Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. listopadu 2019
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 12012
  • Návštěvy: 201/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    79328
    Týden:
    201
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    28.07. 18:00 Hradec Králové - Táborsko 1:1 (0:1)
    28.07. 18:00 Vítkovice - Ústí n/L 0:0 (0:0)
    So 29.07. 10:15 Olympia Praha - Pardubice 1:0 (0:0)
    So 29.07. 17:00 1.FK Příbram - Znojmo 0:0 (0:0)
    So 29.07. 17:00 Frýdek-Místek - Opava 1:1 (0:0)
    Ne 30.07. 17:00 Vlašim - Sokolov 2:1 (0:1)
    Ne 30.07. 17:00 Varnsdorf - Třinec 0:1 (0:1)
    Po 31.07. 18:00 České Budějovice - Viktoria Žižkov 1:1 (1:1)

    2.kolo

    04.08. 18:00 Ústí n/L - Sokolov 2:1 (1:0)
    04.08. 19:30 Znojmo - Hradec Králové 1:3 (1:0)
    So 05.08. 10:15 Třinec - 1.FK Příbram 2:1 (2:1)
    So 05.08. 10:15 Pardubice - Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
    So 05.08. 14:30 Opava - Vítkovice 6:2 (3:1)
    So 05.08. 17:00 Táborsko - Olympia Praha 2:2 (0:1)
    Ne 06.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Varnsdorf 0:0 (0:0)
    Ne 06.08. 17:00 Vlašim - České Budějovice 0:2 (0:2)

    3.kolo

    11.08. 18:00 Vítkovice - Znojmo 1:1 (0:0)
    11.08. 18:00 Ústí n/L - Opava 2:5 (0:2)
    So 12.08. 10:15 Olympia Praha - Viktoria Žižkov 2:2 (2:1)
    So 12.08. 17:00 1.FK Příbram - Vlašim 2:3 (1:0)
    So 12.08. 17:00 Frýdek-Místek - Třinec 1:0 (1:0)
    Ne 13.08. 15:00 Sokolov - Táborsko 3:3 (1:2)
    Ne 13.08. 17:00 Varnsdorf - České Budějovice 2:3 (1:2)
    Po 14.08. 18:00 Hradec Králové - Pardubice 2:1 (0:1)

    4.kolo

    18.08. 19:30 Znojmo - Frýdek-Místek 2:1 (1:0)
    So 19.08. 10:15 Třinec - Olympia Praha 2:0 (1:0)
    So 19.08. 10:15 Pardubice - Ústí n/L 3:1 (0:0)
    So 19.08. 17:00 Táborsko - 1.FK Příbram 0:2 (0:1)
    So 19.08. 18:00 Opava - Sokolov 0:0 (0:0)
    Ne 20.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Vítkovice 5:0 (2:0)
    Ne 20.08. 17:00 Vlašim - Varnsdorf 4:1 (2:1)
    Ne 20.08. 17:00 České Budějovice - Hradec Králové 4:1 (2:0)

    5.kolo

    Út 22.08. 18:00 Opava - Táborsko 2:1 (1:1)
    St 23.08. 16:30 Olympia Praha - České Budějovice 0:0 (0:0)
    St 23.08. 17:00 1.FK Příbram - Varnsdorf 3:1 (0:0)
    St 23.08. 17:00 Frýdek-Místek - Vlašim 1:1 (0:1)
    St 23.08. 17:00 Sokolov - Třinec 1:0 (0:0)
    St 23.08. 18:00 Hradec Králové - Viktoria Žižkov 4:1 (1:0)
    St 23.08. 18:00 Vítkovice - Pardubice 0:1 (0:1)
    St 23.08. 18:00 Ústí n/L - Znojmo 4:0 (2:0)

    6.kolo

    So 26.08. 10:15 Pardubice - Sokolov 2:1 (1:1)
    Ne 27.08. 10:15 Viktoria Žižkov - 1.FK Příbram 1:1 (0:0)
    Ne 27.08. 17:00 Vlašim - Olympia Praha 0:1 (0:1)
    Ne 27.08. 17:00 Třinec - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    Ne 27.08. 17:00 České Budějovice - Ústí n/L 2:0 (0:0)
    Ne 27.08. 17:00 Varnsdorf - Vítkovice 0:0 (0:0)
    Ne 27.08. 19:30 Znojmo - Opava 2:1 (0:0)
    Po 28.08. 17:30 Táborsko - Frýdek-Místek 3:0 (1:0)

