Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 23. února 2020
svátek má Svatopluk.
Hlavní menu
  • ID: 12101
  • Návštěvy: 115/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
6451
Týden:
115
Dnes:
11
On-line:
1

2.kolo

So 12.08. 12:45 Prostějov - Frýdek-Místek B 4:2 (2:0)
So 12.08. 12:45 Znojmo - 1.FC Slovácko B 0:4 (0:2)
So 12.08. 12:45 Hlučín - Kroměříž 1:0 (1:0)
So 12.08. 14:15 Jihlava - Karviná B 6:0 (4:0)
Ne 13.08. 12:15 Opava B - Vítkovice 0:4 (0:1)
Ne 13.08. 12:15 Baník Ostrava B - Sigma Olomouc B 5:2 (0:2)
Ne 13.08. 12:30 Zbrojovka Brno B - Líšeň 3:3 (1:1)
Ne 13.08. 12:45 Zlín B - Třinec 3:1 (0:0)

1.kolo

St 16.08. 12:15 Sigma Olomouc B - Opava B 8:0 (4:0)
St 16.08. 12:15 Vítkovice - Znojmo 1:0 (1:0)
St 16.08. 13:15 Jihlava - Prostějov 3:1 (2:0)
St 16.08. 13:15 Líšeň - Hlučín 2:2 (1:2)
St 16.08. 15:45 1.FC Slovácko B - Frýdek-Místek B 7:0 (2:0)
St 16.08. 16:00 Kroměříž - Baník Ostrava B 0:7 (0:2)
St 16.08. 16:15 Karviná B - Zlín B 2:0 (1:0)
St 16.08. 17:00 Třinec - Zbrojovka Brno B 3:7 (2:6)

3.kolo

So 19.08. 12:15 Líšeň - Zlín B 4:2 (3:1)
So 19.08. 14:30 Třinec - Jihlava 3:1 (1:1)
Ne 20.08. 12:15 Sigma Olomouc B - Hlučín 6:1 (1:1)
Ne 20.08. 15:45 1.FC Slovácko B - Opava B 4:1 (3:0)
Ne 20.08. 16:15 Karviná B - Prostějov 3:1 (3:1)
Út 22.08. 16:00 Frýdek-Místek B - Znojmo 2:3 (1:3)
Čt 24.08. 16:00 Kroměříž - Zbrojovka Brno B 1:1 (0:0)
St 06.09. 15:15 Vítkovice - Baník Ostrava B 2:3 (1:2)

4.kolo

So 26.08. 12:45 Hlučín - Vítkovice 4:4 (1:2)
So 26.08. 12:45 Jihlava - Líšeň 2:1 (2:0)
Ne 27.08. 12:15 Opava B - Frýdek-Místek B 2:2 (1:0)
Ne 27.08. 12:15 Baník Ostrava B - 1.FC Slovácko B 6:0 (5:0)
Ne 27.08. 12:15 Karviná B - Třinec 1:4 (1:2)
Ne 27.08. 12:30 Zbrojovka Brno B - Sigma Olomouc B 2:1 (1:0)
Ne 27.08. 12:45 Zlín B - Kroměříž 3:0 (3:0)
Út 05.09. 16:00 Prostějov - Znojmo 2:1 (1:1)

15.kolo

St 30.08. 12:15 Baník Ostrava B - Líšeň 3:4 (1:4)
St 30.08. 12:45 Znojmo - Sigma Olomouc B 0:4 (0:2)
St 30.08. 14:15 Opava B - Kroměříž 3:3 (0:1)
St 30.08. 15:15 Frýdek-Místek B - Vítkovice 2:5 (0:2)
St 30.08. 15:45 1.FC Slovácko B - Prostějov 1:4 (1:3)
St 30.08. 16:00 Zbrojovka Brno B - Karviná B 4:0 (2:0)
St 30.08. 16:45 Zlín B - Jihlava 0:3 (0:0)
St 30.08. 17:15 Hlučín - Třinec 2:0 (2:0)

