Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 21. února 2020
svátek má Lenka.
Hlavní menu
  • ID: 12027
  • Návštěvy: 149/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    21021
    Týden:
    149
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    17.kolo

    So 05.08. 12:15 Opava - Sigma Olomouc 0:4 (0:1)
    So 05.08. 12:45 Frýdek-Místek - Baník Ostrava 1:4 (0:1)
    So 05.08. 13:00 Zbrojovka Brno - Zlín 1:2 (1:1)
    So 05.08. 13:15 Karviná - Viktoria Plzeň 2:4 (0:2)
    So 05.08. 13:15 Hradec Králové - Bohemians 1905 1:2 (1:1)
    So 05.08. 13:15 Mladá Boleslav - Teplice 2:1 np (1:1)
    So 05.08. 13:15 Slavia Praha - Pardubice 1:0 (1:0)
    So 05.08. 15:15 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 2:1 (1:1)
    St 16.08. 13:15 České Budějovice - Sparta Praha 1:5 (1:0)

    4.kolo

    St 09.08. 15:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 1:4 (0:3)
    01.09. 12:45 Opava - Karviná 2:0 (0:0)
    So 02.09. 12:45 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    So 02.09. 13:15 Slavia Praha - Bohemians 1905 2:0 (0:0)
    So 02.09. 13:15 Pardubice - Zlín 3:4 np (0:2)
    So 02.09. 14:15 Hradec Králové - České Budějovice 4:6 (1:3)
    Út 12.09. 13:15 Teplice - 1.FK Příbram 3:2 np (2:1)
    Út 19.09. 15:15 Sparta Praha - Frýdek-Místek 7:0 (5:0)
    Út 19.09. 15:15 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 0:3 (0:2)

    1.kolo

    11.08. 12:45 České Budějovice - Karviná 0:6 (0:3)
    So 12.08. 12:45 Zlín - 1.FC Slovácko 0:2 (0:1)
    So 12.08. 12:45 Baník Ostrava - Opava 4:2 (2:2)
    So 12.08. 13:15 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 1:2 (1:1)
    So 12.08. 13:15 Sigma Olomouc - Hradec Králové 2:1 (1:0)
    So 12.08. 13:15 Viktoria Plzeň - Frýdek-Místek 3:2 np (0:0)
    So 12.08. 15:15 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 2:3 (1:2)
    Út 15.08. 13:15 Teplice - Slavia Praha 0:3 (0:1)
    Út 12.09. 12:30 Pardubice - Sparta Praha 0:1 (0:0)

    2.kolo

    18.08. 16:15 Mladá Boleslav - Zlín 2:1 np (1:1)
    So 19.08. 12:45 Opava - Viktoria Plzeň 0:5 (0:3)
    So 19.08. 13:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
    So 19.08. 13:15 Slavia Praha - 1.FK Příbram 13:1 (6:1)
    So 19.08. 14:15 Hradec Králové - Baník Ostrava 1:2 (0:1)
    So 19.08. 15:30 Pardubice - Teplice 1:0 (0:0)
    So 19.08. 16:15 Sparta Praha - Karviná 6:1 (3:0)
    So 19.08. 16:15 Frýdek-Místek - České Budějovice 3:0 (2:0)
    So 19.08. 16:15 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 3:2 np (2:1)

    3.kolo

    So 26.08. 12:15 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 5:1 (2:0)
    So 26.08. 12:45 České Budějovice - Opava 1:3 (1:2)
    So 26.08. 13:15 Teplice - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    So 26.08. 13:15 1.FK Příbram - Pardubice 2:1 np (1:0)
    So 26.08. 13:15 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 1:0 np (0:0)
    So 26.08. 13:15 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 1:0 np (0:0)
    So 26.08. 13:15 Karviná - Frýdek-Místek 2:0 (1:0)
    So 26.08. 16:15 Zlín - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    St 27.09. 14:15 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 3:1 (2:1)

    5.kolo

    So 09.09. 12:30 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 4:1 (2:0)
    So 09.09. 12:45 Zlín - Teplice 2:0 (2:0)
    So 09.09. 12:45 Frýdek-Místek - Opava 0:6 (0:2)
    So 09.09. 13:15 1.FK Příbram - Sparta Praha 1:6 (1:4)
    So 09.09. 13:15 Bohemians 1905 - Pardubice 2:1 np (0:1)
    So 09.09. 14:15 České Budějovice - Zbrojovka Brno 3:4 np (3:3)
    So 09.09. 15:15 Sigma Olomouc - Slavia Praha 1:4 (0:2)
    So 09.09. 15:15 Karviná - Hradec Králové 1:4 (0:1)
    So 09.09. 16:45 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 3:1 (1:0)