    7.kolo

    08.09. 18:00 Hradec Králové - Vlašim 2:1 (0:0)
    08.09. 18:00 Ústí n/L - Třinec 0:3 (0:3)
    So 09.09. 17:00 Frýdek-Místek - Viktoria Žižkov 0:2 (0:2)
    So 09.09. 18:00 Opava - Pardubice 1:0 (0:0)
    Ne 10.09. 15:00 Sokolov - Znojmo 2:3 (0:2)
    Po 11.09. 16:30 1.FK Příbram - České Budějovice 1:0 (0:0)
    Po 11.09. 18:00 Vítkovice - Táborsko 1:1 (1:0)
    St 27.09. 16:00 Olympia Praha - Varnsdorf 2:2 (2:2)

    8.kolo

    15.09. 17:00 Vlašim - Vítkovice 3:1 (1:0)
    So 16.09. 10:15 Třinec - Opava 3:3 (1:1)
    So 16.09. 10:15 Pardubice - Znojmo 0:1 (0:0)
    So 16.09. 16:30 Táborsko - Ústí n/L 2:1 (0:1)
    So 16.09. 16:30 1.FK Příbram - Olympia Praha 1:3 (0:1)
    So 16.09. 16:30 Varnsdorf - Hradec Králové 1:1 (0:0)
    Ne 17.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Sokolov 1:2 (0:2)
    Ne 17.09. 17:00 České Budějovice - Frýdek-Místek 1:1 (1:1)

    9.kolo

    22.09. 18:00 Ústí n/L - Varnsdorf 1:1 (1:1)
    So 23.09. 10:15 Pardubice - Viktoria Žižkov 3:1 (2:0)
    So 23.09. 18:00 Vítkovice - Třinec 2:3 (1:1)
    So 23.09. 18:00 Opava - Vlašim 3:1 (0:1)
    Ne 24.09. 15:00 Sokolov - České Budějovice 0:1 (0:1)
    Ne 24.09. 19:30 Znojmo - Táborsko 2:1 (1:1)
    Po 25.09. 17:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 0:2 (0:2)
    Po 09.10. 15:30 Frýdek-Místek - Olympia Praha 1:2 (1:1)

    10.kolo

    Čt 28.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Opava 1:5 (1:4)
    So 30.09. 10:15 Třinec - Znojmo 2:1 (0:1)
    So 30.09. 16:00 Táborsko - Pardubice 0:3 (0:0)
    So 30.09. 16:00 1.FK Příbram - Frýdek-Místek 2:1 (2:1)
    Ne 01.10. 16:00 Vlašim - Ústí n/L 2:1 (2:0)
    Ne 01.10. 16:00 Varnsdorf - Sokolov 0:1 (0:1)
    Ne 01.10. 17:00 České Budějovice - Vítkovice 6:0 (4:0)
    St 18.10. 15:30 Olympia Praha - Hradec Králové 1:1 (0:0)

    11.kolo

    13.10. 15:30 Vítkovice - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    13.10. 18:00 Ústí n/L - Viktoria Žižkov 0:3 (0:1)
    So 14.10. 10:15 Pardubice - Vlašim 2:0 (2:0)
    So 14.10. 15:30 Táborsko - Třinec 1:0 (0:0)
    So 14.10. 16:00 Frýdek-Místek - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 14.10. 18:00 Opava - Varnsdorf 3:3 (1:2)
    Ne 15.10. 13:00 Znojmo - České Budějovice 1:1 (1:1)
    Ne 15.10. 15:00 Sokolov - Olympia Praha 1:3 (1:1)

    12.kolo

    So 21.10. 10:15 Olympia Praha - Vítkovice 0:2 (0:1)
    So 21.10. 10:15 Třinec - Pardubice 1:0 (0:0)
    So 21.10. 15:30 1.FK Příbram - Ústí n/L 4:0 (0:0)
    So 21.10. 16:00 Hradec Králové - Sokolov 0:1 (0:0)
    So 21.10. 16:15 České Budějovice - Opava 2:1 (1:0)
    Ne 22.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Znojmo 2:1 (1:0)
    Ne 22.10. 15:30 Vlašim - Táborsko 2:2 (1:1)
    Ne 22.10. 15:30 Varnsdorf - Frýdek-Místek 1:0 (1:0)

