Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 21. února 2020
svátek má Lenka.
Hlavní menu
  • ID: 11336
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-východ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    16528
    Týden:
    35
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    26.08. 19:00 Velké Popovice - Kostelec n. Č.L. 3:2 (2:1)
    So 27.08. 17:00 Struhařov - Kamenice 2:4 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Ondřejov - Mnichovice B 0:2 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Strančice - Stř. Skalice 1:1 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Svojetice - Mirošovice 3:1 (3:1)
    Ne 28.08. 17:00 Dobřejovice - Křenice 5:0 (2:0)

    2.kolo

    So 03.09. 17:00 Kamenice - Mirošovice 3:0 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Stř. Skalice - Svojetice 3:0 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Kostelec n. Č.L. - Ondřejov 5:3 (2:3)
    So 03.09. 17:00 Křenice - Velké Popovice 1:7 (0:5)
    So 03.09. 17:00 Pacov - Dobřejovice 1:3 (1:0)
    Ne 04.09. 17:00 Mnichovice B - Strančice 6:3 (1:1)

    3.kolo

    09.09. 19:00 Velké Popovice - Pacov 1:3
    So 10.09. 17:00 Ondřejov - Křenice 5:2 (3:0)
    So 10.09. 17:00 Strančice - Kostelec n. Č.L. 1:4 (0:2)
    So 10.09. 17:00 Svojetice - Mnichovice B 7:1 (4:0)
    So 10.09. 17:00 Mirošovice - Stř. Skalice 1:0 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Dobřejovice - Struhařov 13:2 (7:0)

    4.kolo

    So 17.09. 17:00 Kamenice - Stř. Skalice 3:2 (1:2)
    So 17.09. 17:00 Křenice - Strančice 2:2 (1:0)
    So 17.09. 17:00 Pacov - Ondřejov 1:2 (0:1)
    So 17.09. 17:00 Struhařov - Velké Popovice 0:2 (0:1)
    Ne 18.09. 17:00 Mnichovice B - Mirošovice 6:1 (3:0)
    Ne 18.09. 17:00 Kostelec n. Č.L. - Svojetice 0:1 (0:0)

    5.kolo

    So 24.09. 16:30 Ondřejov - Struhařov 2:4 (0:3)
    So 24.09. 16:30 Strančice - Pacov 1:1 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Svojetice - Křenice 4:0 (2:0)
    So 24.09. 16:30 Mirošovice - Kostelec n. Č.L. 0:2 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Stř. Skalice - Mnichovice B 4:1 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Dobřejovice - Kamenice 3:0 (2:0)

    6.kolo

    So 01.10. 16:30 Kamenice - Mnichovice B 4:0 (0:0)
    So 01.10. 16:30 Kostelec n. Č.L. - Stř. Skalice 2:0 (1:0)
    So 01.10. 16:30 Křenice - Mirošovice 0:4 (0:1)
    So 01.10. 16:30 Pacov - Svojetice 4:1 (2:0)
    So 01.10. 16:30 Struhařov - Strančice 2:0 (2:0)
    Ne 02.10. 16:30 Dobřejovice - Velké Popovice 6:1 (4:0)

    7.kolo

    07.10. 19:00 Velké Popovice - Kamenice 1:0 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Ondřejov - Dobřejovice 1:4 (0:1)
    So 08.10. 16:00 Svojetice - Struhařov 4:1 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Mirošovice - Pacov 3:0 (2:0)
    So 08.10. 16:00 Stř. Skalice - Křenice 2:0 (1:0)
    Ne 09.10. 16:00 Mnichovice B - Kostelec n. Č.L. 2:2 (1:2)

    8.kolo

    14.10. 19:00 Velké Popovice - Ondřejov 5:0 (1:0)
    So 15.10. 16:00 Kamenice - Kostelec n. Č.L. 4:1 (0:0)
    So 15.10. 16:00 Křenice - Mnichovice B 0:2 (0:1)
    So 15.10. 16:00 Pacov - Stř. Skalice 0:1 (0:0)
    So 15.10. 16:00 Struhařov - Mirošovice 0k:3
    Ne 16.10. 16:00 Dobřejovice - Strančice 3:0 (2:0)

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 Ondřejov - Kamenice 1:3 (1:2)
    So 22.10. 15:30 Strančice - Velké Popovice 0:4 (0:2)
    So 22.10. 15:30 Svojetice - Dobřejovice 6:4 (4:2)
    So 22.10. 15:30 Stř. Skalice - Struhařov 4:1 (1:0)
    So 22.10. 15:30 Kostelec n. Č.L. - Křenice 6:1 (1:1)
    Ne 23.10. 15:30 Mnichovice B - Pacov 2:0 (0:0)