    6.kolo

    So 16.09. 12:45 1.FK Příbram - Zlín 1:2 (0:0)
    So 16.09. 13:00 Zbrojovka Brno - Karviná 5:0 (3:0)
    So 16.09. 13:15 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 1:3 (1:2)
    So 16.09. 13:15 Teplice - Bohemians 1905 5:1 (2:0)
    So 16.09. 14:15 Hradec Králové - Frýdek-Místek 4:1 (1:0)
    So 16.09. 15:15 Sparta Praha - Opava 2:0 (0:0)
    So 16.09. 15:15 1.FC Slovácko - České Budějovice 2:0 (0:0)
    So 16.09. 15:30 Pardubice - Sigma Olomouc 1:2 (0:2)
    So 16.09. 16:15 Slavia Praha - Baník Ostrava 2:0 (2:0)

    7.kolo

    So 23.09. 13:15 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 2:4 (0:2)
    So 23.09. 13:15 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 1:4 (0:1)
    So 23.09. 14:00 Opava - Hradec Králové 0k:3
    So 23.09. 14:15 Sigma Olomouc - Teplice 0:1 (0:1)
    So 23.09. 14:45 Zlín - Sparta Praha 0:3 (0:1)
    So 23.09. 15:15 České Budějovice - Mladá Boleslav 0:2 (0:2)
    Út 26.09. 13:15 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)
    Út 31.10. 13:45 Baník Ostrava - Pardubice 0:1 np (0:0)
    St 01.11. 16:15 Karviná - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)

    8.kolo

    29.09. 12:45 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 4:3 np (1:1)
    29.09. 16:15 Mladá Boleslav - Karviná 2:1 (1:0)
    So 30.09. 12:45 1.FC Slovácko - Frýdek-Místek 3:2 np (1:1)
    So 30.09. 12:45 Zlín - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    So 30.09. 13:00 Zbrojovka Brno - Opava 4:0 (1:0)
    So 30.09. 13:15 Sparta Praha - Hradec Králové 3:2 np (1:1)
    So 30.09. 13:15 Slavia Praha - České Budějovice 5:1 (2:0)
    So 30.09. 13:15 Pardubice - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    So 30.09. 13:15 Teplice - Baník Ostrava 1:3 (0:1)

    9.kolo

    06.10. 12:45 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 5:0 (3:0)
    So 07.10. 12:45 Frýdek-Místek - Mladá Boleslav 2:4 (0:2)
    So 07.10. 12:45 Opava - 1.FC Slovácko 0:3 (0:1)
    So 07.10. 13:15 Bohemians 1905 - Sparta Praha 0:3 (0:2)
    So 07.10. 13:15 Viktoria Plzeň - Teplice 3:1 (2:1)
    So 07.10. 13:15 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
    So 07.10. 14:15 České Budějovice - Pardubice 1:0 (0:0)
    Čt 12.10. 15:15 Sigma Olomouc - Zlín 0:1 np (0:0)
    Út 24.10. 15:45 Karviná - Slavia Praha 2:6 (1:3)

    11.kolo

    20.10. 13:15 Karviná - Teplice 0:6 (0:5)
    So 21.10. 13:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 2:1 np (1:0)
    So 21.10. 13:15 České Budějovice - 1.FK Příbram 1:6 (1:2)
    So 21.10. 13:15 Hradec Králové - Mladá Boleslav 3:1 (1:1)
    So 21.10. 14:15 Sigma Olomouc - Sparta Praha 1:0 (1:0)
    So 21.10. 14:15 Frýdek-Místek - Pardubice 0:3 (0:1)
    So 21.10. 15:30 Baník Ostrava - Bohemians 1905 0:1 (0:1)
    So 21.10. 15:30 Viktoria Plzeň - Zlín 1:2 (0:2)
    So 21.10. 15:30 Opava - Slavia Praha 1:2 np (1:1)

    10.kolo

    St 25.10. 14:45 1.FC Slovácko - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    Út 21.11. 13:00 Slavia Praha - Frýdek-Místek 2:0 (1:0)
    Út 21.11. 14:15 Teplice - České Budějovice 2:1 np (1:1)
    Út 21.11. 15:30 Mladá Boleslav - Opava 4:1 (2:0)
    St 22.11. 12:45 Zlín - Baník Ostrava 1:3 (1:0)
    St 22.11. 14:30 Pardubice - Karviná 1:0 (1:0)
    St 22.11. 15:15 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 3:1 (1:1)
    St 29.11. 13:45 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 1:2 np (1:1)
    St 06.12. 13:15 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 5:0 (3:0)

