Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 2. července 2020
svátek má Patricie.
Hlavní menu
  • ID: 12026
  • Návštěvy: 47/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
11675
Týden:
47
Dnes:
10
On-line:
1

2.kolo

Ne 20.08. 12:00 Ústí n/L - Mladá Boleslav B 0:2 (0:1)
Ne 20.08. 12:15 Olympia HK - Admira Praha 6:3 (3:1)
Ne 20.08. 12:15 Čáslav - Hradec Králové B 0:5 (0:2)
Ne 20.08. 12:30 Teplice B - Dukla Praha 0:7 (0:2)
Ne 20.08. 12:30 Chrudim - Sparta Praha B 0:6 (0:3)
Ne 20.08. 12:30 Jablonec - Náchod 14:0 (7:0)
Ne 20.08. 13:15 Pardubice B - Varnsdorf 4:1 (2:0)
Ne 20.08. 15:15 Slovan Liberec - Bohemians 1905 B 5:0 (3:0)

5.kolo

St 23.08. 12:30 Dukla Praha - Slovan Liberec 2:3 (1:1)
So 09.09. 13:15 Mladá Boleslav B - Čáslav 8:1 (3:1)
Ne 10.09. 10:00 Sparta Praha B - Jablonec 4:0 (2:0)
Ne 10.09. 12:00 Náchod - Varnsdorf 2:1 (0:0)
Ne 10.09. 12:15 Hradec Králové B - Olympia HK 10:3 (7:0)
Ne 10.09. 12:15 Bohemians 1905 B - Pardubice B 4:3 np (2:2)
Ne 10.09. 12:15 Admira Praha - Ústí n/L 7:0 (1:0)
Ne 10.09. 13:15 Teplice B - Chrudim 3:2 np (0:1)

3.kolo

Ne 27.08. 10:00 Sparta Praha B - Ústí n/L 8:1 (4:0)
Ne 27.08. 12:00 Náchod - Čáslav 3:2 (1:2)
Ne 27.08. 12:15 Varnsdorf - Olympia HK 1:4 (0:2)
Ne 27.08. 12:15 Hradec Králové B - Pardubice B 3:0 (2:0)
Ne 27.08. 12:15 Bohemians 1905 B - Jablonec 0:1 np (0:0)
Ne 27.08. 12:15 Admira Praha - Teplice B 3:4 np (1:3)
Ne 27.08. 12:30 Dukla Praha - Chrudim 5:4 (3:2)
Ne 27.08. 13:15 Mladá Boleslav B - Slovan Liberec 2:0 (1:0)

4.kolo

Ne 03.09. 12:00 Ústí n/L - Dukla Praha 0:7 (0:3)
Ne 03.09. 12:15 Olympia HK - Teplice B 1:4 (1:3)
Ne 03.09. 12:15 Čáslav - Bohemians 1905 B 0:11 (0:4)
Ne 03.09. 12:15 Varnsdorf - Hradec Králové B 0:6 (0:3)
Ne 03.09. 12:30 Chrudim - Admira Praha 2:4 (0:1)
Ne 03.09. 12:30 Jablonec - Mladá Boleslav B 2:0 (1:0)
Ne 03.09. 12:30 Pardubice B - Náchod 8:0 (6:0)
Ne 03.09. 15:15 Slovan Liberec - Sparta Praha B 2:1 (1:1)

6.kolo

Ne 17.09. 12:00 Ústí n/L - Teplice B 1:6 (1:3)
Ne 17.09. 12:15 Olympia HK - Chrudim 1:4 (0:2)
Ne 17.09. 12:15 Čáslav - Sparta Praha B 0:13 (0:7)
Ne 17.09. 12:15 Varnsdorf - Bohemians 1905 B 1:7 (0:4)
Ne 17.09. 12:15 Hradec Králové B - Náchod 4:0 (1:0)
Ne 17.09. 12:30 Jablonec - Dukla Praha 1:3 (1:2)
Ne 17.09. 12:30 Pardubice B - Mladá Boleslav B 0:1 (0:1)
Ne 17.09. 15:15 Slovan Liberec - Admira Praha 6:0 (3:0)

