Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 23. února 2020
svátek má Svatopluk.
Hlavní menu
  • ID: 11394
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Benešov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6466
    Týden:
    30
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 17:00 Zdislavice B - Dolní Kralovice B 1:1 (1:1)
    Ne 28.08. 14:00 Křivsoudov B - Libouň 10:1 (3:0)
    Ne 28.08. 15:00 Radošovice - Vracovice 3:2 (1:0)
    Ne 28.08. 15:00 Keblov - Miřetice B 3:7 (0:5)
    Ne 28.08. 16:00 Trhový Štěpánov C - Hulice 1:2 (1:0)
    Ne 28.08. 17:00 Čechtice B - RÚ Kladruby 5:0 (4:0)

    2.kolo

    Ne 04.09. 15:00 Keblov - Hulice 5:1 (0:0)
    Ne 04.09. 15:00 Vracovice - Trhový Štěpánov C 1:0 (1:0)
    Ne 04.09. 15:00 RÚ Kladruby - Radošovice 2:3 (1:3)
    Ne 04.09. 17:00 Dolní Kralovice B - Čechtice B 3:2 (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Libouň - Zdislavice B 1:3 (1:0)
    Ne 04.09. 17:00 Pravonín B - Křivsoudov B 4:4 (2:2)

    3.kolo

    So 10.09. 17:00 Zdislavice B - Pravonín B 4:2 (1:2)
    So 10.09. 17:00 Miřetice B - Hulice 9:1 (5:1)
    Ne 11.09. 15:00 Radošovice - Dolní Kralovice B 1:5 (1:1)
    Ne 11.09. 15:00 Keblov - Vracovice 3:1 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Trhový Štěpánov C - RÚ Kladruby 8:1 (5:1)
    Ne 11.09. 17:00 Čechtice B - Libouň 3:1 (1:1)

    4.kolo

    Ne 18.09. 14:00 Křivsoudov B - Zdislavice B 1:3 (0:0)
    Ne 18.09. 15:00 Vracovice - Miřetice B 4:2 (4:2)
    Ne 18.09. 15:00 RÚ Kladruby - Keblov 1:6 (1:3)
    Ne 18.09. 17:00 Dolní Kralovice B - Trhový Štěpánov C 3:1 (2:0)
    Ne 18.09. 17:00 Libouň - Radošovice 3:1 (0:0)
    Ne 18.09. 17:00 Pravonín B - Čechtice B 3:1 (3:1)

    5.kolo

    So 24.09. 16:30 Miřetice B - RÚ Kladruby 6:0 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Hulice - Vracovice 4:3 (2:0)
    Ne 25.09. 15:00 Radošovice - Pravonín B 4:1 (1:0)
    Ne 25.09. 15:00 Keblov - Dolní Kralovice B 0:6 (0:3)
    Ne 25.09. 16:00 Trhový Štěpánov C - Libouň 1:2 (0:0)
    Ne 25.09. 16:30 Čechtice B - Křivsoudov B 4:3 (0:1)

    6.kolo

    So 01.10. 16:30 Zdislavice B - Čechtice B 5:1 (3:1)
    Ne 02.10. 13:30 Křivsoudov B - Radošovice 1:2 (0:1)
    Ne 02.10. 15:00 RÚ Kladruby - Hulice 2:2 (2:0)
    Ne 02.10. 16:30 Dolní Kralovice B - Miřetice B 2:0 (1:0)
    Ne 02.10. 16:30 Libouň - Keblov 3:3 (2:2)
    Ne 02.10. 16:30 Pravonín B - Trhový Štěpánov C 3:3 (2:1)

    7.kolo

    St 05.10. 16:30 Hulice - Dolní Kralovice B 2:4 (0:0)
    So 08.10. 15:00 Vracovice - RÚ Kladruby 3:1 (1:0)
    Ne 09.10. 13:00 Miřetice B - Libouň 7:2 (3:1)
    Ne 09.10. 15:00 Radošovice - Zdislavice B 1:1 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Keblov - Pravonín B 3:0 (1:0)
    Ne 09.10. 16:00 Trhový Štěpánov C - Křivsoudov B 1:0 (1:0)

    8.kolo

    So 15.10. 16:00 Zdislavice B - Trhový Štěpánov C 3:1 (0:1)
    Ne 16.10. 14:00 Křivsoudov B - Keblov 1:5 (1:1)
    Ne 16.10. 16:00 Dolní Kralovice B - Vracovice 4:1 (2:1)
    Ne 16.10. 16:00 Libouň - Hulice 6:0 (2:0)
    Ne 16.10. 16:00 Pravonín B - Miřetice B 3:7 (2:2)
    Ne 16.10. 16:00 Čechtice B - Radošovice 6:4 (4:3)

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 Miřetice B - Křivsoudov B 4:2 (3:0)
    So 22.10. 15:30 Hulice - Pravonín B 1:4 (1:2)
    Ne 23.10. 15:00 Keblov - Zdislavice B 1:4 (0:2)
    Ne 23.10. 15:00 Vracovice - Libouň 6:1 (3:0)
    Ne 23.10. 15:00 RÚ Kladruby - Dolní Kralovice B 1:2 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Trhový Štěpánov C - Čechtice B 2:2 (0:0)

