Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 29. března 2020
svátek má Taťána.
Hlavní menu
  • ID: 11220
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Karlovarský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7593
    Týden:
    34
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    12.kolo

    So 13.08. 16:00 Dolní Žandov - Fr. Lázně 2:1 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Jiskra Aš - Trstěnice 7:2 (4:2)
    So 13.08. 17:00 Žlutice - Stará Role 4:3 np (3:3)
    So 13.08. 17:00 Baník Vintířov - Ostrov B 3:0 (3:0)
    Ne 14.08. 10:30 Lipová - Hroznětín 3:2 np (2:2)
    Ne 14.08. 14:00 B. Habartov - Merklín 1:2 np (1:1)
    Ne 14.08. 15:00 Nová Role - Březová B 2:1 np (1:1)

    13.kolo

    So 20.08. 10:30 Ostrov B - B. Habartov 3:1 (1:0)
    So 20.08. 16:00 Trstěnice - Dolní Žandov 2:1 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Hroznětín - Baník Vintířov 1:2 np (1:1)
    So 20.08. 17:00 Stará Role - Nová Role 0:1 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Fr. Lázně - Žlutice 0:3 (0:2)
    Ne 21.08. 15:00 Březová B - Lipová 1:2 (0:2)
    Ne 21.08. 15:00 Merklín - Jiskra Aš 2:3 (1:2)

    1.kolo

    So 27.08. 10:30 Ostrov B - Hroznětín 1:2 (0:1)
    So 27.08. 16:00 Dolní Žandov - Merklín 4:1 (2:1)
    So 27.08. 17:00 Jiskra Aš - B. Habartov 2:1 (1:1)
    So 27.08. 17:00 Žlutice - Trstěnice 1:2 (0:2)
    So 27.08. 17:00 Baník Vintířov - Březová B 10:1 (5:1)
    Ne 28.08. 10:30 Lipová - Stará Role 1:2 (1:2)
    Ne 28.08. 15:00 Nová Role - Fr. Lázně 3:2 (1:1)

    2.kolo

    So 03.09. 16:00 Trstěnice - Nová Role 2:1 np (1:1)
    So 03.09. 17:00 Stará Role - Baník Vintířov 5:2 (2:1)
    So 03.09. 17:00 Fr. Lázně - Lipová 5:2 (2:1)
    So 03.09. 17:00 Merklín - Žlutice 2:1 (0:1)
    So 03.09. 17:00 Jiskra Aš - Dolní Žandov 4:1 (0:1)
    Ne 04.09. 14:00 B. Habartov - Hroznětín 3:2 np (2:2)
    Ne 04.09. 15:00 Březová B - Ostrov B 5:0 (3:0)

    3.kolo

    So 10.09. 10:30 Ostrov B - Stará Role 8:2 (2:2)
    So 10.09. 16:00 Dolní Žandov - B. Habartov 0:1 np (0:0)
    So 10.09. 17:00 Žlutice - Jiskra Aš 2:1 (1:0)
    So 10.09. 17:00 Baník Vintířov - Fr. Lázně 4:3 (2:2)
    So 10.09. 17:00 Hroznětín - Březová B 2:3 np (2:2)
    Ne 11.09. 10:30 Lipová - Trstěnice 0:2 (0:1)
    Ne 11.09. 15:00 Nová Role - Merklín 4:1 (1:1)

    4.kolo

    So 17.09. 16:00 Trstěnice - Baník Vintířov 0:1 (0:0)
    So 17.09. 16:00 Dolní Žandov - Žlutice 1:2 (1:2)
    So 17.09. 16:30 Stará Role - Hroznětín 5:4 np (4:4)
    So 17.09. 16:30 Fr. Lázně - Ostrov B 3:1 (1:0)
    So 17.09. 16:30 Merklín - Lipová 3:4 np (3:3)
    So 17.09. 16:30 Jiskra Aš - Nová Role 3:2 (1:1)
    Ne 18.09. 14:00 B. Habartov - Březová B 2:1 (1:1)

    5.kolo

    So 24.09. 10:30 Ostrov B - Trstěnice 6:1 (2:1)
    So 24.09. 16:30 Žlutice - B. Habartov 2:3 np (2:2)
    So 24.09. 16:30 Baník Vintířov - Merklín 3:0 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Hroznětín - Fr. Lázně 7:2 (3:2)
    Ne 25.09. 10:30 Lipová - Jiskra Aš 0:2 (0:1)
    Ne 25.09. 15:00 Nová Role - Dolní Žandov 3:0 (1:0)
    Ne 25.09. 15:00 Březová B - Stará Role 1:2 (1:2)