7.kolo

St 20.09. 12:15 Bohemians 1905 B - Hradec Králové B 0:1 (0:0)
St 20.09. 16:30 Teplice B - Slovan Liberec 0:2 (0:2)
22.09. 13:15 Chrudim - Ústí n/L 2:1 np (0:1)
Ne 24.09. 10:00 Sparta Praha B - Pardubice B 5:0 (4:0)
Ne 24.09. 12:00 Náchod - Olympia HK 1:4 (0:2)
Ne 24.09. 12:15 Admira Praha - Jablonec 3:7 (1:4)
Ne 24.09. 12:30 Dukla Praha - Čáslav 7:0 (2:0)
Ne 24.09. 14:45 Mladá Boleslav B - Varnsdorf 3:0 (0:0)

8.kolo

Čt 28.09. 12:30 Jablonec - Teplice B 6:1 (2:1)
Ne 01.10. 12:00 Náchod - Bohemians 1905 B 3:2 np (1:0)
Ne 01.10. 12:15 Olympia HK - Ústí n/L 2:5 (1:3)
Ne 01.10. 12:15 Čáslav - Admira Praha 0:6 (0:2)
Ne 01.10. 12:15 Varnsdorf - Sparta Praha B 2:8 (1:5)
Ne 01.10. 12:15 Hradec Králové B - Mladá Boleslav B 2:1 (0:1)
Ne 01.10. 12:30 Pardubice B - Dukla Praha 3:4 (2:2)
Ne 01.10. 15:15 Slovan Liberec - Chrudim 7:0 (3:0)

9.kolo

St 04.10. 12:00 Ústí n/L - Slovan Liberec 2:4 (1:1)
Ne 08.10. 10:00 Sparta Praha B - Hradec Králové B 5:0 (4:0)
Ne 08.10. 12:15 Admira Praha - Pardubice B 2:3 (2:1)
Ne 08.10. 12:30 Dukla Praha - Varnsdorf 16:1 (8:0)
Ne 08.10. 12:30 Chrudim - Jablonec 1:2 np (1:0)
Ne 08.10. 13:15 Mladá Boleslav B - Náchod 2:0 (2:0)
Ne 08.10. 13:15 Teplice B - Čáslav 10:0 (3:0)
Ne 08.10. 16:15 Bohemians 1905 B - Olympia HK 3:0 (0:0)

10.kolo

Ne 15.10. 12:00 Náchod - Sparta Praha B 0:3 (0:1)
Ne 15.10. 12:15 Olympia HK - Slovan Liberec 1:7 (1:4)
Ne 15.10. 12:15 Čáslav - Chrudim 0:5 (0:3)
Ne 15.10. 12:15 Varnsdorf - Admira Praha 1:10 (0:3)
Ne 15.10. 12:15 Hradec Králové B - Dukla Praha 1:2 (0:2)
Ne 15.10. 12:15 Bohemians 1905 B - Mladá Boleslav B 1:4 (1:1)
Ne 15.10. 12:30 Jablonec - Ústí n/L 8:0 (1:0)
Ne 15.10. 13:15 Pardubice B - Teplice B 1:0 np (0:0)

11.kolo

20.10. 12:15 Slovan Liberec - Jablonec 0:2 (0:0)
Ne 22.10. 10:00 Sparta Praha B - Bohemians 1905 B 5:1 (3:1)
Ne 22.10. 12:00 Ústí n/L - Čáslav 3:2 (1:1)
Ne 22.10. 12:15 Admira Praha - Hradec Králové B 3:2 (2:2)
Ne 22.10. 12:30 Dukla Praha - Náchod 11:4 (3:1)
Ne 22.10. 12:30 Teplice B - Varnsdorf 10:0 (4:0)
Ne 22.10. 12:30 Chrudim - Pardubice B 2:0 (1:0)
Ne 22.10. 13:15 Mladá Boleslav B - Olympia HK 0:2 (0:0)

