Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 10. prosince 2019
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 12105
  • Návštěvy: 82/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5545
    Týden:
    82
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 12.08. 12:15 Třinec B - Nový Jičín 2:2 (2:0)
    So 12.08. 12:30 Krnov - HFK Olomouc 1:3 (1:1)
    So 12.08. 12:30 Jeseník - Kroměříž B 2:5 (0:2)
    So 12.08. 12:30 Vsetín - Hranice 0:1 (0:0)
    Ne 13.08. 12:15 Vítkovice B - Uničov 7:1 (4:0)
    Ne 13.08. 12:45 Prostějov B - Val. Meziříčí 2:1 (1:0)
    Ne 13.08. 12:45 Hlučín B - Bílovec 4:0 (3:0)
    St 13.09. 17:15 Šumperk - Přerov 1:3 (0:2)

    3.kolo

    So 19.08. 12:15 Přerov - Prostějov B 3:0 (1:0)
    So 19.08. 12:15 Hranice - Vítkovice B 2:1 (0:0)
    So 19.08. 12:15 Nový Jičín - Hlučín B 1:2 (0:2)
    So 19.08. 12:30 Val. Meziříčí - Krnov 1:0 (1:0)
    Ne 20.08. 12:00 HFK Olomouc - Třinec B 12:2 (4:2)
    Ne 20.08. 12:45 Bílovec - Jeseník 1:0 (0:0)
    Ne 20.08. 16:00 Kroměříž B - Vsetín 5:2 (2:1)
    St 06.09. 17:45 Uničov - Šumperk 4:1 (1:1)

    1.kolo

    St 23.08. 12:15 Přerov - Vítkovice B 7:2 (6:0)
    St 23.08. 16:00 Kroměříž B - Hlučín B 4:1 (4:1)
    St 23.08. 16:30 HFK Olomouc - Val. Meziříčí 3:1 (2:1)
    St 23.08. 16:45 Hranice - Jeseník 6:0 (4:0)
    St 23.08. 17:00 Šumperk - Prostějov B 0:6 (0:2)
    St 23.08. 17:15 Bílovec - Třinec B 1:5 (0:4)
    St 23.08. 17:15 Nový Jičín - Krnov 5:2 (1:2)
    St 23.08. 18:15 Uničov - Vsetín 4:1 (2:0)

    4.kolo

    So 26.08. 12:15 Třinec B - Val. Meziříčí 2:3 (2:2)
    So 26.08. 12:15 Přerov - Uničov 2:2 (0:1)
    So 26.08. 12:30 Jeseník - Nový Jičín 0:1 (0:0)
    So 26.08. 12:30 Vsetín - Bílovec 6:2 (2:1)
    Ne 27.08. 12:15 Vítkovice B - Kroměříž B 3:0 (0:0)
    Ne 27.08. 12:45 Prostějov B - Krnov 6:0 (4:0)
    Ne 27.08. 12:45 Hlučín B - HFK Olomouc 2:2 (1:0)
    Ne 27.08. 13:15 Šumperk - Hranice 3:6 (1:5)

    5.kolo

    So 02.09. 12:15 Uničov - Prostějov B 1:3 (0:3)
    So 02.09. 12:15 Hranice - Přerov 3:0 (2:0)
    So 02.09. 12:30 Val. Meziříčí - Hlučín B 2:2 (0:1)
    So 02.09. 12:30 Krnov - Třinec B 2:0 (2:0)
    Ne 03.09. 12:00 HFK Olomouc - Jeseník 6:0 (4:0)
    Ne 03.09. 12:15 Bílovec - Vítkovice B 0:8 (0:4)
    Ne 03.09. 16:00 Kroměříž B - Šumperk 3:0 (1:0)
    St 11.10. 14:30 Nový Jičín - Vsetín 2:0 (0:0)

    6.kolo

    So 09.09. 12:15 Šumperk - Bílovec 2:6 (1:2)
    So 09.09. 12:15 Přerov - Kroměříž B 2:1 (1:0)
    So 09.09. 12:15 Uničov - Hranice 4:0 (3:0)
    So 09.09. 12:30 Jeseník - Val. Meziříčí 2:5 (0:2)
    So 09.09. 12:30 Vsetín - HFK Olomouc 0:4 (0:3)
    Ne 10.09. 10:30 Prostějov B - Třinec B 4:0 (2:0)
    Ne 10.09. 12:15 Vítkovice B - Nový Jičín 0:1 (0:0)
    Ne 10.09. 12:45 Hlučín B - Krnov 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 16.09. 12:15 Hranice - Prostějov B 0:1 (0:0)
    So 16.09. 12:15 Nový Jičín - Šumperk 17:0 (9:0)
    So 16.09. 12:30 Val. Meziříčí - Vsetín 3:2 (3:1)
    So 16.09. 12:30 Krnov - Jeseník 4:1 (3:0)
    So 16.09. 16:30 Třinec B - Hlučín B 2:2 (1:2)
    Ne 17.09. 09:30 Bílovec - Přerov 1:6 (1:2)
    Ne 17.09. 12:00 HFK Olomouc - Vítkovice B 5:0 (2:0)
    Ne 17.09. 16:00 Kroměříž B - Uničov 0:1 (0:0)