5.kolo

So 02.09. 12:15 Třinec - Prostějov 3:0 (3:0)
So 02.09. 12:15 Líšeň - Karviná B 4:1 (2:1)
So 02.09. 12:45 Znojmo - Opava B 1:2 (1:0)
Ne 03.09. 12:00 Kroměříž - Jihlava 0:1 (0:1)
Ne 03.09. 12:15 Sigma Olomouc B - Zlín B 4:4 (4:3)
Ne 03.09. 12:15 Vítkovice - Zbrojovka Brno B 1:1 (0:0)
Ne 03.09. 12:15 Frýdek-Místek B - Baník Ostrava B 3:2 (2:1)
Ne 03.09. 15:45 1.FC Slovácko B - Hlučín 3:0 (2:0)

6.kolo

08.09. 14:15 Jihlava - Sigma Olomouc B 3:2 (1:1)
08.09. 17:15 Baník Ostrava B - Znojmo 6:0 (5:0)
So 09.09. 12:15 Třinec - Líšeň 1:2 (1:1)
So 09.09. 12:45 Prostějov - Opava B 3:2 (2:1)
So 09.09. 12:45 Hlučín - Frýdek-Místek B 0:2 (0:1)
Ne 10.09. 12:45 Zlín B - Vítkovice 2:1 (0:1)
Ne 10.09. 15:15 1.FC Slovácko B - Zbrojovka Brno B 4:1 (0:1)
Ne 10.09. 16:15 Karviná B - Kroměříž 2:2 (0:1)

7.kolo

So 16.09. 12:15 Líšeň - Prostějov 4:0 (3:0)
Ne 17.09. 12:00 Kroměříž - Třinec 1:3 (0:2)
Ne 17.09. 12:15 Sigma Olomouc B - Karviná B 2:0 (1:0)
Ne 17.09. 12:15 Vítkovice - Jihlava 1:2 (1:0)
Ne 17.09. 12:15 Opava B - Baník Ostrava B 0:6 (0:3)
Ne 17.09. 12:45 Frýdek-Místek B - Zbrojovka Brno B 5:7 (4:2)
Ne 17.09. 15:45 1.FC Slovácko B - Zlín B 4:1 (1:1)
St 04.10. 15:15 Znojmo - Hlučín 3:3 (3:3)

8.kolo

22.09. 15:15 Jihlava - 1.FC Slovácko B 3:0 (1:0)
So 23.09. 12:15 Třinec - Sigma Olomouc B 3:2 (1:1)
So 23.09. 12:45 Prostějov - Baník Ostrava B 2:11 (1:5)
Ne 24.09. 12:45 Zlín B - Frýdek-Místek B 6:1 (3:0)
Po 25.09. 15:45 Hlučín - Opava B 1:0 (1:0)
St 04.10. 15:45 Líšeň - Kroměříž 5:2 (3:1)
St 11.10. 17:15 Karviná B - Vítkovice 3:2 (1:1)
St 18.10. 15:00 Zbrojovka Brno B - Znojmo 3:0 (1:0)

9.kolo

St 27.09. 15:15 Baník Ostrava B - Hlučín 11:2 (6:1)
So 30.09. 12:45 Znojmo - Zlín B 0:3 (0:1)
Ne 01.10. 12:00 Kroměříž - Prostějov 2:1 (1:0)
Ne 01.10. 12:15 Sigma Olomouc B - Líšeň 3:2 (1:1)
Ne 01.10. 12:15 Vítkovice - Třinec 4:1 (1:1)
Ne 01.10. 12:15 Opava B - Zbrojovka Brno B 0:8 (0:4)
Ne 01.10. 14:15 Frýdek-Místek B - Jihlava 0:4 (0:2)
Ne 01.10. 15:15 1.FC Slovácko B - Karviná B 3:1 (1:0)

