Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 1. dubna 2020
svátek má Hugo.
Hlavní menu
  • ID: 11778
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    29298
    Týden:
    38
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 17:00 Choltice - Sruby 5:1 (1:1)
    So 12.08. 17:00 Rozhovice - Mateřov 2:0 (2:0)
    So 12.08. 17:00 Staré Hradiště - L.Bohdaneč 3:0 (1:0)
    Ne 13.08. 17:00 Horní Jelení - Rosice n.Labem 1:3
    Ne 13.08. 17:00 Proseč - Stolany 1:0
    Ne 13.08. 17:00 Prosetín - Tuněchody 0:2 (0:2)
    Ne 13.08. 17:00 Řečany - Srch 0:3 (0:1)

    2.kolo

    So 19.08. 10:15 Mateřov - Prosetín 4:0 (0:0)
    So 19.08. 17:00 Stolany - Srch 5:1 (3:0)
    So 19.08. 17:00 Rosice n.Labem - Rozhovice 2:0 (2:0)
    Ne 20.08. 10:15 L.Bohdaneč - Řečany 1:0 (0:0)
    Ne 20.08. 16:00 Sruby - Horní Jelení 3:5 (3:3)
    Ne 20.08. 17:00 Tuněchody - Staré Hradiště 3:1 (1:0)
    Ne 20.08. 17:00 Proseč - Choltice 1:2 (0:2)

    3.kolo

    So 26.08. 17:00 Choltice - Stolany 5:1 (3:0)
    So 26.08. 17:00 Rozhovice - Sruby 6:1 (3:0)
    So 26.08. 17:00 Staré Hradiště - Mateřov 2:1 (1:1)
    Ne 27.08. 17:00 Horní Jelení - Proseč 5:1 (2:0)
    Ne 27.08. 17:00 Prosetín - Rosice n.Labem 0:3 (0:1)
    Ne 27.08. 17:00 Řečany - Tuněchody 1:2 np (0:1)
    Ne 27.08. 17:00 Srch - L.Bohdaneč 3:2 np (2:2)

    4.kolo

    So 02.09. 17:00 Stolany - L.Bohdaneč 4:3 (3:2)
    So 02.09. 17:00 Mateřov - Řečany 1:2 (0:1)
    So 02.09. 17:00 Rosice n.Labem - Staré Hradiště 5:0 (2:0)
    So 02.09. 17:00 Choltice - Horní Jelení 3:1 (0:0)
    Ne 03.09. 17:00 Tuněchody - Srch 3:0 (1:0)
    Ne 03.09. 17:00 Sruby - Prosetín 0:2 (0:0)
    Ne 03.09. 17:00 Proseč - Rozhovice 4:3

    5.kolo

    So 09.09. 17:00 Rozhovice - Choltice 3:0 (3:0)
    So 09.09. 17:00 Staré Hradiště - Sruby 2:3 (2:0)
    Ne 10.09. 10:15 Srch - Mateřov 1:5 (0:3)
    Ne 10.09. 10:15 L.Bohdaneč - Tuněchody 1:2 np (1:0)
    Ne 10.09. 17:00 Horní Jelení - Stolany 0:4 (0:3)
    Ne 10.09. 17:00 Prosetín - Proseč 1:5 (1:3)
    Ne 10.09. 17:00 Řečany - Rosice n.Labem 1:4 (1:1)

    6.kolo

    So 16.09. 16:00 Stolany - Tuněchody 1:3 (1:1)
    So 16.09. 16:00 Mateřov - L.Bohdaneč 2:0 (1:0)
    So 16.09. 16:00 Rosice n.Labem - Srch 2:1 np (1:0)
    So 16.09. 16:00 Choltice - Prosetín 2:1 (1:0)
    Ne 17.09. 16:00 Sruby - Řečany 3:0 (1:0)
    Ne 17.09. 16:00 Proseč - Staré Hradiště 1:5 (1:3)
    Ne 17.09. 16:00 Horní Jelení - Rozhovice 1:3 (0:2)

    7.kolo

    So 23.09. 16:00 Rozhovice - Stolany 6:2 (2:2)
    So 23.09. 16:00 Staré Hradiště - Choltice 2:1 (0:0)
    So 23.09. 16:00 Srch - Sruby 6:1 (2:1)
    Ne 24.09. 10:15 L.Bohdaneč - Rosice n.Labem 1:2 np (1:1)
    Ne 24.09. 16:00 Prosetín - Horní Jelení 5:1 (3:1)
    Ne 24.09. 16:00 Řečany - Proseč 0:2 (0:1)
    Ne 24.09. 16:00 Tuněchody - Mateřov 1:2 np (1:0)