    8.kolo

    So 23.09. 12:15 Přerov - Nový Jičín 1:2 (1:1)
    So 23.09. 12:15 Uničov - Bílovec 2:2 (1:1)
    So 23.09. 12:30 Jeseník - Třinec B 3:1 (2:0)
    So 23.09. 12:30 Vsetín - Krnov 4:5 (3:1)
    Ne 24.09. 12:15 Vítkovice B - Val. Meziříčí 2:0 (0:0)
    Ne 24.09. 12:15 Šumperk - HFK Olomouc 0:11 (0:5)
    Ne 24.09. 12:45 Prostějov B - Hlučín B 2:2 (1:2)
    17.11. 12:15 Hranice - Kroměříž B 4:0 (2:0)

    15.kolo

    Čt 28.09. 10:15 Třinec B - Kroměříž B 2:6 (0:4)
    Čt 28.09. 12:00 HFK Olomouc - Prostějov B 0:0 (0:0)
    Čt 28.09. 12:15 Hlučín B - Hranice 1:0 (0:0)
    Čt 28.09. 12:30 Val. Meziříčí - Nový Jičín 2:0 (1:0)
    Čt 28.09. 12:30 Krnov - Bílovec 3:3 (1:0)
    Čt 28.09. 12:30 Jeseník - Uničov 0:3 (0:1)
    Čt 28.09. 15:45 Vsetín - Přerov 2:2 (2:1)
    St 18.10. 17:15 Vítkovice B - Šumperk 7:0 (5:0)

    9.kolo

    So 30.09. 12:15 Nový Jičín - Uničov 2:0 (0:0)
    So 30.09. 12:30 Val. Meziříčí - Šumperk 11:3 (7:1)
    So 30.09. 15:30 Třinec B - Vsetín 4:2 (1:1)
    Ne 01.10. 12:00 HFK Olomouc - Přerov 4:2 (2:1)
    Ne 01.10. 12:15 Bílovec - Hranice 3:2 (3:0)
    Ne 01.10. 12:45 Hlučín B - Jeseník 0:0 (0:0)
    Ne 01.10. 13:30 Krnov - Vítkovice B 2:1 (1:1)
    Ne 01.10. 16:00 Kroměříž B - Prostějov B 1:2 (0:2)

    10.kolo

    So 07.10. 12:15 Přerov - Val. Meziříčí 2:0 (2:0)
    So 07.10. 12:15 Uničov - HFK Olomouc 1:3 (0:2)
    So 07.10. 12:30 Vsetín - Hlučín B 0:5 (0:3)
    Ne 08.10. 12:15 Prostějov B - Jeseník 11:0 (6:0)
    Ne 08.10. 12:15 Vítkovice B - Třinec B 1:2 (1:2)
    Ne 08.10. 12:15 Šumperk - Krnov 1:2 (0:2)
    Ne 08.10. 12:15 Hranice - Nový Jičín 1:0 (1:0)
    Ne 08.10. 16:00 Kroměříž B - Bílovec 3:2 (2:0)

    11.kolo

    So 14.10. 12:15 Nový Jičín - Kroměříž B 1:2 (1:0)
    So 14.10. 12:30 Val. Meziříčí - Uničov 1:5 (1:3)
    So 14.10. 12:30 Jeseník - Vsetín 1:2 (1:0)
    So 14.10. 13:00 Třinec B - Šumperk 8:2 (5:0)
    Ne 15.10. 12:00 HFK Olomouc - Hranice 5:0 (1:0)
    Ne 15.10. 12:15 Bílovec - Prostějov B 4:5 (3:2)
    Ne 15.10. 12:15 Krnov - Přerov 1:4 (0:4)
    Ne 15.10. 12:45 Hlučín B - Vítkovice B 1:3 (0:3)