    13.kolo

    27.10. 18:00 Vítkovice - Frýdek-Místek 5:0 (2:0)
    27.10. 18:00 Ústí n/L - Hradec Králové 1:1 (1:1)
    So 28.10. 10:15 Pardubice - Varnsdorf 3:2 (0:1)
    So 28.10. 10:15 Třinec - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Táborsko - České Budějovice 0:0 (0:0)
    So 28.10. 18:00 Opava - Olympia Praha 5:1 (2:0)
    Ne 29.10. 14:30 Sokolov - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    Út 31.10. 18:00 Znojmo - Vlašim 3:2 (2:0)

    14.kolo

    So 04.11. 10:15 Olympia Praha - Ústí n/L 1:3 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Hradec Králové - Vítkovice 2:0 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Frýdek-Místek - Sokolov 0:0 (0:0)
    So 04.11. 15:15 1.FK Příbram - Opava 3:1 (2:0)
    Ne 05.11. 10:15 Viktoria Žižkov - Táborsko 0:2 (0:1)
    Ne 05.11. 14:00 Vlašim - Třinec 2:3 (1:2)
    Ne 05.11. 14:00 Varnsdorf - Znojmo 3:0 (1:0)
    Ne 05.11. 17:00 České Budějovice - Pardubice 0:0 (0:0)

    16.kolo

    10.11. 17:00 Vítkovice - Opava 1:2 (0:1)
    So 25.11. 13:30 Frýdek-Místek - Pardubice 0:2 (0:2)
    So 25.11. 13:30 1.FK Příbram - Třinec 2:1 (1:0)
    So 25.11. 14:00 Hradec Králové - Znojmo 1:1 (0:0)
    So 25.11. 16:25 České Budějovice - Vlašim 0:2 (0:1)
    Ne 26.11. 10:15 Olympia Praha - Táborsko 1:0 (1:0)
    Ne 26.11. 13:25 Varnsdorf - Viktoria Žižkov 3:2 (2:1)
    Ne 26.11. 13:30 Sokolov - Ústí n/L 3:0 (2:0)

    15.kolo

    17.11. 10:15 Pardubice - 1.FK Příbram 1:2 (0:1)
    17.11. 13:00 Opava - Hradec Králové 3:2 (0:1)
    17.11. 18:00 Ústí n/L - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
    17.11. 19:30 Znojmo - Olympia Praha 2:1 (0:1)
    So 18.11. 10:15 Třinec - České Budějovice 1:1 (0:0)
    So 18.11. 13:30 Táborsko - Varnsdorf 1:2 (1:1)
    Ne 19.11. 10:15 Viktoria Žižkov - Vlašim 0:1 (0:0)
    Ne 19.11. 13:30 Sokolov - Vítkovice 1:0 (0:0)

    17.kolo

    Ne 04.03. 10:15 Viktoria Žižkov - Olympia Praha 1:0 (1:0)
    So 24.03. 10:15 Pardubice - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    So 24.03. 15:00 Táborsko - Sokolov 5:1 (3:0)
    So 24.03. 16:00 Opava - Ústí n/L 2:0 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Znojmo - Vítkovice 0:0 (0:0)
    Út 03.04. 15:00 Třinec - Frýdek-Místek 2:2 (1:1)
    St 04.04. 16:30 Vlašim - 1.FK Příbram 0:4 (0:3)
    St 04.04. 17:00 České Budějovice - Varnsdorf 2:2 (1:1)

    18.kolo

    09.03. 17:00 Vítkovice - Viktoria Žižkov 3:5 (2:2)
    09.03. 17:00 Hradec Králové - České Budějovice 2:1 (1:0)
    09.03. 18:00 Ústí n/L - Pardubice 0:0 (0:0)
    So 10.03. 10:15 Olympia Praha - Třinec 0:0 (0:0)
    So 10.03. 14:30 1.FK Příbram - Táborsko 3:1 (2:1)
    Ne 11.03. 11:00 Sokolov - Opava 0:3 (0:1)
    Út 17.04. 17:00 Frýdek-Místek - Znojmo 2:2 (2:0)
    Út 17.04. 17:00 Varnsdorf - Vlašim 0:0 (0:0)

    19.kolo

    16.03. 16:00 Vlašim - Frýdek-Místek 4:0 (3:0)
    So 17.03. 10:15 Třinec - Sokolov 1:1 (1:0)
    So 17.03. 15:00 Táborsko - Opava 0:3 (0:1)
    Ne 18.03. 10:15 Viktoria Žižkov - Hradec Králové 2:0 (1:0)
    Ne 18.03. 14:00 Znojmo - Ústí n/L 3:0 (2:0)
    Ne 18.03. 17:00 České Budějovice - Olympia Praha 0:1 (0:1)
    St 04.04. 16:30 Pardubice - Vítkovice 4:1 (3:1)
    Út 08.05. 14:00 Varnsdorf - 1.FK Příbram 2:5 (1:2)