10.kolo

So 07.10. 12:15 Třinec - 1.FC Slovácko B 0:1 (0:0)
So 07.10. 12:15 Líšeň - Vítkovice 2:2 (2:1)
So 07.10. 12:45 Prostějov - Hlučín 2:0 (0:0)
So 07.10. 13:15 Jihlava - Znojmo 5:1 (3:0)
Ne 08.10. 12:00 Kroměříž - Sigma Olomouc B 0:9 (0:5)
Ne 08.10. 12:15 Karviná B - Frýdek-Místek B 2:0 (0:0)
Ne 08.10. 12:30 Zbrojovka Brno B - Baník Ostrava B 5:4 (1:1)
Ne 08.10. 12:45 Zlín B - Opava B 2:1 (1:1)

11.kolo

So 14.10. 12:45 Znojmo - Karviná B 1:0 (0:0)
So 14.10. 12:45 Baník Ostrava B - Zlín B 7:2 (4:1)
So 14.10. 12:45 Hlučín - Zbrojovka Brno B 2:3 (1:0)
Ne 15.10. 12:15 Sigma Olomouc B - Prostějov 4:0 (2:0)
Ne 15.10. 12:15 Vítkovice - Kroměříž 3:0 (0:0)
Ne 15.10. 12:15 Frýdek-Místek B - Třinec 1:2 (0:1)
Ne 15.10. 14:15 Opava B - Jihlava 0:5 (0:4)
Ne 15.10. 15:15 1.FC Slovácko B - Líšeň 4:1 (1:0)

12.kolo

20.10. 15:00 Třinec - Znojmo 2:0 (2:0)
So 21.10. 12:15 Líšeň - Frýdek-Místek B 7:1 (3:0)
So 21.10. 12:45 Prostějov - Zbrojovka Brno B 2:2 (0:0)
So 21.10. 14:15 Jihlava - Baník Ostrava B 1:0 (1:0)
Ne 22.10. 12:00 Kroměříž - 1.FC Slovácko B 0:4 (0:2)
Ne 22.10. 12:15 Sigma Olomouc B - Vítkovice 4:3 (2:2)
Ne 22.10. 12:45 Zlín B - Hlučín 0:2 (0:0)
Ne 19.11. 12:15 Karviná B - Opava B 0:0 (0:0)

13.kolo

Čt 26.10. 15:15 Znojmo - Líšeň 0:0 (0:0)
So 28.10. 12:15 Opava B - Třinec 3:3 (1:2)
So 28.10. 12:45 Hlučín - Jihlava 1:2 (0:0)
Ne 29.10. 12:15 Vítkovice - Prostějov 2:2 (1:1)
Ne 29.10. 12:45 1.FC Slovácko B - Sigma Olomouc B 3:1 (1:1)
Ne 29.10. 12:45 Frýdek-Místek B - Kroměříž 5:1 (1:1)
St 08.11. 16:15 Baník Ostrava B - Karviná B 3:2 (2:0)
Ne 19.11. 12:45 Zbrojovka Brno B - Zlín B 7:4 (3:1)

14.kolo

Čt 02.11. 16:00 Kroměříž - Znojmo 2:1 (0:0)
So 04.11. 12:15 Líšeň - Opava B 4:2 (1:0)
So 04.11. 12:45 Prostějov - Zlín B 1:1 (1:1)
So 04.11. 13:15 Jihlava - Zbrojovka Brno B 6:0 (5:0)
Ne 05.11. 12:15 Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek B 8:5 (5:2)
Ne 05.11. 12:15 Vítkovice - 1.FC Slovácko B 3:1 (1:1)
Ne 05.11. 16:15 Karviná B - Hlučín 0:1 (0:0)
St 15.11. 16:00 Třinec - Baník Ostrava B 0:4 (0:2)