    12.kolo

    So 21.10. 10:00 Kroměříž B - HFK Olomouc 2:6 (0:1)
    So 21.10. 12:15 Šumperk - Hlučín B 0:10 (0:5)
    So 21.10. 12:15 Přerov - Třinec B 4:0 (1:0)
    So 21.10. 12:15 Uničov - Krnov 2:1 (2:0)
    Ne 22.10. 12:15 Vítkovice B - Jeseník 6:1 (3:0)
    Ne 22.10. 12:15 Hranice - Val. Meziříčí 1:2 (0:0)
    Ne 22.10. 12:15 Bílovec - Nový Jičín 2:4 (2:2)
    Ne 22.10. 12:45 Prostějov B - Vsetín 7:2 (2:0)

    13.kolo

    Čt 26.10. 18:15 Hlučín B - Přerov 0:2 (0:1)
    So 28.10. 12:15 Nový Jičín - Prostějov B 4:2 (1:2)
    So 28.10. 12:30 Val. Meziříčí - Kroměříž B 1:0 (0:0)
    So 28.10. 12:30 Krnov - Hranice 0:3 (0:3)
    So 28.10. 12:30 Jeseník - Šumperk 5:1 (1:0)
    So 28.10. 12:30 Vsetín - Vítkovice B 1:6 (1:1)
    Ne 29.10. 12:15 Třinec B - Uničov 0:6 (0:3)
    17.11. 12:15 HFK Olomouc - Bílovec 5:0 (3:0)

    14.kolo

    So 04.11. 12:15 Šumperk - Vsetín 0:11 (0:4)
    So 04.11. 12:15 Přerov - Jeseník 6:1 (4:1)
    So 04.11. 12:15 Uničov - Hlučín B 2:3 (2:2)
    So 04.11. 12:15 Nový Jičín - HFK Olomouc 2:1 (0:1)
    Ne 05.11. 11:45 Bílovec - Val. Meziříčí 1:2 (1:1)
    Ne 05.11. 12:00 Kroměříž B - Krnov 3:2 (1:1)
    Ne 05.11. 12:15 Hranice - Třinec B 2:0 (1:0)
    Ne 05.11. 12:45 Prostějov B - Vítkovice B 0:0 (0:0)

    16.kolo

    So 11.11. 12:15 Třinec B - Bílovec 6:2 (4:0)
    So 11.11. 12:30 Vsetín - Uničov 2:1 (1:0)
    So 11.11. 12:30 Jeseník - Hranice 1:4 (0:2)
    So 11.11. 12:30 Krnov - Nový Jičín 0:5 (0:2)
    So 11.11. 12:30 Val. Meziříčí - HFK Olomouc 2:1 (1:0)
    Ne 12.11. 12:15 Prostějov B - Šumperk 8:2 (2:1)
    Ne 12.11. 12:15 Vítkovice B - Přerov 1:0 (1:0)
    Ne 12.11. 12:45 Hlučín B - Kroměříž B 4:0 (1:0)

    18.kolo

    So 24.03. 12:15 Šumperk - Uničov 1:5 (0:1)
    So 24.03. 12:30 Vsetín - Kroměříž B 1:3 (0:1)
    So 24.03. 12:30 Třinec B - HFK Olomouc 0:0 (0:0)
    Ne 25.03. 12:15 Hlučín B - Nový Jičín 5:2 (2:2)
    Ne 25.03. 12:30 Jeseník - Bílovec 0:3 (0:1)
    Ne 25.03. 12:45 Vítkovice B - Hranice 5:1 (0:0)
    Ne 25.03. 13:00 Krnov - Val. Meziříčí 0:2 (0:1)
    St 18.04. 17:15 Prostějov B - Přerov 1:2 (0:1)

    19.kolo

    Čt 29.03. 16:00 Val. Meziříčí - Třinec B 1:2 (1:2)
    Čt 29.03. 16:45 Hranice - Šumperk 3:1 (0:1)
    30.03. 12:30 Bílovec - Vsetín 3:1 (1:1)
    30.03. 12:30 Kroměříž B - Vítkovice B 0:3 (0:1)
    So 31.03. 12:15 Uničov - Přerov 0:4 (0:2)
    So 31.03. 12:45 Nový Jičín - Jeseník 11:0 (2:0)
    Ne 01.04. 12:00 HFK Olomouc - Hlučín B 0:1 (0:1)
    Ne 01.04. 13:30 Krnov - Prostějov B 0:3 (0:2)