    20.kolo

    30.03. 13:15 Ústí n/L - České Budějovice 2:0 (1:0)
    30.03. 14:00 Hradec Králové - Třinec 5:1 (2:1)
    So 31.03. 10:15 Olympia Praha - Vlašim 1:1 (1:1)
    So 31.03. 15:00 1.FK Příbram - Viktoria Žižkov 4:2 (1:1)
    So 31.03. 15:30 Opava - Znojmo 3:0 (1:0)
    So 31.03. 16:00 Frýdek-Místek - Táborsko 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 15:00 Sokolov - Pardubice 0:0 (0:0)
    Ne 01.04. 15:00 Vítkovice - Varnsdorf 1:0 (1:0)

    21.kolo

    So 07.04. 10:15 Třinec - Ústí n/L 1:1 (1:0)
    So 07.04. 16:30 Táborsko - Vítkovice 1:0 (0:0)
    Ne 08.04. 10:15 Viktoria Žižkov - Frýdek-Místek 1:2 (1:0)
    Ne 08.04. 10:15 Pardubice - Opava 0:1 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Znojmo - Sokolov 0:1 (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 Varnsdorf - Olympia Praha 2:1 (1:1)
    Ne 08.04. 16:30 Vlašim - Hradec Králové 1:4 (0:3)
    Ne 08.04. 17:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 1:2 (1:1)

    22.kolo

    13.04. 16:30 Znojmo - Pardubice 1:3 (0:1)
    13.04. 18:00 Ústí n/L - Táborsko 3:3 (1:1)
    13.04. 18:00 Hradec Králové - Varnsdorf 2:0 (0:0)
    So 14.04. 10:15 Olympia Praha - 1.FK Příbram 2:2 (1:1)
    So 14.04. 16:30 Frýdek-Místek - České Budějovice 1:2 (1:2)
    Ne 15.04. 13:30 Opava - Třinec 1:1 (0:1)
    Ne 15.04. 15:00 Sokolov - Viktoria Žižkov 1:2 (1:0)
    St 02.05. 17:00 Vítkovice - Vlašim 4:0 (1:0)

    23.kolo

    20.04. 17:00 Třinec - Vítkovice 0:0 (0:0)
    So 21.04. 10:15 Olympia Praha - Frýdek-Místek 1:4 (0:1)
    So 21.04. 17:00 1.FK Příbram - Hradec Králové 2:0 (2:0)
    So 21.04. 17:00 Táborsko - Znojmo 0:1 (0:1)
    Ne 22.04. 10:15 Viktoria Žižkov - Pardubice 0:1 (0:1)
    Ne 22.04. 17:00 České Budějovice - Sokolov 4:1 (2:0)
    Ne 22.04. 17:00 Varnsdorf - Ústí n/L 1:0 (1:0)
    Ne 22.04. 17:00 Vlašim - Opava 2:2 (0:0)

    24.kolo

    Út 24.04. 18:10 Hradec Králové - Olympia Praha 4:1 (2:0)
    St 25.04. 17:00 Frýdek-Místek - 1.FK Příbram 2:1 (1:0)
    St 25.04. 17:00 Pardubice - Táborsko 3:0 (2:0)
    St 25.04. 17:00 Znojmo - Třinec 0:2 (0:2)
    St 25.04. 17:00 Vítkovice - České Budějovice 2:0 (0:0)
    St 25.04. 17:00 Sokolov - Varnsdorf 2:0 (0:0)
    St 25.04. 18:00 Opava - Viktoria Žižkov 3:0 (0:0)
    St 25.04. 18:00 Ústí n/L - Vlašim 2:1 (0:0)

    25.kolo

    So 28.04. 10:15 Olympia Praha - Sokolov 0:1 (0:0)
    So 28.04. 10:15 Třinec - Táborsko 5:1 (2:1)
    So 28.04. 17:00 Vlašim - Pardubice 3:1 (2:0)
    Ne 29.04. 10:15 Viktoria Žižkov - Ústí n/L 2:1 (2:1)
    Ne 29.04. 17:00 Hradec Králové - Frýdek-Místek 4:0 (2:0)
    Ne 29.04. 17:00 1.FK Příbram - Vítkovice 2:1 (1:1)
    Ne 29.04. 17:00 Varnsdorf - Opava 1:2 (1:1)
    Ne 29.04. 17:00 České Budějovice - Znojmo 3:2 (2:2)