    10.kolo

    So 29.10. 14:30 Zdislavice B - Miřetice B 3:2 (1:2)
    Ne 30.10. 14:00 Křivsoudov B - Hulice 10:4 (1:4)
    Ne 30.10. 14:30 Libouň - RÚ Kladruby 5:3 (3:3)
    Ne 30.10. 14:30 Pravonín B - Vracovice 7:3 (3:3)
    Ne 30.10. 14:30 Čechtice B - Keblov 2:5 (1:3)
    Ne 30.10. 14:30 Radošovice - Trhový Štěpánov C 2:1 (0:1)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Miřetice B - Čechtice B 7:1 (5:0)
    So 05.11. 14:00 Hulice - Zdislavice B 1:5 (0:3)
    Ne 06.11. 14:00 Keblov - Radošovice 7:0 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Vracovice - Křivsoudov B 2:8 (1:3)
    Ne 06.11. 14:00 RÚ Kladruby - Pravonín B 4:5 (1:2)
    Ne 06.11. 14:00 Dolní Kralovice B - Libouň 5:0 (5:0)

    12.kolo

    So 12.11. 14:00 Zdislavice B - Vracovice 7:0 (4:0)
    Ne 13.11. 14:00 Pravonín B - Dolní Kralovice B 1:2 (0:0)
    Ne 13.11. 14:00 Křivsoudov B - RÚ Kladruby 4:1 (2:1)
    Ne 13.11. 14:00 Čechtice B - Hulice 8:0 (4:0)
    Ne 13.11. 14:00 Radošovice - Miřetice B 2:4 (1:1)
    Ne 13.11. 14:00 Trhový Štěpánov C - Keblov 2:4 (2:3)

    13.kolo

    So 19.11. 13:30 Miřetice B - Trhový Štěpánov C 8:2 (3:0)
    So 19.11. 13:30 Hulice - Radošovice 2:2 (1:1)
    Ne 20.11. 13:30 Vracovice - Čechtice B 1:3 (0:0)
    Ne 20.11. 13:30 RÚ Kladruby - Zdislavice B 2:4 (1:3)
    Ne 20.11. 13:30 Dolní Kralovice B - Křivsoudov B 2:1 (1:1)
    Ne 20.11. 13:30 Libouň - Pravonín B 8:3 (4:2)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Miřetice B - Keblov 3:0 (2:0)
    So 25.03. 15:00 Hulice - Trhový Štěpánov C 3:1 (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Vracovice - Radošovice 5:1
    Ne 26.03. 15:00 RÚ Kladruby - Čechtice B 1:4
    Ne 26.03. 15:00 Dolní Kralovice B - Zdislavice B 4:0 (4:0)
    Ne 26.03. 15:00 Libouň - Křivsoudov B 3:6

    15.kolo

    So 01.04. 15:00 Hulice - Keblov 2:5
    So 01.04. 16:30 Zdislavice B - Libouň 9:2
    Ne 02.04. 14:00 Křivsoudov B - Pravonín B 1:2
    Ne 02.04. 15:00 Radošovice - RÚ Kladruby 4:1
    Ne 02.04. 16:00 Trhový Štěpánov C - Vracovice 1:1 (1:0)
    Ne 02.04. 16:30 Čechtice B - Dolní Kralovice B 1:0

    16.kolo

    So 08.04. 16:30 Hulice - Miřetice B 3:2
    Ne 09.04. 15:00 RÚ Kladruby - Trhový Štěpánov C 1:4
    Ne 09.04. 15:00 Vracovice - Keblov 3:4
    Ne 09.04. 16:30 Pravonín B - Zdislavice B 0:2 (0:0)
    Ne 09.04. 16:30 Libouň - Čechtice B 3:9
    Ne 09.04. 16:30 Dolní Kralovice B - Radošovice 2:0

    17.kolo

    So 15.04. 17:00 Miřetice B - Vracovice 7:1 (3:1)
    So 15.04. 17:00 Zdislavice B - Křivsoudov B 1:0 (1:0)
    Ne 16.04. 15:00 Keblov - RÚ Kladruby 6:2 (4:2)
    Ne 16.04. 15:00 Radošovice - Libouň 0:2 (0:2)
    Ne 16.04. 16:00 Trhový Štěpánov C - Dolní Kralovice B 0:2 (0:0)
    Ne 16.04. 17:00 Čechtice B - Pravonín B 5:2 (2:0)

    18.kolo

    Ne 23.04. 14:00 Křivsoudov B - Čechtice B 2:4
    Ne 23.04. 15:00 RÚ Kladruby - Miřetice B 2:1
    Ne 23.04. 15:00 Vracovice - Hulice 3:2
    Ne 23.04. 17:00 Pravonín B - Radošovice 2:2
    Ne 23.04. 17:00 Libouň - Trhový Štěpánov C 2:2
    Ne 23.04. 17:00 Dolní Kralovice B - Keblov 2:0