    20.kolo

    So 07.04. 12:30 Vsetín - Nový Jičín 0:0 (0:0)
    Ne 08.04. 12:15 Přerov - Hranice 4:0 (1:0)
    Ne 08.04. 12:15 Šumperk - Kroměříž B 0:5 (0:1)
    Ne 08.04. 12:15 Hlučín B - Val. Meziříčí 5:0 (4:0)
    Ne 08.04. 12:30 Prostějov B - Uničov 3:1 (1:1)
    Ne 08.04. 12:30 Jeseník - HFK Olomouc 0:4 (0:0)
    Ne 08.04. 12:30 Třinec B - Krnov 1:0 (0:0)
    Ne 08.04. 12:45 Vítkovice B - Bílovec 4:0 (1:0)

    21.kolo

    So 14.04. 12:15 Hranice - Uničov 1:3 (0:0)
    So 14.04. 12:30 Krnov - Hlučín B 1:7 (0:3)
    So 14.04. 12:30 Val. Meziříčí - Jeseník 1:1 (0:1)
    So 14.04. 12:45 Nový Jičín - Vítkovice B 2:2 (1:0)
    Ne 15.04. 12:00 HFK Olomouc - Vsetín 6:0 (3:0)
    Ne 15.04. 12:30 Třinec B - Prostějov B 1:1 (1:0)
    Ne 15.04. 12:30 Kroměříž B - Přerov 2:5 (1:4)
    Po 16.04. 17:30 Bílovec - Šumperk 7:0 (3:0)

    22.kolo

    So 21.04. 12:15 Uničov - Kroměříž B 3:3 (1:2)
    So 21.04. 12:30 Vsetín - Val. Meziříčí 0:4 (0:1)
    So 21.04. 15:30 Jeseník - Krnov 1:0 (1:0)
    Ne 22.04. 12:15 Přerov - Bílovec 5:0 (1:0)
    Ne 22.04. 12:30 Prostějov B - Hranice 4:2 (4:2)
    Ne 22.04. 12:45 Šumperk - Nový Jičín 0:9 (0:6)
    Ne 22.04. 12:45 Vítkovice B - HFK Olomouc 4:0 (0:0)
    Út 01.05. 12:45 Hlučín B - Třinec B 5:0 (2:0)

    23.kolo

    So 28.04. 12:30 Val. Meziříčí - Vítkovice B 2:0 (1:0)
    So 28.04. 12:45 Hlučín B - Prostějov B 4:0 (1:0)
    So 28.04. 12:45 Nový Jičín - Přerov 2:2 (1:1)
    So 28.04. 16:00 Třinec B - Jeseník 5:0k
    Ne 29.04. 12:00 HFK Olomouc - Šumperk 8:0 (2:0)
    Ne 29.04. 12:15 Bílovec - Uničov 0:1 (0:0)
    Ne 29.04. 12:30 Kroměříž B - Hranice 4:0 (1:0)
    Ne 29.04. 14:00 Krnov - Vsetín 0:2 (0:1)

    24.kolo

    Čt 03.05. 17:00 Vsetín - Třinec B 0:1 (0:1)
    So 05.05. 12:15 Hranice - Bílovec 0:0 (0:0)
    So 05.05. 12:15 Uničov - Nový Jičín 1:3 (1:2)
    So 05.05. 12:30 Jeseník - Hlučín B 0:7 (0:5)
    Ne 06.05. 12:15 Přerov - HFK Olomouc 1:0 (1:0)
    Ne 06.05. 12:45 Vítkovice B - Krnov 9:0 (3:0)
    Ne 06.05. 13:15 Šumperk - Val. Meziříčí 0:3 (0:0)
    Út 08.05. 16:30 Prostějov B - Kroměříž B 3:1 (0:1)

    25.kolo

    So 12.05. 12:30 Jeseník - Prostějov B 0:13 (0:4)
    So 12.05. 12:30 Val. Meziříčí - Přerov 0:4 (0:2)
    So 12.05. 12:45 Nový Jičín - Hranice 2:0 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Třinec B - Vítkovice B 0:0 (0:0)
    Ne 13.05. 12:00 HFK Olomouc - Uničov 2:0 (2:0)
    Ne 13.05. 12:15 Bílovec - Kroměříž B 4:2 (0:2)
    Ne 13.05. 12:45 Hlučín B - Vsetín 6:1 (3:0)
    Ne 13.05. 14:00 Krnov - Šumperk 1:6 (1:3)

    26.kolo

    Čt 17.05. 16:45 Hranice - HFK Olomouc 0:1 (0:0)
    So 19.05. 12:15 Uničov - Val. Meziříčí 4:1 (2:0)
    So 19.05. 12:15 Přerov - Krnov 6:0 (3:0)
    So 19.05. 12:30 Vsetín - Jeseník 3:0k
    Ne 20.05. 12:30 Prostějov B - Bílovec 2:1 (0:0)
    Ne 20.05. 12:30 Kroměříž B - Nový Jičín 2:3 (0:2)
    Ne 20.05. 12:45 Vítkovice B - Hlučín B 4:2 (4:1)
    Ne 20.05. 13:45 Šumperk - Třinec B 1:4 (1:1)