    12.kolo

    27.10. 13:15 Teplice - Frýdek-Místek 4:1 (2:0)
    27.10. 13:15 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 1:2 np (1:0)
    27.10. 15:15 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)
    27.10. 16:15 1.FK Příbram - Karviná 2:4 (2:3)
    So 28.10. 13:15 Slavia Praha - Hradec Králové 6:0 (2:0)
    So 28.10. 13:15 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 4:3 np (3:0)
    So 28.10. 14:30 Pardubice - Opava 4:1 (1:1)
    So 28.10. 15:15 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 8:0 (5:0)
    So 28.10. 15:15 Zlín - České Budějovice 2:1 np (0:1)

    13.kolo

    03.11. 13:15 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 4:2 (1:0)
    03.11. 13:15 Frýdek-Místek - 1.FK Příbram 2:1 (1:0)
    03.11. 14:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 0:6 (0:1)
    So 04.11. 12:15 Hradec Králové - Pardubice 0:3 (0:1)
    So 04.11. 12:45 Opava - Teplice 1:3 (1:2)
    So 04.11. 12:45 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 2:1 (1:1)
    So 04.11. 13:15 České Budějovice - Bohemians 1905 0:1 np (0:0)
    So 04.11. 13:15 Karviná - Zlín 1:2 np (1:1)
    So 04.11. 15:45 Sparta Praha - Baník Ostrava 3:1 (3:0)

    15.kolo

    17.11. 13:15 Zlín - Opava 3:1 (3:0)
    17.11. 13:15 Zbrojovka Brno - Teplice 2:1 (0:0)
    17.11. 13:15 Mladá Boleslav - Slavia Praha 0:2 (0:0)
    17.11. 13:45 1.FC Slovácko - Pardubice 3:1 (2:1)
    So 18.11. 12:45 České Budějovice - Baník Ostrava 1:4 (1:1)
    So 18.11. 13:15 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:0 (1:0)
    So 18.11. 13:15 Karviná - Sigma Olomouc 1:4 (1:2)
    So 18.11. 13:15 Frýdek-Místek - Bohemians 1905 3:2 np (1:2)
    So 18.11. 13:15 Hradec Králové - 1.FK Příbram 4:3 np (3:2)

    16.kolo

    24.11. 13:15 Teplice - 1.FC Slovácko 2:1 np (1:1)
    24.11. 15:15 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 2:1 (2:0)
    So 25.11. 12:30 Pardubice - Mladá Boleslav 4:0 (1:0)
    So 25.11. 12:45 Baník Ostrava - Karviná 3:1 (2:0)
    So 25.11. 13:15 Slavia Praha - Sparta Praha 3:0 (1:0)
    So 25.11. 13:15 Sigma Olomouc - Frýdek-Místek 9:1 (4:0)
    So 25.11. 13:15 Viktoria Plzeň - České Budějovice 5:3 (2:2)
    So 25.11. 13:45 Zlín - Hradec Králové 1:3 (1:0)
    So 25.11. 15:45 Bohemians 1905 - Opava 2:1 (0:0)

    14.kolo

    So 24.02. 12:45 Teplice - Hradec Králové 1:3 (0:2)
    So 24.02. 12:45 Zlín - Frýdek-Místek 1:2 np (1:1)
    So 24.02. 13:15 Sparta Praha - Mladá Boleslav 2:0 (1:0)
    So 24.02. 13:15 Pardubice - Zbrojovka Brno 2:1 np (1:1)
    So 24.02. 13:15 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 3:0 (1:0)
    So 24.02. 14:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 2:3 np (2:2)
    So 24.02. 15:15 Sigma Olomouc - České Budějovice 5:0 (2:0)
    So 24.02. 16:15 1.FK Příbram - Opava 0:4 (0:1)
    Út 27.02. 16:15 Bohemians 1905 - Karviná 2:3 np (0:2)

    19.kolo

    So 03.03. 10:15 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)
    So 03.03. 12:45 České Budějovice - Frýdek-Místek 0:1 np (0:0)
    So 03.03. 12:45 Zlín - Mladá Boleslav 0:1 (0:1)
    So 03.03. 13:15 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:3 (1:1)
    So 03.03. 13:15 Teplice - Pardubice 0:1 np (0:0)
    So 03.03. 15:15 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 1:4 (1:0)
    So 03.03. 16:45 Viktoria Plzeň - Opava 3:0 (3:0)
    Ne 04.03. 16:15 Baník Ostrava - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    Út 17.04. 15:00 Karviná - Sparta Praha 0:4 (0:1)