    6.kolo

    So 01.10. 16:00 Fr. Lázně - Březová B 5:1 (1:0)
    So 01.10. 16:00 Trstěnice - Hroznětín 2:5 (2:1)
    So 01.10. 16:00 Merklín - Ostrov B 5:0 (2:0)
    So 01.10. 16:00 Jiskra Aš - Baník Vintířov 2:0 (2:0)
    So 01.10. 16:00 Dolní Žandov - Lipová 1:3 (0:1)
    So 01.10. 16:00 Žlutice - Nová Role 1:0 (0:0)
    Ne 02.10. 14:00 B. Habartov - Stará Role 3:2 np (2:2)

    7.kolo

    So 08.10. 10:30 Ostrov B - Jiskra Aš 4:5 np (4:4)
    So 08.10. 16:00 Baník Vintířov - Dolní Žandov 8:1 (4:0)
    So 08.10. 16:00 Hroznětín - Merklín 0:2 (0:1)
    So 08.10. 16:00 Stará Role - Fr. Lázně 7:2 (4:0)
    Ne 09.10. 10:30 Lipová - Žlutice 0:2 (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 Nová Role - B. Habartov 1:0 (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 Březová B - Trstěnice 6:0 (4:0)

    8.kolo

    So 15.10. 15:00 Dolní Žandov - Ostrov B 2:1 np (1:1)
    So 15.10. 16:00 Trstěnice - Stará Role 3:5 (3:2)
    So 15.10. 16:00 Merklín - Březová B 1:4 (0:2)
    So 15.10. 16:00 Jiskra Aš - Hroznětín 3:4 np (3:3)
    So 15.10. 16:00 Žlutice - Baník Vintířov 1:0 (0:0)
    Ne 16.10. 14:00 B. Habartov - Fr. Lázně 2:6 (0:4)
    Ne 16.10. 15:00 Nová Role - Lipová 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 22.10. 10:30 Ostrov B - Žlutice 3:2 np (2:2)
    So 22.10. 15:30 Baník Vintířov - Nová Role 2:1 np (1:1)
    So 22.10. 15:30 Hroznětín - Dolní Žandov 2:1 (0:1)
    So 22.10. 15:30 Stará Role - Merklín 2:3 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Fr. Lázně - Trstěnice 6:3 (2:1)
    Ne 23.10. 10:30 Lipová - B. Habartov 0:2 (0:1)
    Ne 23.10. 15:00 Březová B - Jiskra Aš 3:1 (1:0)

    10.kolo

    So 29.10. 10:30 Dolní Žandov - Březová B 3:4 (3:1)
    So 29.10. 14:30 Merklín - Fr. Lázně 3:0k
    So 29.10. 14:30 Jiskra Aš - Stará Role 2:3 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Žlutice - Hroznětín 7:1 (2:0)
    Ne 30.10. 10:30 Lipová - Baník Vintířov 1:3 (1:1)
    Ne 30.10. 14:00 B. Habartov - Trstěnice 4:0 (3:0)
    Ne 30.10. 14:30 Nová Role - Ostrov B 3:2 (2:2)

    11.kolo

    So 05.11. 10:30 Ostrov B - Lipová 4:3 (1:2)
    So 05.11. 14:00 Baník Vintířov - B. Habartov 4:3 np (3:3)
    So 05.11. 14:00 Hroznětín - Nová Role 0:2 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Březová B - Žlutice 1:4 (1:2)
    So 05.11. 14:00 Stará Role - Dolní Žandov 10:3 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Fr. Lázně - Jiskra Aš 0:7 (0:3)
    So 05.11. 14:00 Trstěnice - Merklín 2:1 (1:1)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Hroznětín - Ostrov B 1:6 (0:4)
    So 25.03. 15:00 Merklín - Dolní Žandov 5:1 (2:1)
    So 25.03. 15:00 Trstěnice - Žlutice 2:1 np (1:1)
    So 25.03. 15:00 Fr. Lázně - Nová Role 2:1 (1:1)
    So 25.03. 15:00 Stará Role - Lipová 4:1 (1:0)
    Ne 26.03. 14:00 B. Habartov - Jiskra Aš 3:2 np (2:2)
    Ne 26.03. 15:00 Březová B - Baník Vintířov 2:4 (0:2)