    26.kolo

    04.05. 18:00 Ústí n/L - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    So 05.05. 16:00 Táborsko - Vlašim 1:0 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Frýdek-Místek - Varnsdorf 1:1 (1:0)
    So 05.05. 18:00 Opava - České Budějovice 1:1 (0:1)
    Ne 06.05. 11:30 Pardubice - Třinec 1:0 (0:0)
    Ne 06.05. 15:00 Vítkovice - Olympia Praha 0:0 (0:0)
    Ne 06.05. 15:00 Sokolov - Hradec Králové 1:2 (1:0)
    Ne 06.05. 17:00 Znojmo - Viktoria Žižkov 2:2 (1:1)

    27.kolo

    11.05. 18:00 Hradec Králové - Ústí n/L 1:3 (0:2)
    So 12.05. 10:15 Olympia Praha - Opava 1:1 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Frýdek-Místek - Vítkovice 2:2 (2:1)
    So 12.05. 17:00 1.FK Příbram - Sokolov 1:0 (1:0)
    Ne 13.05. 10:15 Viktoria Žižkov - Třinec 0:4 (0:2)
    Ne 13.05. 17:00 Vlašim - Znojmo 2:1 (1:1)
    Ne 13.05. 17:00 Varnsdorf - Pardubice 4:2 (2:1)
    Ne 13.05. 17:00 České Budějovice - Táborsko 1:1 (0:0)

    28.kolo

    St 16.05. 17:00 Opava - 1.FK Příbram 1:1 (0:0)
    St 16.05. 17:00 Vítkovice - Hradec Králové 1:1 (0:0)
    St 16.05. 17:00 Sokolov - Frýdek-Místek 2:0 (1:0)
    St 16.05. 17:00 Táborsko - Viktoria Žižkov 2:0 (2:0)
    St 16.05. 17:00 Třinec - Vlašim 0:1 (0:0)
    St 16.05. 17:00 Pardubice - České Budějovice 4:3 (2:2)
    St 16.05. 17:00 Znojmo - Varnsdorf 0:2 (0:0)
    St 16.05. 18:00 Ústí n/L - Olympia Praha 2:0 (0:0)

    29.kolo

    Ne 20.05. 13:15 Vítkovice - Sokolov 4:2 (2:1)
    Ne 20.05. 13:15 Frýdek-Místek - Ústí n/L 1:2 (0:0)
    Ne 20.05. 13:15 Hradec Králové - Opava 1:4 (0:3)
    Ne 20.05. 13:15 Olympia Praha - Znojmo 4:1 (2:0)
    Ne 20.05. 13:15 1.FK Příbram - Pardubice 3:1 (1:0)
    Ne 20.05. 13:15 Varnsdorf - Táborsko 1:1 (0:0)
    Ne 20.05. 13:15 České Budějovice - Třinec 0:0 (0:0)
    Ne 20.05. 13:15 Vlašim - Viktoria Žižkov 1:2 (0:0)

    30.kolo

    25.05. 17:00 Znojmo - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    25.05. 17:00 Pardubice - Olympia Praha 2:0 (0:0)
    25.05. 17:00 Táborsko - Hradec Králové 0:2 (0:1)
    25.05. 17:00 Opava - Frýdek-Místek 7:0 (4:0)
    25.05. 17:00 Ústí n/L - Vítkovice 4:0 (2:0)
    25.05. 17:00 Sokolov - Vlašim 2:0 (1:0)
    25.05. 17:00 Viktoria Žižkov - České Budějovice 1:2 (0:2)
    25.05. 17:00 Třinec - Varnsdorf 2:2 (0:1)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 18 9 3 76:33 63
    2. 30 18 4 8 56:32 58
    3. 30 16 3 11 44:30 51
    4. 30 14 8 8 50:36 50
    5. 30 12 11 7 42:30 47
    6. 30 11 11 8 44:33 44
    7. 30 12 5 13 34:39 41
    8. 30 11 5 14 42:49 38
    9. 30 10 7 13 36:49 37
    10. 30 10 6 14 37:47 36
    11. 30 8 11 11 40:46 35
    12. 30 10 5 15 42:52 35
    13. 30 8 10 12 33:45 34
    14. 30 8 9 13 36:46 33
    15. 30 7 9 14 35:52 30
    16. 30 6 9 15 26:54 27