    20.kolo

    09.03. 12:45 Frýdek-Místek - Karviná 4:1 (1:1)
    So 10.03. 13:15 Pardubice - 1.FK Příbram 2:1 (1:0)
    So 10.03. 13:15 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 0:1 (0:1)
    So 10.03. 13:15 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    So 10.03. 13:15 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 2:0 (1:0)
    So 10.03. 13:15 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 1:2 (0:0)
    So 10.03. 14:30 Slavia Praha - Zlín 7:0 (4:0)
    So 10.03. 16:15 Opava - České Budějovice 3:1 (1:1)
    Út 24.04. 13:15 Sparta Praha - Teplice 2:0 (2:0)

    21.kolo

    St 14.03. 14:15 České Budějovice - Hradec Králové 0:3 (0:2)
    Čt 15.03. 12:45 Karviná - Opava 3:0 (2:0)
    Čt 15.03. 12:45 Bohemians 1905 - Slavia Praha 1:2 (0:1)
    Čt 15.03. 13:15 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 2:3 (1:1)
    Čt 15.03. 13:15 Zlín - Pardubice 2:1 np (1:1)
    Čt 15.03. 13:15 1.FK Příbram - Teplice 4:3 (4:3)
    Čt 15.03. 15:15 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)
    Čt 15.03. 15:30 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav 2:1 (1:0)
    Út 29.05. 14:45 Frýdek-Místek - Sparta Praha 0:6 (0:3)

    22.kolo

    23.03. 13:15 Teplice - Zlín 0:1 np (0:0)
    So 24.03. 12:15 Opava - Frýdek-Místek 0:1 (0:1)
    So 24.03. 12:30 Pardubice - Bohemians 1905 5:2 (2:2)
    So 24.03. 12:45 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 2:1 (1:1)
    So 24.03. 14:15 Zbrojovka Brno - České Budějovice 3:0 (1:0)
    Ne 25.03. 14:15 Hradec Králové - Karviná 3:0 (3:0)
    Út 03.04. 16:30 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 2:3 (2:0)
    St 18.04. 14:15 Slavia Praha - Sigma Olomouc 1:0 np (0:0)
    Út 01.05. 13:45 Sparta Praha - 1.FK Příbram 3:0 (2:0)

    23.kolo

    St 28.03. 15:45 Zlín - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    Čt 29.03. 13:15 Bohemians 1905 - Teplice 1:2 (0:1)
    30.03. 14:15 Frýdek-Místek - Hradec Králové 0:2 (0:0)
    30.03. 14:15 Karviná - Zbrojovka Brno 0:3 (0:1)
    30.03. 15:45 Opava - Sparta Praha 2:4 (0:4)
    30.03. 16:15 České Budějovice - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    So 31.03. 13:15 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 2:1 np (1:1)
    So 31.03. 13:15 Sigma Olomouc - Pardubice 2:1 np (1:1)
    So 31.03. 15:15 Baník Ostrava - Slavia Praha 3:2 np (1:0)

    18.kolo

    St 04.04. 15:15 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 3:2 (3:1)
    Út 10.04. 13:15 Sparta Praha - Pardubice 3:1 (1:1)
    Út 10.04. 13:15 Frýdek-Místek - Viktoria Plzeň 1:2 np (1:1)
    Út 10.04. 14:15 Hradec Králové - Sigma Olomouc 3:0 (1:0)
    St 11.04. 13:00 1.FC Slovácko - Zlín 1:3 (1:3)
    St 18.04. 13:15 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 3:1 (0:1)
    St 18.04. 14:00 Opava - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
    St 25.04. 16:15 Karviná - České Budějovice 1:0 (0:0)
    St 23.05. 13:15 Slavia Praha - Teplice 2:0 (1:0)

    24.kolo

    06.04. 13:15 Pardubice - Baník Ostrava 0:2 (0:0)
    06.04. 15:15 Mladá Boleslav - České Budějovice 4:1 (3:1)
    So 07.04. 13:15 1.FK Příbram - Bohemians 1905 3:2 (2:0)
    So 07.04. 13:15 Teplice - Sigma Olomouc 3:2 np (2:2)
    So 07.04. 13:15 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    So 07.04. 13:15 1.FC Slovácko - Karviná 3:2 (2:0)
    So 07.04. 13:15 Zbrojovka Brno - Frýdek-Místek 2:1 (1:0)
    So 07.04. 14:15 Hradec Králové - Opava 4:2 (2:2)
    So 07.04. 15:15 Sparta Praha - Zlín 3:0 (1:0)