    30.kolo

    St 16.05. 16:15 Kroměříž B - Třinec B 2:0 (0:0)
    St 23.05. 15:00 Nový Jičín - Val. Meziříčí 1:0 (1:0)
    St 23.05. 15:00 Bílovec - Krnov 2:3 (1:2)
    St 23.05. 16:45 Hranice - Hlučín B 0:2 (0:0)
    St 23.05. 17:00 Uničov - Jeseník 7:3 (4:2)
    St 23.05. 17:00 Šumperk - Vítkovice B 0:8 (0:4)
    St 23.05. 17:15 Prostějov B - HFK Olomouc 3:1 (1:0)
    St 23.05. 17:15 Přerov - Vsetín 4:0 (1:0)

    27.kolo

    So 26.05. 11:45 Nový Jičín - Bílovec 5:2 (2:1)
    So 26.05. 12:30 Vsetín - Prostějov B 0:5 (0:3)
    So 26.05. 12:30 Jeseník - Vítkovice B 0:9 (0:5)
    So 26.05. 12:30 Val. Meziříčí - Hranice 2:0 (0:0)
    Ne 27.05. 12:00 HFK Olomouc - Kroměříž B 3:0 (0:0)
    Ne 27.05. 12:30 Třinec B - Přerov 0:4 (0:3)
    Ne 27.05. 12:45 Hlučín B - Šumperk 9:0 (3:0)
    Ne 27.05. 14:00 Krnov - Uničov 0:3 (0:0)

    28.kolo

    St 30.05. 15:00 Uničov - Třinec B 5:3 (3:2)
    01.06. 14:30 Přerov - Hlučín B 4:0 (3:0)
    So 02.06. 12:15 Hranice - Krnov 2:0 (0:0)
    So 02.06. 16:15 Šumperk - Jeseník 7:0 (2:0)
    Ne 03.06. 12:15 Bílovec - HFK Olomouc 0:2 (0:1)
    Ne 03.06. 12:30 Prostějov B - Nový Jičín 0:0 (0:0)
    Ne 03.06. 12:30 Kroměříž B - Val. Meziříčí 1:0 (1:0)
    Ne 03.06. 12:45 Vítkovice B - Vsetín 7:0 (4:0)

    29.kolo

    08.06. 17:30 HFK Olomouc - Nový Jičín 2:3 (2:2)
    So 09.06. 12:30 Vsetín - Šumperk 5:1 (3:0)
    So 09.06. 12:30 Val. Meziříčí - Bílovec 4:2 (4:0)
    So 09.06. 12:45 Hlučín B - Uničov 6:2 (3:0)
    So 09.06. 15:30 Jeseník - Přerov 1:5 (0:3)
    Ne 10.06. 12:30 Třinec B - Hranice 10:0 (5:0)
    Ne 10.06. 12:45 Vítkovice B - Prostějov B 2:2 (1:1)
    Ne 10.06. 14:00 Krnov - Kroměříž B 0:5 (0:1)

    17.kolo

    Čt 12.04. 17:15 Přerov - Šumperk 9:0 (7:0)
    St 25.04. 18:00 Nový Jičín - Třinec B 3:0 (2:0)
    Út 08.05. 12:15 Hranice - Vsetín 3:0 (0:0)
    St 30.05. 17:00 HFK Olomouc - Krnov 8:0 (4:0)
    Čt 07.06. 16:15 Uničov - Vítkovice B 2:10 (1:5)
    St 13.06. 15:30 Bílovec - Hlučín B 2:3 (2:2)
    St 13.06. 18:15 Val. Meziříčí - Prostějov B 0:1 (0:1)
    Ne 17.06. 12:30 Kroměříž B - Jeseník 3:0k
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 23 3 4 105:27 72
    2. 30 20 6 4 100:35 66
    3. 30 20 5 5 102:36 65
    4. 30 20 5 5 95:33 65
    5. 30 20 3 7 108:27 63
    6. 30 19 4 7 115:34 61
    7. 30 16 2 12 57:49 50
    8. 30 15 3 12 76:68 48
    9. 30 15 1 14 68:60 46
    10. 30 13 1 16 47:59 40
    11. 30 11 5 14 63:76 38
    12. 30 7 3 20 56:95 24
    13. 30 7 2 21 50:95 23
    14. 30 6 1 23 30:100 19
    15. 30 3 2 25 23:140 11
    16. 30 2 0 28 33:194 6