12.kolo

Čt 26.10. 12:15 Olympia HK - Jablonec 2:4 (0:1)
Čt 26.10. 13:15 Hradec Králové B - Teplice B 3:2 (2:1)
27.10. 12:30 Bohemians 1905 B - Dukla Praha 2:3 np (1:1)
Ne 29.10. 12:15 Čáslav - Slovan Liberec 0:11 (0:3)
Ne 29.10. 13:15 Varnsdorf - Chrudim 2:1 (1:1)
Po 30.10. 13:15 Mladá Boleslav B - Sparta Praha B 1:4 (0:2)
St 08.11. 14:30 Náchod - Admira Praha 1:9 (1:3)
Čt 09.11. 13:15 Pardubice B - Ústí n/L 9:1 (2:1)

13.kolo

Ne 05.11. 10:00 Sparta Praha B - Olympia HK 5:0 (4:0)
Ne 05.11. 10:15 Jablonec - Čáslav 5:4 (2:3)
Ne 05.11. 11:00 Teplice B - Náchod 10:1 (5:1)
Ne 05.11. 12:15 Admira Praha - Bohemians 1905 B 3:5 (2:3)
Ne 05.11. 12:15 Ústí n/L - Varnsdorf 5:0 (3:0)
Ne 05.11. 12:30 Dukla Praha - Mladá Boleslav B 3:0 (1:0)
Ne 05.11. 12:30 Chrudim - Hradec Králové B 3:0 (2:0)
Ne 05.11. 14:15 Slovan Liberec - Pardubice B 3:0 (1:0)

14.kolo

Ne 12.11. 10:00 Sparta Praha B - Dukla Praha 1:0 (1:0)
Ne 12.11. 12:00 Náchod - Chrudim 0:5 (0:3)
Ne 12.11. 12:15 Olympia HK - Čáslav 4:0 (2:0)
Ne 12.11. 12:15 Varnsdorf - Slovan Liberec 0:12 (0:5)
Ne 12.11. 12:15 Bohemians 1905 B - Teplice B 4:2 (2:1)
Ne 12.11. 12:30 Pardubice B - Jablonec 1:2 (1:2)
Ne 12.11. 13:15 Mladá Boleslav B - Admira Praha 6:1 (3:1)
Ne 12.11. 14:15 Hradec Králové B - Ústí n/L 0:1 (0:0)

15.kolo

17.11. 12:30 Chrudim - Bohemians 1905 B 4:0 (2:0)
17.11. 12:30 Jablonec - Varnsdorf 9:0 (6:0)
Ne 19.11. 12:15 Admira Praha - Sparta Praha B 1:5 (1:2)
Ne 19.11. 12:15 Pardubice B - Čáslav 8:1 (5:1)
Ne 19.11. 12:30 Dukla Praha - Olympia HK 6:0 (4:0)
Ne 19.11. 12:30 Teplice B - Mladá Boleslav B 2:3 np (1:0)
Ne 19.11. 13:15 Ústí n/L - Náchod 2:1 (1:0)
Ne 19.11. 13:45 Slovan Liberec - Hradec Králové B 5:0 (4:0)

1.kolo

Ne 26.11. 10:00 Sparta Praha B - Teplice B 5:1 (3:1)
Ne 26.11. 12:00 Náchod - Slovan Liberec 0:6 (0:2)
Ne 26.11. 12:15 Varnsdorf - Čáslav 2:1 (2:0)
Ne 26.11. 12:15 Hradec Králové B - Jablonec 0:4 (0:1)
Ne 26.11. 12:15 Bohemians 1905 B - Ústí n/L 9:1 (6:1)
Ne 26.11. 12:30 Pardubice B - Olympia HK 7:1 (2:0)
Ne 26.11. 12:30 Dukla Praha - Admira Praha 3:1 (2:0)
Ne 26.11. 13:15 Mladá Boleslav B - Chrudim 3:4 np (2:3)