    25.kolo

    So 14.04. 13:15 Hradec Králové - Sparta Praha 1:4 (0:3)
    So 14.04. 13:15 Opava - Zbrojovka Brno 1:3 (1:2)
    So 14.04. 13:15 Karviná - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)
    So 14.04. 13:15 České Budějovice - Slavia Praha 1:2 (0:0)
    So 14.04. 13:15 Viktoria Plzeň - Pardubice 0:1 (0:0)
    So 14.04. 13:15 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 0:4 (0:3)
    Ne 15.04. 12:45 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko 4:0 (1:0)
    Ne 15.04. 13:15 Baník Ostrava - Teplice 2:3 np (2:2)
    Út 08.05. 16:15 Bohemians 1905 - Zlín 1:4 (0:1)

    26.kolo

    So 21.04. 12:45 Zlín - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)
    So 21.04. 12:45 Mladá Boleslav - Frýdek-Místek 3:2 (0:1)
    So 21.04. 13:15 Teplice - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    So 21.04. 13:15 1.FC Slovácko - Opava 2:0 (0:0)
    So 21.04. 13:15 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 3:2 (2:2)
    So 21.04. 13:45 1.FK Příbram - Baník Ostrava 0:3 (0:2)
    So 21.04. 14:15 Pardubice - České Budějovice 3:1 (1:1)
    So 21.04. 16:15 Slavia Praha - Karviná 3:0 (2:0)
    Út 05.06. 13:15 Sparta Praha - Bohemians 1905 0:1 (0:1)

    27.kolo

    So 28.04. 12:45 Opava - Mladá Boleslav 1:2 np (1:1)
    So 28.04. 13:15 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 7:1 (2:1)
    So 28.04. 13:15 Baník Ostrava - Zlín 2:0 (1:0)
    So 28.04. 14:15 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 0:1 np (0:0)
    So 28.04. 14:15 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    So 28.04. 14:15 Karviná - Pardubice 0:2 (0:2)
    So 28.04. 14:15 České Budějovice - Teplice 4:2 (0:1)
    So 28.04. 15:30 Frýdek-Místek - Slavia Praha 1:4 (1:1)
    Út 22.05. 14:30 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 5:2 (2:1)

    28.kolo

    So 05.05. 13:15 1.FK Příbram - České Budějovice 1:2 np (1:1)
    So 05.05. 13:15 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 3:1 (0:0)
    So 05.05. 14:15 Sparta Praha - Sigma Olomouc 1:0 np (0:0)
    So 05.05. 15:15 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 1:4 (0:0)
    So 05.05. 16:15 Slavia Praha - Opava 8:1 (4:1)
    So 05.05. 16:45 Zlín - Viktoria Plzeň 0:2 (0:0)
    Ne 06.05. 15:30 Mladá Boleslav - Hradec Králové 3:0 (1:0)
    Po 07.05. 14:15 Pardubice - Frýdek-Místek 4:1 (2:1)
    St 30.05. 16:15 Teplice - Karviná 4:2 (0:2)

    29.kolo

    11.05. 12:45 Frýdek-Místek - Teplice 0:5 (0:1)
    11.05. 16:45 České Budějovice - Zlín 2:0 (2:0)
    So 12.05. 13:15 Hradec Králové - Slavia Praha 0:5 (0:2)
    So 12.05. 13:15 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 5:2 (0:0)
    So 12.05. 13:15 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 5:0 (3:0)
    So 12.05. 14:15 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 1:0 np (0:0)
    So 12.05. 14:15 Opava - Pardubice 3:2 (1:0)
    So 12.05. 15:15 1.FC Slovácko - Sparta Praha 0:2 (0:0)
    Út 05.06. 16:15 Karviná - 1.FK Příbram 1:4 (0:2)