    15.kolo

    So 01.04. 10:30 Ostrov B - Březová B 5:3 (2:2)
    So 01.04. 16:00 Dolní Žandov - Jiskra Aš 0:1 np (0:0)
    So 01.04. 16:30 Žlutice - Merklín 2:0 (1:0)
    So 01.04. 16:30 Baník Vintířov - Stará Role 0:3 (0:1)
    So 01.04. 16:30 Hroznětín - B. Habartov 4:3 (2:2)
    Ne 02.04. 10:30 Lipová - Fr. Lázně 2:3 (0:1)
    Ne 02.04. 16:30 Nová Role - Trstěnice 1:2 (1:2)

    16.kolo

    So 08.04. 16:00 Trstěnice - Lipová 5:4 (5:2)
    So 08.04. 16:30 Merklín - Nová Role 2:3 np (2:2)
    So 08.04. 16:30 Fr. Lázně - Baník Vintířov 2:0 (1:0)
    So 08.04. 16:30 Stará Role - Ostrov B 6:0 (3:0)
    So 08.04. 16:30 Jiskra Aš - Žlutice 0:3 (0:0)
    Ne 09.04. 14:00 B. Habartov - Dolní Žandov 2:0 (2:0)
    Ne 09.04. 15:00 Březová B - Hroznětín 6:1 (3:1)

    17.kolo

    So 15.04. 10:30 Ostrov B - Fr. Lázně 0:2 (0:1)
    So 15.04. 17:00 Baník Vintířov - Trstěnice 1:0 (0:0)
    So 15.04. 17:00 Žlutice - Dolní Žandov 3:1 (1:1)
    So 15.04. 17:00 Hroznětín - Stará Role 3:8 (1:3)
    Ne 16.04. 10:30 Lipová - Merklín 3:2 (1:1)
    Ne 16.04. 15:00 Březová B - B. Habartov 2:1 np (1:1)
    Ne 16.04. 16:30 Nová Role - Jiskra Aš 1:3 (0:3)

    18.kolo

    So 22.04. 16:00 Dolní Žandov - Nová Role 0:2 (0:2)
    So 22.04. 16:00 Trstěnice - Ostrov B 3:4 (1:3)
    So 22.04. 17:00 Merklín - Baník Vintířov 3:1 (2:0)
    So 22.04. 17:00 Stará Role - Březová B 4:3 (2:2)
    So 22.04. 17:00 Jiskra Aš - Lipová 2:0 (0:0)
    So 22.04. 18:00 Fr. Lázně - Hroznětín 5:0 (3:0)
    Ne 23.04. 14:00 B. Habartov - Žlutice 0:1 (0:1)

    19.kolo

    So 29.04. 10:30 Ostrov B - Merklín 2:1 np (1:1)
    So 29.04. 17:00 Baník Vintířov - Jiskra Aš 9:3 (3:1)
    So 29.04. 17:00 Hroznětín - Trstěnice 1:2 (1:1)
    So 29.04. 17:00 Stará Role - B. Habartov 3:1 (3:0)
    Ne 30.04. 10:30 Lipová - Dolní Žandov 1:2 (0:0)
    Ne 30.04. 15:00 Březová B - Fr. Lázně 1:0 (0:0)
    Ne 30.04. 16:30 Nová Role - Žlutice 2:3 np (2:2)

    20.kolo

    So 06.05. 16:00 Trstěnice - Březová B 4:3 np (3:3)
    So 06.05. 16:00 Dolní Žandov - Baník Vintířov 1:0 np (0:0)
    So 06.05. 17:00 Merklín - Hroznětín 3:0 (2:0)
    So 06.05. 17:00 Fr. Lázně - Stará Role 3:2 (1:2)
    So 06.05. 17:00 Jiskra Aš - Ostrov B 5:3 (4:3)
    So 06.05. 17:00 Žlutice - Lipová 7:2 (2:0)
    Ne 07.05. 14:00 B. Habartov - Nová Role 2:1 (0:0)

