Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 16. července 2020
svátek má Luboš.
Hlavní menu
  • ID: 12060
  • Návštěvy: 69/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    22084
    Týden:
    69
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 12.08. 14:30 Křenovice - Čebín 2:0 (1:0)
    So 12.08. 16:30 Medlánky - Vilémovice 2:2 (0:1)
    So 12.08. 16:30 Kobeřice - Jedovnice 3:2 (2:1)
    So 12.08. 16:30 FK Podolí - Soběšice 3:2 (3:1)
    Ne 13.08. 16:30 Vysočany - Pačlavice 0:6 (0:5)
    Ne 13.08. 16:30 Lipovec - Babice n.Svit. 1:3 (0:1)
    Ne 13.08. 16:30 Rájec - Slavkov 4:3 (2:2)

    3.kolo

    So 19.08. 16:00 Pačlavice - Medlánky 4:1 (2:1)
    So 19.08. 16:30 Soběšice - Křenovice 4:3 (1:1)
    So 19.08. 16:30 FK Podolí - Jedovnice 1:1 (1:0)
    So 19.08. 16:30 Slavkov - Kobeřice 1:5 (0:4)
    Ne 20.08. 14:00 Vilémovice - Lipovec 2:0 (0:0)
    Ne 20.08. 16:30 Babice n.Svit. - Rájec 4:3 (3:2)
    Ne 20.08. 16:30 Čebín - Vysočany 2:1 (0:1)

    4.kolo

    So 26.08. 14:00 Kobeřice - Babice n.Svit. 4:2 (2:1)
    So 26.08. 16:30 Medlánky - Čebín 2:2 (1:1)
    So 26.08. 16:30 FK Podolí - Slavkov 4:2 (4:0)
    So 26.08. 16:30 Soběšice - Jedovnice 4:1 (3:0)
    Ne 27.08. 16:30 Křenovice - Vysočany 1:1 (0:0)
    Ne 27.08. 16:30 Lipovec - Pačlavice 1:4 (0:3)
    Ne 27.08. 16:30 Rájec - Vilémovice 2:2 (1:1)

    5.kolo

    So 02.09. 16:00 Jedovnice - Křenovice 5:4 (3:1)
    So 02.09. 16:00 Slavkov - Soběšice 3:2 (1:1)
    So 02.09. 16:00 Babice n.Svit. - FK Podolí 1:0 (1:0)
    So 02.09. 16:00 Pačlavice - Rájec 5:0 (4:0)
    Ne 03.09. 13:30 Vilémovice - Kobeřice 0:2 (0:1)
    Ne 03.09. 16:00 Čebín - Lipovec 1:1 (1:1)
    Ne 03.09. 16:00 Vysočany - Medlánky 5:1 (3:1)

    6.kolo

    So 09.09. 16:00 Kobeřice - Pačlavice 1:1 (0:0)
    So 09.09. 16:00 FK Podolí - Vilémovice 2:1 (0:1)
    So 09.09. 16:00 Soběšice - Babice n.Svit. 0:2 (0:1)
    So 09.09. 16:00 Jedovnice - Slavkov 1:1 (1:1)
    Ne 10.09. 16:00 Křenovice - Medlánky 1:3 (0:2)
    Ne 10.09. 16:00 Lipovec - Vysočany 2:2 (1:0)
    Ne 10.09. 16:00 Rájec - Čebín 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 16.09. 10:30 Medlánky - Lipovec 1:3 (1:1)
    So 16.09. 15:30 Slavkov - Křenovice 1:3 (1:1)
    So 16.09. 15:30 Babice n.Svit. - Jedovnice 2:0 (1:0)
    So 16.09. 15:30 Pačlavice - FK Podolí 3:0 (1:0)
    Ne 17.09. 13:00 Vilémovice - Soběšice 5:1 (2:1)
    Ne 17.09. 15:30 Vysočany - Rájec 1:6 (1:1)
    Čt 28.09. 15:00 Čebín - Kobeřice 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 23.09. 15:30 Kobeřice - Vysočany 0:3 (0:1)
    So 23.09. 15:30 FK Podolí - Čebín 1:2 (0:2)
    So 23.09. 15:30 Soběšice - Pačlavice 0:2 (0:1)
    So 23.09. 15:30 Jedovnice - Vilémovice 2:3 (1:1)
    So 23.09. 15:30 Slavkov - Babice n.Svit. 3:1 (3:1)
    Ne 24.09. 15:30 Křenovice - Lipovec 2:1 (2:1)
    Ne 24.09. 15:30 Rájec - Medlánky 0:2 (0:2)