    31.kolo

    So 26.05. 13:15 Mladá Boleslav - Sparta Praha 1:0 (1:0)
    So 26.05. 13:15 Zbrojovka Brno - Pardubice 2:1 (2:1)
    So 26.05. 13:15 Hradec Králové - Teplice 2:1 (1:1)
    So 26.05. 13:15 Opava - 1.FK Příbram 2:1 (2:0)
    So 26.05. 13:15 Frýdek-Místek - Zlín 1:2 np (1:0)
    So 26.05. 13:15 České Budějovice - Sigma Olomouc 1:0 np (0:0)
    So 26.05. 13:15 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 5:4 (5:2)
    So 26.05. 14:00 Karviná - Bohemians 1905 2:1 np (1:0)
    So 26.05. 15:15 1.FC Slovácko - Slavia Praha 0:6 (0:2)

    30.kolo

    So 19.05. 12:30 Pardubice - Hradec Králové 3:1 (1:1)
    So 19.05. 12:45 Zlín - Karviná 4:0 (3:0)
    So 19.05. 13:15 Bohemians 1905 - České Budějovice 3:0 (2:0)
    So 19.05. 15:15 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 2:3 (1:1)
    So 19.05. 16:15 1.FK Příbram - Frýdek-Místek 2:1 (1:0)
    So 19.05. 16:15 Teplice - Opava 7:0 (3:0)
    Ne 20.05. 16:30 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 2:1 (0:1)
    St 23.05. 15:15 Baník Ostrava - Sparta Praha 1:5 (0:1)
    Út 29.05. 16:45 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 1:2 (0:1)

    32.kolo

    So 02.06. 12:45 Opava - Zlín 4:2 (1:1)
    So 02.06. 13:15 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 2:0 (0:0)
    So 02.06. 13:15 Sigma Olomouc - Karviná 6:0 (4:0)
    So 02.06. 13:15 Pardubice - 1.FC Slovácko 5:0 (4:0)
    So 02.06. 13:15 Slavia Praha - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    So 02.06. 13:45 1.FK Příbram - Hradec Králové 0:4 (0:3)
    So 02.06. 14:30 Teplice - Zbrojovka Brno 2:4 (2:1)
    So 02.06. 15:15 Bohemians 1905 - Frýdek-Místek 2:1 np (1:0)
    So 02.06. 16:15 Baník Ostrava - České Budějovice 3:1 (0:0)

    34.kolo

    Út 15.05. 13:15 Zlín - Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)
    Út 15.05. 13:15 Pardubice - Slavia Praha 1:0 np (0:0)
    St 16.05. 12:45 Viktoria Plzeň - Karviná 4:0 (3:0)
    St 16.05. 13:15 Sparta Praha - České Budějovice 3:1 (1:0)
    St 16.05. 13:15 Sigma Olomouc - Opava 4:1 (3:0)
    St 16.05. 13:15 Bohemians 1905 - Hradec Králové 2:7 (1:4)
    St 16.05. 13:15 Teplice - Mladá Boleslav 2:1 (0:1)
    St 16.05. 15:15 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 2:1 np (1:0)
    St 06.06. 17:15 Baník Ostrava - Frýdek-Místek 3:0 (2:0)

    33.kolo

    So 09.06. 13:15 Sparta Praha - Slavia Praha 0:4 (0:1)
    So 09.06. 13:15 Mladá Boleslav - Pardubice 1:2 (1:0)
    So 09.06. 13:15 1.FC Slovácko - Teplice 1:3 (1:2)
    So 09.06. 13:15 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc 0:3 (0:1)
    So 09.06. 13:15 Karviná - Baník Ostrava 0:2 (0:2)
    So 09.06. 13:15 České Budějovice - Viktoria Plzeň 3:1 (0:0)
    So 09.06. 14:00 Opava - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    So 09.06. 14:15 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 6:2 (3:2)
    So 09.06. 14:15 Hradec Králové - Zlín 2:1 (2:0)
    Správce soutěže: Roman Musil

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 34 28 2 3 1 115:19 91
    2. 34 25 3 0 6 95:23 81
    3. 34 21 4 1 8 81:48 72
    4. 34 21 3 2 8 67:50 71
    5. 34 20 2 2 10 79:42 66
    6. 34 15 4 5 10 57:35 58
    7. 34 17 1 1 15 72:62 54
    8. 34 14 2 7 11 64:46 53
    9. 34 14 3 3 14 45:48 51
    10. 34 11 7 2 14 41:53 49
    11. 34 13 3 4 14 46:62 49
    12. 34 11 5 3 15 63:54 46
    13. 34 7 5 4 18 47:79 35
    14. 34 8 3 4 19 56:97 34
    15. 34 10 0 2 22 45:89 32
    16. 34 6 2 5 21 37:87 27
    17. 34 5 3 5 21 36:92 26
    18. 34 6 2 1 25 36:96 23