16.kolo

St 07.03. 13:15 Slovan Liberec - Náchod 12:0 (8:0)
Ne 11.03. 11:45 Admira Praha - Dukla Praha 0:7 (0:3)
Ne 11.03. 12:00 Olympia HK - Pardubice B 5:4 np (3:1)
Ne 11.03. 12:00 Ústí n/L - Bohemians 1905 B 0:1 (0:0)
Ne 11.03. 12:15 Čáslav - Varnsdorf 3:0 (3:0)
Ne 11.03. 13:15 Chrudim - Mladá Boleslav B 3:2 (2:0)
St 28.03. 12:30 Jablonec - Hradec Králové B 3:0 (0:0)
St 25.04. 13:15 Teplice B - Sparta Praha B 0:3 (0:1)

17.kolo

Ne 18.03. 11:45 Admira Praha - Olympia HK 9:1 (5:1)
Ne 18.03. 12:15 Mladá Boleslav B - Ústí n/L 1:3 (1:2)
Ne 18.03. 12:15 Bohemians 1905 B - Slovan Liberec 1:3 (1:0)
Ne 18.03. 12:15 Náchod - Jablonec 4:3 (3:2)
Ne 18.03. 12:30 Dukla Praha - Teplice B 3:0 (2:0)
Ne 18.03. 15:15 Hradec Králové B - Čáslav 8:0 (3:0)
St 18.04. 14:00 Sparta Praha B - Chrudim 3:2 np (1:1)
St 18.04. 17:15 Varnsdorf - Pardubice B 0:5 (0:4)

18.kolo

Ne 25.03. 12:15 Olympia HK - Varnsdorf 3:0 (2:0)
Ne 25.03. 12:15 Čáslav - Náchod 8:6 (4:4)
Ne 25.03. 12:30 Pardubice B - Hradec Králové B 1:4 (0:2)
Ne 25.03. 12:30 Jablonec - Bohemians 1905 B 4:5 np (3:3)
Ne 25.03. 12:30 Teplice B - Admira Praha 4:1 (3:0)
Ne 25.03. 12:45 Chrudim - Dukla Praha 0:3 (0:2)
Ne 25.03. 15:15 Slovan Liberec - Mladá Boleslav B 1:0 np (0:0)
St 02.05. 12:15 Ústí n/L - Sparta Praha B 1:4 (0:3)

19.kolo

St 28.03. 10:00 Bohemians 1905 B - Čáslav 10:1 (3:0)
Čt 29.03. 12:30 Dukla Praha - Ústí n/L 0:1 (0:1)
30.03. 13:15 Teplice B - Olympia HK 4:3 (2:1)
30.03. 14:45 Admira Praha - Chrudim 2:3 (2:2)
So 31.03. 12:15 Hradec Králové B - Varnsdorf 7:2 (2:1)
Ne 01.04. 10:00 Sparta Praha B - Slovan Liberec 4:0 (4:0)
Ne 01.04. 12:15 Náchod - Pardubice B 3:2 (1:2)
Ne 01.04. 12:30 Mladá Boleslav B - Jablonec 0:1 (0:1)

20.kolo

Ne 08.04. 12:00 Ústí n/L - Admira Praha 3:5 (2:3)
Ne 08.04. 12:15 Olympia HK - Hradec Králové B 0:6 (0:3)
Ne 08.04. 12:15 Varnsdorf - Náchod 5:1 (2:1)
Ne 08.04. 12:15 Čáslav - Mladá Boleslav B 0:13 (0:5)
Ne 08.04. 12:30 Pardubice B - Bohemians 1905 B 1:4 (1:2)
Ne 08.04. 12:30 Jablonec - Sparta Praha B 2:3 np (1:1)
Ne 08.04. 13:15 Chrudim - Teplice B 4:3 np (2:1)
Ne 08.04. 15:15 Slovan Liberec - Dukla Praha 4:0 (2:0)

21.kolo

St 11.04. 16:15 Teplice B - Ústí n/L 2:1 (1:1)
Ne 15.04. 10:00 Sparta Praha B - Čáslav 16:0 (6:0)
Ne 15.04. 12:15 Admira Praha - Slovan Liberec 0:5 (0:2)
Ne 15.04. 12:15 Bohemians 1905 B - Varnsdorf 3:0 (0:0)
Ne 15.04. 12:15 Náchod - Hradec Králové B 1:3 (1:1)
Ne 15.04. 12:30 Chrudim - Olympia HK 7:2 (3:0)
Ne 15.04. 12:30 Dukla Praha - Jablonec 3:2 (3:1)
Ne 15.04. 12:30 Mladá Boleslav B - Pardubice B 3:1 (3:1)

