Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 3. června 2020
svátek má Tamara.
Hlavní menu
  • ID: 11946
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • České Budějovice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3490
    Týden:
    28
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    Po 17.04. 17:00 Hlincovka B - výsledek
    St 19.04. 17:00 Propagační podnik - Dubné B 5:1
    St 19.04. 17:00 Neplachov - Stars 2:4
    St 19.04. 17:00 Vidov - Sokol ČB C 4:2

    2.kolo

    Po 24.04. 17:00 - Sokol ČB C výsledek
    Út 25.04. 17:00 Hlincovka B - Propagační podnik 3:3
    St 26.04. 17:00 Stars - Vidov 3:3
    Čt 27.04. 17:30 Dubné B - Neplachov 6:0

    3.kolo

    Po 01.05. 17:00 Propagační podnik - výsledek
    St 03.05. 17:00 Neplachov - Hlincovka B 4:2
    St 03.05. 17:00 Vidov - Dubné B 5:1
    St 03.05. 17:00 Sokol ČB C - Stars 4:2

    4.kolo

    Po 08.05. 17:00 - Stars výsledek
    Út 09.05. 17:00 Hlincovka B - Vidov 0:6
    St 10.05. 17:00 Propagační podnik - Neplachov 4:2
    Čt 11.05. 17:30 Dubné B - Sokol ČB C 2:4

    5.kolo

    Po 15.05. 17:00 Neplachov - výsledek
    St 17.05. 17:00 Vidov - Propagační podnik 2:4
    St 17.05. 17:00 Sokol ČB C - Hlincovka B 4:2
    St 17.05. 17:00 Stars - Dubné B 3:3

    6.kolo

    Po 22.05. 17:00 - Dubné B výsledek
    Út 23.05. 17:00 Hlincovka B - Stars 0:6
    St 24.05. 17:00 Propagační podnik - Sokol ČB C 4:2
    St 24.05. 17:00 Neplachov - Vidov 3:3

    7.kolo

    Po 29.05. 17:00 Vidov - výsledek
    St 31.05. 17:00 Sokol ČB C - Neplachov 6:0
    St 31.05. 17:00 Stars - Propagační podnik 0:6
    Čt 01.06. 17:30 Dubné B - Hlincovka B 4:2

    8.kolo

    Po 05.06. 17:30 - Hlincovka B výsledek
    St 07.06. 17:00 Sokol ČB C - Vidov 2:4
    St 07.06. 17:00 Stars - Neplachov 6:0
    Čt 08.06. 17:30 Dubné B - Propagační podnik 6:0

    9.kolo

    Po 12.06. 17:00 Sokol ČB C - výsledek
    St 14.06. 17:00 Propagační podnik - Hlincovka B 6:0
    St 14.06. 17:00 Neplachov - Dubné B 0:6
    St 14.06. 17:00 Vidov - Stars 2:4

    10.kolo

    Po 19.06. 17:00 - Propagační podnik výsledek
    Út 20.06. 17:00 Hlincovka B - Neplachov 6:0
    St 21.06. 17:00 Stars - Sokol ČB C 3:3
    Čt 22.06. 17:30 Dubné B - Vidov 5:1

    11.kolo

    Po 28.08. 17:00 Stars - výsledek
    St 30.08. 17:00 Neplachov - Propagační podnik výsledek
    St 30.08. 17:00 Vidov - Hlincovka B 6:0
    St 30.08. 17:00 Sokol ČB C - Dubné B 6:0

    12.kolo

    Po 04.09. 17:00 - Neplachov výsledek
    Út 05.09. 17:00 Hlincovka B - Sokol ČB C 3:3
    St 06.09. 17:00 Propagační podnik - Vidov 5:1
    Čt 07.09. 17:30 Dubné B - Stars 4:2

    13.kolo

    Po 11.09. 17:00 Dubné B - výsledek
    St 13.09. 17:00 Stars - Hlincovka B 4:2
    St 13.09. 17:00 Sokol ČB C - Propagační podnik 0:6
    St 13.09. 17:00 Vidov - Neplachov 6:0

    14.kolo

    Po 18.09. 17:00 - Vidov výsledek
    Út 19.09. 17:00 Hlincovka B - Dubné B 2:4
    St 20.09. 17:00 Neplachov - Sokol ČB C 0:6
    St 20.09. 17:00 Propagační podnik - Stars 3:3
    Správce soutěže: Zbyněk Novotný

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 8 2 1 46:20 18
    2. 12 7 1 4 42:30 15
    3. 12 6 2 4 43:29 14
    4. 12 6 2 4 42:30 14
    5. 12 5 4 3 40:32 14
    6. 12 1 2 9 22:50 4
    7. 11 1 1 9 11:55 3