16.kolo

So 11.11. 12:15 Opava B - Sigma Olomouc B 2:2 (2:2)
So 11.11. 12:45 Prostějov - Jihlava 2:4 (1:0)
So 11.11. 12:45 Zlín B - Karviná B 0:1 (0:0)
So 11.11. 12:45 Hlučín - Líšeň 1:4 (0:3)
So 11.11. 12:45 Znojmo - Vítkovice 1:1 (0:0)
Ne 12.11. 12:15 Baník Ostrava B - Kroměříž 13:0 (7:0)
Ne 12.11. 12:30 Zbrojovka Brno B - Třinec 4:3 (1:2)
Ne 12.11. 12:45 Frýdek-Místek B - 1.FC Slovácko B 3:5 (3:4)

18.kolo

So 24.03. 12:30 Prostějov - Karviná B 3:0 (1:0)
So 24.03. 13:15 Znojmo - Frýdek-Místek B 2:1 (2:0)
So 24.03. 14:15 Jihlava - Třinec 3:1 (1:1)
Ne 25.03. 12:15 Opava B - 1.FC Slovácko B 1:1 (1:0)
Ne 25.03. 12:45 Zbrojovka Brno B - Kroměříž 8:4 (6:3)
Ne 25.03. 12:45 Zlín B - Líšeň 2:5 (1:1)
Po 26.03. 17:15 Baník Ostrava B - Vítkovice 3:2 (1:1)
St 28.03. 15:15 Hlučín - Sigma Olomouc B 1:7 (0:3)

19.kolo

30.03. 12:30 Znojmo - Prostějov 3:1 (2:0)
30.03. 15:15 1.FC Slovácko B - Baník Ostrava B 2:3 (0:3)
So 31.03. 12:15 Frýdek-Místek B - Opava B 2:3 (1:1)
So 31.03. 12:15 Líšeň - Jihlava 0:2 (0:1)
So 31.03. 12:30 Třinec - Karviná B 2:0 (0:0)
Ne 01.04. 12:15 Sigma Olomouc B - Zbrojovka Brno B 7:1 (3:1)
Ne 01.04. 12:45 Vítkovice - Hlučín 1:0 (0:0)
St 18.04. 17:15 Kroměříž - Zlín B 4:1 (2:1)

20.kolo

So 07.04. 12:30 Prostějov - Třinec 2:0 (0:0)
So 07.04. 13:15 Jihlava - Kroměříž 4:1 (3:0)
So 07.04. 15:15 Hlučín - 1.FC Slovácko B 1:3 (1:2)
Ne 08.04. 12:15 Karviná B - Líšeň 0:1 (0:1)
Ne 08.04. 12:45 Zlín B - Sigma Olomouc B 5:4 (2:2)
Ne 08.04. 12:45 Zbrojovka Brno B - Vítkovice 6:0 (3:0)
Ne 08.04. 13:15 Baník Ostrava B - Frýdek-Místek B 7:0 (2:0)
Po 09.04. 13:15 Opava B - Znojmo 2:0 (0:0)

21.kolo

13.04. 13:15 Sigma Olomouc B - Jihlava 3:2 (0:0)
So 14.04. 12:15 Líšeň - Třinec 3:0 (3:0)
So 14.04. 12:15 Frýdek-Místek B - Hlučín 2:1 (1:1)
So 14.04. 12:30 Kroměříž - Karviná B 2:2 (0:1)
So 14.04. 13:15 Znojmo - Baník Ostrava B 1:8 (0:3)
Ne 15.04. 12:15 Opava B - Prostějov 2:1 (2:1)
Ne 15.04. 12:45 Vítkovice - Zlín B 1:1 (1:0)
Ne 15.04. 12:45 Zbrojovka Brno B - 1.FC Slovácko B 4:3 (0:1)

22.kolo

So 21.04. 12:30 Prostějov - Líšeň 1:3 (0:2)
So 21.04. 12:30 Třinec - Kroměříž 1:1 (1:0)
So 21.04. 13:15 Jihlava - Vítkovice 3:0 (1:0)
Ne 22.04. 12:15 Karviná B - Sigma Olomouc B 1:5 (1:2)
Ne 22.04. 12:45 Zlín B - 1.FC Slovácko B 3:1 (2:0)
Ne 22.04. 13:15 Baník Ostrava B - Opava B 0:2 (0:0)
Ne 22.04. 13:45 Hlučín - Znojmo 2:0 (2:0)
St 09.05. 16:15 Zbrojovka Brno B - Frýdek-Místek B 5:3 (4:1)