    8.kolo

    So 30.09. 15:30 Stolany - Mateřov 1:2 np (1:1)
    So 30.09. 15:30 Rosice n.Labem - Tuněchody 3:1 (1:0)
    So 30.09. 15:30 Sruby - L.Bohdaneč 3:2 np (0:1)
    So 30.09. 15:30 Horní Jelení - Staré Hradiště 3:2 (0:0)
    So 30.09. 15:30 Choltice - Řečany 1:2 (1:1)
    So 30.09. 15:30 Rozhovice - Prosetín 5:2 (1:2)
    Ne 01.10. 15:30 Proseč - Srch 3:0 (2:0)

    9.kolo

    So 07.10. 13:30 Mateřov - Rosice n.Labem 1:2 np (1:1)
    So 07.10. 15:30 Staré Hradiště - Rozhovice 2:3 (0:0)
    So 07.10. 15:30 Srch - Choltice 1:2 (0:0)
    So 07.10. 15:30 L.Bohdaneč - Proseč 0:3 (0:1)
    Ne 08.10. 15:30 Prosetín - Stolany 5:3 (4:3)
    Ne 08.10. 15:30 Řečany - Horní Jelení 2:4 (1:2)
    Ne 08.10. 15:30 Tuněchody - Sruby 4:0 (1:0)

    10.kolo

    So 14.10. 15:00 Stolany - Rosice n.Labem 4:5 np (1:3)
    So 14.10. 15:00 Choltice - L.Bohdaneč 1:0 (0:0)
    So 14.10. 15:00 Rozhovice - Řečany 5:1 (1:1)
    Ne 15.10. 15:00 Sruby - Mateřov 3:0 (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 Horní Jelení - Srch 3:0 (3:0)
    Ne 15.10. 15:00 Proseč - Tuněchody 5:1 (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 Prosetín - Staré Hradiště 3:0 (3:0)

    11.kolo

    So 21.10. 13:00 Mateřov - Proseč 3:1 (1:0)
    So 21.10. 15:00 Staré Hradiště - Stolany 1:2 (0:1)
    So 21.10. 15:00 Srch - Rozhovice 2:3 (0:2)
    So 21.10. 15:00 L.Bohdaneč - Horní Jelení 1:2 (1:1)
    So 21.10. 15:00 Tuněchody - Choltice 1:0
    So 21.10. 15:00 Rosice n.Labem - Sruby 5:2 (2:0)
    Ne 22.10. 15:00 Řečany - Prosetín 5:1 (1:0)

    12.kolo

    So 28.10. 14:00 Stolany - Sruby 7:0 (4:0)
    So 28.10. 14:00 Choltice - Mateřov 3:2 np (2:2)
    So 28.10. 14:00 Rozhovice - L.Bohdaneč 0:1 np (0:0)
    So 28.10. 14:00 Staré Hradiště - Řečany 2:1 (0:1)
    Ne 29.10. 14:00 Prosetín - Srch 5:2 (2:1)
    So 11.11. 13:30 Proseč - Rosice n.Labem 1:2 np (1:1)
    So 18.11. 13:00 Horní Jelení - Tuněchody 4:2

    13.kolo

    So 04.11. 13:30 Srch - Staré Hradiště 7:0 (3:0)
    So 04.11. 13:30 L.Bohdaneč - Prosetín 4:3 np (3:3)
    So 04.11. 13:30 Tuněchody - Rozhovice 2:0 (1:0)
    So 04.11. 13:30 Mateřov - Horní Jelení 4:1 (2:1)
    So 04.11. 13:30 Rosice n.Labem - Choltice 1:2 np (1:1)
    Ne 05.11. 13:30 Řečany - Stolany 6:2 (5:1)
    Ne 05.11. 13:30 Sruby - Proseč 0:2 (0:2)