    9.kolo

    So 30.09. 15:00 Pačlavice - Jedovnice 2:2 (0:1)
    So 30.09. 15:00 Medlánky - Kobeřice 1:0 (0:0)
    Ne 01.10. 15:00 Babice n.Svit. - Křenovice 2:2 (1:1)
    Ne 01.10. 15:00 Vilémovice - Slavkov 2:2 (2:2)
    Ne 01.10. 15:00 Čebín - Soběšice 2:1 (2:0)
    Ne 01.10. 15:00 Vysočany - FK Podolí 1:7 (1:3)
    Ne 01.10. 15:00 Lipovec - Rájec 1:2 (1:2)

    10.kolo

    So 07.10. 15:00 Kobeřice - Lipovec 2:1 (0:1)
    So 07.10. 15:00 FK Podolí - Medlánky 0:2 (0:2)
    So 07.10. 15:00 Soběšice - Vysočany 5:1 (2:0)
    So 07.10. 15:00 Jedovnice - Čebín 0:5 (0:1)
    So 07.10. 15:00 Slavkov - Pačlavice 2:2 (1:1)
    Ne 08.10. 15:00 Křenovice - Rájec 1:3 (1:2)
    Ne 08.10. 15:00 Babice n.Svit. - Vilémovice 1:2 (1:1)

    11.kolo

    So 14.10. 15:00 Pačlavice - Babice n.Svit. 1:2 (1:1)
    So 14.10. 15:00 Medlánky - Soběšice 0:2 (0:0)
    Ne 15.10. 15:00 Vilémovice - Křenovice 5:2 (3:1)
    Ne 15.10. 15:00 Čebín - Slavkov 3:0 (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 Vysočany - Jedovnice 2:0 (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 Lipovec - FK Podolí 3:2 (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 Rájec - Kobeřice 3:1 (2:1)

    12.kolo

    So 21.10. 14:30 FK Podolí - Rájec 0:3 (0:1)
    So 21.10. 14:30 Soběšice - Lipovec 1:1 (0:1)
    So 21.10. 14:30 Jedovnice - Medlánky 2:1 (1:1)
    So 21.10. 14:30 Slavkov - Vysočany 3:5 (1:2)
    So 21.10. 14:30 Vilémovice - Pačlavice 1:1 (0:0)
    Ne 22.10. 14:30 Křenovice - Kobeřice 0:6 (0:4)
    Ne 22.10. 14:30 Babice n.Svit. - Čebín 3:1 (1:0)

    13.kolo

    So 28.10. 14:00 Pačlavice - Křenovice 2:0 (1:0)
    So 28.10. 14:00 Medlánky - Slavkov 2:2 (1:2)
    So 28.10. 14:00 Kobeřice - FK Podolí 1:5 (0:1)
    Ne 29.10. 14:00 Vysočany - Babice n.Svit. 3:2 (2:0)
    Ne 29.10. 14:00 Rájec - Soběšice 2:0 (1:0)
    Út 31.10. 20:00 Čebín - Vilémovice 1:1 (1:0)
    Ne 12.11. 13:00 Lipovec - Jedovnice 3:2 (1:2)

    1.kolo

    So 04.11. 14:00 FK Podolí - Křenovice 1:6 (1:2)
    So 04.11. 14:00 Soběšice - Kobeřice 1:1 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Jedovnice - Rájec 0:2 (0:2)
    So 04.11. 14:00 Slavkov - Lipovec 0:2 (0:2)
    So 04.11. 14:00 Babice n.Svit. - Medlánky 0:2 (0:1)
    So 04.11. 14:00 Vilémovice - Vysočany 3:2 (1:1)
    So 04.11. 14:00 Pačlavice - Čebín 2:0 (1:0)