22.kolo

Ne 22.04. 12:15 Olympia HK - Náchod 8:3 (6:0)
Ne 22.04. 12:15 Hradec Králové B - Bohemians 1905 B 2:0 (1:0)
Ne 22.04. 12:15 Varnsdorf - Mladá Boleslav B 0:2 (0:0)
Ne 22.04. 12:30 Pardubice B - Sparta Praha B 1:7 (0:4)
Ne 22.04. 12:30 Jablonec - Admira Praha 2:0 (0:0)
Ne 22.04. 13:00 Ústí n/L - Chrudim 0:4 (0:1)
Ne 22.04. 15:15 Slovan Liberec - Teplice B 4:0 (1:0)
St 25.04. 17:15 Čáslav - Dukla Praha 0:2 (0:1)

23.kolo

Ne 29.04. 10:00 Sparta Praha B - Varnsdorf 11:0 (4:0)
Ne 29.04. 12:15 Admira Praha - Čáslav 6:1 (1:1)
Ne 29.04. 12:15 Bohemians 1905 B - Náchod 11:0 (4:0)
Ne 29.04. 12:30 Teplice B - Jablonec 6:0 (3:0)
Ne 29.04. 12:30 Dukla Praha - Pardubice B 3:2 (1:2)
Ne 29.04. 12:30 Mladá Boleslav B - Hradec Králové B 1:2 np (0:0)
Ne 29.04. 13:00 Ústí n/L - Olympia HK 4:0 (4:0)
Ne 29.04. 13:15 Chrudim - Slovan Liberec 3:2 np (2:1)

24.kolo

Ne 06.05. 12:15 Olympia HK - Bohemians 1905 B 2:5 (2:3)
Ne 06.05. 12:15 Náchod - Mladá Boleslav B 2:3 (1:2)
Ne 06.05. 12:15 Hradec Králové B - Sparta Praha B 0:1 np (0:0)
Ne 06.05. 12:15 Varnsdorf - Dukla Praha 0:4 (0:3)
Ne 06.05. 12:15 Čáslav - Teplice B 0:8 (0:5)
Ne 06.05. 12:30 Pardubice B - Admira Praha 3:4 np (0:1)
Ne 06.05. 12:30 Jablonec - Chrudim 1:4 (1:2)
Ne 06.05. 15:15 Slovan Liberec - Ústí n/L 5:0 (3:0)

25.kolo

Ne 13.05. 10:00 Sparta Praha B - Náchod 12:0 (5:0)
Ne 13.05. 12:00 Ústí n/L - Jablonec 2:0 (2:0)
Ne 13.05. 12:15 Admira Praha - Varnsdorf 8:0 (4:0)
Ne 13.05. 12:30 Chrudim - Čáslav 8:0 (3:0)
Ne 13.05. 12:30 Dukla Praha - Hradec Králové B 2:3 (1:3)
Ne 13.05. 12:30 Mladá Boleslav B - Bohemians 1905 B 0:4 (0:2)
Ne 13.05. 13:15 Teplice B - Pardubice B 3:4 np (1:2)
Ne 13.05. 15:15 Slovan Liberec - Olympia HK 13:0 (8:0)

30.kolo

Út 08.05. 12:15 Bohemians 1905 B - Chrudim 2:0 (1:0)
St 09.05. 10:00 Sparta Praha B - Admira Praha 6:1 (3:0)
St 09.05. 12:15 Hradec Králové B - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
St 09.05. 12:15 Čáslav - Pardubice B 2:3 (2:1)
St 09.05. 13:15 Olympia HK - Dukla Praha 0:10 (0:2)
St 09.05. 17:00 Náchod - Ústí n/L 2:5 (1:1)
Čt 10.05. 13:15 Mladá Boleslav B - Teplice B 1:0 (0:0)
St 16.05. 17:30 Varnsdorf - Jablonec 0:6 (0:3)