    14.kolo

    So 24.03. 14:30 Srch - Řečany 2:3 (0:2)
    So 24.03. 14:30 Tuněchody - Prosetín 2:0 (1:0)
    So 24.03. 14:30 Mateřov - Rozhovice 1:2 (1:2)
    So 24.03. 14:30 Rosice n.Labem - Horní Jelení 1:0 (0:0)
    So 24.03. 14:30 Stolany - Proseč 2:4 (1:2)
    So 24.03. 18:15 L.Bohdaneč - Staré Hradiště 11:0 (6:0)
    Ne 25.03. 14:30 Sruby - Choltice 1:0 (0:0)

    15.kolo

    30.03. 16:00 Řečany - L.Bohdaneč 0:2 (0:0)
    So 31.03. 16:00 Choltice - Proseč 0:2 (0:0)
    So 31.03. 16:00 Rozhovice - Rosice n.Labem 1:3 (0:1)
    So 31.03. 16:00 Srch - Stolany 1:2 np (0:1)
    So 31.03. 16:00 Staré Hradiště - Tuněchody 1:9 (1:5)
    Ne 01.04. 16:00 Horní Jelení - Sruby 1:3 (1:2)
    Ne 01.04. 16:00 Prosetín - Mateřov 1:2 (1:1)

    16.kolo

    So 07.04. 16:00 L.Bohdaneč - Srch 2:1 (1:0)
    So 07.04. 16:00 Mateřov - Staré Hradiště 4:0 (1:0)
    So 07.04. 16:00 Rosice n.Labem - Prosetín 1:3 (0:1)
    So 07.04. 16:00 Stolany - Choltice 4:1 (2:0)
    Ne 08.04. 16:00 Tuněchody - Řečany 2:3 np (0:1)
    Ne 08.04. 16:00 Sruby - Rozhovice 2:1 (1:1)
    Ne 08.04. 16:00 Proseč - Horní Jelení 2:3 np (2:2)

    17.kolo

    So 14.04. 16:30 Rozhovice - Proseč 3:1 (1:1)
    So 14.04. 16:30 Staré Hradiště - Rosice n.Labem 0:10 (0:4)
    So 14.04. 16:30 L.Bohdaneč - Stolany 5:1 (4:1)
    So 14.04. 16:30 Srch - Tuněchody 0:3 (0:1)
    Ne 15.04. 16:30 Horní Jelení - Choltice 0:1 (0:0)
    Ne 15.04. 16:30 Prosetín - Sruby 1:0 np (0:0)
    Ne 15.04. 16:30 Řečany - Mateřov 0:3 (0:2)

    18.kolo

    So 21.04. 16:30 Rosice n.Labem - Řečany 2:0 (1:0)
    So 21.04. 16:30 Stolany - Horní Jelení 5:2 (0:1)
    So 21.04. 16:30 Choltice - Rozhovice 2:1 (1:0)
    Ne 22.04. 16:30 Mateřov - Srch 1:0 (0:0)
    Ne 22.04. 16:30 Sruby - Staré Hradiště 13:0 (7:0)
    Ne 22.04. 16:30 Proseč - Prosetín 1:2 np (1:1)
    St 30.05. 17:30 Tuněchody - L.Bohdaneč 5:3 (3:2)

    19.kolo

    So 28.04. 16:30 Rozhovice - Horní Jelení 6:2 (4:1)
    So 28.04. 16:30 Srch - Rosice n.Labem 2:0 (1:0)
    So 28.04. 16:30 Staré Hradiště - Proseč 1:8 (1:2)
    Ne 29.04. 10:15 L.Bohdaneč - Mateřov 0:4 (0:2)
    Ne 29.04. 16:30 Prosetín - Choltice 1:0 np (0:0)
    Ne 29.04. 16:30 Řečany - Sruby 4:2 (3:2)
    Ne 29.04. 16:30 Tuněchody - Stolany 2:3 np (2:0)

    20.kolo

    04.05. 18:00 Stolany - Rozhovice 5:1 (2:0)
    So 05.05. 17:00 Rosice n.Labem - L.Bohdaneč 0:3 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Choltice - Staré Hradiště 4:0 (2:0)
    Ne 06.05. 17:00 Mateřov - Tuněchody 4:2 (2:1)
    Ne 06.05. 17:00 Horní Jelení - Prosetín 1:3 (0:1)
    Ne 06.05. 17:00 Proseč - Řečany 1:4 (0:4)
    Ne 06.05. 17:00 Sruby - Srch 3:1 (1:0)