23.kolo

Ne 11.03. 12:15 Sigma Olomouc B - Třinec 2:0 (1:0)
So 28.04. 12:30 Kroměříž - Líšeň 1:1 (0:1)
So 28.04. 12:45 Znojmo - Zbrojovka Brno B 2:4 (1:1)
Ne 29.04. 12:15 Opava B - Hlučín 1:0 (0:0)
Ne 29.04. 12:45 Vítkovice - Karviná B 1:0 (1:0)
Ne 29.04. 12:45 Frýdek-Místek B - Zlín B 4:0 (3:0)
Ne 29.04. 13:15 Baník Ostrava B - Prostějov 3:2 (3:0)
Ne 29.04. 15:15 1.FC Slovácko B - Jihlava 0:0 (0:0)

30.kolo

Út 01.05. 12:15 Líšeň - Baník Ostrava B 1:13 (1:3)
Út 01.05. 12:30 Třinec - Hlučín 0:3 (0:2)
Út 01.05. 12:30 Kroměříž - Opava B 2:1 (2:1)
Út 01.05. 12:30 Prostějov - 1.FC Slovácko B 3:2 (1:2)
Út 01.05. 12:45 Vítkovice - Frýdek-Místek B 1:1 (0:1)
Út 01.05. 13:15 Karviná B - Zbrojovka Brno B 3:2 (3:1)
Út 01.05. 13:15 Jihlava - Zlín B 1:0 (1:0)
St 02.05. 17:00 Sigma Olomouc B - Znojmo 13:1 (5:1)

24.kolo

So 05.05. 12:15 Líšeň - Sigma Olomouc B 3:4 (0:2)
So 05.05. 14:15 Jihlava - Frýdek-Místek B 10:2 (7:2)
So 05.05. 14:45 Třinec - Vítkovice 3:3 (2:1)
Ne 06.05. 12:45 Zlín B - Znojmo 4:2 (2:1)
Ne 06.05. 12:45 Zbrojovka Brno B - Opava B 1:1 (0:0)
Ne 06.05. 12:45 Hlučín - Baník Ostrava B 1:4 (0:1)
Út 08.05. 12:30 Prostějov - Kroměříž 5:1 (4:0)
St 23.05. 14:15 Karviná B - 1.FC Slovácko B 0:8 (0:6)

25.kolo

So 12.05. 12:45 Znojmo - Jihlava 0:6 (0:3)
So 12.05. 12:45 Hlučín - Prostějov 2:1 (0:0)
So 12.05. 17:15 Baník Ostrava B - Zbrojovka Brno B 1:2 (0:1)
Ne 13.05. 12:15 Opava B - Zlín B 3:1 (1:1)
Ne 13.05. 12:15 Sigma Olomouc B - Kroměříž 11:0 (7:0)
Ne 13.05. 12:45 Vítkovice - Líšeň 3:0 (2:0)
Ne 13.05. 13:15 1.FC Slovácko B - Třinec 9:0 (3:0)
Út 15.05. 15:30 Frýdek-Místek B - Karviná B 2:0 (0:0)

26.kolo

Út 08.05. 14:15 Jihlava - Opava B 2:2 (2:0)
So 19.05. 12:15 Líšeň - 1.FC Slovácko B 1:0 (1:0)
So 19.05. 12:30 Kroměříž - Vítkovice 2:3 (2:1)
So 19.05. 12:30 Prostějov - Sigma Olomouc B 0:2 (0:1)
Ne 20.05. 12:45 Zbrojovka Brno B - Hlučín 8:0 (4:0)
Ne 20.05. 12:45 Zlín B - Baník Ostrava B 0:0 (0:0)
Ne 20.05. 12:45 Karviná B - Znojmo 1:2 (0:2)
St 23.05. 17:45 Třinec - Frýdek-Místek B 4:2 (3:1)

