Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 6. prosince 2019
svátek má Mikuláš.
Hlavní menu
  • ID: 11948
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • České Budějovice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1575
    Týden:
    8
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    Út 18.04. 17:00 Hluboká - Doubravice 4:2
    Út 18.04. 17:00 UNIP - Nemanice 3:3
    St 19.04. 17:00 Regina B - Sokol ČB B 3:3
    St 19.04. 17:00 Dubné C - Vidov B 2:4

    2.kolo

    Út 25.04. 17:00 Hluboká - Regina B 6:0
    St 26.04. 17:00 Doubravice - Nemanice 4:2
    Čt 27.04. 17:00 Vidov B - UNIP 3:3
    Čt 27.04. 17:00 Sokol ČB B - Dubné C 1:5

    3.kolo

    Út 02.05. 17:00 UNIP - Sokol ČB B 3:3
    St 03.05. 17:00 Regina B - Doubravice 1:5
    St 03.05. 17:00 Dubné C - Hluboká 2:4
    St 03.05. 17:00 Nemanice - Vidov B 4:2

    4.kolo

    Út 09.05. 17:00 Hluboká - UNIP 5:1
    St 10.05. 17:00 Doubravice - Vidov B 3:3
    St 10.05. 17:00 Regina B - Dubné C 1:5
    Čt 11.05. 17:00 Sokol ČB B - Nemanice 5:1

    5.kolo

    Út 16.05. 17:00 UNIP - Regina B 4:2
    St 17.05. 17:00 Dubné C - Doubravice 3:3
    St 17.05. 17:00 Nemanice - Hluboká 0:6
    Čt 18.05. 17:00 Vidov B - Sokol ČB B 6:0

    6.kolo

    Út 23.05. 17:00 Hluboká - Vidov B 5:1
    St 24.05. 17:00 Doubravice - Sokol ČB B 4:2
    St 24.05. 17:00 Regina B - Nemanice 5:1
    St 24.05. 17:00 Dubné C - UNIP 2:4

    7.kolo

    Út 30.05. 17:00 UNIP - Doubravice 1:5
    St 31.05. 17:00 Nemanice - Dubné C 3:3
    Čt 01.06. 17:00 Vidov B - Regina B 4:2
    Čt 01.06. 17:00 Sokol ČB B - Hluboká 3:3

    8.kolo

    St 07.06. 17:00 Nemanice - UNIP 3:3
    St 07.06. 17:00 Doubravice - Hluboká 3:3
    Čt 08.06. 17:00 Vidov B - Dubné C 4:2
    Čt 08.06. 17:00 Sokol ČB B - Regina B 6:0

    9.kolo

    Út 13.06. 17:00 UNIP - Vidov B 3:3
    St 14.06. 17:00 Regina B - Hluboká 2:4
    St 14.06. 17:00 Dubné C - Sokol ČB B 2:4
    St 14.06. 17:00 Nemanice - Doubravice 1:5

    10.kolo

    Út 20.06. 17:00 Hluboká - Dubné C výsledek
    St 21.06. 17:00 Doubravice - Regina B 6:0
    Čt 22.06. 17:00 Vidov B - Nemanice 6:0
    Čt 22.06. 17:00 Sokol ČB B - UNIP 4:2

    11.kolo

    Út 29.08. 17:00 UNIP - Hluboká 2:4
    St 30.08. 17:00 Dubné C - Regina B 4:2
    St 30.08. 17:00 Nemanice - Sokol ČB B 3:3
    Čt 31.08. 17:00 Vidov B - Doubravice 5:1

    12.kolo

    Út 05.09. 17:00 Hluboká - Nemanice 5:1
    St 06.09. 17:00 Regina B - UNIP 2:4
    St 06.09. 17:00 Doubravice - Dubné C 6:0
    Čt 07.09. 17:00 Sokol ČB B - Vidov B 0:6

    13.kolo

    Út 12.09. 17:00 UNIP - Dubné C 5:1
    St 13.09. 17:00 Nemanice - Regina B 4:2
    Čt 14.09. 17:00 Sokol ČB B - Doubravice 0:6
    Čt 14.09. 17:00 Vidov B - Hluboká 4:2

    14.kolo

    Út 19.09. 17:00 Hluboká - Sokol ČB B 0:6
    St 20.09. 17:00 Doubravice - UNIP 4:2
    St 20.09. 17:00 Dubné C - Nemanice 3:3
    St 20.09. 17:00 Regina B - Vidov B 4:2
    Správce soutěže: Zbyněk Novotný

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 9 3 2 57:27 21
    2. 13 9 2 2 51:27 20
    3. 14 8 3 3 53:31 19
    4. 14 5 4 5 40:44 14
    5. 14 4 5 5 40:44 13
    6. 13 3 3 7 34:44 9
    7. 14 2 5 7 29:55 9
    8. 14 2 1 11 26:58 5