    21.kolo

    So 12.05. 17:00 Staré Hradiště - Horní Jelení 1:11 (0:6)
    So 12.05. 17:00 Srch - Proseč 1:2 (1:1)
    Ne 13.05. 17:00 Prosetín - Rozhovice 3:2 (1:2)
    Ne 13.05. 17:00 Řečany - Choltice 2:1 (1:0)
    Ne 13.05. 17:00 Tuněchody - Rosice n.Labem 2:1 (1:0)
    Ne 13.05. 17:00 Mateřov - Stolany 0:2 (0:0)
    08.06. 17:30 L.Bohdaneč - Sruby 2:1 np

    22.kolo

    So 19.05. 17:00 Rosice n.Labem - Mateřov 2:3 np (2:0)
    So 19.05. 17:00 Choltice - Srch 2:1 (1:0)
    So 19.05. 17:00 Rozhovice - Staré Hradiště 12:0 (6:0)
    So 19.05. 17:00 Stolany - Prosetín 5:3 (1:2)
    Ne 20.05. 17:00 Sruby - Tuněchody 1:4 (0:2)
    Ne 20.05. 17:00 Proseč - L.Bohdaneč 0:1 (0:1)
    Ne 20.05. 17:00 Horní Jelení - Řečany 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 26.05. 17:00 Staré Hradiště - Prosetín 2:7 (2:3)
    So 26.05. 17:00 Srch - Horní Jelení 5:4 (2:2)
    So 26.05. 17:00 Mateřov - Sruby 4:1 (2:0)
    So 26.05. 17:00 Rosice n.Labem - Stolany 1:2 (0:0)
    Ne 27.05. 10:15 L.Bohdaneč - Choltice 2:1 np (1:1)
    Ne 27.05. 17:00 Řečany - Rozhovice 0:4 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Tuněchody - Proseč 1:3 (0:1)

    24.kolo

    So 02.06. 17:00 Rozhovice - Srch 3:2 np (1:0)
    So 02.06. 17:00 Stolany - Staré Hradiště 18:1 (7:0)
    Ne 03.06. 14:00 Choltice - Tuněchody 0:1 (0:0)
    Ne 03.06. 17:00 Proseč - Mateřov 4:0 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Horní Jelení - L.Bohdaneč 2:0 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Sruby - Rosice n.Labem 2:1 np (1:1)
    Ne 03.06. 17:00 Prosetín - Řečany 2:1 (2:1)

    25.kolo

    So 09.06. 17:00 Rosice n.Labem - Proseč 2:1 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Mateřov - Choltice 4:1 (3:0)
    Ne 10.06. 10:15 L.Bohdaneč - Rozhovice 1:2 (0:1)
    Ne 10.06. 17:00 Řečany - Staré Hradiště 11:0 (5:0)
    Ne 10.06. 17:00 Srch - Prosetín 3:2 (3:0)
    Ne 10.06. 17:00 Tuněchody - Horní Jelení 4:2 (1:1)
    Ne 10.06. 17:00 Sruby - Stolany 2:3 np (1:1)

    26.kolo

    So 16.06. 14:00 Prosetín - L.Bohdaneč 8:2 (5:0)
    So 16.06. 15:00 Stolany - Řečany 4:3 (1:2)
    So 16.06. 17:00 Choltice - Rosice n.Labem 2:6 (1:3)
    So 16.06. 17:00 Proseč - Sruby 2:1 np (1:1)
    So 16.06. 17:00 Rozhovice - Tuněchody 2:1 np (0:0)
    So 16.06. 17:00 Staré Hradiště - Srch 0:8 (0:2)
    Ne 17.06. 17:00 Horní Jelení - Mateřov 1:2 np (0:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Faltus

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 15 2 4 5 63:37 53
    2. 26 13 5 3 5 64:33 52
    3. 26 15 2 1 8 77:42 50
    4. 26 13 4 2 7 55:33 49
    5. 26 13 3 2 8 89:62 47
    6. 26 14 1 3 8 60:40 47
    7. 26 11 3 1 11 61:57 40
    8. 26 11 2 2 11 40:40 39
    9. 26 7 4 4 11 46:49 33
    10. 26 10 1 1 14 61:65 33
    11. 26 8 2 4 12 50:66 32
    12. 26 9 1 1 15 51:57 30
    13. 26 7 1 3 15 53:58 26
    14. 26 5 0 0 21 28:159 15