    21.kolo

    So 13.05. 10:30 Ostrov B - Dolní Žandov 1:2 (0:1)
    So 13.05. 17:00 Baník Vintířov - Žlutice 2:5 (1:5)
    So 13.05. 17:00 Stará Role - Trstěnice 4:3 (3:0)
    So 13.05. 17:00 Hroznětín - Jiskra Aš 5:4 (1:3)
    So 13.05. 17:00 Fr. Lázně - B. Habartov 3:1 (1:1)
    Ne 14.05. 10:30 Lipová - Nová Role 1:3 (0:2)
    Ne 14.05. 15:00 Březová B - Merklín 3:2 (2:1)

    22.kolo

    So 20.05. 16:00 Trstěnice - Fr. Lázně 1:0 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Žlutice - Ostrov B 3:1 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Merklín - Stará Role 3:1 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Jiskra Aš - Březová B 11:4 (6:0)
    So 20.05. 17:30 Dolní Žandov - Hroznětín 1:3 (0:2)
    Ne 21.05. 14:00 B. Habartov - Lipová 4:1 (2:1)
    Ne 21.05. 16:30 Nová Role - Baník Vintířov 1:4 (0:1)

    23.kolo

    So 27.05. 10:30 Ostrov B - Nová Role 6:3 (4:0)
    So 27.05. 16:00 Trstěnice - B. Habartov 4:2 (2:2)
    So 27.05. 17:00 Fr. Lázně - Merklín 2:3 (1:2)
    So 27.05. 17:00 Stará Role - Jiskra Aš 4:3 np (3:3)
    So 27.05. 17:00 Hroznětín - Žlutice 1:2 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Baník Vintířov - Lipová 5:2 (3:2)
    Ne 28.05. 15:00 Březová B - Dolní Žandov 10:0 (2:0)

    24.kolo

    So 03.06. 16:00 Dolní Žandov - Stará Role 1:0 np (0:0)
    So 03.06. 17:00 Žlutice - Březová B 4:1 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Jiskra Aš - Fr. Lázně 4:1 (2:0)
    So 03.06. 17:00 Merklín - Trstěnice 0:2 (0:1)
    Ne 04.06. 10:30 Lipová - Ostrov B 6:3 (2:2)
    Ne 04.06. 14:00 B. Habartov - Baník Vintířov 2:1 (2:1)
    Ne 04.06. 16:30 Nová Role - Hroznětín 5:2 (1:0)

    25.kolo

    So 10.06. 10:30 Hroznětín - Lipová 3:2 np (2:2)
    So 10.06. 10:30 Ostrov B - Baník Vintířov 1:3 (1:0)
    So 10.06. 16:00 Trstěnice - Jiskra Aš 7:0 (5:0)
    So 10.06. 17:00 Merklín - B. Habartov 7:1 (5:0)
    So 10.06. 17:00 Fr. Lázně - Dolní Žandov 3:1 (2:1)
    So 10.06. 17:00 Stará Role - Žlutice 4:1 (0:0)
    Ne 11.06. 15:00 Březová B - Nová Role 3:2 np (2:2)

    26.kolo

    16.06. 18:00 Lipová - Březová B 2:1 (1:0)
    16.06. 18:00 Nová Role - Stará Role 0:6 (0:2)
    16.06. 18:00 Jiskra Aš - Merklín 7:2 (2:1)
    So 17.06. 10:00 Dolní Žandov - Trstěnice 0:2 (0:2)
    So 17.06. 13:30 B. Habartov - Ostrov B 3:2 (1:1)
    So 17.06. 17:00 Baník Vintířov - Hroznětín 6:0 (3:0)
    So 17.06. 17:00 Žlutice - Fr. Lázně 4:2 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 18 2 3 3 69:32 61
    2. 26 16 2 3 5 95:56 55
    3. 26 14 3 1 8 75:43 49
    4. 26 14 2 3 7 85:63 49
    5. 26 12 3 0 11 55:65 42
    6. 26 11 2 4 9 48:46 41
    7. 26 13 0 0 13 63:65 39
    8. 26 11 1 3 11 58:53 38
    9. 26 8 5 3 10 46:53 37
    10. 26 9 3 2 12 71:72 35
    11. 26 8 2 2 14 65:76 30
    12. 26 7 2 5 12 54:84 30
    13. 26 5 2 1 18 44:74 20
    14. 26 4 3 2 17 27:73 20