    19.kolo

    So 29.04. 17:00 Hulice - RÚ Kladruby 2:1
    So 29.04. 17:00 Miřetice B - Dolní Kralovice B 3:1
    Ne 30.04. 15:00 Keblov - Libouň 5:1
    Ne 30.04. 15:00 Radošovice - Křivsoudov B 1:4
    Ne 30.04. 16:00 Trhový Štěpánov C - Pravonín B 5:1
    Ne 30.04. 17:00 Čechtice B - Zdislavice B 7:0

    20.kolo

    So 06.05. 17:00 Zdislavice B - Radošovice 3:1 (2:0)
    Ne 07.05. 14:00 Křivsoudov B - Trhový Štěpánov C 0:0
    Ne 07.05. 15:00 RÚ Kladruby - Vracovice 1:1
    Ne 07.05. 17:00 Pravonín B - Keblov 1:7
    Ne 07.05. 17:00 Libouň - Miřetice B 3:4
    Ne 07.05. 17:00 Dolní Kralovice B - Hulice 2:1

    21.kolo

    So 13.05. 17:00 Hulice - Libouň 3:0
    So 13.05. 17:00 Miřetice B - Pravonín B 7:4 (4:1)
    Ne 14.05. 15:00 Vracovice - Dolní Kralovice B 3:4
    Ne 14.05. 15:00 Keblov - Křivsoudov B 5:2
    Ne 14.05. 15:00 Radošovice - Čechtice B 2:2
    Ne 14.05. 16:00 Trhový Štěpánov C - Zdislavice B 1:1

    22.kolo

    So 20.05. 17:00 Zdislavice B - Keblov 2:5 (0:2)
    Ne 21.05. 14:00 Křivsoudov B - Miřetice B 1:4 (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Čechtice B - Trhový Štěpánov C 3:1
    Ne 21.05. 17:00 Pravonín B - Hulice 5:0
    Ne 21.05. 17:00 Libouň - Vracovice 3:2
    Ne 21.05. 17:00 Dolní Kralovice B - RÚ Kladruby 2:0

    23.kolo

    So 27.05. 17:00 Hulice - Křivsoudov B 4:3
    So 27.05. 17:00 Miřetice B - Zdislavice B 0:5 (0:2)
    Ne 28.05. 15:00 RÚ Kladruby - Libouň 2:2
    Ne 28.05. 15:00 Vracovice - Pravonín B 3:6
    Ne 28.05. 15:00 Keblov - Čechtice B 2:4
    Ne 28.05. 16:00 Trhový Štěpánov C - Radošovice 5:2

    24.kolo

    So 03.06. 17:00 Zdislavice B - Hulice 2:2
    Ne 04.06. 14:00 Křivsoudov B - Vracovice 3:3
    Ne 04.06. 15:00 Radošovice - Keblov 1:2
    Ne 04.06. 17:00 Čechtice B - Miřetice B 8:3 (3:3)
    Ne 04.06. 17:00 Pravonín B - RÚ Kladruby 4:1
    Ne 04.06. 17:00 Libouň - Dolní Kralovice B 1:1

    25.kolo

    So 10.06. 17:00 Hulice - Čechtice B 1:1 (0:1)
    So 10.06. 17:00 Miřetice B - Radošovice 2:1 (0:0)
    Ne 11.06. 15:00 RÚ Kladruby - Křivsoudov B 0:4 (0:3)
    Ne 11.06. 15:00 Vracovice - Zdislavice B 1:2 (0:2)
    Ne 11.06. 15:00 Keblov - Trhový Štěpánov C 8:2 (5:1)
    Ne 11.06. 17:00 Dolní Kralovice B - Pravonín B 3:4 (2:2)

    26.kolo

    So 17.06. 13:30 Trhový Štěpánov C - Miřetice B 1:2 (0:0)
    So 17.06. 13:30 Pravonín B - Libouň 6:3 (4:1)
    So 17.06. 14:00 Zdislavice B - RÚ Kladruby 4:1 (0:1)
    Ne 18.06. 14:00 Křivsoudov B - Dolní Kralovice B 1:1 (1:0)
    Ne 18.06. 15:00 Radošovice - Hulice 2:1 (0:0)
    Ne 18.06. 17:00 Čechtice B - Vracovice 9:1 (4:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 18 3 3 63:25 57
    2. 24 17 4 3 74:38 55
    3. 24 17 1 6 94:53 52
    4. 24 16 3 5 95:52 51
    5. 24 17 0 7 101:55 51
    6. 24 10 3 11 73:83 33
    7. 24 7 4 13 72:61 25
    8. 24 7 4 13 42:66 25
    9. 24 7 4 13 58:94 25
    10. 24 7 4 13 44:86 25
    11. 24 5 6 13 46:57 21
    12. 24 6 3 15 54:86 21
    13. 24 1 3 20 31:91 6