Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 25. května 2020
svátek má Viola.
Hlavní menu
  • ID: 11182
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8163
    Týden:
    23
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 28.08. 17:00 Třebichovice - Vinařice B 0:7 (0:4)
    Ne 28.08. 17:00 Zákolany - Pozdeň B 2:1 np (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Hrdlív B - Černuc B 2:6 (0:4)
    Ne 28.08. 17:00 Olovnice - Neuměřice B 6:0 (3:0)

    2.kolo

    So 03.09. 17:00 Černuc B - Olovnice 0:1 np (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Pozdeň B - Hrdlív B 8:7 (2:5)
    Ne 04.09. 17:00 Vinařice B - Zákolany 3:1 (1:0)
    Ne 04.09. 17:00 Stehelčeves - Třebichovice 8:0 (5:0)

    3.kolo

    Ne 11.09. 17:00 Zákolany - Stehelčeves 1:9 (1:4)
    Ne 11.09. 17:00 Hrdlív B - Vinařice B 4:3 (1:1)
    Ne 11.09. 17:00 Olovnice - Pozdeň B 4:1 (2:1)
    Ne 11.09. 17:00 Neuměřice B - Černuc B 0:4 (0:0)

    4.kolo

    Ne 18.09. 17:00 Pozdeň B - Neuměřice B 6:1 (3:0)
    Ne 18.09. 17:00 Vinařice B - Olovnice 1:2 np (0:1)
    Ne 18.09. 17:00 Stehelčeves - Hrdlív B 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 17:00 Třebichovice - Zákolany 1:0 np (0:0)

    5.kolo

    So 24.09. 16:30 Černuc B - Pozdeň B 3:2 np (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Hrdlív B - Třebichovice 2:3 (1:1)
    Ne 25.09. 16:30 Olovnice - Stehelčeves 2:5 (1:4)
    Ne 25.09. 16:30 Neuměřice B - Vinařice B 2:5 (0:0)

    6.kolo

    Ne 02.10. 16:30 Vinařice B - Černuc B 4:2 (2:0)
    Ne 02.10. 16:30 Stehelčeves - Neuměřice B 8:0 (5:0)
    Ne 02.10. 16:30 Třebichovice - Olovnice 0:1 np (0:0)
    Ne 02.10. 16:30 Zákolany - Hrdlív B 1:6 (0:4)

    7.kolo

    So 08.10. 16:00 Černuc B - Stehelčeves 2:1 (0:0)
    Ne 09.10. 16:00 Olovnice - Zákolany 2:4 (1:1)
    Ne 09.10. 16:00 Neuměřice B - Třebichovice 3:5 (0:0)
    Ne 09.10. 16:00 Pozdeň B - Vinařice B 3:4 np (3:3)

    8.kolo

    Ne 16.10. 16:00 Stehelčeves - Pozdeň B 2:1 (1:1)
    Ne 16.10. 16:00 Třebichovice - Černuc B 1:4 (0:2)
    Ne 16.10. 16:00 Zákolany - Neuměřice B 0k:0 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 Hrdlív B - Olovnice 8:3 (6:2)

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 Černuc B - Zákolany 8:0 (4:0)
    Ne 23.10. 15:30 Neuměřice B - Hrdlív B 5:2 (4:0)
    Ne 23.10. 15:30 Pozdeň B - Třebichovice 11:2 (4:1)
    Ne 23.10. 15:30 Vinařice B - Stehelčeves 1:4 (0:2)

    16.kolo

    Ne 30.10. 14:30 Zákolany - Olovnice 0:12 (0:6)
    Ne 30.10. 14:30 Třebichovice - Neuměřice B 0:2 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Stehelčeves - Černuc B 2:1 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Vinařice B - Pozdeň B 2:5 (2:1)

    17.kolo

    So 05.11. 14:00 Černuc B - Třebichovice 3:0 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Pozdeň B - Stehelčeves 1:3 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Neuměřice B - Zákolany 4:3 (4:3)
    Ne 06.11. 14:00 Olovnice - Hrdlív B 3:0k (0:0)

    18.kolo

    Ne 13.11. 14:00 Hrdlív B - Neuměřice B 6:2 (1:1)
    Ne 13.11. 14:00 Zákolany - Černuc B 1:4 (0:2)
    Ne 13.11. 14:00 Třebichovice - Pozdeň B 0:4 (0:2)
    Ne 13.11. 14:00 Stehelčeves - Vinařice B 8:1 (4:1)

    11.kolo

    Ne 02.04. 16:30 Olovnice - Černuc B 3:2 np (0:1)
    Ne 02.04. 16:30 Hrdlív B - Pozdeň B 3:5 (1:2)
    Ne 02.04. 16:30 Zákolany - Vinařice B 2:3 (2:2)
    Ne 02.04. 16:30 Třebichovice - Stehelčeves 1:4 (1:1)

