Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 11945
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • České Budějovice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3134
    Týden:
    36
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    Po 17.04. 17:00 Máj - výsledek
    Út 18.04. 17:00 Dubné - Hlincovka 3:3
    Čt 20.04. 17:00 Regina - Havlinda 3:3
    21.04. 17:00 ČD DKV - Sokol ČB 6:0

    2.kolo

    Po 24.04. 17:00 - Havlinda výsledek
    Út 25.04. 17:00 Sokol ČB - Regina 0:6
    St 26.04. 17:00 Máj - Dubné 3:3
    28.04. 17:00 Hlincovka - ČD DKV 3:3

    3.kolo

    Po 01.05. 17:00 Dubné - výsledek
    Út 02.05. 17:00 Havlinda - Sokol ČB 6:0
    Čt 04.05. 17:00 Regina - Hlincovka 3:3
    05.05. 17:00 ČD DKV - Máj 1:5

    4.kolo

    Po 08.05. 17:00 - Sokol ČB výsledek
    Út 09.05. 17:00 Dubné - ČD DKV 3:3
    St 10.05. 17:00 Máj - Regina 5:1
    12.05. 17:00 Hlincovka - Havlinda 3:3

    5.kolo

    Po 15.05. 17:00 ČD DKV - výsledek
    Út 16.05. 17:00 Havlinda - Máj 4:2
    Út 16.05. 17:00 Sokol ČB - Hlincovka 0:6
    Čt 18.05. 17:00 Regina - Dubné 2:4

    6.kolo

    Po 22.05. 17:00 - Hlincovka výsledek
    Út 23.05. 17:00 Dubné - Havlinda 4:2
    St 24.05. 17:00 Máj - Sokol ČB 6:0
    26.05. 17:00 ČD DKV - Regina 3:3

    7.kolo

    Út 30.05. 17:00 Regina - výsledek
    Út 30.05. 17:00 Havlinda - ČD DKV 4:2
    Út 30.05. 17:00 Sokol ČB - Dubné 0:6
    02.06. 17:00 Hlincovka - Máj 3:3

    8.kolo

    Po 05.06. 17:00 - Máj výsledek
    Út 06.06. 17:00 Sokol ČB - ČD DKV 0:6
    Út 06.06. 17:00 Havlinda - Regina 5:1
    09.06. 17:00 Hlincovka - Dubné 5:1

    9.kolo

    Po 12.06. 17:00 Havlinda - výsledek
    Út 13.06. 17:00 Dubné - Máj 2:4
    Čt 15.06. 17:00 Regina - Sokol ČB 6:0
    16.06. 17:00 ČD DKV - Hlincovka 3:3

    10.kolo

    Po 19.06. 17:00 - Dubné výsledek
    Út 20.06. 17:00 Sokol ČB - Havlinda 3:3
    St 21.06. 17:00 Máj - ČD DKV 3:3
    23.06. 17:00 Hlincovka - Regina 6:0

    11.kolo

    Út 29.08. 17:00 Sokol ČB - výsledek
    Út 29.08. 17:00 Havlinda - Hlincovka 3:3
    Čt 31.08. 17:00 Regina - Máj 4:2
    01.09. 17:00 ČD DKV - Dubné 1:5

    12.kolo

    Po 04.09. 17:00 - ČD DKV výsledek
    Út 05.09. 17:00 Dubné - Regina 6:0
    St 06.09. 17:00 Máj - Havlinda 2:4
    08.09. 17:00 Hlincovka - Sokol ČB 6:0

    13.kolo

    Po 11.09. 17:00 Hlincovka - výsledek
    Út 12.09. 17:00 Sokol ČB - Máj 0:6
    Út 12.09. 17:00 Havlinda - Dubné 5:1
    Čt 14.09. 17:00 Regina - ČD DKV 3:3

    14.kolo

    Po 18.09. 17:00 - Regina výsledek
    Út 19.09. 17:00 Dubné - Sokol ČB 6:0
    St 20.09. 17:00 Máj - Hlincovka 1:5
    22.09. 17:00 ČD DKV - Havlinda 1:5
    Správce soutěže: Zbyněk Novotný

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 7 4 1 47:25 18
    2. 12 5 7 0 49:23 17
    3. 12 6 3 3 44:28 15
    4. 12 5 3 4 42:30 13
    5. 12 2 6 4 35:37 10
    6. 12 3 4 5 32:40 10
    7. 12 0 1 11 3:69 1