    10.kolo

    28.10. 19:00 Velké Popovice - Svojetice 6:0 (2:0)
    So 29.10. 14:30 Kamenice - Křenice 9:0 (3:0)
    So 29.10. 14:30 Pacov - Kostelec n. Č.L. 2:2 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Struhařov - Mnichovice B 5:2 (3:0)
    So 29.10. 14:30 Ondřejov - Strančice 2:2 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Dobřejovice - Mirošovice 0:2 (0:2)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Strančice - Kamenice 1:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Svojetice - Ondřejov 4:1 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Mirošovice - Velké Popovice 0:3 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Stř. Skalice - Dobřejovice 2:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Kostelec n. Č.L. - Struhařov 13:0 (8:0)
    So 05.11. 14:00 Křenice - Pacov 1:4 (0:4)

    12.kolo

    So 12.11. 14:00 Kamenice - Pacov 3:2 (0:2)
    So 12.11. 14:00 Ondřejov - Mirošovice 3:3 (0:2)
    So 12.11. 14:00 Strančice - Svojetice 2:2 (1:0)
    Ne 13.11. 14:00 Dobřejovice - Mnichovice B 0:0 (0:0)
    St 16.11. 19:00 Struhařov - Křenice 0:3 (0:1)
    25.11. 19:00 Velké Popovice - Stř. Skalice 2:2 (0:2)

    13.kolo

    Čt 17.11. 13:30 Mnichovice B - Velké Popovice 2:5 (2:1)
    So 19.11. 13:30 Svojetice - Kamenice 3:1 (1:0)
    So 19.11. 13:30 Mirošovice - Strančice 3:3 (1:2)
    So 19.11. 13:30 Stř. Skalice - Ondřejov 1:2 (0:1)
    So 19.11. 13:30 Kostelec n. Č.L. - Dobřejovice 2:2 (2:0)
    So 19.11. 13:30 Pacov - Struhařov 9:1 (2:0)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Kamenice - Struhařov 10:0 (3:0)
    So 25.03. 15:00 Křenice - Dobřejovice 0:7 (0:5)
    So 25.03. 15:00 Kostelec n. Č.L. - Velké Popovice 2:3 (0:1)
    So 25.03. 15:00 Stř. Skalice - Strančice 2:3 (1:1)
    So 25.03. 15:00 Mirošovice - Svojetice 2:4 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Mnichovice B - Ondřejov 4:0 (1:0)

    15.kolo

    31.03. 19:00 Velké Popovice - Křenice 7:0 (2:0)
    So 01.04. 16:30 Mirošovice - Kamenice 0:1 (0:1)
    So 01.04. 16:30 Svojetice - Stř. Skalice 1:0 (0:0)
    So 01.04. 16:30 Strančice - Mnichovice B 4:1 (0:0)
    So 01.04. 16:30 Ondřejov - Kostelec n. Č.L. 2:2 (0:1)
    Ne 02.04. 16:30 Dobřejovice - Pacov 6:1 (2:1)

    16.kolo

    So 08.04. 16:30 Struhařov - Dobřejovice 1:5
    So 08.04. 16:30 Pacov - Velké Popovice 2:2 (1:1)
    So 08.04. 16:30 Křenice - Ondřejov 1:4 (0:2)
    So 08.04. 16:30 Kostelec n. Č.L. - Strančice 2:6 (1:3)
    So 08.04. 16:30 Stř. Skalice - Mirošovice 4:0 (1:0)
    Ne 09.04. 16:30 Mnichovice B - Svojetice 0:2 (0:1)

    17.kolo

    14.04. 17:00 Ondřejov - Pacov 0:4
    14.04. 19:00 Velké Popovice - Struhařov 13:1 (7:0)
    So 15.04. 17:00 Stř. Skalice - Kamenice 1:0 (0:0)
    So 15.04. 17:00 Mirošovice - Mnichovice B 1:1 (1:0)
    So 15.04. 17:00 Svojetice - Kostelec n. Č.L. 5:1 (1:0)
    So 15.04. 17:00 Strančice - Křenice 2:1 (1:0)

    18.kolo

    So 22.04. 17:00 Kamenice - Dobřejovice 2:2 (2:1)
    So 22.04. 17:00 Pacov - Strančice 4:0
    So 22.04. 17:00 Křenice - Svojetice 1:2 (1:1)
    Ne 23.04. 17:00 Kostelec n. Č.L. - Mirošovice 5:1 (1:1)
    Ne 23.04. 17:00 Mnichovice B - Stř. Skalice 2:0 (0:0)
    Čt 11.05. 17:30 Struhařov - Ondřejov 3:1