    12.kolo

    So 08.04. 16:30 Černuc B - Neuměřice B 8:0 (3:0)
    Ne 09.04. 16:30 Stehelčeves - Zákolany 2:0 (1:0)
    Ne 09.04. 16:30 Vinařice B - Hrdlív B 3:0
    Ne 09.04. 16:30 Pozdeň B - Olovnice 2:3 (0:1)

    13.kolo

    Ne 16.04. 17:00 Neuměřice B - Pozdeň B 3:5 (1:4)
    Ne 16.04. 17:00 Olovnice - Vinařice B 3:2 (2:0)
    Ne 16.04. 17:00 Hrdlív B - Stehelčeves 1:6 (1:3)
    Ne 16.04. 17:00 Zákolany - Třebichovice 0:4 (0:3)

    14.kolo

    Ne 23.04. 17:00 Třebichovice - Hrdlív B 2:0 (1:0)
    Ne 23.04. 17:00 Stehelčeves - Olovnice 3:2 (3:1)
    Ne 23.04. 17:00 Vinařice B - Neuměřice B 4:0 (1:0)
    Ne 23.04. 17:00 Pozdeň B - Černuc B 3:1 (1:0)

    15.kolo

    So 29.04. 17:00 Černuc B - Vinařice B 6:0 (2:0)
    Ne 30.04. 17:00 Neuměřice B - Stehelčeves 3:2 (3:0)
    Ne 30.04. 17:00 Olovnice - Třebichovice 4:1 (3:0)
    Ne 30.04. 17:00 Hrdlív B - Zákolany 3:0 (0:0)

    10.kolo

    So 06.05. 17:00 Černuc B - Hrdlív B 15:0 (7:0)
    Ne 07.05. 17:00 Vinařice B - Třebichovice 0:1 (0:1)
    Ne 07.05. 17:00 Pozdeň B - Zákolany 5:1 (0:0)
    Ne 07.05. 17:00 Neuměřice B - Olovnice 1:2 (0:0)

    19.kolo

    So 13.05. 17:00 Černuc B - Pozdeň B 3:1 (1:1)
    Ne 14.05. 17:00 Hrdlív B - Třebichovice 3:2 np (0:1)
    Ne 14.05. 17:00 Olovnice - Stehelčeves 3:1 (1:0)
    Ne 14.05. 17:00 Zákolany - Vinařice B 2:3 (1:1)

    20.kolo

    Ne 21.05. 17:00 Stehelčeves - Pozdeň B 1:2 (1:1)
    Ne 21.05. 17:00 Olovnice - Černuc B 2:1 (2:0)
    Ne 21.05. 17:00 Třebichovice - Zákolany 4:1 (2:1)
    Ne 21.05. 17:00 Neuměřice B - Hrdlív B 3:2 (2:1)

    21.kolo

    So 27.05. 17:00 Černuc B - Stehelčeves 1:3 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Pozdeň B - Olovnice 3:1 (2:0)
    Ne 28.05. 17:00 Zákolany - Neuměřice B 3:6 (2:3)
    Ne 28.05. 17:00 Vinařice B - Třebichovice 5:2 (2:0)

    22.kolo ... a GRATULACE K POSTUPU SK Stehelčeves !

    Ne 04.06. 17:00 Pozdeň B - Černuc B 2:5 (1:0)
    Ne 04.06. 17:00 Stehelčeves - Olovnice 2:1 np (0:1)
    Ne 04.06. 17:00 Neuměřice B - Vinařice B 3:2 np (2:1)
    Ne 04.06. 17:00 Hrdlív B - Zákolany 6:3 (5:2)

    23.kolo

    So 10.06. 17:00 Černuc B - Olovnice 8:5 (3:3)
    Ne 11.06. 17:00 Pozdeň B - Stehelčeves 8:2 (3:1)
    Ne 11.06. 17:00 Vinařice B - Hrdlív B 6:3 (1:3)
    Ne 11.06. 17:00 Třebichovice - Neuměřice B 2:8 (0:3)

    24.kolo

    Ne 18.06. 17:00 Olovnice - Pozdeň B 3:1 (0:1)
    Ne 18.06. 17:00 Stehelčeves - Černuc B 1:6 (1:1)
    Správce soutěže: Oldřich Štěpánek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 15 1 0 6 77:38 47
    2. 22 14 1 2 5 92:32 46
    3. 22 11 4 1 6 64:45 42
    4. 22 12 0 3 7 80:53 39
    5. 20 3 0 1 0 16:9 10
    6. 20 2 1 0 1 16:14 8
    7. 20 1 1 0 2 13:14 5
    8. 20 1 0 1 2 10:16 4
    9. 20 1 0 0 3 14:16 3