27.kolo

St 16.05. 17:15 Zbrojovka Brno B - Prostějov 4:2 (3:0)
So 26.05. 12:15 Baník Ostrava B - Jihlava 2:1 (0:1)
So 26.05. 12:45 Hlučín - Zlín B 0:2 (0:1)
So 26.05. 13:15 Znojmo - Třinec 0:2 (0:0)
Ne 27.05. 12:15 Opava B - Karviná B 2:2 (0:0)
Ne 27.05. 12:45 Vítkovice - Sigma Olomouc B 1:2 (0:1)
Ne 27.05. 12:45 Frýdek-Místek B - Líšeň 0:2 (0:1)
Ne 27.05. 15:15 1.FC Slovácko B - Kroměříž 1:1 (0:1)

28.kolo

So 02.06. 12:15 Líšeň - Znojmo 2:2 (0:1)
So 02.06. 12:30 Prostějov - Vítkovice 1:3 (0:2)
So 02.06. 12:30 Kroměříž - Frýdek-Místek B 5:3 (4:2)
So 02.06. 13:15 Jihlava - Hlučín 4:1 (2:0)
Ne 03.06. 12:15 Sigma Olomouc B - 1.FC Slovácko B 4:0 (2:0)
Ne 03.06. 12:15 Karviná B - Baník Ostrava B 0:7 (0:5)
Ne 03.06. 12:45 Zlín B - Zbrojovka Brno B 0:3 (0:0)
Út 05.06. 17:00 Třinec - Opava B odloženo

29.kolo

08.06. 17:15 Baník Ostrava B - Třinec 4:1 (0:0)
Ne 10.06. 12:15 Frýdek-Místek B - Sigma Olomouc B 3:10 (2:4)
Ne 10.06. 12:15 Opava B - Líšeň 1:2 (0:2)
Ne 10.06. 12:45 Zlín B - Prostějov 5:0 (2:0)
Ne 10.06. 12:45 Znojmo - Kroměříž 1:2 (1:1)
Ne 10.06. 12:45 Zbrojovka Brno B - Jihlava 3:2 (1:1)
Ne 10.06. 12:45 Hlučín - Karviná B 5:1 (2:0)
Ne 10.06. 15:15 1.FC Slovácko B - Vítkovice 5:0 (2:0)

17.kolo

St 18.04. 16:15 1.FC Slovácko B - Znojmo 4:0 (1:0)
St 25.04. 12:45 Vítkovice - Opava B 3:1 (1:0)
Út 05.06. 18:15 Frýdek-Místek B - Prostějov 0:2 (0:0)
St 06.06. 15:15 Karviná B - Jihlava 0:3 (0:2)
St 06.06. 16:15 Líšeň - Zbrojovka Brno B 1:8 (1:3)
St 13.06. 16:15 Sigma Olomouc B - Baník Ostrava B 2:0 (0:0)
So 16.06. 12:30 Třinec - Zlín B 0:2 (0:1)
So 16.06. 12:30 Kroměříž - Hlučín 1:2 (1:0)
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 30 24 2 4 94:27 74
2. 30 22 2 6 138:51 68
3. 30 21 5 4 117:68 68
4. 30 22 1 7 146:42 67
5. 30 17 3 10 87:46 54
6. 30 16 6 8 74:66 54
7. 30 12 8 10 61:56 44
8. 30 12 4 14 59:67 40
9. 30 10 4 16 47:71 34
10. 30 10 3 17 51:75 33
11. 30 10 3 17 42:77 33
12. 30 7 10 13 41:74 31
13. 30 6 7 17 41:106 25
14. 30 6 4 20 28:78 22
15. 30 6 2 22 59:117 20
16. 30 5 4 21 28:92 19