26.kolo

Ne 20.05. 12:15 Olympia HK - Mladá Boleslav B 3:0 (2:0)
Ne 20.05. 12:15 Náchod - Dukla Praha 0:9 (0:3)
Ne 20.05. 12:15 Hradec Králové B - Admira Praha 5:1 (2:0)
Ne 20.05. 12:15 Varnsdorf - Teplice B 0:8 (0:4)
Ne 20.05. 12:15 Čáslav - Ústí n/L 2:1 np (0:0)
Ne 20.05. 12:30 Pardubice B - Chrudim 5:4 (5:2)
Út 22.05. 15:15 Bohemians 1905 B - Sparta Praha B 1:0 np (0:0)
St 30.05. 17:00 Jablonec - Slovan Liberec 1:2 np (1:0)

27.kolo

St 23.05. 12:15 Admira Praha - Náchod 9:1 (7:0)
Ne 27.05. 10:00 Sparta Praha B - Mladá Boleslav B 1:0 np (0:0)
Ne 27.05. 12:30 Dukla Praha - Bohemians 1905 B 1:2 (0:1)
Ne 27.05. 13:00 Ústí n/L - Pardubice B 3:4 (2:1)
Ne 27.05. 13:15 Chrudim - Varnsdorf 9:0 (7:0)
Ne 27.05. 13:15 Teplice B - Hradec Králové B 3:2 np (0:0)
Ne 27.05. 16:15 Jablonec - Olympia HK 4:0 (1:0)
Ne 27.05. 17:30 Slovan Liberec - Čáslav 15:0 (8:0)

28.kolo

St 30.05. 16:45 Hradec Králové B - Chrudim 5:1 (1:1)
Ne 03.06. 12:15 Olympia HK - Sparta Praha B 1:6 (1:1)
Ne 03.06. 12:15 Bohemians 1905 B - Admira Praha 5:1 (3:0)
Ne 03.06. 12:15 Varnsdorf - Ústí n/L 1:3 (0:1)
Ne 03.06. 12:15 Čáslav - Jablonec 2:1 np (1:0)
Ne 03.06. 12:30 Mladá Boleslav B - Dukla Praha 0:3 (0:2)
Ne 03.06. 12:30 Pardubice B - Slovan Liberec 2:6 (0:4)
Ne 03.06. 13:15 Náchod - Teplice B 3:5 (2:2)

29.kolo

St 06.06. 12:30 Teplice B - Bohemians 1905 B 0:3 (0:0)
Čt 07.06. 17:00 Ústí n/L - Hradec Králové B 4:2 (3:2)
08.06. 17:00 Chrudim - Náchod 8:0 (4:0)
So 09.06. 12:15 Slovan Liberec - Varnsdorf 12:0 (4:0)
Ne 10.06. 12:15 Čáslav - Olympia HK 3:0 (1:0)
Ne 10.06. 12:15 Admira Praha - Mladá Boleslav B 2:3 (1:1)
Ne 10.06. 12:30 Jablonec - Pardubice B 7:0 (2:0)
Ne 10.06. 12:30 Dukla Praha - Sparta Praha B 1:3 (0:2)
Správce soutěže: Stanislav Lipták

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 30 24 4 1 1 154:18 81
2. 30 24 2 1 3 156:20 77
3. 30 22 1 0 7 129:38 68
4. 30 17 3 3 7 103:48 60
5. 30 17 2 4 7 102:46 59
6. 30 17 1 2 10 85:48 55
7. 30 14 4 3 9 95:61 53
8. 30 14 1 4 11 64:44 48
9. 30 12 3 4 11 98:67 46
10. 30 12 0 2 16 54:98 38
11. 30 10 2 3 15 83:85 37
12. 30 11 1 1 17 104:99 36
13. 30 8 1 0 21 59:138 26
14. 30 4 1 0 25 41:186 14
15. 30 3 2 0 25 33:198 13
16. 30 3 0 0 27 20:183 9