    19.kolo

    28.04. 19:00 Velké Popovice - Dobřejovice 6:1 (3:0)
    So 29.04. 17:00 Stř. Skalice - Kostelec n. Č.L. 0:3
    So 29.04. 17:00 Mirošovice - Křenice 3:0 (1:0)
    So 29.04. 17:00 Svojetice - Pacov 1:0 (1:0)
    So 29.04. 17:00 Strančice - Struhařov 0:2
    Ne 30.04. 17:00 Mnichovice B - Kamenice 4:0

    20.kolo

    So 06.05. 17:00 Kamenice - Velké Popovice 0:3 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Struhařov - Svojetice 1:6 (0:3)
    So 06.05. 17:00 Pacov - Mirošovice 1:2 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Křenice - Stř. Skalice 0:2 (0:1)
    So 06.05. 17:00 Kostelec n. Č.L. - Mnichovice B 4:1 (4:0)
    Ne 07.05. 17:00 Dobřejovice - Ondřejov 7:1 (3:0)

    21.kolo

    So 13.05. 17:00 Kostelec n. Č.L. - Kamenice 3:0 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Stř. Skalice - Pacov 1:1
    So 13.05. 17:00 Mirošovice - Struhařov 4:1 (0:1)
    So 13.05. 17:00 Strančice - Dobřejovice 0:2
    So 13.05. 17:00 Ondřejov - Velké Popovice 0:3
    Ne 14.05. 17:00 Mnichovice B - Křenice 2:4 (1:3)

    22.kolo

    19.05. 18:00 Struhařov - Stř. Skalice 2:0 (1:0)
    19.05. 19:00 Velké Popovice - Strančice 5:1 (3:0)
    So 20.05. 17:00 Kamenice - Ondřejov 3:1 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Pacov - Mnichovice B 9:0 (5:0)
    So 20.05. 17:00 Křenice - Kostelec n. Č.L. 2:4 (1:3)
    Ne 21.05. 17:00 Dobřejovice - Svojetice 2:4 (0:3)

    23.kolo

    So 27.05. 17:00 Křenice - Kamenice 1:5 (1:2)
    So 27.05. 17:00 Kostelec n. Č.L. - Pacov 1:0 (37:3)
    So 27.05. 17:00 Mirošovice - Dobřejovice 1:6 (1:3)
    So 27.05. 17:00 Svojetice - Velké Popovice 3:2 (3:2)
    So 27.05. 17:00 Strančice - Ondřejov 7:0 (3:0)
    Ne 28.05. 17:00 Mnichovice B - Struhařov 3:5

    24.kolo

    02.06. 19:00 Velké Popovice - Mirošovice 2:0 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Kamenice - Strančice 4:3
    So 03.06. 17:00 Ondřejov - Svojetice 0:3 (0:1)
    So 03.06. 17:00 Struhařov - Kostelec n. Č.L. 1:5
    So 03.06. 17:00 Pacov - Křenice 4:0
    Ne 04.06. 17:00 Dobřejovice - Stř. Skalice 3:0 (0:0)

    25.kolo

    So 10.06. 17:00 Pacov - Kamenice 0:2
    So 10.06. 17:00 Křenice - Struhařov 5:6
    So 10.06. 17:00 Stř. Skalice - Velké Popovice 0:0
    So 10.06. 17:00 Mirošovice - Ondřejov 2:2
    So 10.06. 17:00 Svojetice - Strančice 5:0 (3:0)
    Ne 11.06. 17:00 Mnichovice B - Dobřejovice 4:2

    26.kolo

    16.06. 19:00 Velké Popovice - Mnichovice B 2:1 (1:0)
    So 17.06. 17:00 Kamenice - Svojetice 2:2 (1:1)
    So 17.06. 17:00 Strančice - Mirošovice 2:0
    So 17.06. 17:00 Ondřejov - Stř. Skalice 3:0
    So 17.06. 17:00 Struhařov - Pacov 0:1
    Ne 18.06. 17:00 Dobřejovice - Kostelec n. Č.L. 2:3
    Správce soutěže: Daniel Říha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 19 2 3 73:35 59
    2. 24 18 3 3 88:27 57
    3. 24 14 4 6 76:42 46
    4. 24 14 3 7 88:40 45
    5. 24 14 2 8 63:36 44
    6. 24 9 4 11 54:36 31
    7. 24 9 4 11 32:31 31
    8. 24 9 3 12 49:64 30
    9. 24 8 4 12 37:52 28
    10. 24 7 6 11 44:58 27
    11. 24 8 0 16 41:112 24
    12. 24 5 4 15 36:75 19
    13. 24 2 1 21 25:98 7