    14.kolo

    Ne 25.03. 15:00 Křenovice - FK Podolí 3:0 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Vysočany - Vilémovice 1:5 (0:2)
    Út 01.05. 16:30 Kobeřice - Soběšice 1:3 (1:1)
    Út 01.05. 16:30 Rájec - Jedovnice 3:1 (1:1)
    Út 01.05. 16:30 Lipovec - Slavkov 5:1 (1:0)
    Út 01.05. 16:30 Čebín - Pačlavice 0:2 (0:0)
    Út 08.05. 16:30 Medlánky - Babice n.Svit. 2:0 (1:0)

    15.kolo

    So 31.03. 14:00 Slavkov - Rájec 2:0 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Pačlavice - Vysočany 1:0 (0:0)
    So 31.03. 15:30 Vilémovice - Medlánky 3:0 (2:0)
    So 31.03. 15:30 Jedovnice - Kobeřice 1:4 (1:2)
    So 31.03. 15:30 Soběšice - FK Podolí 3:1 (0:1)
    Ne 01.04. 15:30 Čebín - Křenovice 2:2 (1:1)
    Ne 01.04. 15:30 Babice n.Svit. - Lipovec 2:1 (0:0)

    16.kolo

    So 07.04. 15:30 Jedovnice - FK Podolí 2:2 (0:1)
    So 07.04. 15:30 Kobeřice - Slavkov 0:0 (0:0)
    So 07.04. 15:30 Medlánky - Pačlavice 2:0 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Křenovice - Soběšice 4:3 (2:2)
    Ne 08.04. 15:30 Rájec - Babice n.Svit. 3:2 (2:0)
    Ne 08.04. 15:30 Lipovec - Vilémovice 3:1 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Vysočany - Čebín 5:2 (2:0)

    17.kolo

    So 14.04. 15:30 Pačlavice - Lipovec 2:2 (2:2)
    So 14.04. 15:30 Jedovnice - Soběšice 1:3 (0:2)
    Ne 15.04. 14:00 Slavkov - FK Podolí 1:2 (1:1)
    Ne 15.04. 15:30 Vysočany - Křenovice 3:4 (0:2)
    Ne 15.04. 15:30 Čebín - Medlánky 1:1 (1:0)
    Ne 15.04. 15:30 Vilémovice - Rájec 4:0 (2:0)
    Ne 15.04. 15:30 Babice n.Svit. - Kobeřice 1:4 (1:1)

    18.kolo

    So 21.04. 10:15 Medlánky - Vysočany 7:1 (5:1)
    So 21.04. 16:00 Soběšice - Slavkov 0:1 (0:0)
    So 21.04. 16:00 FK Podolí - Babice n.Svit. 3:1 (1:1)
    So 21.04. 16:00 Kobeřice - Vilémovice 4:1 (2:1)
    Ne 22.04. 16:00 Křenovice - Jedovnice 2:4 (1:3)
    Ne 22.04. 16:00 Rájec - Pačlavice 1:2 (1:1)
    Ne 22.04. 16:00 Lipovec - Čebín 2:0 (0:0)

    19.kolo

    So 28.04. 14:00 Čebín - Rájec 1:0 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Medlánky - Křenovice 2:2 (1:1)
    So 28.04. 16:00 Pačlavice - Kobeřice 4:1 (3:0)
    So 28.04. 16:00 Slavkov - Jedovnice 2:4 (0:2)
    Ne 29.04. 16:00 Vysočany - Lipovec 2:0 (1:0)
    Ne 29.04. 16:00 Vilémovice - FK Podolí 2:1 (1:0)
    Ne 29.04. 16:00 Babice n.Svit. - Soběšice 6:1 (3:1)

    20.kolo

    So 05.05. 16:30 Jedovnice - Babice n.Svit. 2:1 (2:1)
    So 05.05. 16:30 Soběšice - Vilémovice 7:3 (4:1)
    So 05.05. 16:30 FK Podolí - Pačlavice 0:2 (0:1)
    Ne 06.05. 16:30 Křenovice - Slavkov 2:1 (1:1)
    Ne 06.05. 16:30 Kobeřice - Čebín 1:1 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Lipovec - Medlánky 0:0 (0:0)
    Út 08.05. 16:30 Rájec - Vysočany 2:1 (1:1)

