17:00 Pchery - Slavoj Kladno 1:4 (1:1)
    Ne 30.04. 10:15 Novo Kladno - Sparta Kladno 2:3 np (1:2)
    Ne 30.04. 17:00 Lhota B - Velká Dobrá B 3:1 (2:0)
    Ne 30.04. 17:00 Svinařov - Hřebeč B 7:1 (1:1)

    20.kolo

    So 06.05. 17:00 Sparta Kladno - Pchery 11:1 (9:0)
    So 06.05. 17:00 Dřetovice - Knovíz 2:1 (0:1)
    So 06.05. 17:00 Vinařice - Lhota B 2:0 (1:0)
    Ne 07.05. 10:15 Slavoj Kladno - Svinařov 3:2 (0:1)
    Ne 07.05. 17:00 Hřebeč B - SK Buštěhrad 6:4 (2:2)
    Ne 07.05. 17:00 Sn Kladno - Smečno 3:2 (1:1)
    Ne 07.05. 17:00 Velká Dobrá B - Novo Kladno 1:6 (0:4)

    21.kolo

    So 13.05. 17:00 Knovíz - Sn Kladno 2:3 np (0:0)
    So 13.05. 17:00 Smečno - Hřebeč B 6:2 (2:2)
    So 13.05. 17:00 SK Buštěhrad - Slavoj Kladno 2:4 (1:2)
    Ne 14.05. 10:15 Novo Kladno - Vinařice 0:1 (0:1)
    Ne 14.05. 17:00 Velká Dobrá B - Sparta Kladno 1:4 (0:2)
    Ne 14.05. 17:00 Lhota B - Dřetovice 5:1 (1:1)
    Ne 14.05. 17:00 Svinařov - Pchery 9:1 (4:0)

    22.kolo

    So 20.05. 17:00 Sparta Kladno - Svinařov 3:4 np (1:1)
    So 20.05. 17:00 Pchery - SK Buštěhrad 1:5 (0:2)
    So 20.05. 17:00 Dřetovice - Novo Kladno 1:3 (0:1)
    So 20.05. 17:00 Vinařice - Velká Dobrá B 11:0 (5:0)
    Ne 21.05. 10:15 Slavoj Kladno - Smečno 3:2 (2:0)
    Ne 21.05. 17:00 Hřebeč B - Knovíz 12:1 (0:0)
    Ne 21.05. 17:00 Sn Kladno - Lhota B 4:1 (2:1)

    23.kolo

    So 27.05. 17:00 Vinařice - Sparta Kladno 3:0 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Novo Kladno - Sn Kladno 2:1 (1:1)
    So 27.05. 17:00 Knovíz - Slavoj Kladno 1:5 (0:3)
    So 27.05. 17:00 Smečno - Pchery 9:3 (6:2)
    So 27.05. 17:00 SK Buštěhrad - Svinařov 5:1 (2:1)
    Ne 28.05. 17:00 Velká Dobrá B - Dřetovice 8:1 (4:0)
    Ne 28.05. 17:00 Lhota B - Hřebeč B 8:1 (4:0)

    24.kolo

    So 03.06. 10:15 Hřebeč B - Novo Kladno 0:6 (0:5)
    So 03.06. 17:00 Sparta Kladno - SK Buštěhrad 2:1 (0:1)
    So 03.06. 17:00 Pchery - Knovíz 1:7 (0:3)
    So 03.06. 17:00 Dřetovice - Vinařice 0:9 (0:5)
    Ne 04.06. 10:15 Slavoj Kladno - Lhota B 4:1 (1:1)
    Ne 04.06. 17:00 Svinařov - Smečno 2:3 (1:2)
    Ne 04.06. 17:00 Sn Kladno - Velká Dobrá B 4:1 (2:0)

    25.kolo

    So 10.06. 17:00 Dřetovice - Sparta Kladno 1:6 (0:1)
    So 10.06. 17:00 Vinařice - Sn Kladno 4:1 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Knovíz - Svinařov 3:4 np (2:3)
    So 10.06. 17:00 Smečno - SK Buštěhrad 3:2 (2:1)
    Ne 11.06. 10:15 Novo Kladno - Slavoj Kladno 6:1 (3:0)
    Ne 11.06. 17:00 Velká Dobrá B - Hřebeč B 2:0 (0:0)
    Ne 11.06. 17:00 Lhota B - Pchery 6:1 (2:1)

    26.kolo

    So 17.06. 13:30 Svinařov - Lhota B 4:0 (1:0)
    So 17.06. 14:00 Hřebeč B - Vinařice 4:6 (4:2)
    So 17.06. 15:00 Sparta Kladno - Smečno 5:0 (4:0)
    So 17.06. 17:00 SK Buštěhrad - Knovíz 3:0k
    So 17.06. 17:00 Pchery - Novo Kladno 0:5 (0:3)
    So 17.06. 17:00 Sn Kladno - Dřetovice 7:0 (3:0)
    Ne 18.06. 10:15 Slavoj Kladno - Velká Dobrá B 7:4 (3:2)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 23 0 2 1 118:15 71
    2. 26 18 0 3 5 102:35 57
    3. 26 16 3 2 5 83:44 56
    4. 26 15 4 0 7 86:56 53
    5. 26 15 3 2 6 74:46 53
    6. 26 15 1 0 10 73:77 47
    7. 26 13 1 2 10 65:61 43
    8. 26 10 6 0 10 82:64 42
    9. 26 10 0 1 15 53:78 31
    10. 26 9 0 3 14 67:61 30
    11. 26 7 1 0 18 62:95 23
    12. 26 5 0 4 17 38:100 19
    13. 26 4 2 1 19 26:95 17
    14. 26 1 0 1 24 26:128 4