    21.kolo

    So 12.05. 16:00 Pačlavice - Soběšice 2:1 (0:0)
    So 12.05. 16:30 Medlánky - Rájec 0:0 (0:0)
    So 12.05. 16:30 Babice n.Svit. - Slavkov 5:0 (4:0)
    Ne 13.05. 16:30 Lipovec - Křenovice 3:2 (2:2)
    Ne 13.05. 16:30 Vysočany - Kobeřice 3:2 (2:0)
    Ne 13.05. 16:30 Čebín - FK Podolí 0:4 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Vilémovice - Jedovnice 2:2 (0:1)

    22.kolo

    So 19.05. 16:30 Slavkov - Vilémovice 2:5 (0:2)
    So 19.05. 16:30 Jedovnice - Pačlavice 5:2 (1:1)
    So 19.05. 16:30 Soběšice - Čebín 2:1 (2:0)
    So 19.05. 16:30 FK Podolí - Vysočany 2:2 (1:1)
    So 19.05. 16:30 Kobeřice - Medlánky 1:0 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Křenovice - Babice n.Svit. 0:4 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Rájec - Lipovec 2:1 (2:0)

    23.kolo

    So 26.05. 16:00 Pačlavice - Slavkov 4:1 (3:0)
    So 26.05. 16:30 Medlánky - FK Podolí 0:4 (0:1)
    Ne 27.05. 16:30 Rájec - Křenovice 4:0 (1:0)
    Ne 27.05. 16:30 Lipovec - Kobeřice 3:3 (2:1)
    Ne 27.05. 16:30 Vysočany - Soběšice 1:0 (0:0)
    Ne 27.05. 16:30 Čebín - Jedovnice 3:2 (1:0)
    Ne 27.05. 16:30 Vilémovice - Babice n.Svit. 3:2 (1:1)

    24.kolo

    So 02.06. 16:30 Babice n.Svit. - Pačlavice 1:1 (1:0)
    So 02.06. 16:30 Slavkov - Čebín 3:2 (1:0)
    So 02.06. 16:30 Soběšice - Medlánky 2:2 (1:1)
    So 02.06. 16:30 FK Podolí - Lipovec 2:0 (0:0)
    So 02.06. 16:30 Kobeřice - Rájec 4:2 (1:0)
    Ne 03.06. 16:30 Křenovice - Vilémovice 5:3 (3:1)
    Ne 03.06. 16:30 Jedovnice - Vysočany 3:2 (1:2)

    25.kolo

    So 09.06. 10:00 Kobeřice - Křenovice 0:2 (0:2)
    So 09.06. 16:00 Pačlavice - Vilémovice 5:0 (1:0)
    So 09.06. 16:30 Medlánky - Jedovnice 5:1 (2:0)
    Ne 10.06. 16:30 Rájec - FK Podolí 3:3 (0:0)
    Ne 10.06. 16:30 Lipovec - Soběšice 6:1 (4:0)
    Ne 10.06. 16:30 Vysočany - Slavkov 5:0 (2:0)
    Ne 10.06. 16:30 Čebín - Babice n.Svit. 1:1 (1:1)

    26.kolo

    15.06. 17:30 Vilémovice - Čebín 1:2 (0:0)
    15.06. 18:00 Soběšice - Rájec 2:3 (2:1)
    So 16.06. 16:30 Křenovice - Pačlavice 2:3 (2:2)
    So 16.06. 16:30 Babice n.Svit. - Vysočany 4:1 (3:0)
    So 16.06. 16:30 Slavkov - Medlánky 4:3 (2:2)
    So 16.06. 16:30 Jedovnice - Lipovec 2:3 (0:1)
    So 16.06. 16:30 FK Podolí - Kobeřice 6:2 (2:1)
    Správce soutěže: Robin Hynšt

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 6 3 65:26 57
    2. 26 15 3 8 55:43 48
    3. 26 12 6 8 62:54 42
    4. 26 12 3 11 55:44 39
    5. 26 11 5 10 53:49 38
    6. 26 11 4 11 56:49 37
    7. 26 10 6 10 49:44 36
    8. 26 9 8 9 44:42 35
    9. 26 9 7 10 37:42 34
    10. 26 10 4 12 57:66 34
    11. 26 10 3 13 54:70 33
    12. 26 9 3 14 51:58 30
    13. 26 7 5 14 48:67 26
    14. 26 6 5 15 41:73 23